Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Jak widać historia lubi się powtarzać

Karate Fudokan, które miałem okazję trenować padło w podobny sposób.

Mam nadzieję, że teraz tak się to nie skończy........
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Problem w tym, Klubowiczu, że nie oceniam tego, kto z Was ma rację. Oceniam jedynie pewne niesmaczne - według mnie - zachowania, czyli mówienie o pewnych rzeczach na forum publicznym. To naprawdę budzi jedynie niesmak. Wasze prywatne animozje są jedynie Waszą sprawą.


Forum po to jest, zeby sie wypowiadac publicznie!!

8)

Jezeli ktos ma problemy ze zrozumieniem tej kwestii to jego sprawa :lol: :lol:
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Masz racje Koks forum jest właśnie po to...ale jak zwykle jest jakieś "ALE" :wink: Czy takie
"obrzucanie błotem" jak to ktoś dobrze nazwał jest potrzebne na forum publicznym?
Jak chyba wszyscy wiemy z doświadczenia ,że tego rodzaju wypowiedzi nie przyczyniły się jeszcze do uzdrowienia jakiś relacji między stronami konfliktu.Jest wręcz przeciwnie to własie to"błotko" pogłebia konflikt.Teraz zastanówmy się po co ktoś to robi...może nie zależy mu na poprawie sytuacji? Hmm...a może nie potrafi tego w normalny sposób załatwić? Możliwości jest jeszcze kilka i niech każdy kto chce pobawić się w błotku zastanowi się czemu to ma służyć i czy wyjdzie to na dobre jemu i innym ... jak słusznie
zauważył Chemik "tracimy na tym wszyscy" więc może jakieś konkrety panie i panowie zamiast zaogniać spór.Zawsze jest jeszcze szansa na dogadanie się ale uważajmy wszyscy aby nie zajść zadaleko i nie będzie już odwrotu bo zostanie powiedziane zbyt dużo.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A ja jeszcze publicznie w takim razie, że mój kot wyżera gówna z kuwety i potem przychodzi i próbuje nas wszystkich lizać i niemiłosiernie mu przy tym z pyska jedzie :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

A ja jeszcze publicznie w takim razie, że mój kot wyżera gówna z kuwety i potem przychodzi i próbuje nas wszystkich lizać i niemiłosiernie mu przy tym z pyska jedzie :)


Lekko mówiąc przesrane :lol: :lol: :lol:
To trzeba pozbyć się takiego kota, albo nauczyć porzadku.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dobra, a już całkiem serio. Koks, myślę, że upadek Fudokanu jest trochę przesadzony. Fakt, ludzi ubyło dość znacznie, ale myślę, że można pokusić się na tym tle o stwierdzenie, że wcale tak źle się nie ma. Zależy oczywiście, kto i gdzie ma priorytety. Czy dla kogoś liczy się poziom, czy organizacja i to, że może pochwalić się zagranicznymi szkoleniami lub jakimiś mistrzostwami na wielką skalę. Myślę, że ci, którzy już się orientują co i jak, bez problemu mogą ćwiczyć to, co uznają dla siebie za rozwijające, niezależnie od organizacji :D
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Lekko mówiąc przesrane :lol: :lol: :lol:
To trzeba pozbyć się takiego kota, albo nauczyć porzadku.


buahaha :) problem w tym, że to jest kot spółkowy (dobrze, że nie spółkowany) ;)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

A ja jeszcze publicznie w takim razie, że mój kot wyżera gówna z kuwety i potem przychodzi i próbuje nas wszystkich lizać i niemiłosiernie mu przy tym z pyska jedzie :)


To może regularnie trzeba kota karmić i w kuwecie mu sprzątać :?:
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
jak jeszcze "młoda kita" to do wojska kota :)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No żarcia raczej ma po brzegi :) A w kuwecie niestety nie jestem fizycznie w stanie ciągle sprzątać i w ogóle się nim opiekować. Piszę właśnie, że to nie do końca mój kot. On tylko ze mną mieszka... jak jestem w Poznaniu :P

Do wojska już nie biorą :(
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Proszę o nie komentowanie, jest to zabronione na tym forum
-ale jedni się dzielą, a inni jednoczą jest to pozytywny objaw wiosenny
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
grupa nr.3 zostanie zasymilowana, nr2 liczy 2,5 kluba,nr1 pozostaje na peryferiach (w przenośni i dosłownie).
Gratuluję przemyślanego posunięcia.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
już to widziałam :) Nie prorokuję długiego małżeństwa. W Polsce ciągle wzrasta liczba rozwodów ;)
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
O MÓJ BOŻE . . .
  • 0

budo_fudo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
nic dodać nic ująć ... Co to się wyrabia :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
W zeszły łykend sześcioosobowa ekipka z "trochę egzotycznego kraju" uczestniczyła w seminarium z Maestro Hiroshi Shirai i sensei Carlo Fugazza w Backnangu (na samym południowym końcu naszego zachodniego sąsiada). Odbyły się trzy trzygodzinne sesje treningowe: Sobotnia przedpołudniowa poświęcona technikom podstawowym i ich aplikacji w kumite oraz bunkai Tekki shodan; popołudniowa prowadzona przez sensei Fugazzę na której dominował kihon na III dan z aplikacjami w kumite oraz Kanku-sho wraz z interpretacją. Niedzielny trening w całosci poświęcony był kumite. Maestro w dobrej formie i w dobrym humorze, ledwo nas zobaczył przyszedł się przywitać i zamieniś parę słów. W czasie egzaminu na sandan wyjątkowo liberalny (nie to co w Braunschweigu :wink: ), później nie omieszkał cyknąć sobie z nami zdjęcia na ławeczce (tylko Mamrota brakowało :wink: ). Na pożegnanie każdemu uścisnął rękę, życząc szczęśliwej drogi.
Generalnie seminar udany, trochę nowego materiału wpadło. Jedyny minus to podłoga w sali, po pierwszym treningu wszystkich paskudnie stopy piekły (no i może odległość, nie mówiąc o towarzystwie marudzącego wiecznie Kaszpira, którą dało się znieść tylko przy pomocy dużej ilości napojów miernie rozgrzewających, jak mawiali nasi przodkowie).

PS. Ponieważ Maestro prosił by pozdrowić maestro Zbyszka - to niniejszym pozdrawiam.
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Jak widze lepiej chyba jeździć na seminaria z "Kraju egzotycznego" niż ze WSI...bilety tańsze czy co ?! :wink: Tak czy tak napewno się opłacało bo jak z opisu wnioskuje to materiał był ciekawy.Dobrze że Sochin nie było ... :)
pozdro dla "składu egzotycznego" :wink:
  • 0

budo_karicus
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawsko-Pomorskie
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

W zeszły łykend sześcioosobowa ekipka z "trochę egzotycznego kraju" uczestniczyła w seminarium z Maestro Hiroshi Shirai i sensei Carlo Fugazza w Backnangu (na samym południowym końcu naszego zachodniego sąsiada). Odbyły się trzy trzygodzinne sesje treningowe: Sobotnia przedpołudniowa poświęcona technikom podstawowym i ich aplikacji w kumite oraz bunkai Tekki shodan; popołudniowa prowadzona przez sensei Fugazzę na której dominował kihon na III dan z aplikacjami w kumite oraz Kanku-sho wraz z interpretacją. Niedzielny trening w całosci poświęcony był kumite. Maestro w dobrej formie i w dobrym humorze, ledwo nas zobaczył przyszedł się przywitać i zamieniś parę słów. W czasie egzaminu na sandan wyjątkowo liberalny (nie to co w Braunschweigu :wink: ), później nie omieszkał cyknąć sobie z nami zdjęcia na ławeczce (tylko Mamrota brakowało :wink: ). Na pożegnanie każdemu uścisnął rękę, życząc szczęśliwej drogi.
Generalnie seminar udany, trochę nowego materiału wpadło. Jedyny minus to podłoga w sali, po pierwszym treningu wszystkich paskudnie stopy piekły (no i może odległość, nie mówiąc o towarzystwie marudzącego wiecznie Kaszpira, którą dało się znieść tylko przy pomocy dużej ilości napojów miernie rozgrzewających, jak mawiali nasi przodkowie).

PS. Ponieważ Maestro prosił by pozdrowić maestro Zbyszka - to niniejszym pozdrawiam.


nic dodac nic ując.. udany wyjazd, pragnąlbym dodac ze o mały włos a byśmy załatwili zniżke dla naszej grupy, niestety za pózno przysłalismy nasze zgłoszenie :) :lol:
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dziękuję za pozdrowienia i gratuluję udanego wyjazdu. Jak sądzę na zniżkę się nie załapaliście ponieważ Kaszpir zapewne znowu zgłosił się na ostatnią chwilę na wyjazd
:-) :-) :-)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Jak widze lepiej chyba jeździć na seminaria z "Kraju egzotycznego" niż ze WSI...bilety tańsze czy co ?! :wink: Tak czy tak napewno się opłacało bo jak z opisu wnioskuje to materiał był ciekawy.Dobrze że Sochin nie było ... :)
pozdro dla "składu egzotycznego" :wink:


Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają itd. Natomiast wyjazd sfinansowaliśmy w ten sposób, że wzieliśmy na lawetę jakiegoś klamora (rocznik 2008 tak na oko) co to stał sobie zupełnie bezpańsko przy drodze :wink: Teraz trzeba ino go korzystnie sprzedać.
Następne wyjazdy będą finansowane z becikowego, Kaszpir się podjął w czynie społecznym zorganizować tą drogą trochę kasy. Jako, że nie znamy jeszcze opinii żony jego w tym temacie jest propozycja by działał jak bohater piosenki Atrakcyjnego Kazimierza :)

Sochin nie było, z Heian godan Maestro też zrezygnował, ale nie twierdzimy że to z powodu wiadomego delikwenta :wink:
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Sposób z lawetą jest ciekawą alternatywą dla prężnie rozwijających się krajów egzotyczych bo i kondycja fizyczna wzrasta wraz z kilometrami zaś finansowa nie podupada :wink: Tylko chyba ciągneliście ją na zmianę? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024