Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
no i zrobił nam się tu instytut...tylko chyba już nie chodzi o Shotokan :)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Chemik, ok, nie wnikam. Wiem tylko, jak to całe marudzenie wygląda z boku i omijam na wszelki wypadek eks-kluby WSI. A chyba nie o to chodziło?
Po prostu chyba jednak nie od tego jest forum publiczne; jakaś zamknięta dyskusja - owszem. W ostateczności zawsze można sobie założyć taką stronę jak ma T. Olejnik :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Był to jeden z najbardziej optymistycznych temetów na vortalu.Pamiętam kiedy założył go Koks wydawało mi się , że oto powstała grupa ludzi którzy chcą i mogą.Zawsze kiedy miałem doła czytałem co u was nowego i jak wszystko idzie pięknie do przodu.
Okazało się, że system feudalny nie zdaje już egzaminu i ludzie stają się coraz bardziej niezależni.Muszę koniecznie zakodować sobie wnioski z waszej lekcji.
-mimo wszystko życzę powodzenia i znalezienia jakiegoś wyjścia z tej sytuacji.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Niestety, to odwieczny problem ludzkości, chęć władzy na każdym szczeblu.

To niszczy najlepiej działające struktury :(
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Tak, ale "stalowa ręka powinna być w aksamitnej rękawicy"(cyt.z "Ojca chrzestnego").Nadmiar demokracji też do niczego nie prowadzi.Sami to załatwią :wink:
  • 0

budo_klubowicz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Widze Kźlak ze jadnak nie do konca znasz wszystkie fakty ale zeby zaspokoic Twoja ciekawosc to powiem Ci ze organizowalem juz wiele spotkan nie tylko na gruncie karate ale rowniez poza nim, ktore wymagaly uzgodnien z duzo wieksza liczba osob w tym tez takich ktore przyjezdzaly z innych krajow i generalna zasada dobrego wychowania jest taka ze wstepny termin spotkania podaje sie z wyprzedzeniem przynajmniej 3-4 tygodniowym i pyta czy on wszystkim pasuje. Korekty terminu zawsze sa mozliwe. Co organizacji to chyba zapomniales ze zostalismi z niej przez przewodniczacego usunieci wiec nie widze tutaj obowiazku pojawiania sie w jej siedzibie. Jesli masz do kogos interes lub chcesz cos komus zaproponowac to idziesz do niego do domu to chyba jasne a nie piszesz mu maila zjaw sie tam i tam o tej i o tej godzinie bo ja cos chce do tego z wyprzedzeniem kilkudniowym. Ale jak pozostali zauwazyli ta dyskusja jest bez sensu i nie ma co jej ciagnac, mysle ze jeszcze duzo czasu uplynie zanim pewne oczywiste fakty dotra do swiadomosci niektorych osob no coz widocznie tak musi byc .......
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A świstak siedzi i zawija sreberka...
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
no to fajne zajęcie ci zostało dan ... :)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Tak, ale "stalowa ręka powinna być w aksamitnej rękawicy"(cyt.z "Ojca chrzestnego").Nadmiar demokracji też do niczego nie prowadzi.Sami to załatwią :wink:


"Dobre slowo i spluwa, zaprowadza cie dalej niz samo dobre slowo".

Al Capone z filmu "Nietykalni"
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Widze Kźlak ze jadnak nie do konca znasz wszystkie fakty ale zeby zaspokoic Twoja ciekawosc to powiem Ci ze organizowalem juz wiele spotkan nie tylko na gruncie karate ale rowniez poza nim, ktore wymagaly uzgodnien z duzo wieksza liczba osob w tym tez takich ktore przyjezdzaly z innych krajow i generalna zasada dobrego wychowania (...)


Zasada dobrego wychowania mówi również, żeby zawiadomić o tym, że nas nie będzie i podać powody. Mimo wszystko. Takie jest dobre wychowanie. Ale wiesz co? Ja naprawdę mam gdzieś te powody i wywody. Po prostu żal ściska serce jak człowiek widzi, jak Wy się biedni wijecie i nie możecie odegrać. Liczycie na litość innych, rozpisując się tutaj, bo nie bardzo rozumiem? Moją już macie i daj se w końcu siana z tymi żalami.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Mam jeszcze jeden z "Ojca chrzestnego"
"...przyjaciół trzymaj blisko ale wrogów jeszcze bliżej..."
Tutaj chyba jednak puściły nerwy.
  • 0

budo_klubowicz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Wiesz Koźlak jesli o mnie chodzi to odpowiedzialem i podalem powod mojej nieobecnosci ale Tobie nie musze sie tlumaczyc. Co do powodu dla ktorego piszemy o tej sprawie to nie jest to litosc bo jej nie potrzebujemy Twojej rowniez. Jesli o mnie chodzi to zal mi Ciebie bo wypowiadasz sie i oceniasz sprawy o ktrych co widac w Twoich postach nie masz pojecia ale to Twoje prawo. Jesli ktos zamieszcza tu na vortalu zafalszowany obraz sytuacji i chce obrzucic kogos blotem to nie ma w tym nic dziwnego ze zostaja zamieszczone rowniez odpowiedzi na te informacje a to ze sa nie w smak komus to juz inna sprawa mysl sobie co chcesz...
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Problem w tym, Klubowiczu, że nie oceniam tego, kto z Was ma rację. Oceniam jedynie pewne niesmaczne - według mnie - zachowania, czyli mówienie o pewnych rzeczach na forum publicznym. To naprawdę budzi jedynie niesmak. Wasze prywatne animozje są jedynie Waszą sprawą.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Zapytałabym jedynie, kto tu kogo błotem obrzuca, bo jakoś Dan się nie udziela. Ale to tylko tak dla wskazania Ci pewnych rzeczy, bo ... mnie odpowiedź na to pytanie naprawdę nie interesuje ;)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Ja naprawdę mam gdzieś te powody i wywody. Po prostu żal ściska serce jak człowiek widzi, jak Wy się biedni wijecie i nie możecie odegrać. Liczycie na litość innych, rozpisując się tutaj, bo nie bardzo rozumiem? Moją już macie i daj se w końcu siana z tymi żalami.


Wszystko jest kwestią interpretacji i statystyki :wink:

Poza tym - czy nie przyszło Tobie do głowy, że tak na prawdę to wszyscy są stratni, a twierdzenie inaczej to tylko nadrabianie miną?
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A i jeszcze jedno,

Błoto leci nie tylko w jedną stronę...
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Mam pytanie jako osoba niezorientowana, czy W.S.I. to Dan i czy inaczej się nie da?
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Widze Kźlak ze jadnak nie do konca znasz wszystkie fakty ale zeby zaspokoic Twoja ciekawosc to powiem Ci ze organizowalem juz wiele spotkan nie tylko na gruncie karate ale rowniez poza nim, ktore wymagaly uzgodnien z duzo wieksza liczba osob w tym tez takich ktore przyjezdzaly z innych krajow i generalna zasada dobrego wychowania (...)


Zasada dobrego wychowania mówi również, żeby zawiadomić o tym, że nas nie będzie i podać powody. Mimo wszystko. Takie jest dobre wychowanie. Ale wiesz co? Ja naprawdę mam gdzieś te powody i wywody. Po prostu żal ściska serce jak człowiek widzi, jak Wy się biedni wijecie i nie możecie odegrać. Liczycie na litość innych, rozpisując się tutaj, bo nie bardzo rozumiem? Moją już macie i daj se w końcu siana z tymi żalami.


Kolego z tego co widać masz kalpki na oczach jak ten przysłowiowy koń i jak większość tutaj stwierdziła dyskusja z tobą naprawdę nie ma sensu...

widać, że bardzo mocno boli cię to, że w końcu ktoś nie boi się napisać prawdy niestety...
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Mam pytanie jako osoba niezorientowana, czy W.S.I. to Dan i czy inaczej się nie da?


Bardzo trafne i dobre pytanie.

Ja bym powiedział jeszcze inaczej czy karate to Dan i czy inaczej sie nie da?

Wydaje mi się, że organiazcję tworzą ludzie poprzez swój trening i to co mają w sercu (bynajmniej tak powinno być), a nie jedna osoba na jej czele...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024