Skocz do zawartości


Zdjęcie

Denerwujący Uke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
Ja nie cierpię ćwiczyć z facetami, którzy zachowują się jak „macho”... szlag mnie wtedy trafia...
  • 0

budo_magda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
Tak jak bedziesz trenowala z uke,ktory ma o wiele wyzszy stopien to wtedy sie przekonasz :wink: bedziesz sie czula wdzieczna i jeszcze sie z nim umowisz a to bedzie zly pomysl, :cry: zawsze startuje sie wtedy z nizszej pozycji :wink: Lepiej takiego o stopien nizej :D Nie bedzie sie wymadrzal jaki to jest genialny i jak to odkryl cala filozofie aikido i dzieki niemu zdalas bo takim super jest uke :wink:
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

Tak jak bedziesz trenowala z uke,ktory ma o wiele wyzszy stopien to wtedy sie przekonasz :wink: bedziesz sie czula wdzieczna i jeszcze sie z nim umowisz a to bedzie zly pomysl, :cry: zawsze startuje sie wtedy z nizszej pozycji :wink: Lepiej takiego o stopien nizej :D Nie bedzie sie wymadrzal jaki to jest genialny i jak to odkryl cala filozofie aikido i dzieki niemu zdalas bo takim super jest uke :wink:


Stopien niżej.....to co ja mam bić głowa w mate ??? niema ujemnych stopni :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
dobry uje to kazdy kto przyszedl na trenieng i chce cwiczyc (pod warunkiem ,ze nie baba)
zly- kazdy inny + baba
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

dobry uje to kazdy kto przyszedl na trenieng i chce cwiczyc (pod warunkiem ,ze nie baba)
zly- kazdy inny + baba


w stu, a nawet dwustu procentach sie zgadzam!!!!
Precz z kobietami na macie!!!!!
Po co nam takie placzliwe i wrazliwe!!! (no , z wyjatkiem eliss 8) ) :)
to rola mezczyzn naszych preznych i cudownych!!! :)
A kobiety do kuchni!!!! :) :) :) :roll:
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
dobra to co dzisiaj gotujemy :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

A kobiety do kuchni!!!! :) :) :) :roll:


kobieta w kuchni to nieszczescie
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke


A kobiety do kuchni!!!! :) :) :) :roll:


kobieta w kuchni to nieszczescie


Wszystko ci sie myli:
Kobiety beznadziejnie gotuja, bo maja mniej kubkow smakowych... do robot kuchennych nadaja sie doskonale...

Kobiety na statku to nieszczescie :)

Ale nie wiem jak to sie ma do denerwujacych uke, bo mnie na przyklad denerwuja jeszcze kolesie,ktorzy tak krytykuja kobiety, a jak przyjdzie co do czego i sie pojawia na treningu to tylko z kobietami cwicza...
Czyzby jakies kompleksy??? :)
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

dobry uje to kazdy kto przyszedl na trenieng i chce cwiczyc (pod warunkiem ,ze nie baba)
zly- kazdy inny + baba




Kobieta to nie baba. Dzień kobiet chyba nam szkodzi bo stereotypy się szerzą...
Co ma płec do treningu? Coś mi się widzi że w Polska to sredniowieczny ciemnogród.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

Wszystko ci sie myli:


nie nie myli. na statku, to szczescie, o zaloga ma co uzywac.

Czyzby jakies kompleksy??? :)

nie, nie komplexy.. mam takie zdanie
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

Kobieta to nie baba. Dzień kobiet chyba nam szkodzi bo stereotypy się szerzą...
Co ma płec do treningu? Coś mi się widzi że w Polska to sredniowieczny ciemnogród.


kobieta=baba

jak czlowiek ma inne zdanie to,od razu ciemnogrod.. :)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

Wiedzialam ze wystarczy wkleic zdjecie i tylko napisac notke odnosnie anatomi kobiety, by wam sie juz w glowach poprzewracalo...

Przesadzasz.

Ciekawe czy w nastepstwie powinnam chodzic dwa metry za wami... i podawac herbate,

Ja nie lubię herbaty, wolę kawę.

Ogólnie mnie to ryba czy ćwiczę z kobietą czy z mężczyzną...Znam kobity które nieźle potrafiły by dokopać niejednemu facetowi. Ale ogólnie z nimi ćwiczy się inaczej, bo mają miękkie nadgarstki jak wejdzie jedno kotegaeshi na 5 to już jest dobrze, i ogólnie są jakieś takie miękkie.
  • 0

budo_magda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
No tak nie zapominajmy,kobieta musi znac swoje miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_magda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
Na szczescie z aikido wszyscy ucza sie opanowac swoja agresje i przeciwnika.Natomiast jak trenowalam karate,naprawde niewiele kobiet chcialo trenowac z facetami.Bardzo trudno bylo im zrozumiec polecenie jakie wydawal sensei. :)
Ale takie przekomazanie sie nie ma sensu.Chcialam przedstawic punkt widzenia kobiet.Chyba dlatego piszemy te posty by o czyms porozmawiac ,wymienic opinie.Jezeli pisze o jakies sytuacji to naprawde nie generalizujmy wszystkiego.W ten sposob naprawde nie bedzie o czym rozmawiac,jezeli kazdy posta bierze zbyt serio do siebie.
  • 0

budo_magda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

Stopien niżej.....to co ja mam bić głowa w mate ??? niema ujemnych stopni :)


Ale palnelam :)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
jest bardzo duzo kobiet na aikido ktore potrafia lepiej wykonywac techniki niz nie jeden facet ...
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
Może to i mało konstruktywne, ale topic jest co nas denerwuje,.
Nie lubię śmierdzących uke, takich co raz w miesiącu piorą kimono. Może dla kolegi chaveza ćwiczenie z takim jest bardziej "realne" i uczy koncentracji, ale jak mam zrobić z takim dwadzieścia razy iriminagę to porzygać się można.
Nie lubię gości z ręczniczkami, cały czas im wypadają z za kimona i co chwilę się wycierają, jakby nie mogli nagdarstów w rękaw wytrzeć.
Nie lubię gości którzy nie łapią że trening to trening, a nie walka i na siłę starają się udowodnić że technika nie działa.
Nie lubię jak ktoś cały czas jęczy że dzwignia boli, jak boli to ma klepać.
Nie lubię uke sztywnych, takich co na początek techniki od razu blokują wszystkie stawy, bo to żadne ćwiczenie.
Nie lubię ćwiczyć z dziewczynami bo boję się że zrobię im krzywdę.
Nie lubię jak ktoś wali atak półnetra odemnie, bo boi się trafić.
Nie lubię jak ukę się podkłada.

Lubię uke zrelaksowanych, miękich, ale nie zwiotczałych.
Lubię ćwiczyć z dziewczynami, bo zazwyczaj są dobrymi uke, a sam wkładam mniej siły, a więcej techniki ćwicząc z nimi.
Lubię jak uke zwraca uwagę na moję błędy i raczy powiedzieć co jest źle, bo sam nigdy nie odczuję wykonania własnej techniki.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
Aleś palnął litanię... Ale to wszystko prawda
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke
Komban, już napisałem wcześniej, nie mówię o przypadkach klinicznych, bo też nie zdzierżyłbym kogoś, kto ma żółte kimono z brudu i śmierdzące.
Chodziło mi o to, że normalny zapach "świeżego" potu nie powinien przeszkadzać, mi przynajmniej nie przeszkadza, a Ty jesteś przedstawicielem tych, którzy lubią przekręcać po tym, jak coś nie dokładnie przeczytają, a parafrazować też trzeba umieć.

Noszenie ręcznika w kimonie jest rzeczywiście bez sensu. Mój leży sobie na materacach w rogu i raz na jakiś czas go używam. Wycieranie nadgarstków w rękaw powoduje, że owe kimona wyglądają jak szmata jeszcze zanim skończy się trening. Kimono ma na trochę starczyć.
Zapomniałem dodać: lubię, gdy uke ma czysty świeży ubiór (lub, żeby zbytnio nie oddalać się od obowiązującej tu konwencji: nie nawidzę jak ktoś ma wyświechtane i brudne kimono)

Wiedziałem, że potraficie tylko krytykować. Tak najłatwiej. Nie ma co zasłaniać się topikiem. "Nie lubię jak uke śmierdzi" można powiedzieć: "lubię, jak uke pachnie". Nadal będzie na temat, wiadomo o co chodzi, a nie brzmi jak babskie biadolenie.

Pozdrawia kończący swój udział w tym mało ambitnym temacie,

chavez
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Denerwujący Uke

brzmi jak babskie biadolenie.
chavez

Nastepny ktory sie uczepil bab...
Z moich wnikliwych obserwacji to kobiety tutaj tak bardzo nie biadola, jak niektorzy faceci...
Temat malo ambitny, ale taki zyciowy...
Chyba kazdemu z nas zdarzylo sie zejsc z maty niezadowolonym, z powodu "kiepskiego" uke, ktory zepsul nam koncepcje naszej techniki...Nie ma ludzi idealnych..Za to jest sporo cech ktore nas draznia...A aikido to praca z drugim czloweikeim wiec nie sposob nie zauwazyc negatywnych cech...Latiwej jest sie skupic na tym co nam przeszkadza niz co nam sie podoba, bo skupiamy sie na bledach...To akurat moim zdaniem zdrowy odruch, dzieki ktoremu sie doskonalimy, a nie w narcyzm popadamy...

Ja za to lubie cwiczyc z przystojnymi uke , co to sie dlugo w oczeta wpatruja, zeby sprawdzic czy oby na pewno wszystko do mnie dotarlo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024