Skocz do zawartości


Zdjęcie

co zrobic podczas takich zaczepek??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

a co jesli ten brudas nie jest tak "honorowy" jak ja i zglosi sie na policje?

No, no... a cóż to za dyshonor zgłosić na policję, że cię pobili? Dopóki ludzie będą mieli taką mentalność ja ty, to na ulicy będzie pełno takich "brudasów", co dają oklep za nic. BO DZIĘKI TOBIE SĄ BEZKARNI!
A gdyby on zgłosił na policje, to mądrze by zrobił, a z ciebie byłby frajer.

dlatego napisalem "honorowy" w cudzysłowiu, żeby oddać ironie tego określenia...
prawda taka, że są zawsze dwa wyjścia:
1)policja
2)na własną rękę

jedno z reguły wyklucza drugie


ja bardzo chciałem ich dorwać sam
zaraz po tym byl jeden problem - gdzie ich mozna znalezc?
nie dalo nic jezdzenie samochodem po dzielnicy wieczorami, szczury wiedzialy ze zle zrobily i nie bylo ich widac
a nie bede sie tu bawil w licytowanie czy wygralbym te wojne bo naprawde majac na nich namiary zrobil bym im male pieklo, ale nie mam, nie zrobilem nic - a to najgorsze wyjscie
raz szczura widzialem, spotkam i drugi raz, zrobi sie wiecej czasu to sie dowiem reszty i zrobie mu cieplo, ja pamietam a czasu i tak juz duzo minelo

co do zglaszania na policje, takie dziwne bo wychowalem sie czesciowo w srodowisku "chwdp"(czemu nigdy nie choldowalem) ale troche te 'wspomnienia' troche to ze mam znajomych co byli w puszce i za policja nie przepadaja, troche to ze wolalem sam to zalatwic... wszystko to zlozylo sie na to ze nie zglosilem...
do powyzszych przyczyn jeszcze trzeba by dodac ze 1 razem kiedy mi komorka zginela na basenie zglosilem i mam zdecydowanie niekorzystne wrazenia z komisariatu ktorych nie mialem najmniejszej ochoty powtarzac, nie bede przytaczal tamtej sprawy bo i tak juz jest OT mam nadzieje ze nas nie przegonia
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
hehehe drgaweczki to fajna zecz
pamietam jak raz w metrze koles jakiegos czarnego uspokajal(pomimo ze gosc sie do mnie zucal nie do niego,ale on pierwszy zareagowal :) -wywalil go na foteliki kolano na brzuszek,obszukal czy nie ma jakiegos sprzetu i tak trzymal)
pomimo ze tylko pilnowalem jego plecow(zeby nikt trzeci,znaczy sie czwarty sie nie wlaczyl) to po jakich 5 minutach(juz jak zmienilismy pociagi) ja i kolo dostalismy lekkich drgawek :)
  • 0

budo_k1 fighter
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Witam wszystkich. Zainteresowałem sie wypowiedziami "viro" i "deejay". Viro pytałeś sie czy są duże konsekwencje w tym iż zemscisz sie na kimś kto cie wczesniej pobił. Więc jest to tak...spotykasz takiego kozaczka który będąc sam jest na maxa wydygany, idziesz za nim i go lejesz...więc to ty jesteś tym atakującym i w razie czego cała wina spada na Ciebie ( to chyba każdy wie :) . Ale przecież nie musisz go katować, samo to że dostanie ze dwa strzały na twarz i pare kopów żeby sobie zapamiętał spokojnie wystarczy. A co do odpowiedzialności karnej to, jeżeli uszkodzisz gościa tak że spędzi minimum 2 tygodnie w szpitalu to sprawę przejmuje prokurator nawet jeśli poszkodowany nie oskarżył Cie. A jeśli chodzi o "deejaya" naprawde radze, jeżeli spotkasz ponownie tego kozaczka, wyczuj odpowiedni moment i ukaraj go powiedzmy nawet kilkoma strzałami :) , to jest dla dobra psychiki, poczujesz sie lepiej po całej tej sytuacji która kiedys nastąpiła. Bo założe sie teraz że czasem Cie to męczy, myślisz że mogłeś zrobić to czy tamto. Miałem kiedyś podobną sytuacje, bardzo męczyła mnie psychika ze nic nie zrobiłem, aż nadszedł taki dzień że go spotkałem....dostał kilka ciosów, przeprosił..... a ja spokojnie odszedłem....a dla psychiki było to ogromną ulgą :D . Sory że sie troche rozpisałem... Pozdrawiam wszystkich....i pamiętajcie....dbajcie o psychike :D
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

jeżeli uszkodzisz gościa tak że spędzi minimum 2 tygodnie w szpitalu to sprawę przejmuje prokurator nawet jeśli poszkodowany nie oskarżył Cie.


z tego co wiem to 10 a nie 14 dni
  • 0

budo_k1 fighter
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Powiadasz że 10 a nie 14? Nie jestem teraz na bierząco....dawno nie byłem w sądzie :D :D :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
A mnie się zdawało, że to kwestia siedmiu dni.

Wszystko jedno, dla dobra psychiki radzę dorosnąć i rozwiązywać swoje problemy innymi metodami niż lanie po pysku.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

A mnie się zdawało, że to kwestia siedmiu dni.


faktycznie, 7 :oops:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

A mnie się zdawało, że to kwestia siedmiu dni.

Wszystko jedno, dla dobra psychiki radzę dorosnąć i rozwiązywać swoje problemy innymi metodami niż lanie po pysku.

Pozdrawiam,
AdamD

zgodze sie, ale zapytam tez z ciekawosci czy miales kiedys taka sytuacje? naprawde ciezko znalezc inna metode czasem...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Miałem parę sytuacji kryzysowych, i ze wszystkich się wygadałem. Nie przeczę jednak, że byłem wtedy gotów dać pacjentowi w pysk i doprawić czymkolwiek :evil: Chodziło mi jednak konkretnie o to:

naprawde radze, jeżeli spotkasz ponownie tego kozaczka, wyczuj odpowiedni moment i ukaraj go powiedzmy nawet kilkoma strzałami , to jest dla dobra psychiki, poczujesz sie lepiej po całej tej sytuacji która kiedys nastąpiła.


I to jest już moim zdaniem lekkie (ciężkie?) przegięcie. I na dodatek uważam, że lepiej, znacznie lepiej zadziałałoby podejście do tego gościa, położenie mu ręki na ramieniu, i powiedzenie z uśmiechem i zimnym spojrzeniem czegoś w stylu: "pamiętasz mnie? ja Cię bardzo dobrze pamiętam... i widuję naprawdę często. Miłego wieczoru...".

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_k1 fighter
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
hehehe....."Miłego wieczoru" :) . To też jest dobre, to teraz Ty mu siadasz na psychike :D . Ale każdy człowiek ma inną psychike, jeden potrafi zapomnieć o takiej sytuacji a drugi myśleć tylko o zemście. Ja z natury jestem mściwy :twisted:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
To ja Ci serdecznie współczuję. To oznaka słabości jak dla mnie... i nieumiejętności radzenia sobie z takimi psychicznymi zagwozdkami.

-edit-
Bez urazy, oczywiście. Nie chciałem Cię obrazić tylko zwrócić uwagę na pewien problem.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_k1 fighter
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Hmmm.....powiadasz słabości? Nie uraziłeś mnie, niemart sie, nie zemszcze sie :) . Jak już wcześniej pisałem, każdy człowiek jest inny i inaczej reaguje na różne przypadki w życiu. Dla mnie to nie jest oznaką słabości, przyznaje sie bez bicia że u mnie psychika jest bardzo popierdzielona :twisted: i dlatego jeżeli zrobi mi ktoś coś złego to czekam na ten dzień kiedy się zemszczę :twisted: .
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Nienawisc jest zemsta tchorza za to, ze dal sie zastraszyc.
Nienawidza tylko ludzie slabi.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

Nienawisc jest zemsta tchorza za to, ze dal sie zastraszyc.
Nienawidza tylko ludzie slabi.

pytanie tylko czy chęć wyrównania rachunków to nienawiść, czy też szeroko rozumiane poczucie sprawiedliwości...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Poczucie sprawiedliwości to dla mnie jest jak idę na policję i składam zeznania. To jest sprawiedliwość w państwie prawa. Przynajmniej dla mnie. Cokolwiek innego jest zemstą...
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
tylko ze jesli to tylko pobicie to ja wolałbym to załatwic we własnym gronie niz do konca zycia słyszec za soba ze idzie konfident od miejscowej chołoty ewentualnie bajtlow(dzieci ulicy z zakazanymi mordami)
  • 0

budo_k1 fighter
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Liczmistrz napisał -----"Nienawisc jest zemsta tchorza za to, ze dal sie zastraszyc. Nienawidza tylko ludzie slabi."
----------Sory ale kto tu mówił o nienawiści 8O ???????? Zemsta nie musi być związana z nienawiścią !!! Albo napisałeś że nienawidzą tylko ludzie słabi... czyli słaby człowiek nie zemsci się bo jest za słaby. A jak nazwiesz człowieka który dał się zastraszyć a następnie zebrał w sobie siły by wyrównać rachunki z jakimś typem? Też go nazwiesz słabym???????? Słaby to on by był gdyby np. dostał wpier.... i pozniej unikał oprawce ze strachu że znowu dostanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

Poczucie sprawiedliwości to dla mnie jest jak idę na policję i składam zeznania. To jest sprawiedliwość w państwie prawa. Przynajmniej dla mnie.

a kontynuacją sprawiedliwości jest jak np.brudas usłyszy że to co zrobił ma niską szkodliwość społeczną(nie musi tak być, ale po co ryzykować?)
Państwo prawa? Czy my na pewno żyjemy w tym samym kraju? Może kiedyś to będzie państwo prawa, na razie to ja kończe studia i uciekam jak najdalej.

tylko ze jesli to tylko pobicie to ja wolałbym to załatwic we własnym gronie niz do konca zycia słyszec za soba ze idzie konfident od miejscowej chołoty ewentualnie bajtlow(dzieci ulicy z zakazanymi mordami)

Żyjąc w tym kraju mam podobne odczucia...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

Nienawisc jest zemsta tchorza za to, ze dal sie zastraszyc.

A jak nazwiesz człowieka który dał się zastraszyć a następnie zebrał w sobie siły by wyrównać rachunki z jakimś typem?

to chyba wystarczy za odpowiedz.
i zgadzam sie z Liczem
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

Nienawisc jest zemsta tchorza za to, ze dal sie zastraszyc.
Nienawidza tylko ludzie slabi.


utarte frazesy. tylko frazesy, może w kontekscie ulicy sie sprawdzają.
Jednak to tylko pusty cytat.
Wystarczy ,że siegne do filozofii Nietzschego , tam równiez jest mowa o slabych ludziach, a ten frazes upada.

Poprostu nie lubie "złotych mysli".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024