Skocz do zawartości


Zdjęcie

W&%#dol i po krzyku .....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

W&%#dol i po krzyku .....
Hmmm ulica bez zasad to moze i prawda ale nie do konca . Nawet ulica ma swoje zasady . Wiekszosc ludzi ich nie rozumie bo nie zyja na ulicy i nie maja kontaktu z osobami z tzw "szarej strefy" a z "czarnej" to juz wogole . Podstawowa zasada na ulicy jest taka : jeżeli nie chcesz walczyc to nie patrz nikomu w oczy (to kazdy powinien wiedziec) "ulicznik" jest jak pies wyczuje kiedy ktos sie go boi , a kontakt wzrokowy jest dla niego prowokacja wiec nie chcesz nikogo wqrwic to nawet na niego nie patrz . Oprucz tego jeszcze ubranie ma duza role bo jesli ubierasz sie w szerokie spodnie (nie dres :) to musisz sie liczyc z tym ze ktos nie lubi hip hopowcow albo skatow i jest jazda , z drugiej strony jak nosisz dres to najprawdopodobniej dostaniesz od hip hopowca bo oni nie lubia dresiarzy (jak kazdy chyba :) mozna wyliczac dalej metali i takie tam . Wiec ubior jest rownierz wazny jezeli jestes pokojowo nastawiony i ZA WSZELKA CENE CHCESZ UNIKNAC WALKI NIE UBIERAJ SIE W SPOSOB ZBYT RZUCAJACY SIE W OCZY . Nastepna rzecz to jezeli juz jest jakas akcja :
- jeden przeciwnik - jeżeli jestes dobry a nie masz innego wyjscia jak tylko walczyc to mu wpierdolisz (oczywiscie o ile gosc nie jest lepszy i niczego nie trenuje:) bo jednak treningi daja ogromna przewage jezeli chodzi o kondycje i ogolnie sprawnosc (WALKI Z JEDNYM PRZECIWNIKIEM ZAWSZE DA SIE UNIKNAC) wiekszosc takich co zaczepiaja na ulicy to frajerzy ,zwykle tluczki do miesa ktore maja jednak pewna przewage a mianowicie psyhiczne przyzwyczajenie do sytuacji wysoce stresogennej (a moze to nie przewaga bo tobie adrenalina daje kopa jak sqrwysyn)
- liczba wieksza niz jeden - mowie tu o sytuacji ktorej nie dalo sie uniknac (nie chcieli cie skroic tylko po prostu spuscic wpierdol) to najlepiej dokladnie sie przyjzec ,ktory z napastnikow jest "przywodca stada" (najczesciej ten najwiekszy i najglosniejszy) i bez zadnego pierdolenia i czekania skasowac goscia tak zeby nie byl w stanie sie podniesc , a najlepiej zastosowac jakas technike ,ktora umozliwila by ci przejecie go z grozba zlamania mu jakiejs czesci ciala (albo jezeli uda ci sie zalozyc duszenie to grozba uduszenia :) i zaczac sie drzec na reszte zeby spierdalala bo goscia udusisz albo polamiesz i to samo do niego jezeli jest jeszcze przytomny wydzierasz morde zeby powiedzial kolegom co by sie odpierdolili bo bedzie masakra (w tym momencie jezeli go dusisz to zacisnij troche mocniej a jezeli masz zalozona dzwignie na reke to trza ja troche podlamac zeby poczul bol i zaczal jeczec to daje efekt) ,niestety sytuacja przedstawia sie gorzej kiedy nie uda ci sie nikogo przechwycic wtedy szukaj miejsca w ktorym masz osloniete plecy (budynek ,plot itp) i czekasz na atak jak juz na atak odpowiesz staraj sie spierdalac (to chyba proste nikt nie jest supermanem) jezeli odwrot jest nie mozliwy to niestety jezeli przeciwnikow jest wiecej niz 2 - 3 to czeka cie blade wpierdol (jakies 3 miechy jedzenia przez slomke) .
- sprzety - niestety tu najlepiej spierdalac za wszelka cene nawet przyjecia jakiegos ciosu (oprucz nozem oczywiscie) chyba ze masz przy sobie jakis sprzet w ktorego poslugiwaniu sie jestes dobry .
A teraz najwazniejsze : NIE WAZNE CZY MASZ CZARNY PAS Z NIEWIADOMO KTORYM DANEM W JAKIEJKOLWIEK SZTUCE WALKI CZY SYSTEMIE PONIEWAZ NIE KAZDY JEST DO WALKI STWORZONY SA CI KTORZY W WALCE CZUJA SIE JAK RYBA W WODZIE A SA TACY KTORZY JAK JUZ DOJDZIE DO "SYTUACJI" NIE MOGA SIE RUSZYC CHOC WYDAWALO IM SIE ZE SA DOBRZY . JEDNA RZECZ NIKT NIE JEST DOBRY BO ZAWSZE JEST KTOS LEPSZY .
Dobra troche sie zapedzilem wiec koncze ale na zakonczenie powiem jeszcze tylko ze sa osoby ktorym nalezy sie wpierdol bo sa frajerami wyzywajacymi sie na slabszych ,badz tez na kobietach i taki gosc powinien dostac takie wpierdol zeby juz wiecej nie mial odwagi nikogo uderzyc i nastepny rok chodzil po miescie kanalami :)

POZDRO ALL !!! PEACE V
[/b]
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
heheh
lol

8O
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

. .
A teraz najwazniejsze : NIE WAZNE CZY MASZ CZARNY PAS Z NIEWIADOMO KTORYM DANEM W JAKIEJKOLWIEK SZTUCE WALKI CZY SYSTEMIE PONIEWAZ NIE KAZDY JEST DO WALKI STWORZONY SA CI KTORZY W WALCE CZUJA SIE JAK RYBA W WODZIE A SA TACY KTORZY JAK JUZ DOJDZIE DO "SYTUACJI" NIE MOGA SIE RUSZYC CHOC WYDAWALO IM SIE ZE SA DOBRZY . JEDNA RZECZ NIKT NIE JEST DOBRY BO ZAWSZE JEST KTOS LEPSZY .

Jedyna rada to się przyzwyczaić do walki, do tego że ktoś obcy (nie kolega z klubu) chce zrobić Ci krzywdę...
... ponieważ nie mozna polecać "sprawdzania się" na ulicy z jakimiś hooliganami to mogę tylko radzić startowanie w zawodach Full-kontaktowych, najlepiej ze zwarciem i parterem.
Pozdr!
  • 0

budo_kubunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Kejos i co z tego? :splat:

odpowiedz mi prosze co mial na celu twoj post?
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

Kejos i co z tego? :splat:

odpowiedz mi prosze co mial na celu twoj post?

jak nei wiesz to przeczytaj jeszcze raz, może zrozumiesz...


...mi się nadal nie udało :wink:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Uwaga, to proba nowego stylu 123 :)
Start!

NIE UBIERAJ SIE W SPOSOB ZBYT RZUCAJACY SIE W OCZY

Raz: No to ide do demobilu po zestaw do kamuflazu.

Dobra troche sie zapedzilem wiec koncze ale na zakonczenie powiem jeszcze tylko ze sa osoby ktorym nalezy sie wpierdol bo sa frajerami wyzywajacymi sie na slabszych ,badz tez na kobietach i taki gosc powinien dostac takie wpierdol zeby juz wiecej nie mial odwagi nikogo uderzyc i nastepny rok chodzil po miescie kanalami :)

Dwa: Na przyklad kto? Ty?

Trzy: Naliczylem 10 kropek w calym tekscie.

Stop.

Zajrzyj tu. Na prawde warto...
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
mialem ochote to napisac bez jakiegos zamierzonego celu. A napisalem tak dlatego , ze mialem "przyjemnosc" poznac pare osob z czarnymi (i nie tylko czarnymi) pasami i nie wyszli oni za dobrze ,a tak szczerze to wyszli na zwyklych burakow szukajacych dymu . Wychowalem sie qrwa na osiedlu i mam tak ze jezeli ktos mnie mierzy wzrokiem wyrazajacym najglebsza pogarde tylko za to ze nie mam porzadnych ciuchow czy przesiaduje pod klatka to mnie cos strzela .
Naszczescie dla mnie i dla niego nie jest to jeszcze wystarczajacy powod by go za to lac ,ale znam wiele osob ktore nawet slowem by sie do niego nie odezwaly i pomimo ,ze nie trenuja zadnych SW ,dostalby raz w ryja i by bylo po sprawie (nie twierdze ze to jest dobre tylko ze takie rzeczy sie zdarzaja na codzien). Oprucz tego nie wiem czy wielu z was mialo "przyjemnosc" widziec stadko (chyba z tuzin) koksow z kijami zapierdalajacych w wasza strone . Ja mialem i wiem co sie wtedy czuje . Co do kropek to nie ucz mnie prosze chlopaczku pisac . Co do demobilu to raczej powinienes popytac o jakies instrumenty pomagajace myslec .
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

- liczba wieksza niz jeden - mowie tu o sytuacji ktorej nie dalo sie uniknac (nie chcieli cie skroic tylko po prostu spuscic wpierdol) to najlepiej dokladnie sie przyjzec ,ktory z napastnikow jest "przywodca stada" (najczesciej ten najwiekszy i najglosniejszy) i bez zadnego pierdolenia i czekania skasowac goscia tak zeby nie byl w stanie sie podniesc [/b]


a jesli w stadzie panuje system demokracji i rownouprawnienia?? to co wtedy robic?? A jak szef ma zastepce?? A jak zaloze duszenie jakiemus zwyklemu ziomkowi, to czy szef z ekipa tez sie wycofaja??
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
bla bla BLA - i tak ad infinitum :)
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Po pierwsz "przywodca" bylo w "" bo najwieksze wrazenie zrobi dojechanie najgrozniejszego z przeciwnikow (co nie oznacza ze bedzie on przywodca czy szefem czy premierem),a jezeli wylapiesz jakiegos ziomk to rowniez moze zadzialac bo oni raczej nie brali pod uwage tego ze mozesz sie bronic w sposob skuteczny .PODKRESLAM MOZE ZADZIALAC ALE TYLKO MOZE A NIE NAPEWNO ZADZIALA bo tak naprawde mozna powiedziec ze niema niczego co zadzialalo by napewno .
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

Jak rozpędzić tłum? Należy wybrać jednego z grupy i szybko i brutalnie go zmasakrować. Wybrany powinien być jednym z tłumu, nie najwiekszym ani najmniejszym, niekoniecznie prowodyr, ale taki żeby każdy się bał ze moze być następny. Wtedy jak ruszysz na nich to uciekną.

Sorry za niedokładny cytat, ale dawno to czytałem...

Ps. To tak jak z tym kawałem w którym 100 Żydów ucieka przed 1 Arabem, w pewnej chwili jeden z Żydów mówi: Dlaczego my uciekamy, jest nas stu a on jeden?
A wiadomu któremu da w mordę???

:)
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Czy grupa jest tak odwazna jak najtchórzliwszy z jej członków? Panika jest zaraźliwa, jeden uciekający może pociągnać za soba całą resztę!
Ogólnie jezeli chodzi o morale grupy, to wojsko jest tu dobrym przykładem:
Dlaczego jedna armia ucieka a nie walczy do ostatniego człowieka?
Jeżeli chodzi o wiele bitew (nie tylko starożytnych) to armia zaczynała uciekać gdy poniosła stosunkowo niewielkie straty, a prawdziwa rzeź następowała w czasie ucieczki... zwycięzcy ponosili z reguły niewielkie straty.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

Podstawowa zasada na ulicy jest taka : jeżeli nie chcesz walczyc to nie patrz nikomu w oczy (to kazdy powinien wiedziec) "ulicznik" jest jak pies wyczuje kiedy ktos sie go boi , a kontakt wzrokowy jest dla niego prowokacja wiec nie chcesz nikogo wqrwic to nawet na niego nie patrz


Drogi Ziomalu, nie widzisz sprzeczności w tym co piszesz?
Jeśli za wszelką cenę unikasz kontaktu wzrokowego z wszystkimi na około to chyba znaczy że się boisz, czyż nie?
A przecież jak wszyscy wiemy ulicznik jest jak pies, lis i wilk w jednym i ten strach natychmiast wyniucha.
Niczym bezwzględna pirania w dzikiej rzece puszczy amazońskiej, która gdy poczuję choć kropelkę krwi wypływającą ze zranionej ofiary doznaje szału bojowego i nie spocznie dopóki zęby jej nie spłyną krwią a trzewia nie napełnią się świerzym mięsiwem.

uff.....
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

Wychowalem sie qrwa na osiedlu i mam tak ze jezeli ktos mnie mierzy wzrokiem wyrazajacym najglebsza pogarde tylko za to ze nie mam porzadnych ciuchow czy przesiaduje pod klatka to mnie cos strzela .


Skąd wiesz, że czyjeś spojrzenie wyraża pogardę ?
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
cofam cofam cofam to co napisalem
  • 0

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Co do tego skad wiem co wyraza spojrzenie to to jest ciezko wytlumaczyc czy wystarczy powiedziec ze wynika to z wyrazu twarzy ,sposobu w jaki osoba sie w danym momencie porusza jakie wykonuje gesty i jaka jest mimika jej twarzy ? A co do sprzecznosci to sie nie zgodze ze unikanie kontaktu wzrokowego oznacza strach oznacza brak zainteresowania dana osoba i zaaferpwanie wlasnymi myslami choc oczywiscie moze byc odczytane za strach (bo i tym czesto bywa) ale nawet jezeli tak jest to samo wzbudzenie czyjegos strachu daje tej osobie duza satysfakcje . Poza tym spuszczenie wzroku jest rowniez oznaka szacunku .
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....

i zaczac sie drzec na reszte zeby spierdalala bo goscia udusisz albo polamiesz i to samo do niego jezeli jest jeszcze przytomny wydzierasz morde zeby powiedzial kolegom co by sie odpierdolili bo bedzie masakra (w tym momencie jezeli go dusisz to zacisnij troche mocniej a jezeli masz zalozona dzwignie na reke to trza ja troche podlamac zeby poczul bol i zaczal jeczec to daje efekt)

UAHAHAHAHHHAAHAHAHAHAHAHA :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
M-O-D-E-R-A-T-O-R :!:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
Moze ten sposob z zalozeniem najwiekszemu dzwigni i straszeniu pozostalych sie gdzies, kiedys sprawdzil, ale przynajmniej w moim miescie jakbys tak zrobil to posostali patrzyliby sie na ciebie jak na debila. I nie wiem czy bys dal rade wykonac te techniki jakby sie wszyscy nagle rzucili. Trzeba sobie przedewszytskim zdawac sprawe, ze nie wszyscy "krojacy" to frajerzy z slabymi moralami. Niektozy to sie bede bic do ostatniego (*chociazby dlatego,ze pozniej za to,ze ktos spierdalal dostalby wpierdol od kumpli ). Jak jestes sam to najskuteczniejsza jest gadka lub lewy prosty i w tyl.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: W&%#dol i po krzyku .....
gdzie jest AdamD ? ...
gdzie jest AdamD ? ...
Pytam ładnie się ! ...
gdzie jest AdamD ? ...

:) :) :) ...
fajna piosenka by mogła być :) ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024