Skocz do zawartości


Zdjęcie

Troszke nietypowy "napad"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Troszke nietypowy "napad"
Witam,

No wy tu piszecie o rzeczywiscie groznych i niebezpiecznych sytuacjach i czytanie _niektorych_ postow naprawde cos da. Mimo to mialem taka nietypowa sytuacje, ktora kompletnie mnie robroila...

Przed swietami w warszawie byly dluzsze treninigi (seminaryjne - 2,5h), wiec wybralem sie w sobote. Kiedy wracalem, jak zwykle wsiadlem do pociagu na Powislu (WaWa) i jechalem do Pruszkowa Na Ochocie (WaWa) wsiadlo takie
wiekie grube babsko z dwiema rownie wielkimi torbami.

Ja mialem starta kostke, siniaka na twarzy (palka lekko dostalem na treningu) i troszke palec mnie bolal (paznokiec sie wrasta) wiec kulalem przez chwile na lewa noge. Lysy nie jestem, ale krotko sciety. To wielkie babsko tak sie patrzy na mnie, az wreszcie:

- co juz zes kogos napadl?
- eee?
- co eee? Jezdzicie lobuzy nocami po pociagach i niewinnych ludzi napadacie
- ale oso chodzi?
- ja Ci zaraz dam bandziorze o co chodzi - i *lup* torba dostalem
- niech sie Pani do cholery uspokoji! niech uwaza Pani co mowi, bo zadnym bandziorem nie jestem, tylko zmeczony wracam z treningu!!!
- ja juz znam te wasze treningi. Potem tluczecie sie pod palacem kulutry i na ulicach
lobuzy jedne i *lup* drugi raz torba dostalem

Ludzie sie patrza mowia, aby sie glupie babsko uspokoilo, ze idiotka jakas. Ja se mysle ani jej nie odepchene, ani tym bardziej nic nie zrobie, bo jej cos sie jeszcze stanie i bede miec wtedy naprawde klopoty, wiec odwrocilem sie i poszedlem w strone drugiego przedzialu. A ona za mna i *lup* trzeci raz ta torba. I drze ta morde.
Naszescie glupia byla i walnela mnie torba w ktorej miala te swoje "steropiany" (czy co to jest) z jajkami i wszystkie jej sie stlukly i kurtke sobie uwalila ;)

Naszczescie tlok byl i nie poszla dalej za mna. Chcialem jej jakas dzwignie zalozyc i zadzwonic na policje, ale pomyslalem, szkoda czasu na taka idiotke.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Jakbys byl zlosliwy to mogles zadzwonic na policje i zglosic napad.
A wybrales najlepsze wyjscie - takich ludzi nalezy olewac. Dobrze jest jednak patrzec co robia, bo kto wie co moze im przysc do glowy. Jeszcze oberwiemy czyms twardym albo cos....
Pozdrawiam
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
coz, wszedzie mozna spotkac nie do konca normalnych ludzi. Jesli nie bylo zagrozenia, postapiles jak najbardziej wlasciwie. Jesli cokolwiek bys jej zrobil, mialbys klopoty. a tak pozostala Ci humorystyczna historia, ktora bedziesz mogl opowiadac znajomym przy piwie :)
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Zabawne :)

Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Raz tylko na WKU babka co spisywała jakieś dane powiedziała: "Ty tylko wyglądasz na bandytę ale tak naprawdę to jesteś miły chłopak" :) . Byłem wtedy ogolony na zero i ubiorem skina przypominałem - pozory mylą.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Dobrze zrobiłeś, że zignorowałeś babsztyla - jeszcze miałbyś później problemy z tytułu napaści na niewinną i bezbronną damę :)

Byłem wtedy ogolony na zero i ubiorem skina przypominałem - pozory mylą.


Nie martw się - gdy kiedyś wyglądałem podobnie, to niektórzy ludzie nawet obchodzili mnie łukiem na ulicy 8O :)
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

i *lup* torba dostalem
...
i *lup* drugi raz torba dostalem
...
i *lup* trzeci raz ta torba.


:rofl: :rofl: dobrze że nie miała nic twardego i cieżkiego w torbach , na zaczepki takich ludzi najlepiej nie reagować i sobie pójsc dalej .
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Może jak zauważyła, że nie masz wrogich zamiarów to sobie pomyślała: "Pobiję huligana i potem się pochwalę", no ale TROSZKĘ przeceniła swoje umiejętności bojowe :) :) :) .

Swoją drogą jest to ciekawe - JAK taka kobieta może myśleć, że w przypadku gdyby napadnięty zechciał odeprzeć atak miałaby szanse? Brak wyobraźni czy o co chodzi?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Dziadki z demencja starcza sa przejebane... Mnie raz taka napadla parasolka w autobusie... Byla to lini azastepcza, rano, autobus tak WYPCHANY, ze w zyciu czegos takiego nie widzialem, jechalem przycisniety morda do drzwi i rozplaszczony maksymalnie, zajezdzamy do przystanku, drzwi sie otwieraja, prawie wypadlem, jezu, wreszcie tlen, ludzi emi prawie na glowie pod sufitem lezeli a tu jakas babaci astoi przede mna i na mnie "CO SIE TAK ROZPYCHASZ??" i zanim zdazylem cokolwiek odpowiedziec to zerwalem 3 razy po lbie parasolka, babcia poszla, drzwi si ezamknel, ja w szoku a pol autobusu ryje ze mnie ;)

A ostatnio pod instytutem moim siedzi sobie moj rocznik na papierosie jak zawsze i jakas babcia zachodzi z siatkami, cos jej sie popierdolilo, wchodzi do instytutu, patrzy na nas i z wsciekloscia w oczach taki RYK! - CO WY TU ROBICIE??

My szok, bez slowa, babcia patrzy... rozglada sie... chyba nie ta brama... i poszla :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
kurcze, dziwna sytuacja. heheheheeh
Ja obawiam sie ze moglbym nie zareagowac tak kulturalnie i po rpostu pojsc sobie.
huehehueuhe, eh te babcie :)
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Co do twojego zachowania to można je zaliczyć do prawidłowego. Wkońcu kto zakłada że zostanie napadnięty przez jakąś zakręconą babke? Jak się zachowa? To była ekstremalna sytuacja :)
To była pani o bardzo malutkim rozumku - pewnie jakaś krewna kubusia puchatka - tego z bajki oczywiście a nie usera BUDO :)
Może była pod wpływem napięcia przed miesiączkowego? :)
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Raczej już w czasie menopauzy... O żadnych miesiączkach raczej chyba z jej opisu nie może być mowy...
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

To była pani o bardzo malutkim rozumku - pewnie jakaś krewna kubusia puchatka - tego z bajki oczywiście a nie usera BUDO :)


Już nie usera ;-)

Jakiś czas temu jechałem autobusem i jakiejś starej popieprzonej pijaczce coś sie pojebało w bani bo zganiała wszystkich młodych z siedzeń i na siłe chciała jakąś babcie posadzić
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Ja bym nie wytrzymał raczej napewno i ryknoł na babsztyla o ile by toto nie miało stu lat ,az by se siadła na tych jajczyntach :) :) :)
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

To była pani o bardzo malutkim rozumku - pewnie jakaś krewna kubusia puchatka - tego z bajki oczywiście a nie usera BUDO :)


Już nie usera :wink:


Mój błąd.
Kubuś Puchatek - moderator poklon :)
To napewno nie jego rodzina :)
  • 0

budo_somesucker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Kumpel jechal tramwajem i przyczepilo sie do niego dwoch idiotow w dresach, by im oddal telefon (przy uzyciu ktorego rozmawial wlasnie z dziewczyna). Ladnie im powiedzial, zeby sie odpie***, a Ci go za szmaty. No to jednemu z bani i krzyczy o pomoc do innego pasazera. Zero reakcji :? . Wiec sam kopnal drugiego i wyrzucil ich na przystanku (mial spore szczescie w calej akcji). Na co poderwala sie babcia i zaczela krzyczec, by ktos zadzwonil na policje. Na co kumpel, ze juz nie trzeba. A ona na to, ze trzeba, zeby go zwinac za napad na tamtych milych panow :) .. i co Wy na to?
  • 0

budo_walok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Mnie kiedys dziadek opieprzyl, zebym wiecej nie jezdzil trawajami bo zajmuje za duzo miejsca. hmm 176, 70kg moze nie jestem chudzina ale dziadek byl wiekszy ode mnie, zapewniam :) do tej pory kumpel z ktorym jechalem sie z tego smieje
innym razem babcia ktora nawet nie raczyla zasugerowac ze chce wysiasc po wpatrywaniu sie we mnie przez jakies 3 sek wziela mnie za frak i wyrzucilaby mnie z tramwaju gdybym w ostatniej chwili nie zlapal sie za jakas wystajaca barierke. troche na nia nakrzyczalem to zamachnela sie na mnie parasolka, zrobila grozna mine i poszla sobie.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
ja bylem swiadkiem nietypowego napadu dzisiaj rano.


Dziewczyna 20 lat z torebka pod pacha. Naprzeciwko idzie facet 40 lat, cherlawy zul. Chwycil ja za torebke i drze sie zeby mu "oddala". Dziewczyna- stoicki spokoj, pociagnela torebke mocno w swoja strone, odwrocila sie na piecie i spokojnym krokiem odeszla.

Stalem 20 krokow dalej, ale dziewczyna nie dala mi czasu na reakcje. 2 sekundy dalej facet stal jak wryty i nie musialem nic kompletnie robic.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"

. Na co poderwala sie babcia i zaczela krzyczec, by ktos zadzwonil na policje. Na co kumpel, ze juz nie trzeba. A ona na to, ze trzeba, zeby go zwinac za napad na tamtych milych panow :) .. i co Wy na to?


Normalka, kiedyś po zadymie ze skinami w nocnym (kierowca skręcił pod komisariat), jak skini zwiali, to 'porządni" obywatele którzy palcem nie kiwneli i patrzyli w drugą stronę zaraz zaczeli mieć pretensje do mojego kumpla (stracił okulary i miał trochę zakrwawione oblicze, a z racji sporej krótkowzroczności toczył błędnym wzrokiem). W wyniku czego przenocował w Pałacu Mostowskich
  • 0

budo_endru_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
A ja na to ze Babcie sa mistrzami, najlepszymi strategami i taktykami w zajmowaniu miejsc w we wszystkich rodzajach srodkow lokomocji :] One sa takie bezbronne... przyklad ?? Kiedys z kumplem stoimy na peronie i czekamy na pociag. Spoko miejscowki wykupione tylko szybko sie dostac i spokoj.Pociag podjezdza, zatrzymuje sie, otwieraja sie drzwi. Jakie szczescie ze akurat kumpel stal przed wejsciem sopbie mysle szybko zajmie miejsce. Az tu nagle atak tlumu babci, kupel wylapal chyba z 5 razy z łokci poczym został "lekko" zepchniety z miejsca pierwszych ktorzy mieli sie dostac do pociagu :/ . Najlepiej rozpoznac ich strategie kiedy jade sobie tramwajem na miejscu siedzacym i patrze jak wbiegaja babcie i szukaja chyzo jakiejs miejscowki, a inne szukaja jakis mlodych ludzmi aby zaraz stanac nad nimi i stekac jak to je nogi bola.... one sa czasem takie zalosne :P
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Troszke nietypowy "napad"
Czołem Wszystkim! No to byście się na mojego tatusia nadziali niedoceniając walorów bojowych staruszków. Tata stracił wzrok w czasie działań wojennych w 44 jest byłym oficerem KEDYW AK ma teraz 81 lat ale widziałem go przy robocie jak miał 68 lat niebyło co z gnoja który Go napadł zbierać. Ojciec był pierwszym moim nauczycielem walki i mistrzem życia. Pozdrowienia dla Wszystkich.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024