Skocz do zawartości


Zdjęcie

co zrobic podczas takich zaczepek??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co zrobic podczas takich zaczepek??
witam ostatnio miałem taka sytuacje
ide sobie z paroma kolegami i nagle z naprzeciwka wychodzi dwoch gostkow w kapturach szaliki dresiki i cały rynsztunek,było juz dosc pozno no i ciemno w okolicy...
popatrzyli na nas i nagle podeszli i czy mamy fajki to odpowiadamy nie i udajemy sie dalej jak by nigdy nic wtedy oni zczynaja dos iebie gadac ,ja w to nie wieze ze oni fajek nie maja itp i zaczynaja sie czaic..(a ze mam zmysł uliczny jak narazie dobry wiec wyczułem ze moze byc ciekawie) ale jak by nigdy nic udajemy sie dalej po chwili odwaracm sie i patrze a oni cos tam krzycza i ida za nami tak jak by nas sledzili,my jak by nic normalnie dalej idziemy i po jakis 5 minutach sledzenia udali sie gdzies w swoja strone,jak myslicie dobrze zrobilismy ze udalismy ze ich niby nie widzimy,czy lepiej było sie spytac o co chodzi i czy maja jakis problem???
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Wyszedles calo z opresji , ząbki na miejscu - wygrales.

Dobrze ze olaliscie gosci.
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
widać decyzja byla dobra skoro tak się skończyło ... nie ma reguły ... znam gości wyjątkowo spokojnych, ale takich którzy mają pecha - 1 bijatyka i od razu policja, sądy itd ... a za to niektórzy od lat leją się kiedy tylko można i nie mają żadnych problemów ( troszkę zszedłem z tematu :lol: - wiem )
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
no w sumie wygralem,no ale trenuje KB i dziwne uczucie tak nagle z zaskoczenia i nie wiem jak bym sie zachował gdyby doszło do rekoczynow ale nogi jak z waty...cos mi sie wydaje ze te treningi by na nic sie nie przydały.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

no w sumie wygralem,no ale trenuje KB i dziwne uczucie tak nagle z zaskoczenia i nie wiem jak bym sie zachował gdyby doszło do rekoczynow ale nogi jak z waty...cos mi sie wydaje ze te treningi by na nic sie nie przydały.

te "nogi jak z waty" to adrenalinka zwykla ;) :-)
pewnie ze treningi by sie przydaly. zawsze sie przydaja.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
"nogi z waty" - mam je zawsze po gwałtownym skoku adrenaliny, który nie zostal spożytkowany, np: wyskakuje jakiś dres znienacka i znienacka znika :D , kurwa, trzy minuty później zaczynają trząśc mi się nogi i tzręsą prza kolejnych dziesięć.
Co do głównego pytania tego postu -- zdaje się, że autor ma moralniaka, że nie wykazał się "na ulicy', że "stchórzył" itp. i podświadomie potrzebuje dowartościowania, udowodnienia że nie jest mięczakiem. Jakbyście ich sklepali mając przewagę liczebną - to też nie byłby powód do dumy. jakby oni wklepali wam to dopiero bys miał smętna minę. Można naprawdę udowodnić sobie własna wartość jako człowieka inaczej niż waląc po mordach. Niemniej jednak w następnej takiej sytuacji poproś na solo - zobaczysz ile jesteś wart.
A że solidny oklep niejedną uliczna, zaczepiającą ludzi mendę nieco naprostował, to juz inna historia
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
nogi z waty i tzresace rece to ja mam do dzisiaj, najczesciej juz po alym zdarzeniu :wink:
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
a ktoś pamięta jeszcze że "Walka uniknięta jest walką wygraną" ???
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
w sumie to dobrze jednak ze uniknołem sytuacji wysokiego ryzyka :lol: ale mysle sobie ze poł biedy było by jak bym dostał gorzej jak by wyciagneli kose albo potem poskarzyli sie kolegom,bo mysle sobie ze dostac i miec spokoj to jeszcz eale jak potem 10 osobowa ekipa sie poszukuje to do najmilszych rzeczy nie nalezy.....
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

bo mysle sobie ze dostac i miec spokoj to jeszcz eale jak potem 10 osobowa ekipa sie poszukuje to do najmilszych rzeczy nie nalezy.....

owszem, niemilo. jak cie szukaja to juz po prostu wojna, mozna tak sobie oddawac do usranej smierci. ale nie wiem co lepsze, taki oklep i 'spokoj' to jest tylko urojony spokoj, bo mysli na prawde dlugo rysuja glowe, mowie z autopsji... a jak jeszcze sie dowiesz gdzie jeden z kolesi mieszka a od chwili kiedy dostales oklep minelo duzo czasu to tez jest ladny orzech do zgryzienia. najlepiej takim przypierdaczyc i wiecej nie spotkac, albo tak wpier*** i wprowadzic przy tym terror zeby bali sie wlasnego cienia - taka wojna psychiczna, dasz znac o slabosci i przegrales, ale to jest latwe tylko w teorii :? .
poza tym jesli chodzi o 10 osobowa ekipe - na prawde nie jest tak latwo sklecic grupke ktora by poszla sie bic za kogos. jak dasz mu w pape i on po chwili nie znajdzie cie z kumplami na miejscu zeby dokonac zemsty prawdopodobienstwo ze beda cie szukac nie jest takie wielkie.

pusty smiech ogarnia jak sie takiego 'kozaczka' spotka po fakcie.niecaly rok po tym jak mnie walneli w dyszke spotkalem jednego w autobusie. nie bylem z poczatku pewien czy to on. autobus przejezdzal kolo miejsca gdzie dostalem, wiedzialem ze jeden z kolesi 'kozaczkow' byl stamtad. zaczalem sie gapic na klienta. on kukal czy go obczajam i jak widzial ze sie gapie odwracal glowe. zeby byc pewnym czy to on wstalem z miejsca na przystanku na ktorym domniemany 'kozaczek' musialby wysiasc gdyby to byl on. wyszedl, bardzo szybko wyszedl i rownie szybko kierowal sie za rog ulicy. bylem pewien. w jednej chwili przemknelo mi przez glowe "teraz cie ch*** bede napier*** poki mi sie nie znudzi" i w tej samej chwili pomyslalem:"jest bialy dzien, kupa ludzi dookola, jak oni mnie klepali nie bylo nikogo, zadnych swiadkow, a co jesli ten brudas nie jest tak "honorowy" jak ja i zglosi sie na policje? wtedy jako trenujacy sw mam przeje***" i nie wysiadlem, do tej pory siedzi mi w bani ze sie zachowalem jak dupa. tymbardziej ze w powietrzu czulem jego strach jak wysiadal, odwazny byl tylko jak nie byl sam. nie moge radzic bo sam nie wiem co zrobie z tym fantem. niby zapominam ale co jakis czas mi sie przypomina i mnie szlag trafia ze taki brudas lazi bezkarnie po ulicy a ja jeszcze musialem go spotkac w takich niekorzystnych okolicznosciach. jak bedzie inna sytuacja to mu sie odwdziecze, musze dbac o swoje zdrowie psychiczne :wink:
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
w sumie masz racje,ale jak to jest z odpowiedzialnoscia czy to naprawde ma sie przejeb jak sie komus wciu** za to ze keidys cie tam lekko pobił i nikomu nie zgłosiłęs a on zgłosił to co wtedy bardziej na to patrza ze trenuje jakis SW??a z kad oni wiedza ze trenuje??bo to mi sie wydaje dziwneco ma do tego ze trenuje SW niektorzy nie trenuja skopia i potem zero odpowiezialnosci...
sorki ze trocha od tematu odbiegłem...
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

w sumie masz racje,ale jak to jest z odpowiedzialnoscia czy to naprawde ma sie przejeb jak sie komus wciu** za to ze keidys cie tam lekko pobił i nikomu nie zgłosiłęs a on zgłosił to co wtedy bardziej na to patrza ze trenuje jakis SW??a z kad oni wiedza ze trenuje??bo to mi sie wydaje dziwneco ma do tego ze trenuje SW niektorzy nie trenuja skopia i potem zero odpowiezialnosci...
sorki ze trocha od tematu odbiegłem...

wygrywa ten kto pierwszy zglosi i ma swiadkow
jak kogos pierwszy uderzysz, nie w obronie wlasnej to jestes winien. nie ma tlumaczenia bo on mi kiedys tez cos - trzeba bylo zglosic. a jak wyjdzie ze pobiles i trenujesz sw to jestes traktowany jak napadajacy z bronia w reku(oczywiscie mowa o broni bialej, nie palnej - takie jest chyba rozgraniczenie)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

nogi z waty i tzresace rece to ja mam do dzisiaj, najczesciej juz po alym zdarzeniu :wink:

kurwa to najgorsze jest , po calym zdarzeniu takie kurwa dziwne uczucie ...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Nogi z waty to chyba kazdy ma :D , tylko ze mnie sie nie trzesa po zdarzeniu :D , ale niekiedy adrenalina sprawia ze tak dziwnie w brzuchu czuc :D ni to bol ni co :D
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Nogi z waty, normalna adrenalinka ktora zawsze towarzyszy takim wydarzeniom. Z czasem da sie nad tym zapanowac, ale fakt faktem ze prawie zawsze wystepuje.
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
nie chcialo mi sie czytac wszystkiego ale sie wypowiem... Bodajze w "Killed or get killed", badz tez w "Get tough" tudziez w jakies podobnej publikacji bylo napisane ze "energia" powstala po skoku adrenaliny, niewykorzystna w ciagu 25 sekund, powoduje wlasnie takie objawy jak drzenie miesni, nogi z waty itp. autor ma prosty sposob na ta dolegliwosc, lej pierwszy gdy poczujesz w sobie moc :wink: :)
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
Heh... sukces... ważne że żyjesz... :)
  • 0

budo_arasake
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??
co do reakcji na taka sytuacje to ja mam dodatkowo poza typowymi objawami juz po wszystkim odruch wymiotny, nie wiem czemu ale zaczyna mnie mdlic :)

zainteresowala mnie kwestia poruszona przez deejay'a. chodzi o ponowne spotkanie wczesniejszych 'oprawcow'.czy zdazylo sie wam stanac oko w oko z delikwentem \ delikwentami z ktorymi wczesniej mieliscie konfrontacje?

ja mialem taka sytuacje tylko raz, spotkalem takiego typka dzien po tym jak dopadl mnie na ulicy z kolegami i chcial pozbawic pieniedzy. na szczescie ja nie odnioslem powazniejszych obrazen (stawialem czynny opor nim sie nie zniechecili), takze nastepnego dnia bylem w pelni na chodzie. kolesia spotkalem przez zupelny przypadek, a jego tlumaczenia i grozby (na przemian) byly poprostu zenujace. mialem ochote kolesia zmielic w rekach (otocznie sprzyjalo temu), ale stwierdzilem ze nie warto, ze to byl smiec i nie chce sobie nim rak brudzic. nie wiem czemu ale kolesia zostawilem w spokoju, a normlanie bym go wcisnal w chodnik. pozniej sie zastanawialem czemu tego nie zrobilem
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

ja mialem taka sytuacje tylko raz, spotkalem takiego typka dzien po tym jak dopadl mnie na ulicy z kolegami (...)


Kumplowi przydarzyło się coś podobnego za granicą. Z tą różnicą, że on gonił gościa do momentu aż tamten wpieprzył się w makię :)
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic podczas takich zaczepek??

a co jesli ten brudas nie jest tak "honorowy" jak ja i zglosi sie na policje?

No, no... a cóż to za dyshonor zgłosić na policję, że cię pobili? Dopóki ludzie będą mieli taką mentalność ja ty, to na ulicy będzie pełno takich "brudasów", co dają oklep za nic. BO DZIĘKI TOBIE SĄ BEZKARNI!
A gdyby on zgłosił na policje, to mądrze by zrobił, a z ciebie byłby frajer.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024