Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dźwięki przeciw psom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Dźwięki przeciw psom
Witam. Wiele razy było już na BUDO wspominane o użyciu anti-dog'ów w obronie przed psami. Jestem natomiast ciekawy, czy ktoś z Was spotkał się z takim ustrojstwem, które odstrasza psy wysyłając niesłyszalne dla ludzkiego ucha, a niezwykle dokuczliwe dla czworonoga ultradźwięki. Zapraszam do dyskusji.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
Jak kupowalem gaz to widzialem takie, kosztuje to 99 albo 199zl. Dosc duze to z tego co pamietam i dziala tylko na psy, a jesli sam masz psa to odstraszajac cudzego i twoj dostanie po uszach. Jak atakuja Cie czesto psy to mozesz sobie takie kupic ;)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
to chyba byłoby dobre dla listonosza:)
  • 0

budo_pkanoj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Lub

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
Mieliśmy takie ustrojstwo w pracy, jedne psy uciekały inne wpadały w amok i się wściekały a innym to nie przeszkadzało. Produkt USA, jak się włączało to osoba z dobrym słuchem słyszała słabiutki pisk.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom

Mieliśmy takie ustrojstwo w pracy

czyli gdzie.czyżbyś pracował na poczcie...
  • 0

budo_pkanoj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Lub

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
W rejonie energetycznym, dostali to inkasenci i 2 sztuki trafiły do nas na pogotowie energetyczne.
  • 0

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
Tez slyszalem, ze takie ustrojstwa roznie dzialaja :? I tak jak napisal pkanoj - moze sie zdarzyc, ze pies sie co najwyzej 'zirytuje' jeszcze bardziej... Ja bym pozostal przy gazie - gdyby co to i wlasciciela mozna potraktowac :)
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
Właśnie a propos psów to jaki gaz jest najskuteczniejszy, a może lepszy nóż?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
tak mi się przypomniała włąśnie jedna akcja z przed kilku lat. idę sopie przez park a tam z za krzaczora wyskakuje jakiś jebitny kundel, taki wilczuropodobny. uciekać nie ma gdzie, więc podniosłem z gleby jakiegoś patyka (nie był zbyt duży), wystawiłem lewą grabę jako wabia i...czekałem mało nie posrywując się przy okazji ze strachu:) pies biegł na mnie z 2 sekundy, a mi wydawało się, że mijają 2 minuty! dziabnąłmnie mocny, aż mi prąd po kręgosłupie poleciał,ale zaraz dostał tym kilkiem w okolice nosa. zaczął skomleć, aż mi się go żal trochęzrobiło:)
obyło się bez ultradźwięków, gazu czy noża...
oto moja historia, mam nadzieję, że was urzekła.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
Podajcie koniecznie gdzie to urządzenie można kupić. Kupię 2 - 3 i będę zostawiał w domu jak będę wychodził do pracy a jeden będę nosił z sobą.
Tylko bez jaj - to ma działać!
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Dźwięki przeciw psom
Witam.
Ja widziałem działanie takiego dźwiękowego "dazera" w telewizji, w jakimś programie typu "Komenda" czy podobnym policyjnym. Policja wchodziła do domu na przeszukanie, szukali dragów. Mieli psa służbowego, a obejścia pilnował rotweiler, tyle że był w kojcu. Nie chcieli chyba, żeby za bardzo rozpraszał ich psa, stąd jeszcze z ulicy włączyli "dazera". Pies pokręcił się trochę po kojcu i spieprzył do budy. Oni spokojnie weszli, pies w tym czasie nie wylazł. Myślę, że wszystko zależy - podobnie jak przy gazie - od tego, jaka dawka jak dokuczliwego środka dotrze do celu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024