Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk

Z kolei moj hmmm...znajomy, straszny kozak, do wszystkich podskakuje, napierdala sie co tydzien z kims, jak wypije to potrafi podejsc do nieznajomego na ulicy i go przekopac :? :roll: . a najdziwniejsze jest to ze niczego nigdy nie trenowal (jedynie pilka nozna i silownia) i niegdy od nikogo nie dostal. jak on to robi?

Jak on to robi? Ma duuuuuuuuuuuużo szczęścia widocznie, ale szczęście też nieraz potrafi opuścić niestety...
  • 0

budo_mucha(master)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
propos wcześniejszej wypowiedzi...niedawno do mojej sekcji Kung-Fu zapisał sie tak koleś (chyba 6 podstawówki- ja 3 gim) i był 1 jedyny raz i ja nie wiem co mu odbiło...zaczął do mniepodskakiwać, pyskowac :? na początku ignorowałem go...ale pewnego wieczoru idem se spokojnie z kościółka a ten na mnie wyskakuje i zcazyna mnie kopać :roll: ja mu mówie: koleś, zycie ci nie miłe??...on chwila stoi i znów kopie, wkońcu uderze sierpowy, ja odewt, no i chłopak łazi ze śliwą, ...skąd sie takie debile biorą?? wie ktoś...bo ja nie

pozdro :twisted:
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Zmiany jakie u mnie nastapily to glownie fakt ze strasznie wzosl mi apetyt. Zaczalem duzo jesc co w polaczeniu z treningiem dalo wzrost masy i muskulatury. A jesli chodzi o psychike to zmienilo sie glownie to ze teraz jeszcze bardziej nie lubie sie bic na ulicy. Nie lubie ale tez nie boje sie ewentualnej konfrontacji. I strasznie wkurzaja mnie kozacy co to po trzech treningach zgrywaja twardzieli i podskakuja (a znam kilku), wiec jesli bys sie Mucha(Master) dowiedzial skad sie takie pajace biora to daj znac.
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
w sumie stałem sie wspokojnieszy bo na treningach udowodnili mi czynami ze jestem taki dobry jak myslałem.
chociarz jak wgre wchodzi imprezka to za duzo kozaczenia :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk

na treningach udowodnili mi czynami ze jestem taki dobry jak myslałem.

skromnyś :?

Cóż, ja się nic nie zmieniłem. Ze sztukami walki mam styczność od początku, bo taekwondo intensywnie trenował brat, kiedy ja jeszcze chodziłem do zerówki. Cóż, błąd z mojej strony, że nie zacząłem już wtedy ćwiczyć. Jedynie powtarzałem po nim trenowane w domu techniki, co w sumie mi zostało. Nie szukam zaczepki, najchętniej w ogóle bym się na ulicy wolał nie bić. Trenuję po to, żeby się rozwijać i spełniać to, w czym mi przeszkadzały liczne problemy w szkole. Dużo moich kumpli po powrocie z kilku pierwszych treningów kozaczy, że zaraz strzeli jakiemuś chłopakowi, który na 1 rzut oka wygląda, jak by nie jadł przynajmniej przez 2 ostatnie dni. Nigdy tak nie miałem i mam nadzieję, że nie będę miał. A koledzy... przy nokaucie zazwyczaj tłumaczą się, że mają złe rękawice :lol:
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Jedno jest pewne - nie trenuje się po to by od razu napierdalać kogoś na ulicy. Wcale nie jest tak prosto dać dobrze komuś w morde !!! :idea:
  • 0

budo_nithhogg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nithafjoll

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim nabrałem pewności siebie... Tak jak dotychczas w ogóle nie wyobrażałem sobie możliwości walki z kims na ulicy tak teraz jest to cos co może się zdażyć i dopuszczam taką mysl... Choć dalej torchę czuję strach co jest raczej nieuniknione choc wolałbym by mimo wszystko był on trochę mniejszy... Przedtem walkę wyobrażałem sobie jakocoś strasznie chaotycznego i nie potrafiłem znajdować żadnych sytacji do atakty przy bójce (mówię tylko o wyobrażeniach bo sam tylko raz tak na powaznie się w życiu biłem i to było dawno temu jak byłem w 5(?) klasie podstqawówki czyli 5 lat temu :P )
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk

propos wcześniejszej wypowiedzi...niedawno do mojej sekcji Kung-Fu zapisał sie tak koleś (chyba 6 podstawówki- ja 3 gim) i był 1 jedyny raz i ja nie wiem co mu odbiło...zaczął do mniepodskakiwać, pyskowac :? na początku ignorowałem go...ale pewnego wieczoru idem se spokojnie z kościółka a ten na mnie wyskakuje i zcazyna mnie kopać :roll: ja mu mówie: koleś, zycie ci nie miłe??...on chwila stoi i znów kopie, wkońcu uderze sierpowy, ja odewt, no i chłopak łazi ze śliwą, ...skąd sie takie debile biorą?? wie ktoś...bo ja nie

pozdro :twisted:


:rofl:
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
mój kumpel który ledwo co zapisał się na siłke juz myślał że jest silny i wogule wymiatacz
a każdym chce sie napier****ć i kompletnie mu od****ło a jak przyszło co do czego to mój kumpel z sekcji za****ł mu jednego kicka kolano łokcia i chłopak niewiedział gdzie jest.
J tak się kończy rola pakerow. :)
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Ja po rozpoczeciu treningów stwierdziłam ze umiem mniej niz myslałam, albo moje mozliwosci sa mniejsze, taka przykra rzeczywistosc...licze ze a poł roku to sie zmieni;)
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
moze nawet za 10 lat bedziesz tak myslala :?:
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Zanim zacząłem trenować byłem gruby i lubiłem kolor zielony.
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
do Jin_kazama:
wcale bym sie nie zdziwiła gdyby i te 10 lat nie wystarczyło...;) choc przypuszczam ze pozytywne nastawienie skróci mi staz przynajmniej do tych 7lat;)
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Ja zanim zapisalem sie na sztuki walki to pakowalem wtedy uwazalem ze jak mam spore muly to dobry jestem ale tam sie przekonalem ze chuj z tych moich miesni i troche pokory nabralem.
  • 0

budo_kurczak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Im bardziej w tym siedze tym bardziej widze ile jeszcze przedemną nauki pokora pokora i jeszcze raz pokora
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
To co powiem napewno nic nie wniesie do dyskusji, ale ta pokora to mi się kojarzy z BARem i Big Brotherem. Tam bez przerwy o tej pokorze gadali.

Przed treningami byłem bardziej pewny siebie, teraz wiem jak walka na ulicy może się skończyć i boje się dużo bardziej :-) . Ciągle mam wrażenie, że jestem beznadziejny i musze trenować ciągle, aby technike poprawić. Potem było przetrenowanie, przerwa i wracam pomału do treningów 2-3 w tyg. :)
  • 0

budo_ninczykkk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
Witam,
to chyba zależy od człowieka czy z robota kuchennego przebrazisz się w robota do zabijania, ale ... ćwicze od 1,5 roku sambo i co ciekawe, trener uczy takiego spokoju i opanowania że naprawde trudno jest się stać agresywnym ale... jak sobie wypije to nic nie pomaga :wink:
Taki to polski temperament chyba
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
XaiMoon, nie myl pewności siebie ze zdrowym rozsądkiem. Jeśli teraz trenując czujesz się mnie penie niż gdy nie trenowałeś to coś jest chyba nie tak :roll: Chyba że miałeś na myśli to, że teraz czujesz większy respekt wobec potencjalnego napastnika.
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk
No wlasnie to jest dzinwe ze jak sie zancznie trenowac to jest sie bardziej wytelepanym.ja tez tak mam,ale ja mam chyba taki zryty beret od ziola.Z reszta sam niewiem.Pewnosc siebie mialem jak tylko pakowalem.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacy byliscie przed zaczeciem trenowania jakiegos stylu walk

XaiMoon, nie myl pewności siebie ze zdrowym rozsądkiem. Jeśli teraz trenując czujesz się mnie penie niż gdy nie trenowałeś to coś jest chyba nie tak :roll: Chyba że miałeś na myśli to, że teraz czujesz większy respekt wobec potencjalnego napastnika.


No to raczej chodzi o zdrowy rozsądek, nigdy niewiadomo przed kim się właśnie stoi. Tymbardziej mnie głównie zaczepiają dosyć postawnej postury kolesie (80-120kg) albo ze sporą przewagą liczebną :? .

ninczykkk wariat we wódce jesteś;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024