Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
Polecam strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
hm... ciekawe. dobrze, że jeżdżę często tramwajami :wink:
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
Co to jest Cen­trum Na Rzecz Glo­bal­ne­go Przy­wó­dz­twa Ko­biet (Cen­ter for Wo­men's Glo­bal Lea­der­ship) ?

Nie znalazłem tam nic na temat przemocy względem mężczyzn, mimo, że na stronie jest taki tekst:
"Ak­cja jest czę­ścią 16 Dni Dzia­łań Prze­ciw Prze­mo­cy Ze Wzglę­du Na Płeć."
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
Nie mam pojecia. To juz na tej stronie chyba trzeba ich zapytac.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

Co to jest Cen­trum Na Rzecz Glo­bal­ne­go Przy­wó­dz­twa Ko­biet (Cen­ter for Wo­men's Glo­bal Lea­der­ship) ?

Nie znalazłem tam nic na temat przemocy względem mężczyzn, mimo, że na stronie jest taki tekst:
"Ak­cja jest czę­ścią 16 Dni Dzia­łań Prze­ciw Prze­mo­cy Ze Wzglę­du Na Płeć."


być może ta płeć to po prostu kobiety?? :roll: :?
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
A widzieliście ten rysunek "smash the patriarchy" w temacie fotki i linki :wink: Poezja. Te organizacje feministyczne po prostu mnie rozwalają, ale sam tekst (z są suką) nie jest zły. Ale raczej wywołuje smiech niż zastanowienie :lol:
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
U mnie na przyklad taki smiech wywoluje wiecej zastanowienia niz samo haslo.


Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
Liga chroni, Liga radzi, Liga nigdy cię nie zdrrradzi!!!!!!!!!!!! :) Samiec twoj wróg!!!!!!! :twisted:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

U mnie na przyklad taki smiech wywoluje wiecej zastanowienia niz samo haslo.


Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

U mnie również.

Feministki są OK. Niekiedy przerysowują ale niemal zawsze prawidłowo akcentują problemy kobiet.

Zresztą ten śmiech Gilotyny to taki nerwowy raczej a nie szczery lub wesoły (jak po usłyszeniu dowcipu).
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
Akcja słuszna. Hasło robi wrażenie.
sam osobiście nie lubie feministek i wzbudzają u mnie uśmiech politowania
( przez dwa lata pani doktor z uczelni, feministka, na kazdych zajęciach, tak wszystkich facetów psychicznie wykańczała, ociązała całym złem tego świata ze normalnie do dzisiaj mam uraz. Ludzie wierzcie mi, teksty żywcem z "seksmisji")
pzdr gnz sztn
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie
Może to OT, ale zaczyna się dyskusja o feminiźmie. Pamiętam że miałem z tego zajęcia(zręcznie ukryte pod inną nazwą)i będąc sam w grupie z 30 dziewczynami weszła kobieta i powiedziała "Dzień dobry nazywam sie ..... i jestem feministką". Myślałem,ze mnie po niedługim czasie kobiety zlinczują za wszystkie grzechy mężczyzn, ale miłym zaskoczeniem było to,ze przez cały semestr naprawdę miło sie dyskutowało z ta kobietą. Te które nienawidzą mężczyzn to tak zwane feministki radykalne(ale na szczęscie jest ich niewiele)a większość po prostu walczy o zwykłą równość(np płac na stanowiskach, brak molestowanie itp).

Pozdr.
zindoktrynowany feministycznie
:wink:
Hellfire
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

U mnie na przyklad taki smiech wywoluje wiecej zastanowienia niz samo haslo.


Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

U mnie również.

Feministki są OK. Niekiedy przerysowują ale niemal zawsze prawidłowo akcentują problemy kobiet.


BUAHAHAHAH śmietanka myśli lewicowej w najgorsyzm wydaniu :rofl:
Co do dyskryminacji - dziś czytałem w gazecie, że w ramach równouprawnienia w jakimś tam miasteczku w RFN światła dla pieszych zamiast przedstawiać mężczyzne - zrobili na kobietę (teraz ma sukieneczkę). Przypomina mi to dyskusję na temat zakrzywienia bananów co tam kiedys była poruszana w jednym z ważniejszych organów Unii. A najlepsze jest to, że feminstki same popierają dyskryminacje. Nie wierzycie? Choćby nawet kwestia parytetu w sejmie - toż to czysta DYSKRYMINACJA!!!
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

Te które nienawidzą mężczyzn to tak zwane feministki radykalne(ale na szczęscie jest ich niewiele)a większość po prostu walczy o zwykłą równość(np płac na stanowiskach, brak molestowanie itp)

Egalitaryzm to najwieksza głupota jaką mógł stworzyc człowiek. To kompletna bzdura! Nie ma czegoś takiego jak równość. Nie ma, nie bylo i daj Boże - nie bedzie. System kapitalistyczny jest z zasady oparty na nierówności, to jest właśnie jego kwintesencja i piękno. Ja rozumiem, można domagać się równych płac na tych samych stanowiskach (ale TYLKO w budżetówce, o prywatnych firmach nie ma mowy) ale to co robia feministki to kompletny absurd. Przeczytaj książkę "Świat bez kobiet" Agnieszki Graff (jak dla mnie to było czytanie z serii "poznaj wroga" :twisted: ) - normalnie antynobel za szczyt debilizmu. Ta książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że feministki to po prostu wzorcowi przedstawiciele Roju (def. masz w moim podpisie).
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

Egalitaryzm to najwieksza głupota jaką mógł stworzyc człowiek. To kompletna bzdura! Nie ma czegoś takiego jak równość. Nie ma, nie bylo i daj Boże - nie bedzie. System kapitalistyczny jest z zasady oparty na nierówności, to jest właśnie jego kwintesencja i piękno. Ja rozumiem, można domagać się równych płac na tych samych stanowiskach

I właśnie do tego dąży większość normalnych feministek - do tego,żeby za taką samą pracę mieć taką samą płacę, ponadto do braku molestowania, do zmianę nastawienia pracodawcy w stosunku do nich, o to zeby na ich problemy rodzinne nikt nie przymykał oka(przyzwolenie na bicie ich przez męże) i to uważam za dość pozytywny aspekt

Nie brakuje jednak takich które przesadzają - jeden uśmiech szefa do nich lub spojrzenie na dekolt stawiają na równi z propozycją pójścia do łózka za awans, więc co?- Molestowanie. Lub pójście w inną stronę czyli z kolei to nas zepchnąć do postaci kur(kurczaków?) domowych. Jest to przejaw bezsensu i braku logiki

A co do książek z typu poznaj wroga - jakaś australijska feministka stwierdziła,ze nie będzie równości między kobietami i mężczyznami dopóki istnieje seks - bo on i anatomia dowodzą,ze chcemy nad nimi dominować :lol:
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

A co do książek z typu poznaj wroga - jakaś australijska feministka stwierdziła,ze nie będzie równości między kobietami i mężczyznami dopóki istnieje seks - bo on i anatomia dowodzą,ze chcemy nad nimi dominować :lol:

Nie tylko seks. Od zawsze w kontaktach międzyludzkich była przemoc, okazywana w taki czy inny sposób. Dopóki statystyczny mężczyzna bedze silniejszy od statystycznej kobiety, dopóty nie bedzie rónouprawnienia. I tyle.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

Nie tylko seks. Od zawsze w kontaktach międzyludzkich była przemoc, okazywana w taki czy inny sposób. Dopóki statystyczny mężczyzna bedze silniejszy od statystycznej kobiety, dopóty nie bedzie rónouprawnienia. I tyle.

Ale czy bycie silniejszym upoważnia do pogardy i przemocy?
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

Nie tylko seks. Od zawsze w kontaktach międzyludzkich była przemoc, okazywana w taki czy inny sposób. Dopóki statystyczny mężczyzna bedze silniejszy od statystycznej kobiety, dopóty nie bedzie rónouprawnienia. I tyle.

Ale czy bycie silniejszym upoważnia do pogardy i przemocy?

Nie upoważnia, nic takiego nie napisałem, po prostu stwierdziłem fizyczne możliwości, stan faktyczny.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

Nie upoważnia, nic takiego nie napisałem, po prostu stwierdziłem fizyczne możliwości, stan faktyczny.

Oczywiście, że nie napisałeś w ten sposób. Masz racje taki jest stan faktyczny - wiele mężów bije swoje zony, mocni dresiarze biją słabszych ludzi(lub liczebnie nie mogącyhc im sprostać) itp. Podobnie jak niektózy walczą o bezpieczeństwo na ulicach feminstki m.in walczą o spokój przynajmniej we własnym domu.

Pozdr.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

wiele mężów bije swoje zony,

Te wstrętne samce :roll: fakt - sytuacje gdy to żona znęca się nad mężem to wyjątki, ale sytuacja, gdy matka bije dziecko jest znacznie częstsza niż gdy ojceic to robi (najczęściej jets tak, że jak ojciec leje to za coś i dość solidnie, matki maja raczej w zwyczaju nie bić mocno dziecka, ale robią to bez konkretnej przyczyny znacznie częściej niż ojcowie).
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja zwiazana z bezpieczenstwem kobiet w Warszawie

sytuacja, gdy matka bije dziecko jest znacznie częstsza niż gdy ojceic to robi (najczęściej jets tak, że jak ojciec leje to za coś i dość solidnie, matki maja raczej w zwyczaju nie bić mocno dziecka, ale robią to bez konkretnej przyczyny znacznie częściej niż ojcowie).

Nikt dzieciakom nie broni strajować i domagać się równości z dorosłymi. Każdy broni swojego interesu i chce wyjść na tym najlepiej. Feministki będą zajmować się tylko przemocą przez mężczyzn, homoseksualistów nie interesuje stan heteroseskualnych, wielbiciele kanarków nie patrzą na hodowców psów. Jest to jak najbardizej zrozumiałe, gdyż 1)złoty środek jest zazwyczaj nie do osiągnięcia 2)po co robić komuś przysługę...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024