Skocz do zawartości


Zdjęcie

dyskryminacja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_meg
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

dyskryminacja?
Ostatnio kupiłam sobie rękawiczki. Sam zakup nie byłby niczym nadzwyczajnym - jest zimno to kupuje się rękawiczki - gdyby nie to, że kupiłam je w "dziale męskim" bo tam były cieplejsze 8O . I wtedy właśnie sobie przypomniałam, że jak szukałam kamizelki puchowej to wszystkie damskie modele były o połowę cieńsze (mniej ciepłe) niż modele dla mężczyzn 8O . To samo było w przypadku kurtki, butów... :?
Tak się też dziwnie składa że 3/4 damskich swetrów nie sięga nerek.

Wygląda na to że kobietom albo nie jest zimno albo nie może być ciepło.

Pozdrawiam
Meg
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskryminacja?
hmm...wychodzi na to ze my musimy sweicic golymi nerami...a tak naprawde to wiekszosc tych ciuszkow jest dla lolitek...kozaczki(baaardzo cieple :wink: )...my dbamy o wyglad faceci o zdrowie...hyh...ale nie mozna sie podporzadkowac ...kupujmy kalesony,fleki,glany,....teraz wszystko wolno....ja nie narzekam bo i tak my mamy wiekszy wybor jesli chodzi o ubranka(niiekoniecznie cieple)...nie sadzisz??...
PS:chociaz skarpety zawsze na dziale meskim :wink: :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskryminacja?

...my dbamy o wyglad faceci o zdrowie...hyh...ale nie mozna sie podporzadkowac ..

i dlatego srednia czasu zycia kobiet jest wyzsza. tak ?
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskryminacja?

...my dbamy o wyglad faceci o zdrowie...hyh...ale nie mozna sie podporzadkowac ..

i dlatego srednia czasu zycia kobiet jest wyzsza. tak ?


na to by wyszlo :o ...a srednia dbajacych o swoj wyglad kobiet("boze co ja mam na siebie wlozyc")..jest wyzsza niz mezczyzn w tej kwestii
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024