Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubiór a ulica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Ubiór a ulica
Jak myslicie, czy waszym zdaniem ubiór ma wplyw na atak ze strony agresorów? Czy moze większosc atakow odbywa sie wlasnie z tego powodu?
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
z pewnoscia ! jesli idzie jakis taki maly szpanerek wozi sie po osiedlu lata z długimi łańcuchami na szyi i zobaczy go banda drechów to nie poprzestaną na przywłaszczeniu sobie jego wlasnosci ale jeszcze mu wpier....
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Ma.
Jak wygladasz jakby cie z dupy wyciagneli to sam sie proszisz. Sam to przerabialem z 5 lat temu kiedy to wygladalem tak,z e wole nie pamietac :)

Boze jakbym teraz zobaczyl takiego typa jak ja sam wtedy to chyba bym sam jebnal, z litosci ;) :)

Wtedy non stop do mnie ktos dymil.

A obecnie... coz, mysle, ze spokojnie z poltorej roku nikt na mnie nawet krzywo nie popatrzyl. Inna sprawa, ze wieczorowa pora jak wracam to wracam z leksza wstawiony, spiewam marsze zolnierskie amerykanskie i w ogole jak to mowil Niedziel - bujam sie tak,z e by mi florianskiej ulicy na szerokosc nie starczylo :oops: :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
mnie z 6 lat temu w podstawowce chcieli zakosic smycz na klucze, ale zawsze na szczescie obok przechodzila pani :) . Nie wyruzniam sie wyglądem, nie nosze szerokich spodni czy naszywek z zespolami, dlatego mam spokoj :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Hymm... mi kiedys mowili, ze wygladam jak nazior. Totez dla rownowagi nie nosze lysej paly i teraz popierdalam w shemaghu [arafatce] zielonym na szyi a tak to czarny flyers, oliwkowe spodnie M65 i nogawki regulaminowo sciagniete nad butami, alpinusy brazowe wysokie, zadne glany bron boze 8) do tego wzrostu 192 cm i wyprostowana postawa i od razu wygladam jakbym umial wiecej niz umiem :lol:
  • 0

budo_spokoziomal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
ubior jest wazny, raz poszedlem pobiegac ubralem sie w dres i mnie wysmia;y jacy kolesie
  • 0

budo_spokoziomal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Hymm... mi kiedys mowili, ze wygladam jak nazior. Totez dla rownowagi nie nosze lysej paly i teraz popierdalam w shemaghu [arafatce] zielonym na szyi a tak to czarny flyers, oliwkowe spodnie M65 i nogawki regulaminowo sciagniete nad butami, alpinusy brazowe wysokie, zadne glany bron boze 8) do tego wzrostu 192 cm i wyprostowana postawa i od razu wygladam jakbym umial wiecej niz umiem :lol:




wow :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Eee tam wow, ma to swoje minusy tez... fajna rzecz sprawiac wrazenie wiekszego rozpierdalacza niz sie jest, gorzej,z e po czasie czlowiek sam w to wierzyc zaczyna a to sie juz niebezpieczne robi i nierozsadne ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
kurde, chcialbym wygladac jak wiekszy rozpierdalacz niz jestem. nigdy mi to nie wychodzi :/ musze cwiczyc grozne miny itd? :) :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Co do min ....... nie, nie wypowiem sie :)

Mradu jak ci nie wychodzi to nie musi znaczyc ze to cos zlego, nie? ;) Moje pluca waza jakies 8 kg chyba juz totez kondycje mam "na minutke max" pozatym wolalbym w sumie sytuacje odwrotna - byc niepozornym rozpierdalaczem hehehe... Trza sie cieszyc tym co sie ma ;)

Ale ogolnie z autopsji - jak masz dlugie i najlepiej krecone wlosy, jestes jakims tam grungem, hippisem czy innym takim... czyms to wniosek jest prosty - umiesz si enapierdalac jak truchlo Lenina totez jestes wymarzona ofiara - w telegraficznym skrocie na tej zasadzie to dziala.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

grungem, hippisem

dobrze ze nie napisales ze metalem...spora czesc metali ktorych znam (heavychamy itd.) to niezbyt mili ludzie, ktorzy w dodatku po ryjach piora sie tak czesto, ze stalo sie to niemal czescia ich dziennego rytmu ;)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

kurde, chcialbym wygladac jak wiekszy rozpierdalacz niz jestem. nigdy mi to nie wychodzi :/ musze cwiczyc grozne miny itd? :) :)


Jak w "Kilerze" :rofl:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Z metalami roznioe bywa. Jedni wygladaja tak a drudzy innaczej ;)
Inna sprawa, ze raczej lepiej sie koncentrowac na umiejetnosciach niz pozorach, wiadomo, RAYZ-DO - sztuka dezinformacji przeciwnika to fajna sprawa ale mimo wszystko - ja jestem chudy, zylasty ale bary mam dosc szerokie, umiem "wygladac", wyprostowany chodze, krok pewny i troche wredny ryj w sumie - that's all - dopoki potencjalny przeciwnik nie jest najebany jak ruski czolg to nawet krzywo na mnie nie popatrzy. Pozory panowie, pozory - dobra rzecz. Jak wygrywasz z napastnikiem pierwsze "starcie psychologiczne" - ten krotki kontakt wzrokowy, te kilka sekund mijania to juz wygrales w conajmniej 70%. Takie moje zdanie, takie moje doswiadczenie - moze ktos mial innaczej, ja mailem tak totez ide zapalic a potem na wyklady spadam ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

kurde, chcialbym wygladac jak wiekszy rozpierdalacz niz jestem. nigdy mi to nie wychodzi :/ musze cwiczyc grozne miny itd? :) :)


Jak w "Kilerze" :rofl:

"ju tokin tu mi? fak!" :) 'ty stara dupa jestes' :) :) :) taaa :) :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Aaaa PS co do min [twarzy, nie przeciwpiechotnych]

Najlepiej jest wygladac jak czlowiek po tytulem "a wez daj mi spokoj, szef chce mnie wylac, zona mnie wkurwia, dzieci si enie ucza w szkole, migrene mam i w ogole mnie denerwuje cale zycie wszystko a tesciowa moja to czlowieku, co to jest w ogole..."

Bo to sie baaaardzo rozni od "patrz jaki jestem grozny, moglbym najebac kazdemu, wrrr grrr boj sie" ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

wolalbym w sumie sytuacje odwrotna - byc niepozornym rozpierdalaczem hehehe...

a tak najlepiej to byc groznie wygladajacym rozpierdalaczem :) :) . jak jestes niepozorny to stajesz sie potencjalna ofiara. jak jestes "pozorny" i do tego faktycznie bic sie umiesz to szafa gra nie? :)
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica

Jak myslicie, czy waszym zdaniem ubiór ma wplyw na atak ze strony agresorów? Czy moze większosc atakow odbywa sie wlasnie z tego powodu?


ja ktoś nosi szaliki jakiś klubów to napewno jest to powodem ataku :)
ja chodze normalnie ubrany , nie wyróżniam się z tłumu i rzadko jestem zaczepiany :P [/b]
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
czasami mi sie zdarzalo.
Rezerwisci, dresy, ludzie dymiacy do mudnuru.
Tudziez ciuchow stricte wojskowych.

Ubior jest bardzo prostym i latwym powodem do oklepu mordy.
Za wlosy, za spuszczone spodnie(w podstawowce zebraem wpierdol za skejtowe spodnie).
Ale to fakt, wrazenie robi swoje itp.
Malo kto madry tam by do mnie podszedl itp itd.

Teraz to gurwa garniturek, teczuszka itp.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
ostatnio byla taka sytuacja, siedze sobie w sali na nudnym polskim, a tu jakas dziewczyna muwi ze biją kogos. 5 debili kopalo lezącego kolesia z dlugimi wlosami i szarpali go, jak sie dowiedzialem pozniej to szedl sobie spokojnie i padlo haslo:
(oprawcy)-co sie kurwa gapisz?
(poszkodowany)- wypierdalaj

no i sie zaczelo ale pewnie wpierdol by nie dostal jakby sie nie odzywal.
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubiór a ulica
Oj różnie to z tym strojem bywa. Kiedyś miałem dredy i poza kilkoma zaczepkami na odległość NIGDY nie miałem z tego powodu nieprzyjemnosci. Prędzej już za długie kudły ;)

Znam też paru dużych ale normalnie wygladajacych kolesi którzy musieli się conajmniej raz w tygodniu napierdalać z żulami bo mieli w okolicy opinię niezłych fighterów i każdy bańdziorno chciał się z nimi sprawdzić.

Regułą powinno być nie tyle niewyróznianie się (bo szara mysza też prowokuje) ale w miare pewne zachowanie i stoicki spokój.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024