Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

dzieki za wspólczucie ...
ej i powiedzcie mi ( kto dobrze zna prawo ) czy bede miał jakieś nieprzyjeności bo dowiedziałem sie ze ten koleś napewno coś zrobi żeby mnie udupić ...

jeśli nie jestes notowany to Ci nic nie zrobia. Chłopie tu jest Polska, samowolka... .
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Jak mu polamales szczenke to jest to uszkodzenia ciala trwajace ponad 7 dni. Moze pojsc na policje zrobic obdukcje i oskarzyc cie o napasc i naruszenie nietykalnosci osobistej.
http://budo.net.pl/v...2412&highlight=
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
8O
czyli co mi grozi ?? :cry:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
No, tu jest pies pogrzebany - niestety zlamales prawo...coz najwyzej fakt ze byles zdenerwowany (czyt. chwilowo niepoczytalny) moga uznac za okolicznosc lagodzaca i dostaniesz w zawiasach...
pozdrawiam
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
czyli juz w papierach bede miał ( odnotowany )
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
gameness zobacz kodeks karny Art. 156 - 157 linki podalem w poprzednim poscie. I na gorze mialo byc szczeke. A co do pytan jak z tego wyjsc musisz sie zapytac kogos kto lepiej zna sie na rzeczy ode mnie.
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Jak cos to dzialales pod wplywem implulsu nie wiesz jak to sie stalo byles bardzo zdenerwowany ze Twoja kobieta z jakims obcym facetem jeszcze on sprowokowal slownie itd ...

Ale mysle ze on nie pojdzie z tym nigdzie bo wiedzial jaka jest sytuacja i sam podjal to ryzyko a ze sie nie udalo ze ich zobaczyles to jego pech.
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Ehh nie mozna edytowac..

Mozesz tez mowic ze wygladalo to z Twojej strony jakby on ja molestowal ona sie bronila a Ty pogoniles bandziora :wink:
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, ( no można tak powiedzieć ):P :wink:
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
:cry:
a pewnie jak nie jestem pełnoletni to zawiasy :(







fuck
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Jak to Twoje 1 wykroczenie to nie dostaniesz na 100 odsiadki zadniej a jak jestes niepelnoletni to moga Ci paluszkiem pogrozic co najwyzej.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

czyli juz w papierach bede miał ( odnotowany )


stary , on tego nigdzie nie zgłosi, mało kto teraz chodzi na policje bo potem sie boją odwetów i tak w kółko , chyba ze to jakiś kompletny lamus co po 20:00 z domu wyjsc sie boi ( co wątpliwe jest , ze wzgledu na slownictwo jakiego uzył :wink: )

bardziej licz sie z tym ze odsiecz moze przyjsc w kazdej chwili niz ze cie policja ścignie.
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Co to 2857 odcinek telenoweli. Ludzie co z wami sie dzieje ,przed chwila w knajpie teraz tu....problemy wyzalacie.
A tak btw. dobrze zes mu pierdolnal ;)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

czy dobrze zrobiłem uderzajać tego kolesia ?? bo naprawde nie wiem dziwnie sie z tym czuje ... :cry:


dziwne jest pytanie po fakcie: "czy dobrze postapilem". Po prostu tak postapiles, czasu sie nie cofnie.
Widac, ze nie tlumisz emocji, tylko jak jestes zly to od razu to rozladowujesz. Przynajmniej nie bedziesz mial nowotworu ani wrzodow zoladka.
No ale z drugiej strony, mozesz poniesc jakas odpowiedzialnosc karna. Jakies odszkodowanie czy odsiadka.
Moja dziewczyna mowi: "kumpel mojego brata trafil za to do wiezienia, bo prokurator potraktowal incydent jako napasc".
Silvio
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Silvio weź mnie nie strasz :? ja nie jestem pelnoletni chyba mnie do ciupy nie wsadzą a do kensekwencji to mam nadzieje ze sie skonczy na wpierdolu od jego kolegów ... oby :cry: (ale i tak się nie dam :P )
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
kurde w Zakopanym to od razu wbijają ciupage w plery i nawet wyrzutów sumienia nie mają :wink:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
luz, impuls. zdarza sie.
szczeka w te szczeka we wte.
Impulsywnosc czasem dobra, a czasem zła.
Ja kiedyś chcialem do panny powiedzieć"Kotku, jak ty pięknie dzisiaj wyglądasz, kocham cie"
a powiedziałem "TY stara kurwo, sier****** najlepsze lata mojego życia"

:-)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
A propo dziewczyny to zgadzam się z Blackgirl,że lepiej zamiast wyzywać czy bić to pokazać swoją pogardę. To dla niej większy cios niż wyzwiska od starych k...w...

Chłopaka trochę szkoda, chciał sobie pomacać a tu nie wiedział,że panna ma już kogoś.. Dlatego uważam,że nie powinieneś go bić.

Ale teraz już nie zadawaj sobie pytań czy dobrze postąpiłeś.Stało się. Możesz mieć kłopoty z policją, ale nie z systemem sądownictwa. MOjego kolegę napadło 5 drechów, połamali mu szczęke i dość powaznie obili. Znane były ich nazwiska, adresy(bo to jedno osiedle), a sprawa została umorzona z powodu NIEWYKRYCIA SPRAWCÓW....(Co prawda po 2 latach 2z nich miało proces o to, skończyło się na przeprosinach).

Jesteś cześcią tego samego systemu i możesz mieć szczęście...
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
nic Ci nie zrobia :)

co najwyzej synek moze chciec zwrocenie kosztow leczenia :)
ale tez uwazam ze pewnie bedzie sie chcial odegrac w sposob fizyczny wiec teraz lepiej miej oczy w d***e :) i patrz kto podchodzi w jakiej odleglosci jest itp i jak gadasz z kims obcym to stoj w pozycji "na fajke" :) tak bezpieczniej :D

pozdr. mjr
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
poza tym, nawet jak pójdzie na policję i w efekcie dostaniesz wyrok, to już po około 10 latach można się starać o wymazanie wpisu o wyroku z papierów (oczywiście pod warunkiem, że po drodze nic się nie przeskrobie).
skoro jesteś nieletni to po 10 latach będziesz miał dwadzieścia kilka i zdążysz jeszcze pożyć z czystymi papierami :) :) :) 8)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
gameness: wszyscy to piszą, ale punkt poparcia równiez ode mnie. z tym, że zrobił bym porządek i z chłopakiem (chyba bardziej z czystej złości) i z dziewczyną (obiektywne powody chyba :) ), pewnie tak jak Ty mialbym rowniez moralniaka. Co innego działać w stanie nagłego wkur***nia (co chyba też jest brane pod uwagę przy takich akcjach, również przez sąd), a co innego z opanowaniem i wyrachowaniem.

Co do kodeksów - moim zdaniem jeśli już coś ma być - a pewnie nie będzie: wezmą Cie na dołek, pojadą z procedurą, postraszą Cię całą akcją i na koniec "dogadacie się". Nie kozacz, udaj przestraszonego i przeproś za wszystko ;) Inaczej traktują kogoś, kto najzwyczajniej w świecie się wkurzył, bo mu dziewczyna rogi robi (facet policjant zrozumie ;) ), a co innego, gdybyś zobaczył akcję, schował się i za 3 dni dorwał kolesia i zrobił mu z mordy sieczkę z zimnym wyrachowaniem.

Poza tym dwa tematy dalej jest coś napisane, że ponoć policja ma zlewkę na wszystko ;) Nie przejmuj się, na komisariacie nie mordują, ZAWSZE będzie dobrze. A panienke pomęcz psychicznie chamskimi smsami (bez gróźb, z wyrzutem), hehe :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024