Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
to chyba naturalne co zrobiles
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Tera nie ma co tego oceniać, działałeś pod wpływem impulsu, zrobiłeś tak jak zrobiłaby większość z ludzi, jeśli byłeś z nią dłużej niż miesiąc raczej wiadome powinno być że jest ona jest zajęta więc moim zdaniem nie żałuj kolesia...
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
No więc znałem ja 4 miesiące a i koleś dobrze wiedział że z nią byłem bo nieraz go widziałem jak szliśmy razem

Tae Tad wiesz dzisiaj ją zjechałem :( zrównałem z ziemią :evil: nie bede pisał jak bo długo to trwało jak jesteś ciekawy to gg :P

i co do novocaine czy jak ci tam niechce wszczynac awantury ale skoro ty czytasz te pie** bravo to nie musisz mówić reszcie zeby to robili wiesz i takie teksty to mozesz do kogoś kto ma problem ekhm ... że tak powiem " sercowy" :) a tu chodzi bardziej o moralniaka ... a redakcja bravo szczerze mówiać gówno wie o życiu

tyle odemnie
Pozdr.
Gameness
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
sory zapomniałem
wos pytałeś się jak go załatwiłem : chdozisz na boks to wiesz jak działa hak prawidłowo wykonany i prawy prosty u praworecznego i jaka ma siłe ... :twisted: tylko dwa ruchy były nie było żadnej zawiłości u mnie żebym go naperdalał do nieprzytomności poprostu dostał a że ma słabą szczęke ... Jego pech ...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Słowo ma większą siłę, niż pięść.

nie wiem czy slyszales takie powiedzenie, Jumbo, ale cos w nim jest:"Kije i kamienie polamia me kosci, lecz slowa nie sa w stanie mnie zranic". Nie wiem kto to powiedzial. A tak serio Jumbo, postaw sie w sytuacji chlopaka - zdenerwowal sie, BARDZO. Mozna powiedziec wrecz wkurwil. Zrobilbym to samo...niestety, jestem dosc impulsywny
Pozdr
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
no wlasnie latwo sie mowi teraz.. a kazdy wie albo nikt nie wie jak zareaguje jak kogos spotka taka sytuacja!

ale tez latwo sie mowi powinienes sie wyzbyc nienawisci i zemsty...ale to prawda jezeli zrobiles juz to to nie mysl o tym

ani nie mysl zeby sie zemscic jakos na swojej dziewczynie jezeli mozesz i Ci to ulzy to jej powiedz co o niej sadzisz wytlumacz jej czym sie rozni szmata od kobiety ( bo kobieta sie szanuje?? - czy jakos tak :) ) i nastepnym razem uwazniej patrz na swoje partnerki i jak wspomnialem wczesniej uwazniej je dobieraj :) no ale czasami sie zdaza jak pech to pech :D :)

pozdr. mjr
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

to jej powiedz co o niej sadzisz wytlumacz jej czym sie rozni szmata od kobiety ( bo kobieta sie szanuje?? - czy jakos tak )


Dokładnie jej tak powiedziałem :twisted: skąd to znasz ?? :P
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
znane to jest, tak samo jak: "dziwka to zawod, a kurwa to rodzaj charakteru" ;)
pozdrawiam
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
buhahah dobre
ale boje sie najbardziej tego ze koles zechce zemsty i bede mial papiery ze tak powiem "zjebane"
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Słowo ma większą siłę, niż pięść.

nie wiem czy slyszales takie powiedzenie, Jumbo, ale cos w nim jest:"Kije i kamienie polamia me kosci, lecz slowa nie sa w stanie mnie zranic". Nie wiem kto to powiedzial. A tak serio Jumbo, postaw sie w sytuacji chlopaka - zdenerwowal sie, BARDZO. Mozna powiedziec wrecz wkurwil. Zrobilbym to samo...niestety, jestem dosc impulsywny
Pozdr


jemu bardziej hyba chodzilo o slowo jako sposob dojscia do porozumienia, nie obrazenia kogos, bo o to chodzi w kamieniach.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
a co do tego, czy postapiles dobrze..

jako, ze sam staram sie miec gdzies opinie i osady innych stosuje sie do "wlasnej" oceny. i gdy cos zrobie to takie zastanawianie sie oznacza, ze nie zgadzam sie z tym, co zrobilem. czyli, uogulniajac, zrobilem zle.

jak mnie ktos zrozumial to gratulacje :wink:
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Major slucha sie paktofoniki nie?

dziwka to zawod, a kurwa to rodzaj charakteru"

Nie no wymiekam....nalac mu wódki....chlopak dorze prawi :!: :wink:
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Dokładnie jej tak powiedziałem :twisted: skąd to znasz ?? :P


hmm nie wiem czy dobrze kojaze ale to chyba tekst piosenki :) sama prawda :D

pozdr. mjr
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Major slucha sie paktofoniki nie?


o wlasnie juz wiem skad to znam :D

moze jakbys ja tak zjebal.. tylko nie zwyzywal tylko np. powiedzial jej cos co da jej do zrozumienia to zmieni sie chodzby troszke :)

ja mialem taka sytuacje ze panienka mnie wk... na imprezce i sie bawila z moim kolega lol wkurzylem sie bylem troche chwycony i powieidzlam przyjacielowi ze jak czasami bym cos burzyl to zeby mnie trzymal no bo wkoncu to tez byl moj kumpel...wytrzymalem :)

a ona po imprezce pisze smsa co to za dj grali po potrzebuje do artykulu..
to jej napisalem:

chyba k.nazwiko i k.drugie_nazwisko ale nie wiem jak grali bo bylem caly czas zajety rozmowa sam ze soba...az mnie dupa bolala od tanczenia!!..zycze milego pisania!! pa

nie chcialem pisac nic chamskiego... ale cos zeby ja tak draznilo..i udalo mi sie :) z nia sie nie odzywam... ale znam kilka jej kolezanek i jedna mi mowila ze troche ja ten sms "dotknol" :) a ja sobie tego smsa zachowalem i jak mam zly humor to sobie go czytam :D

pozdr. mjr[/code]
  • 0

budo_owat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brave New World

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

ale liscia to bym takiej wyplacil).

a ten koleś z którym się lizała by się wkurwił i by wystartował do gamenessa - co skończyło by się dla niego tak samo :-)

a wogule gameness ten eamon co śpiewa ten przebój Fuck it ? :P
bo sytuacja bardzo podobna jak na teledysku :D
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
A na miejscu tamtego goscia co byscie zrobili jakby dziewczyna sama was podrywala majac jednoczesnie chlopaka (bo tutaj wszyscy dopatrujemy sie glownie jej winy wiadomo pies nie wezmie..... ).
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
A to juz sie Brisbanie nazywa ryzyko zawodowe bycia szowinistyczna swinia :) :):)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
z kobiecego punktu widzenia:
gameness... nie dziwie sie ze goscia troszeczke uszkodziles, pewnie wiekszosc by zrobila tak samo, ja bedac na twoim miejscu zapewne tez...
facet sam jest sobie winien, skoro wiedzial ze owa niewiasta wolna nie jest (chociaz rozne rzeczy mogla mu nagadac, chociazby ze sie z Toba rozstala)...wiedzial, ze ryzykuje... nie ma teraz co roztrzasac tego, bo i tak nic nie zmienisz...
a co do wypowiedzi yaka:

ale liscia to bym takiej wyplacil

sadze ze wieksza sile mialoby jednak kilka odpowiednio dobranych slow (nie mowie tutaj o wyzywaniu) albo ich brak, cisza, pogardliwe spojrzenie... w zaleznosci od charakteru dziewczyny. na faceta uzycie sily dziala troche inaczej niz na kobiete , my (podobno) jestesmy bardziej emocjonalne, u mezczyzny to jest urazenie jego meskiej dumy: "ktos mnie pokonal" (podobno)
osobiscie walcze slowami, bo sila u mnie nie za duza, wiec ciosy zadawane rekami wywoluja u mnie jedynie zlosc, agresje, chec zemsty...szybko o nich zapominam.. natomiast niektore teksty pamietam latami... since zejda, fizyczny bol minie... psychiczny, duchowy potrafi gnebic naprawde dlugo, a tak niewiele trzeba, zeby go wywolac... psychika potrafi byc bardzo kruchutka...

pozdrawiam
blackgirl

ps. tak czy inaczej wspolczuje zaistnialej sytuacji gameness...
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
dzieki za wspólczucie ...
ej i powiedzcie mi ( kto dobrze zna prawo ) czy bede miał jakieś nieprzyjeności bo dowiedziałem sie ze ten koleś napewno coś zrobi żeby mnie udupić ...
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
pewnie ze mozesz miec. nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale napadles na innego czlowieka i go pobiles. to jest w polsce nielegalne, jakbys nie zdawal sobie sprawy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024