Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

dostałem wpierdol od jego kumpli nie ostro ale łuk brwiowy do dzisiaj boli ( niema to jak kastet przyjety w łuk brwiowy / a i głowa bolała przez tydzien ) no niestety było ich 5 no i nie będe próbował się mścić czy coś takiego


No czyli mozesz byc pewien, ze konsekwencji karnych nie bedzie.Ale tego co mial kastet to mozna by profilaktycznie kijem kiedys,gdzies w ciemnym zaulku :)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Przeczytajcie kilka postów wcześniej : AdamD dobrze napisał.

Ja dodam:
Pewne sytuacje trzeba sobie przemyśleć wcześniej. Bo gdy nas zaskoczą można się zachować źle i wiele stracić.
Przykład:
Wchodzisz do domu, gość posuwa ci żonę, zwracasz im uwagę, oboje krzyczą ci żebyś spierdalał - co robić?
Reakcja instyktowna jest tu zła. :!:
Co robić? Najlepiej to zrobić zdjęcie (jak się ma aparat) i grzecznie wyjść. :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Uważam ze powinieneś zmasakrować troche twarzyczke twojej byłej, a chłopakowi tylko wtedy kiedy wiedział ze jestes jej chlopakiem i mimo to.... ehh... :)

No nie wiem, na ile twój nick mówi o tobie, ale uderzyć kobietę - 'zmasakrować jej twarz' - pomyśl czasem zanim coś napiszesz. Dla mnie chłapak, który bije kobietę to po prostu śmieć(***Nie dotyczy sytuacji kiedy kobieta cię atakuje i bronisz swojego zdrowia - wtedy traktujesz ją jka normalbnego przeciwnika, a także treningów, bo wtedy jest twoim partnerem.)

I jak by trzebyło dostał by wpierdol jeszcze wiekszy jak by dotknoł
moja kobiete ohhh

Jest róznia między tym,jeżeli on dotkął kobietę - napastowal ją, a jeśli dotykali się nawzajem, przy obupólnej zgodzie. A tak było w tym przypadku



Muchol - zgadzam się...
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Wchodzisz do domu, gość posuwa ci żonę, zwracasz im uwagę, oboje krzyczą ci żebyś spierdalał - co robić?
Reakcja instyktowna jest tu zła.
Co robić? Najlepiej to zrobić zdjęcie (jak się ma aparat) i grzecznie wyjść.


Troszke przesadziles z ta zona.Ja jestem ciekawy kto by dal rade sie opanowac ,widzac taka akcje (wkoncy zona to nie dziewczyna). Wiem, ze zaraz mnie pojedziecie, ale wedlug mnie wychodzisz na kompletna ciote. Ktos ci posuwa zone, mowi zebys spierdalal, a ty sobie wychodzisz "nie przeszkadzam wam do zobaczenia"
Ale moze jestem za mlody i za bardzo daje sie poniesci emocjom.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Wchodzisz do domu, gość posuwa ci żonę, zwracasz im uwagę, oboje krzyczą ci żebyś spierdalał - co robić?
Reakcja instyktowna jest tu zła.
Co robić? Najlepiej to zrobić zdjęcie (jak się ma aparat) i grzecznie wyjść.


Troszke przesadziles z ta zona.Ja jestem ciekawy kto by dal rade sie opanowac ,widzac taka akcje (wkoncy zona to nie dziewczyna). Wiem, ze zaraz mnie pojedziecie, ale wedlug mnie wychodzisz na kompletna ciote. Ktos ci posuwa zone, mowi zebys spierdalal, a ty sobie wychodzisz "nie przeszkadzam wam do zobaczenia"
Ale moze jestem za mlody i za bardzo daje sie poniesci emocjom.

Nie,że wychodzi i mówi,żeby się bawili dalej, bo on nie będzie przeszkadzał...
Zamiast wziać za kij i połamoąc ich(co większość z was sądząć po postach by zrobiła)zrobi zdjęcie i ma podstawę do złożenia pozwu o rozwód, a nie jest ciągany po sądach za pobicie i uszkodzenie ciała. O to chodziło mucholowi(tak sądzę)

Moim zdaniem wszelka przemoc jest tutaj(i w sytuacji rozpoczynającej temat) bezskuteczna...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
nie no panowie jak juz gadacie takie rzeczy to patrzac po ludzku na przyklad z zona, to nalezalo by wyjsc jakos tak pol roku przed slubem...

:)

off topic tu jest wszystko jak zawsze:)
  • 0

budo_menelek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Hellfire : z własnego doswiadczenia wiem, ze duzo kobiet to po prostu szmaty. Wiekszosc jest w porzadku, ale zdarzaja sie jednostki anormalne. Tak jest wszędzie. Tak czy siak ja na jego miejscu opamiętał bym dziewczyne mocnym z otwartej, a chlopakata traktował mocniej gdybym miał pewnosc, ze on wiedzial ze ona chodzi z innym. Jak ona byla by w porzadku to by sie z nim nie calowala i nie dała sie tymbardziej nikomu macać! A on wcale o niczym wiedzieć nie musiał.

Co do mojego nicka, to bede miec taki jak mi sie podoba - nie włączaj do dyskusji polimiki na temat czyjegoś nicka.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Hellfire : z własnego doswiadczenia wiem, ze duzo kobiet to po prostu szmaty.

Dziwne kobniety spotykasz, bo ja w moim życiu spotkałem pojedyncze jednostki takie, a i tak żadnej nie miałem zamiaru bić.

Jak ona byla by w porzadku to by sie z nim nie calowala i nie dała sie tymbardziej nikomu macać!

Ja nie mówie,że była...

Co do mojego nicka, to bede miec taki jak mi sie podoba - nie włączaj do dyskusji polimiki na temat czyjegoś nicka

Tak tylko zażartowałem. No offence
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
a wedlug mnie jestes skonczonym idiota - bo winna byla panna - skad koles mial wiedziec ze jest zajeta?? jakby zaczal ja podrywac w twojej obecnosci no to twoje zachowanie byloby usprawiedliwione
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Nastepny ... ehh czytac sie naucz zanim zaczniesz pisac.

Po raz kolejny ten gosc wiedzial ze ona ma chlopaka jest to wyraznie napisane w 1 poscie wystarczy przeczytac !
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

a wedlug mnie jestes skonczonym idiota - bo winna byla panna - skad koles mial wiedziec ze jest zajeta?? jakby zaczal ja podrywac w twojej obecnosci no to twoje zachowanie byloby usprawiedliwione

zostalo to juz powiedziane ale powtorze: ON WIEDIZAL ZE ONA MA CHLOPAK i wiedzial ze tym chlopakiem jest bohater naszej opowiesci...ludzie ..
  • 0

budo_rob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

niewiedziałem gdzie to napisać no ale zdażyło sie to na ulicy wiec pisze tu

pojechałem do mojej laski ide sobie przez miasto do niej do domu patrze pod klatka stoi ona i jakiś koleś "liże się " z nią i po tyłku ja maca :evil:
podszedłem bliżej i do kolesia : " Przepraszam kolego ... " on do mnie żebym spieroddalał się ona odwróciłą głowę i smutna sie zrobiła a ja temu kolesiowi połamałem szczęke 8O ( kumpel zadzwonił i mi powiedział ) a ona sie rozpłakała i zaczeła mnie przepraszać . odeszłem i powiedziałem Dziękuje i dowidzenia .

czy dobrze zrobiłem uderzajać tego kolesia ?? bo naprawde nie wiem dziwnie sie z tym czuje ... :cry:


Na Twoim miejscu tez raczej obilbzm kolesiowi rylo. Kwestia charakteru i nie ma co generalizowac... Olej to stary, wiem ze ciezko duma i w ogole, jestes pokrzywdzony, ale mlody chlopak jestes... Zanjdziesz sobie inna, lepsza, ladniejsza, taka ktora bedzie Ciebie warta... Bo ta widocznie nie zaslugiwala na Ciebie. Czas leczy rany... Wiem cos o tym :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024