Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozruchy na tym forum :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

rozruchy na tym forum :)
zauwazyłam ze cos tu mało tematów...
jakies trzy tematy na krzyz reszta z grudnia i nawet wrzesnia!

trzeba cos ruszyc na tym forum znalezc ciekawy temat ktorym mozna podyskutować.....

np ja bym sie chciała zapytać czy faceci nie czują sie głupio walcząc z laskami w parterze?? tam jest naprawde wiele duszen ktore na ulicy predzej by powiedzieli ze kogos gwałcisz a nie sie bronisz :)

tzn wiem ze na ulicy raczej duszenia sa niepraktyczne ale taki przykład :)

pozdrawiam :twisted: :twisted:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

np ja bym sie chciała zapytać czy faceci nie czują sie głupio walcząc z laskami w parterze?? tam jest naprawde wiele duszen ktore na ulicy predzej by powiedzieli ze kogos gwałcisz a nie sie bronisz :)


Z laskami? Z kobietami jak już :wink:
Często walcze w parterze(bjj) i jest ok. Raczej kobiety mają opory(garda i te sprawy). Kiedy się walczy to sie zapomina ze to babeczka. Przynajmniej ja tak mam. Fakt ze nie do końca, bo jestem troche delikatniejszy. Ale wtedy co za sens? Przecież to ma byc walka. Duzo zależy od dziewczyny czy chce "współpracować" :wink:

tzn wiem ze na ulicy raczej duszenia sa niepraktyczne ale taki przykład :)


Po czem wnosisz?

pozdro
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

tzn wiem ze na ulicy raczej duszenia sa niepraktyczne ale taki przykład :)

pozdrawiam :twisted: :twisted:


Dlaczego tak sądzisz, nosferatuu? Ja odnoszę wrażenie dokładnie odwrotnie. Oczywiście bazuję tu wyłącznie na ralacjach osób, które prowadzą aktywną działalność uliczną. ;) Oni twierdzą, że duszenia są nawet skuteczniejsze w poskramianiu przeciwnika, niż na przykład takie rzuty. Nie mówiąc o kopnięciach.

A wracając do Twojego pytania, może warto byłoby poznać opinię kobiet w tej kwestii? Czy kobiety czują się zażenowane/onieśmielone/ zawstydzone (właściwe wybrać) walcząc w parterze z płcią bądź co bądź brzydką?

Muszę przyznać, że powyższe odczucia są mi obce. Nie czuję się w żaden sposób skrępowana, walcząc z osobami, które znam. Jak byłoby z obcym osobnikiem, trudno mi powiedzieć. Natomist reakcje panów na moje słabosilne ataki są do siebie podobne. Na ich twarzach zawsze widzę zakłopotanie, kiedy przechodzimy do parteru.

I dlaczego tak się dzieje,??? :)
Pozdrówka.
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

A wracając do Twojego pytania, może warto byłoby poznać opinię kobiet w tej kwestii? Czy kobiety czują się zażenowane/onieśmielone/ zawstydzone (właściwe wybrać) walcząc w parterze z płcią bądź co bądź brzydką?

tu wypowiedziało się kilka kobiet na podobne pytanie
http://www.forum-kul...showtopic=64009
pozdrawiam
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
hehe ja bym tam sie z mila checia z dziewucha pokulal :wink: napewno bylo by to przyjemniejsze niz sparing w stojce :twisted: :wink:

Pozdro
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Ja wiem czy takie przyjemniejsze? Można się zdziwić 8O

Co do ćwiczeń w parterze i oporów "międzypłciowych" to akurat nie mam żadnego problemu żeby ćwiczyć z kimkolwiek, tak długo jak długo to pozostaje trening, a nie jakaś forma aktywności seksualnej :? A jak już by się miało zacząć robić "ciepło", to zarówno amory ze strony faceta, jak i babki byłyby co najmniej kłopotliwe.

AdamD
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
zauwazyle,ze mit "wielkiego podjarania" podczas cwiczen z dziewczynami glosza glownie ci,co to bardzo by chcieli z nimi pocwiczyc,ale im sie jeszcze nie zdarzylo. fakt,jakby mi przed nosem "zamacha"l zgrabny tyleczek w stringach,ktory probowal by mi zalozyc n.p duszenie to tez by mi sie wesolo zrobilo.ale zasadniczo trening to trening i nie zwracam wiekszej uwagi na takie rzeczy.(u nas na sekcji kobiet brak,ale jak chodizlem na wf na judo,to co 2ga to byla dziewczyna i duzo bylo calkiem-calkiem )
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Siema!
Jeśłi ktoś przychodzi na treningi żeby trenować to bardzo szybko nie będzie mu robiło różnicy czy walczy z dziewczyna czy nie i w drugą strone to samo.Ja wole ćwiczyc z facetami bo wtedy czuję ze to jest realniejsze i mam większą satysfakcję gdy się uwolnie z gardy jakiemus facetowi.Ale duzo też zależy od chłopaków na treningach.W Kielcach np są swietni więc atmosferka jest świetna. :)
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

.W Kielcach np są swietni więc atmosferka jest świetna. :)


Masz na myśli kadzidełka, masaże?? :P A może stroje kąpielowe :wink:

Ja osobiście lubię trenować z dziewczyną. Inne podejście. Facet bardziej się stara, no i uderzenia (nawet te bolesne) są bardziej przyjemne :P
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
No tak zeby kadzidełka i masaże to jeszcze nie ma ale moze kiedyś :)
Ale nie zgodzę się że facet sie bardziej stara.Faceci próbuja bardziej na siłe a mniej dbaja o technikę.Bardziej na pokaz niż na dokładność i to nie jest moje zdanie. :wink:
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Chyba nie :-) To masz dziwnych facetów. Mi się z kobietami ciekawiej walczy 8) No i uśmiechnąć się można, jakieś oczko, nichcący chwyt za... :D
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Gorzej, jak to one "niechcacy" chwycą za... :)
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
To zależy w jaki sposób :roll:
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
nie no my to przecież zawsze delikatne jesteśmy czasem kolankiem jak zejdzie za nisko... :lol:
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
A nie masz czasami ochoty na treningu, aby jakiś facio który Ci się podoba chwycił Cię w swoje silne ramiona i rzucił sie z Tobą na ziemie :twisted:
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

A nie masz czasami ochoty na treningu, aby jakiś facio który Ci się podoba chwycił Cię w swoje silne ramiona i rzucił sie z Tobą na ziemie :twisted:


wiesz to zalezy jaki facet ...
ale to chyba wieksze marzenie mezczyzn zeby laska nagle zaczeła z nimi cio ?? 8) 8)

:oops: chociaz nie mi sie raz taka mysl przewineła przez głowe :oops: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

jakby mi przed nosem "zamacha"l zgrabny tyleczek w stringach,ktory probowal by mi zalozyc n.p duszenie to tez by mi sie wesolo zrobilo.


Stringi na trening??? Z całą sympatią dla tej części garderoby, należy stwierdzić, że raczej nie zakłada się jej na poważny trening. Chyba, że trening ma być tylko pretekstem... W takim układzie to raczej nie jest wesołe, lecz żenujące.

Pozdrówka!
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

jakby mi przed nosem "zamacha"l zgrabny tyleczek w stringach,ktory probowal by mi zalozyc n.p duszenie to tez by mi sie wesolo zrobilo.


Stringi na trening??? Z całą sympatią dla tej części garderoby, należy stwierdzić, że raczej nie zakłada się jej na poważny trening. Chyba, że trening ma być tylko pretekstem... W takim układzie to raczej nie jest wesołe, lecz żenujące.

Pozdrówka!

tez uwazam,ze stringi na treningu to zenujaca kwestia,aczkolwiek wiele panien nosi,gdyz sa to "przeceiz zwykle majtki"...taaaa,jasne;)
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
no ale wsumie pod kimonem majtek wogole byc nie powinno a stringi zasłaniaja niewiele.....

niewiem czemu sie tak dziwicie

pozdrawiam

ps. czy my sie czepiamy ze nosicie np . bokserki a nie slipy??:):P:P:P
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
nie nazywalbym bokserek maeskim odpowiednikiem wabika,jakim sa stringi....
kimono,a pod spodem zero bielizny? eeeeee, ja wysiadam,to nie dla mnie...( ale jesli jakies panie chca tak robic-droga wolna;) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024