Skocz do zawartości


Zdjęcie

Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
Artykuł z onetu:

Łódzka policja zatrzymała pięć osób podejrzewanych o udział w brutalnym pobiciu w nocy z soboty na niedzielę 60-letniego mężczyzny, który zwrócił im uwagę, że zbyt głośno się bawią.

Mężczyzna w stanie krytycznym przebywa w szpitalu w Zgierzu.

Zatrzymano pięć osób - w tym dwie kobiety - w wieku od 24 do 30 lat - poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łodzi nadkomisarz Dariusz Krawczyk.

Do zdarzenia doszło po godzinie pierwszej w nocy przy ul. Legionów w Łodzi. Według ustaleń policji, 60-letni mężczyzna zwrócił uwagę sąsiadom, że bawią się zbyt głośno.

Uczestnicy imprezy wyszli przed dom i zaczęli niszczyć "malucha" należącego do mężczyzny.

"60-latek, który był zatrudniony w agencji ochrony i miał pozwolenie na broń gazową, zszedł na dół i zaczął strzelać do nich z pistoletu gazowego" - dodał Krawczyk.

Wtedy sprawcy zaatakowali mężczyznę. Został przez nich brutalnie pobity. Z ciężkimi obrażeniami głowy przewieziony został do szpitala w Zgierzu. Jego stan lekarze określają jako krytyczny. Policja nie wyklucza, że w trakcie zdarzenia sprawcy przystawili też mężczyźnie pistolet do głowy i z bliska strzelili.

Zabezpieczono pistolet gazowy. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia. Zatrzymane osoby są przesłuchiwane.


Czy rzeczywiście pistolet gazowy jest tak nieskuteczny? Gościu pewnie umiał się nim posługiwać bo pracował w ochronie. Miał zapewne trzech przeciwników (zakładam że kobiet nie atakowały).
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
A po co on zwracal uwage? Co on kurw.. mlody nie byl? Ehm, siedzialby na tylku to by teraz nie lezal w szpitalu...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
"A po co on zwracal uwage? Co on kurw.. mlody nie byl? Ehm, siedzialby na tylku to by teraz nie lezal w szpitalu... "
8O
Chyba ważniejsze jest,że pięcioro pojebów katowało człowieka !
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
a może lepiej było na 997 zadzwonić niż bawić się w AT? A z tym gazem to dziwna akcja rzeczywiście - ale w sumie zasieg skuteczny to tylko 3-4 metry, nie zdążył wszystkich załatwić może?
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym

A po co on zwracal uwage? Co on kurw.. mlody nie byl? Ehm, siedzialby na tylku to by teraz nie lezal w szpitalu...

Pozdrawiam.


Wiesz też jestem młody od imprez nie stronie ale...
Mimo wszystko mam nadzieję że to był żart (nieudany) :?

Co do nieatakowania przez kobiety to nie był bym tego pewien, bardzo możliwe że czynnie brały udział w "zabawie". Tak więc 60 latek vs.3-5 osób? Facetowi chyba brakło odrobinę wyobraźni 997 powinno było wystarczyć
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym

A po co on zwracal uwage? Co on kurw.. mlody nie byl? Ehm, siedzialby na tylku to by teraz nie lezal w szpitalu...

Pozdrawiam.


Ty weź sie pierdolnij w łeb, potem przeczytaj, co napisałeś, a jak nie pomoże, to powtarzaj do skutku.

Generalnie gówno prawda, taki dziadek, mimo że z ochrony, to się pewnie tak posługuje pistoletem, jak ja szydełkiem. Pewnie mu się łapy z nerwów trzęsły... Powinien zadzwonić na 997, to pewnik.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
FUCKtycznie....
dziadka napierdalać..przesada..mógł zadzwonić..ale jak rzekł LvB zapewne się zdenerwował i po logicznym myśleniu..moze na tego maluszka pół życia składał i banda debili go zaczeła rozppieprzać..stanął do wlaki..a ze nirównej..hmhm..ale zęby w pięciu jakiegoś dziadka okładać..masakra..co za kraj..
o tempes o mores!
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
E tam kraj od razu jak zwykle Łódź.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
Jasne że mógł na policję dzwonić... tylko ciekawe co do czasu przyjazdu policji z tego malucha by zostało :? :? ... a tak wogóle to już skrajne skurwysyństwo dziadka okładać... mało tego, sąsiada jeszcze :evil:
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
A mi się wydaje na chłopski rozum, że oni go pobili, bo do nich z pistoletu gazowego strzelał, a nie dlatego, że im zwrócił uwagę. Nie?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym

A po co on zwracal uwage? Co on kurw.. mlody nie byl? Ehm, siedzialby na tylku to by teraz nie lezal w szpitalu...


Ja pierdole bez komentarza 8O
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
vince bywa że niektórzy nie wiedzą co stukają albo we łbie jest cosik nie tak... :?
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
^imho to chyba wychowanek soke Murata - prawda ?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
szesdziesieciolatkowie potrafia byc jeszcze calkiem sprawni...napewno na tyle zeby pistolet obsluzyc.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
Owszem potrafią być sprawni ale żeby wyskoczyć z gazówką do grupy 5 najebanych i agresywnych trzy razy młodszych ludzi...
Bez dwóch zdań powinien wykręcić 997. W końcu to sąsiedzi więc bez trudu by mógł podać ich namiary. Co prawda wtedy jak byłoby juz po wszystkim pewnie młodzieńcy wpadliby z wizytą do domu i po okazaniu swojej wdzięczności dziadek i tak wylądowałby w szpitalu.

Dlatego zamiast zwracać jakąkolwiek uwagę że jest za glośno powinien zadzwonić od razu na policję. Anonimowo. Po prostu sąsiedzi sie skarżą i tyle. Cholera wie którzy dokładnie. Ja już tak robiłem i to zdaje egzamin.

A jak już doszło do demolki samochodu łatwo sie mówi co należało zrobić ale z drugiej strony pomyślcie - widzicie z okna jak ekipa rozwala waszą brykę na którą zbieraliscie pół życia np czarniutkie EVO 8...nóż sie w kieszeni otwiera. I co dzwonicie na gliny i czekacie z zaciśnietymi zębami? Czy ruszacie do akcji? Ja bym zadzwonił ...ale po swoją ekipę.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym

Owszem potrafią być sprawni ale żeby wyskoczyć z gazówką do grupy 5 najebanych i agresywnych trzy razy młodszych ludzi...
Bez dwóch zdań powinien wykręcić 997.


A może ta 5 młodych sprawnych ludzi powinna trafić na 20 lat do kamieniołomu? To następnym razem każdy "najebany i agresywny" 3 razy by się zastanowił nim by kogos wysłał do szpitala.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
Oczywiście ze powinna. Tyle że w naszym kraju jest to nierealne niestety. O wiele bardziej realne jest uczenie takich "ludzi" metodami nie do konca związanymi z palestrą...
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
Imho to z ta Lodzia wreszcie powinni cos zrobic, ja nie wiem...policji tam nie maja....czy co? (nie jestem zwolennikiem pał ale czasem sie przydaja)
Pozatym spojrzcie tylko w najblizsza przeszlosc.... w lodzi to tylko morderstwa albo pobicia z max chamstwem (EDI).
Swoja droga to nie dziwie sie czlowiekowi w koncu jesli ktos ci niszczy twoja rzecz (bez wzgledu na wiek) to bedziesz staral sie zapobiec temu... sa rozne sposoby....wybral akurat taki...imho bardzo lekkomysny.
Wydaje mi sie ze w tej sytuacji powienien zrobic tak jak jeden z moich przedmowcow napisal - zadzwonic anonimowo na paly
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym
Ale mi pojechaliscie :)
No ale prawda taka, ze wiadomo jaka mlodziez - zchlani, na narkotyckach - chyba wiadome, ze nie ucichna i powiedza przepraszam.

To ze go pobili to nie komentowalem - sa pojeby na swieci i juz... Ale czemu nie dzwonil na policje?! Ktos jeszcze kwestionowal cza, po ktorym policja przyjedzie - mogl dzwonic zanim wyszedl do nich... zajebaby sie tym policja.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Został pobity, bo zwrócił uwagę hałasującym

Ale mi pojechaliscie :)
No ale prawda taka, ze wiadomo jaka mlodziez - zchlani, na narkotyckach - chyba wiadome, ze nie ucichna i powiedza przepraszam.

To ze go pobili to nie komentowalem - sa pojeby na swieci i juz... Ale czemu nie dzwonil na policje?! Ktos jeszcze kwestionowal cza, po ktorym policja przyjedzie - mogl dzwonic zanim wyszedl do nich... zajebaby sie tym policja.


Tak, najlepsza byłaby policja. Oni mają lepszą broń niż gazową, bo ostrą. W Łodzi chętnie jej używają.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024