Skocz do zawartości


Zdjęcie

śmierć kolejnego studenta w Lublinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_wiktor_w
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

śmierć kolejnego studenta w Lublinie
Witam,

przed chwila wszedlem na strone kuriera lubelskiego (kurier.lublin.pl) i czytajac o smierci Radka natrafilem na kolejna smutna wiadomosc, ktora cytuje:

"ZABILI KOLEJNEGO STUDENTA!

Kolejna niepotrzebna śmierć 20-letniego studenta Akademii Rolniczej. Piotrek został zaatakowany przez bandę osiłków przed klubem przy ul. Nadbystrzyckiej. Uderzony, upadł głową na posadzkę i stracił przytomność. W szpitalu przeszedł trzy skomplikowane operacje. W poniedziałek zmarł.

Tragedia wydarzyła się dokładnie dobę przed bestialskim mordem na LSM. W nocy z piątku na sobotę Piotrek, student I roku agrobiznesu w AR, razem z paczką przyjaciół bawił się w klubie Atomic.
– Było nas kilka osób – opowiada Zuzanna, dziewczyna zmarłego 20-latka, do której wczoraj dotarliśmy.
– Przy stoliku obok siedziała banda chłopaków. Łysi, dobrze zbudowani. Szukali zaczepki, co jakiś czas rzucali jakieś uwagi. Jeden z nich podszedł do naszego znajomego i powiedział, że chce porozmawiać na zewnątrz. Kiedy zniknęli za drzwiami, pobiegło za nimi sześciu pozostałych osiłków. Baliśmy się, że coś zrobią koledze, dlatego także wyszliśmy przed lokal.
Jak opowiadają świadkowie, doszło do przepychanki. Według nich zajściu spokojnie przyglądali się ochroniarze klubu. Jednak w ogóle nie reagowali.
– Jeden z bandziorów próbował się z Piotrkiem szarpać, wskoczyłam między nich i ich rozdzieliłam – opowiada Zuzanna. – Wtedy nagle inny z oprychów podbiegł od tyłu i zadał mojemu chłopakowi silny cios w twarz.
20-latek osunął się na ziemię i uderzył głową o posadzkę. Stracił przytomność.
Banda rzuciła się do ucieczki. Po chwili na miejsce dotarła karetka, która zabrała rannego do szpitala.
– Dużo później przyjechał radiowóz. Policjanci podeszli do mnie i spytali tylko o dane moje i mojego chłopaka. Nie interesował ich żaden pościg za sprawcami, nawet nas o to zbytnio nie wypytywali – twierdzi dziewczyna zmarłego studenta.
Dopiero wczoraj była przysłuchiwana na komendzie.
Student w szpitalu odzyskał przytomność. W sobotę czuł się dobrze. Lekarze zrobili mu tylko prześwietlenie czaszki. Nie stwierdzono pęknięcia.
– Piotrek narzekał na ból głowy i bez przerwy wymiotował. Któryś z lekarzy stwierdził, że to normalne po takim wypadku. Dlaczego nikt mu nie zrobił tomografii mózgu? Miał krwiaka wielkości pięści – pyta zrozpaczona dziewczyna.
Jej chłopak myślał, że nic złego mu się nie stało, dlatego sam opuścił szpital. Kiedy przyszedł do domu, stracił przytomność. Po południu wrócił do szpitala, gdzie od razu przeszedł trzy operacje. Nie odzyskał więcej przytomności. Zmarł w poniedziałek. Tego dnia jego organy (serce, nerki) uratowały życie czterem innym osobom.
– Nie mogę pogodzić się z tą tragedią. Chcę tylko, aby sprawców ujęto, aby nikogo więcej nie skrzywdzili – dodaje Zuzanna. Z Piotrkiem byli parą od ponad 2 lat, ale znali się dłużej, przez całe liceum. Planowali wspólną przyszłość.

Wojciech Łaskarzewski
"
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
banda dupkow...
wielki szacunek za to za oddal organy ['] ['] ['] [']
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
['][']['][']['][']

Wielka szkoda, myślę, że jest to kwestia tego, że chłopak miał pecha a nasza służba zdrowia nie ma pieniędzy. Jest to zdecydowanie coś innego niż zakatowanie człowieka sztachetami na śmierć. :(
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
8O Boże...a ja tam na studia chciałem wyjechać...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie

['][']['][']['][']

Wielka szkoda, myślę, że jest to kwestia tego, że chłopak miał pecha a nasza służba zdrowia nie ma pieniędzy. :(

A co tomografia tyle kosztuje?Daj spokój...po prostu lekarzom się nie chciało :evil:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
Może i tak ale nie znam się na tym więc wolałem się nie wypowiadać. Poza tym jak raz miałem podobną sytuację to też bolała mnie głowa i miałem mdłości.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
Zeby dostac sie na tomograf to trza dac w łapę samemu alladynowi szpitala i jego 40 rozbojnikom...
Takich cweli powinno sie po prostu zabić.
Co do klubu.. to ciekawe gdzie była ochrona. Za taki incydent powinni zamknąc tą spelunkę i tyle.
Ja pracuje w sklepie i mam umowę z ochroną, wiec nie wiem co za problem. Na miesiąc płacę 73zł FV dla gosci, którzy załatwiają sprawy profesjonalnie i bez burd...
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
Nauczka: dla własnego zdrowia należy starannie wybierać miejsca "do zabawy".
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie

Witam,
przed chwila wszedlem na strone kuriera lubelskiego (kurier.lublin.pl) i czytajac o smierci Radka natrafilem na kolejna smutna wiadomosc, ktora cytuje:
"ZABILI KOLEJNEGO STUDENTA!


o szok! Strasznie przykra wiadomosc.
Mysle ze teraz wladze miasta beda staraly sie goraczkowo zmienic image miasta, w ktorym "morduje sie studentow".
Mam nadzieje, ze beda sie staraly.
Silvio
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
Teraz to sobie moga zmieniać... Za jakiś czas im przejdzie
Trzeba tak jak już ktoś pisał omijać takie miejsca. I nie pić alkoholu bo on jest też sprawcą wielu tragedi.

Ale lipa, co sie dzieje :evil:

[']
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


"Kur........, ludzie czy Wy jesteście poje......." Z takim tekstem trzeba by chyba wyskoczyć do policji prokuratury sądów, i wszystkich odpowiedziałnych za to co się dzieje. Co dzień bezsensowna śmierć a tutaj jeszcze w takich okolicznościach, w których udałoby sie chłopaka odratować, normalnie nóź sie w kieszeni otwiera.
  • 0

budo_kubunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie

Trzeba tak jak już ktoś pisał omijać takie miejsca


lokal ma tyle pozytywnych co negatywnych opini(jak wiekszosc w okolicy), ale nie okreslilbym go mianem mordowni. ty Saku chyba tez tam byles przynajmniej raz i z tego co mowiles nie bylo zle. Atomic i jego okolice to bardzo ruchliwe miejsce a to ze akurat trafili sie tam jacys ograniczeni panowe to inna sprawa.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie

Trzeba tak jak już ktoś pisał omijać takie miejsca


lokal ma tyle pozytywnych co negatywnych opini(jak wiekszosc w okolicy), ale nie okreslilbym go mianem mordowni. ty Saku chyba tez tam byles przynajmniej raz i z tego co mowiles nie bylo zle. Atomic i jego okolice to bardzo ruchliwe miejsce a to ze akurat trafili sie tam jacys ograniczeni panowe to inna sprawa.


Byłem raz, było troche dresiarstwa, wiec nigdy nie mozna sie do końca wyluzować, nawet bedac z chlopakami z sekcji.
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
[']


8O No kuuuuuuurrrrrrrrrrrrrwwwwwwaaaaaaa ile można??
Jeszcze troche i bez pożądnie wyposarzonej ekipy to człowiek nie będzie mógł wyjść z domu...
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
w pobliza miejsca sobotniej tragedii przechodzilem bardzo czesto wieczorami, w atomicu siedzielismy z kumplami kilka ostatnich tygodni.
bola mnie dwie rzeczy w tych sprawach
1. w sobotnim zdarzeniu bral udzial student
2. w atomicu byla ochrona ktora dupy nie ruszyla zeby cokolwiek zrobic
moja noga w atomicu wiecej nie postanie
  • 0

budo_cmkz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
Ciekawe czy ochrona jeszcze tam pracuje :evil: . Przykra sprawa :( . Boli jeszcze błąd lekarzy. Ta sprawa bardziej pasuje do paragrafu pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a zabicie Radka dechami to morderstwo z premedytacją. Swoją drogą ci skurwiele powinni mieć niezły wycisk za kratkami. Powinni regularnie dostawać porządne baty. Czuje się bezradny. Każdego z nas może to niestety spotkać.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
i jeszcze jedna sprawa w Lublinie policja zamiast scigac bandytow przypier...la sie do studentow grilujacych kolo polibudy albo pijacych piwo na naszym minimiasteczku

u nas na roku nie bylo jeszcze takiego wydarzenia ktore by tak wszystkich poruszylo. kurde dzieje sie coraz gorzej, zajebia Cie za 5 zeta na smierc.

rece opadaja........
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
btw ze szpitala ponoc na wlasna prosbe zostal wypuszczony wiec co do bledu lekarzy to bym sie wstrzymal
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie
jesli sie zgodzili to wlasnie to jest blad. nie zrobili PODSTAWOWEGO badania ktore w takim przypadku MUSI byc robione. blad. blad. grzech lenistwa, zaniechania i niedofinansowania. tak powszechna przypadlosc w polsce.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: śmierć kolejnego studenta w Lublinie

w pobliza miejsca sobotniej tragedii przechodzilem bardzo czesto wieczorami, w atomicu siedzielismy z kumplami kilka ostatnich tygodni.
bola mnie dwie rzeczy w tych sprawach
1. w sobotnim zdarzeniu bral udzial student
2. w atomicu byla ochrona ktora dupy nie ruszyla zeby cokolwiek zrobic
moja noga w atomicu wiecej nie postanie



Ani moja, byłem tam kilkanaście razy a teraz mam na pewno tam nie pójdę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024