Skocz do zawartości


Zdjęcie

Student - zawód wysokiego ryzyka????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Student - zawód wysokiego ryzyka????
Co jak co, ale ja już mam dość

Student ugodzony nożem na przystanku MPK



23-letni student został ugodzony nożem na przystanku autobusowym przy dworcu PKP Warszawa Centralna. W stanie krytycznym trafił do szpitala. Sprawcy napaści zostali zatrzymani - poinformowała PAP policja.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek nad ranem. Jak powiedziała Elżbieta Daniewska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, czekający na autobus 23-latek Tomasz K. został zaczepiony przez dwóch młodych mężczyzn.

Doszło do kłótni, w czasie której jeden z napastników odszedł na bok, a drugi ugodził studenta nożem w klatkę piersiową. Sprawcy uciekli, ale dzięki rysopisom podanym przez świadków zostali zatrzymani. Na razie nie wiadomo, co było motywem napaści.


  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Zaczynam sie coraz powazniej zastanawiac co lepsze zostac zabity czy zabic takiego smiecia a potem siedzec za czlowieka mam nadzieje sie nigdy nie dowiedziec.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Co za pojeby ... :evil:
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????

Doszło do kłótni, w czasie której jeden z napastników odszedł na bok, a drugi ugodził studenta nożem w klatkę piersiową.


Jak tylko staje się jasne jakie zamiary mają "dyskutanci" to trzeba napierdalać... nie czekać na pierwszy cios z ich strony. Chyba że od początku grozili mu nożem, to zmienia postać rzeczy.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
"napierdalac".... a umiesz "napierdalac" na dwoch? Bo ja nie....
Imho to trzeba sobie sprawic albo dobre buty sportowe (zeby szybko biegac) albo teleskop.... bo bez sprzetu nie ma co "napierdalac" na dwoch....
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Zdarza mi sie dosyc czesto poruszac sie po samym centralnym lub w jego okolicach i.....na takie wyprawy zabieram tyle "sprzetu" ,ze mozna by armie wyposazyc :twisted: . To jest po prostu cholernie niebezpieczne miejsce...gdzie zbiera sie cala mieszanka cpunow ,meneli, dresow i innego badziewia.
Jesli wyciagneli noz to w tym momencie przekroczyli granice po ktorej juz sie nie cofna . Majac kose przed nosem na nic pertraktacje...trzeba spier**** a jak nie ma na to szansy to oddawac co chca i modlic sie zeby im wystarczylo....
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Stary to przyjedz pod wieczor do Rembertowa, wyciagnij komorke i przejdz 100 metrow :twisted:
pozdrawiam :)
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
pora się wyposarzyć... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
B).jpg' alt='Dołączona grafika' />
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
to miało być śmieszne?!
bez parodii.... :evil:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????

Stary to przyjedz pod wieczor do Rembertowa, wyciagnij komorke i przejdz 100 metrow :twisted:
pozdrawiam :)


Chodzilem juz tak :P :P:P Najbardziej nie lubie tego goscia w zielono czarnej kurtce adidasa :P W Rembridge latwo kose zaliczyc. Nielubie tam lazic, ale zdarza mi sie czesto - z regoly wsnie w nocy/wieczorem.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Tsuki....skad ty wytrzasnoles to g**** ? tfu...Dołączona grafika
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Brzykie jak noc, ale chyba skuteczne :lol:
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????

Brzykie jak noc, ale chyba skuteczne :lol:

Ani ladne ani skuteczne.....lepiej "podszkol" sie troche na podforum o nozach 8)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????

"napierdalac".... a umiesz "napierdalac" na dwoch? Bo ja nie....


Nie demonizujmy...
Jasne że 1 na 2 to nierówne szanse. Ale często tych dwóch to ludzie którzy nigdy nic nie trenowali, poza nawalaniem takich samych tłoków jak oni, a gardę widzieli tylko w telewizji. Podchodząc we dwóch do jednej ofiary liczą przede wszystkim na jej strach, na to że nic nie zrobi, a jak dostanie strzał to tylko się skuli i w milczeniu będzie czekać na następne ciosy. Gdy to Ty atakujesz pierwszy - wyłamujesz się z jedynego znanego im scenariusza.
Nie mówię że to antidotum na wszystko - ale bardzo zwiększa szanse.
Też noszę przy sobie sprzęt rozmaity, lecz na nim nie można do końca polegać. Jeśli kolesie soją tuż przy Tobie - nie widzę możłiwości niespodziewanego wyciągnięcie pałki czy czegoś innego. Trzeba napierdalać właśnie...
A jeśli uciekać, to też najlepiej ucieczkę zacząć od uderzenia najbliższego agresora. Zresztą... wbrew pozorom ucieczka wymaga dużo odwagi.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Kurwa co to za kraj gdzie w ciagu 2 tyg zabijaja 4 studentow. Obok dworca przechodze za kazdym razem jak ide na trening. Nie nosze nic przy sobie, bo nie umiem sie poslugiwac sprzetem, ale naprawde sie zastanawiam czy nie kupic sobie teleskopa. W koncu zeby zajebac przez leb nachalnemu dziadowi nie trzeba jakos specjalnie umiec. Ostatnio sie zastanawialem od czego zalezy czy sie czepia czlowieka czy nie(nie mowie o tym pijaczku bo pewnie byl tak spruty ze nie wazne jakby wygladal ten student to i tak by sie dowalil)KIedys bylem lysy, bardzo luzne spodnie i zasadniczo staralem sie byc grozny :) Teraz mam dluzsze wlosy(ktore pewnie sobie przefarbuje za niedlugo) nie mam juz az tak wiszacych spodni i o dziwo jak narazie nikt sie nie czepia( a myslalem ze wszyscy beda chcieli sprawdzic "frajerka w bialych butach" :) ) . Na trenigach ciagle mi powtarzaja albo lej goscia pierwszy dotad az straci przytomnosc albo uciekaj. Juz wiem dlaczego 8O 8O
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
zgadzam sie z toba w 100 %... tylko jest jedno ALE ....
to co piszesz to tylko wiedza teoretyczna ? czy juz sprawdzales to w praktyce? Podlatuje dwoch lepkow jeden z nozem ... a ty garda ... fu fu fu smoka wejscie?
Dobra nie wazne... na tym forum wszyscy fajnie teoretyzuja ... powinien to powinien tamto... jednak inaczej sie gada a inaczej robi... jak nie jestes obyty ze stala (bo ja nie jestem "obyty") to strach cie moze tak sparalizowac ze nie bedziesz umial uniesc reki....
Nie jestem zadnym fighterem ani nic podobnego.... bycmoze sie myle...ale wydaje mi sie ze jak koles ma noz a ty puste rece to lepiej zwiewac albo oddac wszystko co kolo chce.... tak przynajmniej podpowiada mi moj rozsadek.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
to oczywiscie byla odpowiedz na post pana Tarciu
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
Nie zrozumiales mnie chyba dokladnie. Z wiadomosci wynika ze pijak wyjal noz w czasie szamotaniny. Moze jakby odrazu dostal tube w zeby i kopa w jaja by go nie wyjal? Jestem pewien ze 23 letni facet zmiotl by z powierzchni ziemi pijaka tylko nie przeslzo mu nawet przez mysl ze tamten moze miec noz, albo poprostu zlitowal sie nad nim. (NIE WIEDZIAL ZE MA NOZ). Dlatego powiedzialem ze albo atakujesz pierwsyz i idziesz na full albo uciekasz. JEsli natomiast widzisz ze ktos ma noz...jak dla mnie nie ma mocnych. JA bym mu wtedy i spodnie oddal.
CO do doswiadczen to mialem nawet opisywalem w jednym temacie. Po 1.5 roku trenowania kicka 2 koleszkow wysiadlo z fury i chcieli mnie skroic. Przyslowiowo sie zesralem w gacie i nie wiedzialem co mam robic, chociaz nawet nie dostalem bomby bo sie tlyko szarpalem(mimo wszystko nie oddalem mu nic, bo w koncu nie chcialo mu sie ze mna meczyc dluzej). A co gdyby tamten mial noz? Pewnie juz bym lezal. Po 3.5 miesiaca krav magi moge ci z reka na sercu powiedziec ze juz wiem jakbym sie zachowal.( I nie chce dowodzic czy kravka jest zla czy dobra i czy teoretyzuje czy nie bo np. nie probowali mnie jeszcze okrasc)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
aha...czyli niepotrzebnie sie produkowalem :) pozdro
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Student - zawód wysokiego ryzyka????
no :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024