Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
niewiedziałem gdzie to napisać no ale zdażyło sie to na ulicy wiec pisze tu

pojechałem do mojej laski ide sobie przez miasto do niej do domu patrze pod klatka stoi ona i jakiś koleś "liże się " z nią i po tyłku ja maca :evil:
podszedłem bliżej i do kolesia : " Przepraszam kolego ... " on do mnie żebym spieroddalał się ona odwróciłą głowę i smutna sie zrobiła a ja temu kolesiowi połamałem szczęke 8O ( kumpel zadzwonił i mi powiedział ) a ona sie rozpłakała i zaczeła mnie przepraszać . odeszłem i powiedziałem Dziękuje i dowidzenia .

czy dobrze zrobiłem uderzajać tego kolesia ?? bo naprawde nie wiem dziwnie sie z tym czuje ... :cry:
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
A co niby miałeś zrobić ?? Wiele razy tak bywa, że jedyną rzeczą jaką chcemy zrobić, to rozwalenie komuś twarzy. Najczęściej właśnie w sprawach damsko-męskich :? Uważam, że postąpiłeś dobrze. Może było lepsze wyjście, ale czasami trzeba...
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

niewiedziałem gdzie to napisać no ale zdażyło sie to na ulicy wiec pisze tu


Trochę przesadziłeś :roll:
Skąd ten biedak miał wiedzieć, że to "zajęta" dziewczyna?
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Nie wiemy jak wygladała cała ta sytuacja:

-jesli koleś wiedział, ze to Twoja dziewczyna to bardzo dobrze zrobiłes 8) Bravo! ! !

-jesli koles nie wiedział, to dlaczego go biłes???

-ja za to złamał bym szczeke tej dziewczynie bo ona na pewno wiedział,ze ma chłopaka.



P.S
Jak go załatwiłeś? Cos skomplikowanego czy ordynarna agresja i lanie jak się patrzy?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
eh...
sprobuj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , moze ktos ci pomoze..
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

eh...
sprobuj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , moze ktos ci pomoze..


Jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów. Ja też tak mam ale przynajmniej stram sie udawać, ze coś wiem :) .

A tak na serio, to troche żeczliwosci!!!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
wiesz, jakos czuje slabosc do ludzi, ktorzy pytaja, czy dobrze postapili :wink:
to pewnie wplyw Nietzschego 8)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

-ja za to złamał bym szczeke tej dziewczynie bo ona na pewno wiedział,ze ma chłopaka.


czy Ty sie na pewno dobrze czujesz ? :roll:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

-ja za to złamał bym szczeke tej dziewczynie bo ona na pewno wiedział,ze ma chłopaka.


czy Ty sie na pewno dobrze czujesz ? :roll:


Od rana boli mnie szyja, źle spałem. Boli mnie też ręka bo biłem w twardy worek bezbandazy, mam też problmey z takomi... .

Dzięki za troske.
















Jezuuu, przecież to nie było dosłownie. Oczywiscie nie powinnien nic fizycznie zrobic dziewczynie.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Od rana boli mnie szyja, źle spałem. Boli mnie też ręka bo biłem w twardy worek bezbandazy, mam też problmey z takomi... .

Dzięki za troske.


:) :) :)


Jezuuu, przecież to nie było dosłownie. Oczywiscie nie powinnien nic fizycznie zrobic dziewczynie.


zgadza sie, inna sprawa ze dalbym sobie z nia spokoj na miejscu gamenessa jesli kreci na boku z innym majac juz kolesia to to zwykla k... jest :?
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?

Jezuuu, przecież to nie było dosłownie. Oczywiscie nie powinnien nic fizycznie zrobic dziewczynie.

A dlaczego nie? Wielka nowoczesnośc - równouprawnienie itp. - sranie w banie. Narazie na świecie mamy PATRIARCHAT, tak było, jest i bedzie. A za kurestwo trza ludzi bić, bić i jeszcze raz bić!!! A to był encyklopedyczny przykład kurestwo ze strony tej dziewczyny.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Pies nie wezmie jak suka nie da.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
No juz nie badzmy tacy grzeczni. Czasem w morde trzeba dac. Pozatym powiedzial do ciebie spierdalaj - to niech sam spierdala. A jak nie jadl wytaminek w mlodosci to niech sie teraz martwi swoja slaba szczeka.
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Dobrze zrobiles nalezalo sie kolesiowi. Gdybym zobaczyl tak moja laske tez bym to samo zrobil.
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
pewnie tez bym nie wytrzymal...

ale raczej patrz jakie sobie "dobierasz" dziewczyny...

pozdr. mjr
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
1. Chłopak nie musiał wiedzieć, że ta dziewczyna jest zajęta. W końci nikt nie ma tego na czole wypisane.

2. Jeżeli pozwoliła się całować i obmacywać, to dziwne nie jest, iż chłopak to robił. Większość chłopaków na przyzwolenie dziewczyny by to robiło.

3. Nie wiemy, czy Twoje: Przepraszam kolego, nie miało bardziej ekspresyjnej i agresywnej formy.

4. Gdybyś stał z dziewczyną i oddawał się radości pocałunków i pieszczenia jej ciała, też byś chyba reagował impulsywnie na kogoś, kto Ci w tym przeszkadza.

5. Jeżeli Twoja dziewczyna, pozwoliła się całować i obmacywać publicznie przed klatką schodową, nie świadczy tutaj chyba o jej poważnym zaangażowaniu w Wasz związek.

6. Jej zachowanie nie musiało być pierwszym. W tym momencie nie wiesz, czy podobne sytuacje, czy też posuwające się dalej (stosunek) nie miały miejsca w momencie, gdy była z Tobą.

7. Pobiłeś kogoś, kto na dobrą sprawę mógł nie zdawać sobie sprawy z faktu, za co dostaje.

8. Siłowe rozwiązanie problemu stawia Cię w świetle barbarzyńcy, który miast kulturalnie i po ludzku rozwiązać problem, starając się dowiedzieć co jest grane, bije w twarz.

Nie zawsze siłowe reakcje przynoszą dobre efekty. Teraz jeżeli sprawa się inaczej rozkręci, może do Ciebie zawitać policja, w kwestii pobicia i uszkodzenia ciała niewinnej osoby. Z tego co napisałeś, nie było walki, tylko go po prostu pobiłeś. Jeżeli sprawa trafi do sądu, możesz mieć kłopoty. I przez co? Przez Twoją dziewczynę, która Bóg wie czemu miała ochotę na "macanie" się z innym chłopakiem.

Dyplomacja, to złota droga do sukcesu. Słowo ma większą siłę, niż pięść. Przemyśl to na spokojnie i bez agresji. Nie wiem, dlaczego inni przedmówcy popierają Twój czyn. Albo są młodzi i nie potrafią po prostu pochamować adrenaliny, albo nie potrafiąc się wysłowić, jedynym ich argumentem jest przemoc.

Pozdrawiam, bez agresji i złośliwości do Ciebie i przedmówców.

Jumbo
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
koles poderwal laske i wyladowal na drutowaniu bo laska miala jakiegos narwanego chlopaka o czym jakos zapomniala powiedziec...
zle zrobiles. pomylil ci sie obiekt agresji. chlopak robil swoje, ty tez bys robil, to dziewczyna powinna dostac lanie (oczywiscie nie zlamanie szczeki, ale liscia to bym takiej wyplacil).
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Moze powinienes sie spytac kolesia czy zna jej chlopaka ?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Siemano

Zle zrobiles :? ja bym mu jeszcze polamal nos i kulasy przetracil, a jej bym nie mowil dowidzenia tylko bardziej bym to rozwinal, tak bym jej na psyche wsiadl zeby nie wiedziala jak sie nazywa, zniszczyl bym jej umysl doglebnie i od podstaw, bo tak jak ktos napisal "pies nie wezmie, dopoki suka nie da"

Pozdro
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc , czy dobrze postąpiłem bo nie wiem ... ?
Aha oczywiscie gdybym wiedzial ze ON zdawal se sprawe ze ONA jest moja, w przeciwnym wypadku to z zazdrosci jakies odepchniecie czy cos, a pytanie sie go na miejscu czy wiedzial jest bez sensu, i tak powie ze nie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024