Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia z Londynu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Historia z Londynu...
Moj kumpel niedawno odwiedzil Londyn. Wybral sie pewnego wieczora do polskiego klubu. Zauwazyl 2 kolesi, co prawda troche podpitych, ale nie pijanych. Siedzieli sobie po prostu i nic nie robili. Nagle podchodzi do nich 2 murzynow ( chyba bramkarzy ) i zaczynaja ich wyrzucac z klubu (tych podpitych). Oczywiscie zaczeli sie bluzgac ( bramkarze po angielsku, klienci po polsku ). Jak juz ich wyrzucili, to jeden klient dostal jeszcze pare butow :? , a 2 paralizatorem :shocked!: .
Co o tym sadzicie :?: Bo mi sie noz w kieszeni otwiera :balisong:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Zapewne mieli oni rasistowskie mysli, w ktorych obrazali obu bogu ducha winnych murzynow i im grozili... Tamci zorientowali sie co sie szykuje i zadzialali moze brutalnie, jednak adekwatnie do sytuacji. Policja podejrzewa tez, ze jeden z gosci mogl puszczac oczko do murzyna, czego jego zazdrosny partner po prostu nie wytrzymal i jako zgodne malzenstwo spuscili w....l nachalnym zulom :wink:
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
murzyn białego :?: :!: :?: :!: :?: :!: co to się na tym świecie porobiło :roll: :roll: :roll:





:wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
i to jakiego bialego, POLAKA! :)
Ja podejrzewam, ze to dlatego, ze murzynie wiedzieli ze to Polacy. A jak wiadomo Polacy kradna. No i bali sie zeby ci wredni Polacy nie ukradli klubu razem z fundamentami, wiec woleli ich profilaktycznie wyrzucic na bruk.
Pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
A tak BTW:...ci murzyni przezyli? No bo skoro to Polska knajpa to chyba w reszcie Polakow powinna sie uzewnetrznic solidarnosc narodowa i powinni (zgodnie ze stara tradycja) urzadzic im uczciwy proces (bardzo krotki) i nabic ich na pal. Albo chociaz zrobic to co umieja najlepiej - zebrac sie duza grupa, znalezc murzynow, wyrznac rodziny (zgwalcic kobiety), ukrasc co sie da i spalic im domy.
Czemu tak sie nie stalo pytam? :twisted:
Pozdrawiam
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
no kolejna legenda :( murzynscy bramkarze w polskim klubie 8O 8O , a swistak siedzi .......
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

no kolejna legenda :( murzynscy bramkarze w polskim klubie 8O 8O , a swistak siedzi .......


więc tak - to nie byli murzyni tylko górnicy po szychcie a tych dwóch jaśniejszych to byli wędkarze, którzy mimo ostrzeżeń wciąż wyciągają robaki z ziemi przy pomocy prądu.

ot i cala tajemnica :)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
:rofl: naprawdę nieźle dajecie, more ! more !
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

no kolejna legenda :( murzynscy bramkarze w polskim klubie 8O 8O , a swistak siedzi .......

....i ma niezla beke :lol: :lol: :wink:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Zapewne mieli oni rasistowskie mysli, w ktorych obrazali obu bogu ducha winnych murzynow i im grozili... Tamci zorientowali sie co sie szykuje i zadzialali moze brutalnie, jednak adekwatnie do sytuacji. Policja podejrzewa tez, ze jeden z gosci mogl puszczac oczko do murzyna, czego jego zazdrosny partner po prostu nie wytrzymal i jako zgodne malzenstwo spuscili w....l nachalnym zulom :wink:


murzyn białego :?: :!: :?: :!: :?: :!: co to się na tym świecie porobiło :roll: :roll: :roll:





:wink:


"Polacy rasisci kazdy to powie..."
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

No bo skoro to Polska knajpa to chyba w reszcie Polakow powinna sie uzewnetrznic solidarnosc narodowa i powinni (zgodnie ze stara tradycja) urzadzic im uczciwy proces (bardzo krotki) i nabic ich na pal. Albo chociaz zrobic to co umieja najlepiej - zebrac sie duza grupa, znalezc murzynow, wyrznac rodziny (zgwalcic kobiety), ukrasc co sie da i spalic im domy.


A kolega dobrze się czuje? O co chodzi z tą starą tradycją i tym co umieją najlepiej? Chwilowy albo dłuższy defekt umysłowy i pisanie głupich antypolskich bzdur powtarzanych bezkrytycznie po jakichś artykułach w antypolskim szmatławcu polskojęzycznym "Gazeta Wyborcza" czy świadomy żydowski, ukraiński lub niemiecki (czy kim tam z pochodzenia Mradu jesteś) antypolonizm? Nie pozwalaj sobie za dużo, piszesz na polskim forum...

Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Wosiu? Pukpuk? Jest tam ktos? HALOO?!?! WSZYSCY ZDROWI W DOMKU? Ty masz chyba jakas manie chlopie. Kim jestem z pochodzenia? Polakiem.
Jaka tradycja? hehe...spalo sie na historii? A co Polacy robili Ukraincom itd? (podpowiem ci, zebys sie nie przegrzal) Nabijali ich na pale. Tak tak! Zdziwiony? Zaskoczony? O MOJ BOZE! Wez pigulki bo ci cisnienie skoczy!
Nie, nie jestem antypolski, a wrecz przeciwnie, bardzo kocham moj kraj. A gdbys kiedys ochlona to przeczytaj tamten post jeszcze raz, MOZE (nie wroze ci wielkich sukcesow) skumasz czacze i zauwazysz ze robilem sobie jaja...
Zacytuje jakze "PROPOLSKIEGO" pana Lisa (ktorego zapewne jestes wielkim fanem): "Kur*a cale zycie z kretynami!"
Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Wosiu? Pukpuk? Jest tam ktos? HALOO?!?! WSZYSCY ZDROWI W DOMKU? Ty masz chyba jakas manie chlopie. Kim jestem z pochodzenia? Polakiem.



Zanim napiszesz, pomysl, to calkiem cenna rada.

Jaka tradycja? hehe...spalo sie na historii? A co Polacy robili Ukraincom itd? (podpowiem ci, zebys sie nie przegrzal) Nabijali ich na pale. Tak tak! Zdziwiony? Zaskoczony? O MOJ BOZE! Wez pigulki bo ci cisnienie skoczy!



Nie wiem jakiej historii, kto i gdzie cie uczyl. Chetnie bym sie tego dowiedzial i w miare mozliwosci wyciagnal z tego konsekwencje. Niestety zdaje sobie sprawe jakie obecnie sa tendencje, rowniez w nauczaniu w szkolach srednic i wyzszych. Ale prawdy nie mozna zaklamac. A prawda jest taka, ze Polacy nigdy nie dopuszczali sie zadnych okrutnych mordow. Co do Ukraincow, zwanych w owych czasach Rusinami, pewnie chodzi ci o o dzialania odwetowe ksiecia Jaremy Wisniowieckiego (zreszta z pochodzenia tez Rusina tyle ze byl porzadnym Rusinem). No to sie dowiedz antypolski niedouku i ignorancie, ze nabijanie na pal bylo wtedy oficjalna kara (takie czasy) za zdrade i bunt. Kara ta stosowana w czasie buntu Chmielnickiego wobec buntownikow byla jak najbardziej legalna. Tylko sobie uzmyslow, ze ta oficjalna kara byla stosowana wobec najokrutniejszych i najpodlejszych mordercow jakich zrodzila ziemia... Moze tego nie przyjmujesz do wiadomosci albo ci nikt tego po prostu nie powiedzial, ze w tym buncie, jak i we wczesniejszych i pozniejszych buntach kozackich i chlopskich na Ukrainie, Ukraincy a raczej ukraincy(trzymajmy sie wspolczesnych okreslen) dopuszczali sie na Polakach i Zydach niewyobrazalnie i niedoscignienie (do czasow wspolczesnych) okrutnych mordow. Powolne cwiartowanie, zdzieranie skory zywcem, palenie zywcem, wylupywnie oczu, obcinanie piersi kobietom, rozpruwanie ciezarnych kobiet i wyjmowanie na ich oczach jeszcze zywych plodow i krajanie ich w czesci jak ryby poczem zaszywanie jeszcze zywym kobietom w brzuchy goracych kamieni albo zywych kotow, rozrywanie niemowlat ciagnieciem za nogi, przybijanie zywych niemowlat gwozdziami do scian itp. itd to normalne praktyki twoich ulubionych ukraincow (metod torturownia bylo jeszcze wiecej, jak trzeba napisze).
W akcjach odwetowych niestety Polacy byli za lagodni, zawsze jestesmy za lagodni i potem zlo sie odradza... wtedy trzeba bylo po prostu wyrznac wszystkich ukraincow, najpodlejszy narod swiata. Niestety tak sie nie stalo i mordy na Polakach i Zydach powtarzaly sie. Chocby Rzez Humania, tzw. Koliszczyzna, kiedy to podczas walk Konfederacji Barskiej z Rosja, na tylach ukrainskie chlopstwo wzniecilo okrutny bunt, w czasie kilku tygodni w Humaniu i rozleglych okolicach ukraincy wymordowali w najokrutniejszy sposob ok. 200.000 ludzi (to tak jakby 1.500.000 obecnie). Mordy byly na tyle okrutne, ze dwie walczace strony czyli Konfederaci i Rosja, zawarli specjalny rozejm zeby stlumic ten bunt...
Cos juz kapujesz czy jeszcze nie? Jak chcialbys pierdolic jakies zaklamane gadki ze za I Rzeczypospolitej ukrainskie chlopstow bylo w jakis sposob uciskane (co i tak w zaden sposob nie usprawiedliwaloby tych niewyobrazalnych rzezi) to sie dowiedz, ze chlopstwo ukrainskie mialo calkiem dobre warunki, statystycznie lepsze niz chlopstowo mazowsza i malopolski na przyklad. Historia ukrainskich rzezi ciagnela sie dalej, az do ostatniej Rzezi Wolynia, pewnie o tym nie wiesz bo skad taki ktos mialby wiedziec, ze Rzez Wolynia w roku 1943 kiedy to bandy UPA wymordowaly na Wołyniu, Halicji i potem w Małopolsce Wschodniej minimun 200.000 Polakow (nie jak teraz sie klamiwie twierdzi, ze ok. 60.000) byla najokrutniejsza rzezia w historii swiata. To bylo apogeum okrucienstwa, nic bardziej okrutnego juz sie nie moze zdarzyc. Zanotowano przynajmniej 136 metod morderczych tortur wobec bezbronnych Polakow (wtedy na Wolyniu niestety nie bylo wiekszych formacji AK, lokalne samoobrony liczyly ok. 2000 ludzi wobec 60.000 upowcow dobrze uzbrojonych dzieki wspolpracy z niemcami). Sa na ten temat liczne dokumenty, ksiazki itp (oczywiscie pomimo zmowy milczenia na ten temat zarowno za czasow komuny jaki po roku 89`). Sa nawet dostepne liczne zdjecia nie nadajace sie dla osob wrazliwych. Rowniez w internecie, np. zdjecie 4 polskich dzieci w wieku od 1,5 roku do 5 lat przybitych przez ukraincow zywcem do drzewa gwozdziami i obwiazanych drutem kolczastym w formie "wianuszka" (jak trzeba dam linka choc ostrzegam przed ogladaniem).
I co, cos ci puk puk zrobilo sie teraz w pustej lepetynie?


Nie, nie jestem antypolski, a wrecz przeciwnie, bardzo kocham moj kraj. A gdbys kiedys ochlona to przeczytaj tamten post jeszcze raz, MOZE (nie wroze ci wielkich sukcesow) skumasz czacze i zauwazysz ze robilem sobie jaja...


Jak kochasz swoj kraj i wypisujesz takie rzeczy to nie umiem tego skomentowac. No chyba ze skala dezinformacji jest naprawde tak wielka. Ale prawdziwe informacje sa dostepne, mozna je zdobyc o ile nie lyka sie bezkrytcznie propagandy jacy to wszysczy na okolo dobrzy a jacy Polacy zli. A jesli robiles sobie jaja koles, to zapomniales pewnie cos dopisac i niektore rzeczy wstawic w cudzyslow, to ciebie nie usprawiedliwia, marne jaja....


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Ja pierdole Wosiu...idz sie powies - zrobisz przysluge narodowi. Czy ty nic nie kumasz? Czy ja napisalem ze nabijanie na pal bylo zle? Uwazam ze to byla dobra i straszna kara - dzieki niej ludzie bali sie podskoczyc Polakom. Czy teraz zaczyna docierac do pustej, betonowej, czaszki? Ukraincy moi ulubiency? Rozjebales mnie na lopatki. Nawet nie skomentuje. Twoja czaszka jest tak pusta ze zaczyna dzialac jak rozbity kineskop od telewizora...
ciebie nie pozdrawiam - do tej pory uwazalem cie za osobe w miare do rzeczy ale teraz przegiales. Naprawde nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Powtorka z 5-6 kl. szkoly podstawowej dobrze ci zrobi
Pozdrawiam za to innych
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
No dobra chlopcze, nie bluzgaj mi, bo ja ci moge bluzgnac bardziej, wiesz zasada jest taka, ze jak ktos kogos obraza to moze byc tez obrazony a nawet bardziej. Jesli twierdzisz, ze nie napisales tego co napisales, to naucz sie pisac tak aby twoje wypowiedzi byly jednoznaczne (juz podpowiedzialem jakich srodkow sie uzywa, np. cudzyslowy itp). Jak ktos pisze w rzeczywistosci - nazwijmy to najlagodniej - niezrecznie a mysli ze wszyscy wiedza o co mu chodzi, to rodza sie problemy.

Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
szkoda mi nawet na Ciebie slow, naprawde... widzisz, liczylem na inteligencje czytajacych - jak widac (jestes najlepszym na to przykladem) przeliczylem sie...
A tak BTW: to jestes z jakiejs Ligi Polskich rodzin czy innej Mlodziezy Wszechpolskiej?
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

szkoda mi nawet na Ciebie slow, naprawde... widzisz, liczylem na inteligencje czytajacych - jak widac (jestes najlepszym na to przykladem) przeliczylem sie...
A tak BTW: to jestes z jakiejs Ligi Polskich rodzin czy innej Mlodziezy Wszechpolskiej?


No i zamiast powiedziec "przepraszam drodzy uzytkownicy, zapomnialem w swojej wypowiedzi uzyc cudzyslowow i emotikonow" dalej brniesz w zaparte jak to sie mowi i jeszcze mnie obrazasz... A co do pretensji do inteligencji to powinienes sie zastanowic wlasnie nad soba. Skoncz juz, przepros tu obecnych i wycofaj sie jakos "inteligentnie" lub zamilcz, bo bede musial ci napisac cos bardzo przykrego.


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Wybacz....ale to nie ja odpowiadam za twoje rozumienie tekstu.
A reszte uzytkownikow (oczywiscie tych ktorzy nie wyczuli ironii) przepraszam za to ze nie wstawilem mordek i cudzyslowow.
Pozdrawiam
Ps. Naprawde- nie jestes w stanie napisac czegos co dla mnie bedzie przykre...
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
8O 8O 8O

Ludzie naprawde nie macie o czym pisac tylko o przewadze genetycznej tudziez moralnej Polakow nad Ukraincami :?: Bardzo was prosze, zebyscie takie dyskusje urzadzali sobie na priva bo ja nie mam ochoty tego czytac. Przypominam, ze to temat "Historia z Londynu" a nie "Potyczki slowne Wosia i Mradu" :twisted:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Ludzie naprawde nie macie o czym pisac tylko o przewadze genetycznej tudziez moralnej Polakow nad Ukraincami Bardzo was prosze, zebyscie takie dyskusje urzadzali sobie na priva bo ja nie mam ochoty tego czytac. Przypominam, ze to temat "Historia z Londynu" a nie "Potyczki slowne Wosia i Mradu"


Jak nie masz ochoty to po co czytasz i jeszcze dalej odpowiadasz? Zamiast się sadzić z pretensjami może byś wyjaśnił skąd w polskiej knajpie czarni ochroniarze? Bo coś ta Twoja historia się kupy nie trzyma.

Wosiu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024