Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawodowcy i ich uliczne boje !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Zawodowcy i ich uliczne boje !
Witajcie !
Bardzo wiele ciekawych opinii w tym ze dziale, odzwierciedlało Wasze osobiste doświadczenia, bądz też, te zasłyszane gdzieś nieopodal na temat ulicznych bojów, solówek itp:). Ja natomiast chciałbym podnieść tenże temat w odniesieniu do zawodowców parających się SW w wydaniu profesjonalnym. Zwłaszcza interesowały by mnie jakieś pikantne :) doniesienia ( o ile takowe były?) na temat dzisiejszych gwiazd Pride czy UFC, bo jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć iż tych ludzi w przeciwieństwioe do reszty śmiertelnych takie sytuacje omijają:)

Zdecydowanie najczęściej słyszy sie o bójkach z udziałem mistrzów pięści ; z tych starszych :) - o sparingu jerzego Kuleja na Krupówkach z załogą komisariau MO (z 12 atakujacych go z pasją milicjantów powalił 5:)), Czy też głośnym swego czasu sparringu mistrza naszego kontynentu (lat.60) w wadze póśredniej Tadeusza Walaska, takzę z patrolem policyjnym (pobił milicyjny patrol a także spóścił lanie posiłkom które chciały go uspokoić) - niestety bliższych szczegółów nie znam a zainteresowanych odsyłąm do ks. pt "Andrzej Gołota". Natomiast co do nowszych wybryków to wdzięcznym tematem niewątpliwie wydaje się być

Mike Tyson :) - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Lecz jak wspomniałem z zainteresowaniem wysłuchałbym innych realcji z ulicznych prowokacji, jeżeli takowe się przytrafiły zawodnikom z MMA (a to z racji na ich teoretycznie , najlepsze tj. najbardziej wszechstronne mimo wszystko) przygotowanie, które myśle daje im spore szanse na odnalezienie sie w tego typu sytuacjach. Pozdrawiam !
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Ja sie biłem kiedys po szkole! Wracałem do domu podeszło do mnie pare typów, własciwe dwóch jeden dostał z pieści,a drugi "już niekibicuje" o poszedł odgrazajac sie... .

:)

A tak serio, to Gołota bił się wiele razy poza ringiem, jak jeszcze w gangu był... .
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Kretyni i tyle.
Welcy mi macho... napierają się z menelami przed budką z piwem..
Tych baranów w stylu Tysoon powinni wykastrować....
WOS juz nam troche sprawę naswietlił.. jak XXX był w gangu..
SORRY mistrz walki był w gangu.. Federacja sportowa powinna takich skreślać z list zawodników.. tylko psują opinię prawdziwym sportowcom..
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
hmhm pozwolę sobie zabrac głos w teej sprawie..w gazecie przeczytalem,że przeciw PANY XXX prokuratura nie ma żadnychzarzutów i nie ma zamairu go tym razem targać po sadach więc nie powinno mu sie ytu szargać jego imienia..chociąż nadal ma ajkies kłopoty za pobicie..
nie uwazam się za jakiegś wielkiego fana glołoty ale takie male sprostowanie...a ztymi wymuszeniami i haraczami to jest taka sprawa dopóki się czegoś kimuś nie udowodnio nie powinno się go obrzucać inwektywami..prawda?!
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Wiem, ale nie rozumiem ze jakoś zwykłemu człowiekowi nie przytraia sie kilkanascie bojek rocznie po róznych klubach...
Jakośnie widze w tycm zachowaniu wogole sportowego trybu zycia...
chyba ze gosc zarabia na tym co lubi... na burdach...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !

Wiem, ale nie rozumiem ze jakoś zwykłemu człowiekowi nie przytraia sie kilkanascie bojek rocznie po róznych klubach...
Jakośnie widze w tycm zachowaniu wogole sportowego trybu zycia...
chyba ze gosc zarabia na tym co lubi... na burdach...

To, ze Gołota był przyjcielem jednego na jwiększych w historii polskich mafizów to wiemy od....Gołoty. Myślisz, ze łaczyła ich tylko "meska przyjaźń"? Ciekawe.... .

GDC, nie przesadzaj z tym kastrowaniem... . Wierz lub nie, ale MISTRZOWIE sportów alki (np.boksu) sa czesto prowakowanie, mówił o tym Kulej, Saleta i nawet Mariola Gołota wspominała kilka sytuacji. Zawsze trafi sie przeszczał, który bezie sie chciał z zmierzyc z Tysonem czy...Gołota.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Rozumiem, sorry troche przebarwiłem..
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Panowie ....spokojnie, mysle iz całkowicie nie na miejscu sa tutaj komentarze w stylu - " pan X był gangsterem a pan Y wymuszał haracze !Takie podejście do tematu zaprowadzić nas może jedynie w ślepy zaułek. Jeżeli w ten sposób ma się toczyć wymiana uwag to lepiej aby nie toczyła się wcale ! Motywem ,który skłonił mnie do poruszenia tego tematu był wyemitowany swego czasu przez TV Discowery program pt. "Antologia Wojownika ", w którym między innymi starano się w jakis sposób ukazać sztuki walki pod kątem ich przydatności w ulicznych sytuacjach( nie faworyzujac ani oceniajac żadnej, o ile dobrze pamietam? Jedynie wskazujac na różnice ich dzielące )
Była krótka historyjka mistrza TKD, który chyba cudem ale i także niewątpliwie dzięki swym umiejętnościom wyszedł z opresji, której autorem był szaleniec uzbrojony w pistolet. Wypowiadał się również mistrz swiata w Muay Thai, który zmiażdzył jakiegoś szaleńca z nożem itp....Ten koleś o Boxu Tajskeigo fajnie to skomentował - "byc może ten koleś (tj.napastnik) nie potrafił posługiwać się nozem:) " I wiele wiele innych sytuacji, które jednoznacznie wskazywały, iz tym ludziom sztuki walki bardzo wiele dały....poza słąwą , pieniędzmi, aspektami zdrowotnymi itp. także okazywały się spełniać jeden chyba z zasadniczych celów który przyświeca młodym adeptom rozpoczynającym trening. A mianowicie - o wiele większe szanse na wyjście z podobnych opresji cało i zdrowo.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
mysle ze bez jakiejstam porcji agresji w sobie, sie w boksie do niczego wielkiego nie dojdzie...
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Myśle , że bez jakiejs tam porsj agresji w sobie to się nic nie osiagnie :wink:
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
blitz:nie rozumiem dlaczego nie chesz rozmów w stylu "pan x był gangsterem".....chciałeś ulice,no to masz,jesli są to w miare wiarygodne inf. to czemu nie?to tez o czymś swiadczy.....mhm czy wojownik nie moze być ulicznym zadymiarzem?może,dlatego,ze życie nie jest takie różowe
i na ulicy trzeba czasem przyłoić....jeśłi walczysz,to w sytuacji zagrozenia będziesz się tłukł,najskuteczniej jak potrafisz.....chyba,ze masz słabą psychikę i nie potrafisz wyzwolic swej tajnej energi,bo wyrządzi ona krzywdę :wink: ..w takim razie dla mnie jestes dupa a nie fajter.
Napisłałeś,ze interesują cię pikantne szczegóły...a to,ze Gołota był na usługach amfii nie jest pikantne?Czy oczekiwałeś ciekawostek typu:Gołota w pubie "Fama" w czasie bójki dn.22.03.99 zamiast kombinacji lewy,prawy,hak użył metalowego krzesełka,którym rozwalił półczaszki wypitemu jegomościowi"????????
ktoś napisął,ze dziwne,ze Gołocie i innym zawodowcom przytrafia się dużo dziwnych akcji...ok,ale czy wziąłeś pod uwagę,iz tacy kolesie prowokuja jak każdy "duży"????poza tym podipty jegomośc po 40,myśłi,ze po 5 kielichach jets w stanie pokonać mistrza ringu....wyobrażnia po wódzie działa,a podejście realne ucieeekaaaaa.....choćoczywiscie moze byc i tak,ze po prostu mają ci fajterzy za dużó pewności siebie i za duzo agresji....

pozdr.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !

mysle ze bez jakiejstam porcji agresji w sobie, sie w boksie do niczego wielkiego nie dojdzie...

Nie prawda. Wbrew temu co myslisz na podstawie doniesień o kolejnych wybrykach Tysona i przeszłosci
Gołoty bokser=mafiozo lub głupi debil co tylko pieścia swoje sprawy załatwia. A tak nie jest! Nawet sobie nie zdjesz sprawy, jacy Ci bokserzy sa OPANOWANII i spokojni. I nie mam tu na mysli bujczucznych wypowiedzi prasowych czy przepychanek na konferencji, bo to /wbrew temu co myslisz/ przejaw inteligencji i dobrego zymysłu do biznesów.

Wiesz jak taki bokser Moorer, były mistrz swiata, powoli konczy kariere, choc jeszcze walczy, powiem Ci ciekawostke na jego temat.

ponad 150 IQ. Masz racje głupi debil.... .
Chcesz dlasze przykłady?
Władimir Kliczko-doktor prawa
Witalij Kliczko-tez skonczył jaks uczelnie wyzszą
Mike Tyson-256 mln. dolarów zarobionych na ringu, jakby był głupi to by mu gówno umiejętnosci bokserskie pomogły... .

A z naszego podwóraka?
Saleta-wyzsze wykształcenie... .

Takich przykładów są dziesiatki... .

Myśle , że bez jakiejs tam porsj agresji w sobie to się nic nie osiagnie

Zle myslisz
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
W starozytnej Olimpiadzie Greckiej
mogła wziąc udział tylko osoba
o "nieposzlakowanej moralności i prawa"...
Dzis walki sportowe zeszły na psy - uwazam...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !

W starozytnej Olimpiadzie Greckiej
mogła wziąc udział tylko osoba
o "nieposzlakowanej moralności i prawa"...
Dzis walki sportowe zeszły na psy - uwazam...

Czy Ty jestes osoba o nieposzlakowanej moralnosci?
Człowiek zawsze robił błedy.... . Czasy sie zmieniaja, a strozytnej Grecji tez biegano nago.... .
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Co do moralnosci .. staram sie..
po prostu powinny byc pewne granice.
Nie uwazasz?
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !

.

Myśle , że bez jakiejs tam porsj agresji w sobie to się nic nie osiagnie

Zle myslisz


Hmmm no nie wiem ... może mamy zupełnie inne doświadczenia , ale chyba nie zaprzeczysz , że każdy facet ma w sobie więcej lub mniej agresji. Ludzie różnią sie tylko tym jak sobie z tym radzą. Albo motywuje ich to do działania , albo jest powodem do frustracji i przemocy.

No a jeżeli postawisz sobie jakiś cel , obojetne czy w sw , w biznesie , czy w nauce, to osiagniesz go tylko jak sie mocno zaprzesz ... Prawda ? :wink:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !

.

Myśle , że bez jakiejs tam porsj agresji w sobie to się nic nie osiagnie

Zle myslisz


Hmmm no nie wiem ... może mamy zupełnie inne doświadczenia , ale chyba nie zaprzeczysz , że każdy facet ma w sobie więcej lub mniej agresji. Ludzie różnią sie tylko tym jak sobie z tym radzą. Albo motywuje ich to do działania , albo jest powodem do frustracji i przemocy.

No a jeżeli postawisz sobie jakiś cel , obojetne czy w sw , w biznesie , czy w nauce, to osiagniesz go tylko jak sie mocno zaprzesz ... Prawda ? :wink:

Co innego byc "twardym" i wytrwałym a co innego agresywnym.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
Wiecie co.. gram teraz w Knight Of The Old Republic (taki "rpg" trzaskany
w klimacie Jedi itd.)
Jakbyśmy o tym rozmawiali..
Czy do wygranej prowadzi panowanie nad sobą ? czy panowanie nad mocą?
Ideologie siły uwielbiał Nicze (podobno omzan pisac po posku jak sie słyszy :) ) ... a na jego ideologii powstała 3 Rzesza...
oni tez chcieli kierować agresją..
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawodowcy i ich uliczne boje !

W starozytnej Olimpiadzie Greckiej
mogła wziąc udział tylko osoba
o "nieposzlakowanej moralności i prawa"...
Dzis walki sportowe zeszły na psy - uwazam...


Nie do konca sie zgodze, ja z kolei uwzam, ze przesadziles troche z tym zejsciem na psy. Nie jest tak jakbysmy chcieli, ale dopoki 'czlowiek' bedzie rzadny pieniedzy i wladzy, doputy tak bedzie sie dzialo (jest tak nie tylko w sporcie). Co do tej Olimpiady Starożytnej, to prawo takie bylo i owszem, ale czy naprawde wierzysz w to, ze tak tego prawa przestrzegano ?
Z calym szacunkiem - to tylko moja opinia.

! pOzDrAwIaM !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024