Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia z Londynu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

zawsze lubieli

:lol: :lol:
I pewnie nadal lubieja co?
:lol: :lol:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Dla wszystkich którzy chcą usprawiedliwiać coś czego się nie da usprawiedliwić, czyli ukraińskie mordy na Polakach z ostatnią Rzezią Wołynia w roku 1943:

1. Artykuł "Wirtuozeria zbrodni - co najmniej 136 metod tortur"

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


2. Zdjęcie "wianuszka" polskich dzieci przybitych przez ukraińców żywcem do drzewa i obwiązanych drutem kolczastym:

Dołączona grafika




Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Ktoś robi chyba jakąs dywersję na linkach, trzeba wyszukać artykuł przez Google i wejść z Googla. Artykuł i zdjęcie póki co jeszcze są.

Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Nie ciamajdo, nie. Masoneria ani Antypolacy tego nie bojkotuja. Po prostu zle linki podales ciamajdo.
Nie pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
33. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.

Polacy tez tak robili - nazywalo sie to darcie pasow i bylo popularne.
I tak nic z tych tortur nie jest tak okrutne jak nabijanie na pal. Choc nie twierdze ze nabijanie na pal byloby zlym sposobem wymierzania kary smierci..
Nie pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Nie ciamajdo, nie. Masoneria ani Antypolacy tego nie bojkotuja. Po prostu zle linki podales ciamajdo.
Nie pozdrawiam


Słuchaj popaprańcu, podałem dobre linki. Po prostu Budo ma od wczoraj problemy techniczne, o tyle lepiej że w ogóle działa (wczoraj wiele godzin w ogóle nie działało) ale linki nie chodzą. Skorzystaj z wyszukiwarki i przeczytaj ten artykuł. Jak po przeczytaniu będziesz jeszcze dalej pisał głupoty umniejszające tragedię ofiar to chyba cie odnajdę w Warszawie i zajebię...


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Czytam artykul, a link do niego wyglada tak:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a ty podales taki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Widzisz roznice cwoku?
Nie pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Czytam artykul, a link do niego wyglada tak:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a ty podales taki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Widzisz roznice cwoku?
Nie pozdrawiam


I co masz satysfakcję głąbie? Przeczytaj do końca, inne artykuły też i się zastanów, może do łba ci się coś przebije.


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Wosiu jaki ty tepy jestes, ja juz nie moge ze smiechu. Upierasz sie smierdzacy psi pomiocie, ze dales dobre linki, to ja ci wachaczu pchel(a co! ja tez tak moge!) udowadniam ze nie dales! Proste? Dotarlo? A co do tego fantastycznego artykulu - pan Lepper twierdzi ze ma dokumentyz CIA a jakis facet w Texasie ze go porwalo UFO.
nie pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Wosiu jaki ty tepy jestes, ja juz nie moge ze smiechu. Upierasz sie smierdzacy psi pomiocie, ze dales dobre linki, to ja ci wachaczu pchel(a co! ja tez tak moge!) udowadniam ze nie dales! Proste? Dotarlo? A co do tego fantastycznego artykulu - pan Lepper twierdzi ze ma dokumentyz CIA a jakis facet w Texasie ze go porwalo UFO.
nie pozdrawiam


No dobrze gównozjadzie, dobrze... Chyba że się okaże że ty po prostu jesteś chory...


Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Okazało się, że Mradu ma 14 lat !!! O k...a jaka pomyłka!!! Z kim ja dyskutuję w ogóle. Teraz wszystko jasne. No to koniec, więcej się nie wypowiadam.


Wosiu
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Cala wasza dyskusja byla na poziomie 8 latka.
Panowie STFU ! Ta dyskusja nie powinna miec tutaj wogole miejsca ,wogole nie wiem co moderatorzy robia spia czy co? :X
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Zgadzam sie z Mikhalem. Skonczmy to.
A do Wosia - no comment.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ciurlas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sława/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Wosiu (...) upraszczasz i przeinaczasz historię. Gdybyś to robił z pobudek osobistych (...) to można by to było zrozumieć.

Dokładnie - dlatego też zapytałem, czy w jakiejś-tam mierze dotyczy to Wosia...

A co Tobie do tego i co to ma do rzeczy?

Co mi do tego? Wydaje mi się, że skoro piszesz na jakimkolwiek forum to chyba możesz założyć, że ktoś chciałby z Tobą podyskutować o tym co piszesz... (nawet OT).

Sorry za kontynuowanie OT ale jak ktoś się wcina, to nie można nie odpowiedzieć.

Tyle, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie... Szczegół.
Myślałem, że NAPRAWDĘ można z Tobą pociągnąć temat na poziomie normalnej dyskusji. Sorry, już się nie będę wcinał :wink: .

BTW-narodowość jest moją (no i oczywiście mojej rodziny :lol: )sprawą, co nie zmienia faktu, że nie jestem ani Ukraińcem, ani też nie mam powodu żeby określać się jako Łemek.

Mradu i Wosiu - pozdrawiam.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Nie ma to jak lekkie zejscie z tematu... od takich rzeczy jest priv szczegolnie tekstów w stylu "gównojadzie"
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
[quote name="budo_Ciurlas"] [quote="budo_Grayone"]Wosiu (...) upraszczasz i przeinaczasz historię. Gdybyś to robił z pobudek osobistych (...) to można by to było zrozumieć. [/quote] [/quote]

Nic nie przeinaczam ani nie upraszczam. Proszę podać przykład to odpowiem, ale raczej na priva.

[quote] Dokładnie - dlatego też zapytałem, czy w jakiejś-tam mierze dotyczy to Wosia... [quote]

To nie ma żadnego znaczenia czy mnie dotyczy to osobiście czy nie, ja nie pozostaję obojętny wobec krzywdy ludzkiej nawet jeśli wyrządzono ją 60 lat temu obcym mi ludziom. Owszem, mój wujek widział w Bieszczadach w roku 1945 i 46 ofiary morderców z upa, m.in. niemowlęta przybite bagnetami do ścian. Poza tym słyszałem bezpośrednie relacje kilku osób którym udało się przeżyć Wołyń, ich rodzinom już nie.


[quote]Co mi do tego? Wydaje mi się, że skoro piszesz na jakimkolwiek forum to chyba możesz założyć, że ktoś chciałby z Tobą podyskutować o tym co piszesz... (nawet OT).
[quote name="Wosiu"]Sorry za kontynuowanie OT ale jak ktoś się wcina, to nie można nie odpowiedzieć.[/quote]
Tyle, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie... Szczegół.
Myślałem, że NAPRAWDĘ można z Tobą pociągnąć temat na poziomie normalnej dyskusji. Sorry, już się nie będę wcinał.[/quote][/quote]

Już Ci odpowiedziałem, i co, będziemy sobie dalej w nieskończoność dyskutować? Żądasz ode mnie odpowiedzi a inni mają do mnie pretensje że przedłużam OT... Zwłaszcza że nie chce mi się już tutaj dalej dyskutować, jak widzę jak gówniarze traktują temat narodowej tragedii.


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Sluchaj Wosiu, nie uwazam ze rzezie na Wolyniu nie byly tragedia - ale Polacy tez nie byli swieci. Tak samo jest z Izraelem i Palestynczykami - Palestynczycy morduja Izraelitow, ale nie bez powodu. I tyle. Czy teraz to jest jasne? Ani jednych ani drugich nie usprawiedliwiam - zwracam tylko uwage na to, ze Polacy nie sa swieci. Kapujesz?
Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Sluchaj Wosiu, nie uwazam ze rzezie na Wolyniu nie byly tragedia - ale Polacy tez nie byli swieci. Tak samo jest z Izraelem i Palestynczykami - Palestynczycy morduja Izraelitow, ale nie bez powodu. I tyle. Czy teraz to jest jasne? Ani jednych ani drugich nie usprawiedliwiam - zwracam tylko uwage na to, ze Polacy nie sa swieci. Kapujesz?
Pozdrawiam


Dobrze wiem o co ci chodzi i właśnie przeciwko czemuś takiemu protestuję. Jest to rozwadnianie i zakłamywanie prawdy historycznej w imię politycznej poprawności, "dobrosąsiedzkich" stosunków z Ukrainą i narzuconego z zewnątrz trendu do samooskarżania się o urojone grzechy i winy. Nie ma czegoś takiego: "no tak, jakieś tam mordy na Polakach były ale przecież i Polacy nie są święci". Nie ma żadnej takiej równowagi. W obliczu cierpień polskich ofiar rzezi to jest po prostu bluźnierstwo. Prawdziwe porównanie jest takie, na terytorium II RP:
1918-1939 Polacy - Ukraińcom - retorsje policyjno-sądowe wobec ukraińskich nacjonalistów, brak wsparcia państwa w zakresie ukraińskiego szkolnictwa, niepełne możliwości awansu Ukraińców w administracji państwowej,
1939-1946 Ukraińcy - Polakom - ok. 300.000 Polaków i 200.000 Żydów polskich wymordowanych w kilku masowych rzeziach o okrucieństwie przewyższającym wszystko do tej pory w historii świata, największe rzezie na Wołyniu, Halicji i potem Małopolsce Wschodniej w latach 1943-46. Nawet w czasie akcji odwetowych nielicznych oddziałów AK które przebiły się na Wołyń (27 Wołyńska DP) Polacy zabili zaledwie kilkuset ukraińskich cywilów i ok. 2.000-3.000 upowców. Sami upowcy podczas rzezi zabili ok. 20.000 swoich rodaków którzy niezbyt entuzjastycznie współpracowali.
To jest skala porównania. Tych dwóch rzeczy nie można absolutnie równoważyć, równoważenie takie jest ochydnym draństwem.
To tak jakby równoważyć taką hipotetyczną sytuację: Mradu w gimnazjum prześladuje kolegę Ukraińca w ten sposób że podkablowuje go czasem dyrekcji, czasem da kopa w tyłek, czasem zabierze drobne.
Za jakiś czas kolega ukrainiec zabija toporkiem 5-ioletnią siostrę Mradu.
I wtedy ktoś wychodzi z tekstem: no nie usprawiedliwiam nikogo, ale przecież Mradu też nie był święty...


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Ale Wosiu, ty sie koncentrujesz na ostatnich dzialaniach Polski, ale przez wczesniejsze kilkaset lat tez rozowo nie bylo. I tyle
Pozdrawiam
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

W akcjach odwetowych niestety Polacy byli za lagodni, zawsze jestesmy za lagodni i potem zlo sie odradza... wtedy trzeba bylo po prostu wyrznac wszystkich ukraincow, najpodlejszy narod swiata. Niestety tak sie nie stalo


Na wstepie mojego postu zakladam, ze przez ukraincow masz na mysli po prostu Ukraincow i w swoim poscie wyraziles zal z powodu nie wymordowania niewinnych ludzi.

I tu mam do ciebie pare pytan:

1. Czy Hitler i Stalin to twoi idole ?
2. Dlaczego piszesz "ukraincy" z malej litery, a "Polacy" z duzej ? Czy moglbys napisac "Zydzi" ?
3. Jakie jeszcze narodowosci wedlug ciebie powinny zostal wymordowane ?
4. Dlaczego mordowanie Polakow tak potepiasz, a jestes za wymordowaniem Ukraincow (wiesz co, ty rzeczywiscie jestes jak Hitler, tylko taki polski).
5. Lubisz jezdzic do Oswiecimia ogladac dzielo podobnych tobie ?

I na koniec jeszcze prosba. TO JEST BARDZO WAZNE: CZY MOGLBYS ZACHOWAC CHOCIAZ TROCHE KULTURY, TAK ODROBINKE, I RZECZOWO ODPISAC NA POWYZSZE PYTANIA.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024