Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia z Londynu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

A prawda jest taka, ze Polacy nigdy nie dopuszczali sie zadnych okrutnych mordow.


No proszę, tak oto Polacy okazali się być jedynym narodem o czystych rękach. Sami dobrzy i sprawiedliwi.
Wosiu, przecież Ty raczej inteligentny jesteś, jak możesz takie głupoty pisać?

P.S.
Nie jestem Żydem, Niemcem, Ukraińcem ani masonem. Gazety Wyborczej też nie czytam.
  • 0

budo_777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Ogranicze sie "tylko" do komentarza na temat (tydzien temu wrocilem zreszta z Londynu); To faktycznie smutne, ze jakies bambusy (TAK, JESTEM POLITYCZNIE NIEPOPRAWNY) robia takie numery w polskim klubie. Zakladam oczywiscie, ze ci goscie faktycznie nie robili syfu, a sobie spokojnie konsumowali alkohol. Dla mnie jednak najwieksze FRAJERSTWO reprezentuje MANAGER klubu, ktory ich zatrudnil. Nie dosc, ze buce, to jeszcze "bardzo pasuja" do polskiego klubu. Malo jest w Anglii Polakow, ktorzy mogli by stanac na bramce w polskim klubie? Znajomosc jezyka i obyczajow, pozwolilaby rozladowac niejedna sytuacje w zarodku, nie wspominajac o tym, ze w Anglii jest sporo ludzi z Polski z duzymi umiejetnosciami (SW,bramki,ochrona itp.). No, ale jak ktos mysli, ze dwa czarne goryle sa cool, to mamy takie efekty...
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
POST USUNIETY januszp
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
POST USUNIETY januszp
  • 0

budo_ciurlas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sława/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

...ta oficjalna kara byla stosowana wobec najokrutniejszych i najpodlejszych mordercow jakich zrodzila ziemia...

... wtedy trzeba bylo po prostu wyrznac wszystkich ukraincow, najpodlejszy narod swiata.

Mocne słowa... Z przyczyn różnych - nie odpowiadają mi (co nie znaczy, że nie masz prawa do wyrażania swoich poglądów). Pytam poważnie - ma to jakiś związek personalny z Tobą lub Twoją rodziną?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Polacy mordowali, palili i ciemiezyli Ukraincow. A mimo to nadal kocham swoj kraj. Za Ukraincami nie przepadam (scislej - wisza mi) ale nie mozna stwierdzac ze "czegos nie bylo" . Robiac to stajemy sie podobni do Brytyjczykow ktorzy w ilustam procentach nie akceptuja historii (wspomniany Trafalgar;P).
A co do tematu - zeby bambus bil Polaka w POLSKIM klubie to juz jest jazda, ale ja mam na to jedna odpowiedz - Anglicy:) (i wszystko jasne:)
Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...


...ta oficjalna kara byla stosowana wobec najokrutniejszych i najpodlejszych mordercow jakich zrodzila ziemia...

... wtedy trzeba bylo po prostu wyrznac wszystkich ukraincow, najpodlejszy narod swiata.

Mocne słowa... Z przyczyn różnych - nie odpowiadają mi (co nie znaczy, że nie masz prawa do wyrażania swoich poglądów). Pytam poważnie - ma to jakiś związek personalny z Tobą lub Twoją rodziną?


A co Tobie do tego i co to ma do rzeczy? Słowa prawdy Ci nie odpowiadają? Z jakich przyczyn? Jesteś ukraińcem? To lepiej się określ jako Łemek, zresztą prawdziwych ukraińców w Polsce mało, większość to mniej lub bardziej zukrainizowani Łemkowie. To Ci radzę na przyszłość, bo mam jeszcze nadzieję, że zmanipulowany naród Polski w końcu się otrząśnie i wytworzy w końcu suwerenne i patriotyczne władze, a wtedy pełna prawda o ukraińskich rzeziach na Polakach z Rzezią Wołynia na czele zostanie ujawniona przed społeczeństwem. I wtedy ukraińcy przestaną spać spokojnie. Lepiej żeby do tego czasu ukraińcy przyjęli prawdę i padli na kolana z błaganiem o przebaczenie bo potem będą już tylko mogli na kolanach błagać o litość...

Sorry za kontynuowanie OT ale jak ktoś się wcina, to nie można nie odpowiedzieć.


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Sory Wosiu, a nie zastanawiales sie DLACZEGO mordowali polakow? hmm?
Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Polacy mordowali, palili i ciemiezyli Ukraincow.


Mradu, za przeproszeniem, gówno prawda. Wroga propaganda. Zabijali a nie mordowali. I to tylko podczas tłumienia buntów. Czasami też palili wsie w czasie akcji odwetowych. Ale nie razem z ludźmi. Nigdy nie mordowali bezbronnych kobiet, dzieci i starców. Co do "ciemiężenia", chłopstwo ukraińskie miało nieźle, w sumie lepiej niż chłopi na Mazowszu i w Małopolsce skąd wielu chłopów uciekało na Ukrainę.

Dobra, może by skończyć OT?

Wracając do tematu:
historia z Londynu wydaje się historyjką typu Radio Erewań ("Słuchacz: czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają za darmo samochody? Radio Erewań: tak, to prawda, tyle, że nie na Placu Czerwonym a na Arbacie, nie samochody a rowery i nie rozdają a kradną"). Nie chce mi się wierzyć że w polonijnym lokalu w Londynie mogli być czarni bramkarze, prędzej w kraju ktoś by mógł pomyśleć że czarnuchy są takie cool i ich wstawić na bramkę. Coś nie tak jest z tą historią, czemu już jak widzę dały wyraz osoby które znają polonijne klimaty.


Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Nie Wosiu, nie mozemy skonczyc OT. Chce wiedziec DLACZEGO wedlug ciebie Ukraincy nas mordowali.
Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Sory Wosiu, a nie zastanawiales sie DLACZEGO mordowali polakow? hmm?
Pozdrawiam


Słuchaj już ty, nie wiem jak cie mam nazwać, kurwa co DLACZEGO!?!
To mordowanie może mieć jakieś usprawiedliwienie? Hmm? To że jakiś ukrainiec przed wojną się poczuł pokrzywdzony bo nie dostał awansu a drugi bo dzieci w państwowych szkołach nie miały ukraińskiego ma być usprawiedliwieniem tego, że w 1943 rozprówali brzuchy ciężarnym polskim kobietom czy ćwiartowali niemowlęta?

Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Ehhh Wosiu, ty jestes zdrowy psychicznie? Czy jednak nalezysz do LPRu?
Nie pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Ehhh Wosiu, ty jestes zdrowy psychicznie? Czy jednak nalezysz do LPRu?
Nie pozdrawiam


Co, nie ma się argumentów to inwektywy? Zdrowy na umyśle to akurat ty pewnie nie jesteś, zdarza się, ale poza tym straszne chamstwo z ciebie wychodzi. Masz jakieś kompleksy wobec LPR, zadawnione urazy czy co, wyruchali cię za młodu LPR-owcy? To twoje sprawy, nie obnoś się z tym tutaj...

Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Ty masz z kolei jakis uraz do Ukraincow- przelecieli cie jak byles maly? A do LPRu mam uraz po wypowiedziach pana Giertycha (Boze co za kretyn...) i posla(?) Straka, ktory nazwal Szymborska i Milosza stalinowskimi slugusami. No comment.
To ja ci powiem niedouku jeden, jak niewiesz czemu Ukraincy sie buntowali. Polacy od dawien dawna przywlaszczali sobie ich ziemie, narzucali im rzady itd. w koncu Ukraincy zaczeli sie buntowac. Tak samo Polacy - w trakcie zaborow. Pamietasz to z lekcji historii? Polakow nie ganisz i wybielasz bo walczyli o wolnosc, ale jak Ukraincy chcieli wolnosci to sa zli bo sa podludzmi i na wolnosc nie zasluguja?
Pojeb z ciebie i to tobie brakuje argumentow, to ty nie chciales odpowiedziec na proste pytanie
Nie pozdrawiam
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

nazwal Szymborska i Milosza stalinowskimi slugusami. No comment.

a interesowales sie moze, co na ten temat mowil sam Milosz?

to sie zainteresuj.
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
Wosiu , w dużym skrócie , upraszczasz i przeinaczasz historię. Gdybyś to robił z pobudek osobistych , albo po prostu z niewiedzy , to można by to było zrozumieć. Ale czytając Cię , mam wrażenie że wygłaszasz swoje sądy z pozycji ideologicznych.
A co gorsza wszystko to nie w celu przypomnienia o mordach na Wołyniu , ale w celu głoszenia i sławienia swojej czystej i zajadłej nienawiści.
Przykro mi się robi jak czytam to co piszesz :?
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Nie Wosiu, nie mozemy skonczyc OT. Chce wiedziec DLACZEGO wedlug ciebie Ukraincy nas mordowali.
Pozdrawiam


Byles kiedys na Ukrainie? Gdybys byl wiedzialbys ze ukraincy maja calkowicie inna mentalnosc. Na wschod od polski nigdy nie miano do czynienia np. z etosem rycerskim, ktory badz co badz mial mocny wplyw na polski kanon zachowan. Na wschodzie powszechne jest okrucienstwo wobec kobiet, a slabszych generalnie otacza sie tam pogarda. Wielokrotnie widzialem na wlasne oczy dowody na to, ze ukraincy czuja szacunek wylacznie do sily, przytym sa dosc tchorzliwi.
Niechce nikogo obrazac ani "nawolywac do wasni na tle narodowosciowym" ale musze sie zgodzic z Wosiem
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...
I co? To im odbiera prawo do zycia? Czyni ich gorszymi? Polacy maja prawo ich ciemiezyc? Litosci... A co do etosu rycerskieg- owszem mieli z nim stycznosc, wtedy kiedy pan rycerz przysylal im poslanca, ktory mowil:"Od dzis pracujecie dla panatakiegoitakiego" (to jest napisane w duzym uproszczeniu, ale nie chce mi sie rozpisywac);). Wiem ze Ukraincy nas nie cierpia itd. ale jakas jest tego przyczyna. Bo chyba nie wierzycie swiecie w to, ze Ukraincy to samo zlo (ale rym:P)?
Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

Pojeb z ciebie


No dobra zasrany gnojku, obrażasz to będziesz obrażony. Ty bezmógi niedojebie, zarzygany świński pomiocie, w dupę jebany przez każdego chętnego penera cwelu, szaletowy wylizywaczu pisuarów, kozia odbytnico, wypierdzie lochy, garbaty popaprańcu chujem w gardło walony, wybroczyno społeczeństwa i ekskremencie ludzkości, śmieciu syficzny, synu szenkra, hemoroidzie jeden, plugawy kretynie, łajzowaty półeunuchu, kałożerco, gwałcicielu rur do odkurzacza, parchaty kijocmoku.
No jak ci, dobrze teraz? Chcesz dokładkę?

Co do Giertycha i Strąka to akurat mieli rację. Szymborska i Miłosz to rzeczywiście komunistyczne sługusy i tyle. Zbyt mały masz rozumek żeby to objąć i jesteś gówniarz jeszcze żeby to ocenić. Miłosz poza tym to w ogóle dwuznaczne moralnie indywiduum o homoseksualnych fascynacjach za młodu, antypolskiej postawie itp. , uważa się za Litwina.

To ja ci powiem niedouku jeden, jak niewiesz czemu Ukraincy sie buntowali. Polacy od dawien dawna przywlaszczali sobie ich ziemie, narzucali im rzady itd. w koncu Ukraincy zaczeli sie buntowac. Tak samo Polacy - w trakcie zaborow. Pamietasz to z lekcji historii? Polakow nie ganisz i wybielasz bo walczyli o wolnosc, ale jak Ukraincy chcieli wolnosci to sa zli bo sa podludzmi i na wolnosc nie zasluguja?



Ty gnoju a więc uważasz że mordy na Polakach są usprawiedliwione jakimś urojonym uciśkiem! No jesteś popapranym kanalią i szubrawcem, jak można usprawiedliwiać masowe ludobójstwo? Ty pojebany ignorancie, sam to kurwa wymyśliłeś czy tak teraz uczą po szkołach? Za czasów kiedy tereny Ukrainy przypadły Rzeczypospolitej (zresztą pośrednio przez Wielkie Księstwo Litewskie) nie było nawet jeszcze żadnego narodu ukraińskiego a te wyludnione i nie należące formalnie do żadnego państwa po okresie rządów tatarskich tereny czekały tylko na zagospodarowanie które dokonało się pokojowo. Nikt Ukrainy nie podbijał. Potem żaden z buntów na Ukrainie nie miał żadnych celów politycznych i narodowowyzwoleńczych aspiracji, chodziło o chwilowe zaspokojenie rządzy mordu i rabunku oraz nienawiść religijną do katolików i żydów (hasło: "Lach, Żyd i sobaka, wsie wira adnaka").



i to tobie brakuje argumentow, to ty nie chciales odpowiedziec na proste pytanie


Na jakie pytanie, chodziło ci o usprawiedliwienie mordów na Polakach, nieprawdaż? No chyba że, miałeś na myśli taki sens: jak oni mogli tak okrutnie mordować? No w takim razie odpowiedź brzmi: bo lubią i zawsze lubieli.

Kończ Mradu i wstydu sobie oszczędź.



Wosiu
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Historia z Londynu...

No dobra zasrany gnojku, obrażasz to będziesz obrażony. Ty bezmógi niedojebie, zarzygany świński pomiocie, w dupę jebany przez każdego chętnego penera cwelu, szaletowy wylizywaczu pisuarów, kozia odbytnico, wypierdzie lochy, garbaty popaprańcu chujem w gardło walony, wybroczyno społeczeństwa i ekskremencie ludzkości, śmieciu syficzny, synu szenkra, hemoroidzie jeden, plugawy kretynie, łajzowaty półeunuchu, kałożerco, gwałcicielu rur do odkurzacza, parchaty kijocmoku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czyzbys korzystal z Bluzgatora 0.7? :)
Rozumiem ze uwazasz ze Ukraincy to Szatan w czystym wcieleniu, ktory chce tylko zaspokoic swoja zadze mordu? Naiwny jestes strasznie...albo masz klapki na oczach.
Nawet szkoda mi komentowac... PRZYJMIJ DO WIADOMOSCI ZE NIE JESTESMY NAJCZYSTSZYM NARODEM SWIATA!!! Kumasz czacze? Dotarlo to pustej czachy? Jestem dumny ze jestem Polakiem, ale nie mozna odwracac sie od historii.
A jak uwazasz ze pan Strak ma racje...to coz - rozumiem ze ludzie przyznajacy Nobla to tez podle komuchy tak?
Smieszny jestes
Narazie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024