Skocz do zawartości


Zdjęcie

tabaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
aleście się uparli na ten katar, owszem przetyka nozdrza, ale mnie np minute-dwie potem leje się z nosa strumieniami(podrażnia śluzówki chyba)

tabakę lubię czasem niuchnąć rano żeby się obudzić kichnięciem :-)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
reaaaakttyyyywaaaacjaaaa :)

Jak tam, snuffa ktos jeszcze? ;) Mialem okazje ostatnio sprobowac Ozona Raspberry - mm...ten aromat i w ogole - POLECAM ! :)

*Marti sypie harvard'sa...
  • 0

budo_qbello
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Powiem szczerze że ostatnio stufnąłem sobie "ścieżkę" gdzies na 5 cm i zamuła niezła była. Ale po jakimś kwadransie jak chcialem zrobić riplej to nic a nic.
Pzdr

Red rulez
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
wstyd sie przyznac ale kiedys na lekcji laciny na ktora nie przyszla nauczycielka wciagalismy 2x 45cm (2 oznacza dziurki nosa) i kumpli tak zmulilo ze jeden sie po godzinie pozygal.

no masz pan te skutki uboczne . poza tym czesto tabaka "splywa" po czasie do gardla i ten smak dobija.

p.s 1 na poczatku masz taka faze - czujesz lekkie fizzy - i to jest fajne chociaz nie wiem czym to jest uwarunkowane i czemu nie wszystkich lapie

p.s 2 - my tez wciagalismy pzrez 100zł na kilku szklanych lusterkach - ehh lata mlodziencze
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Tez probowalem :D red bull najlepszy, u mnie w miescie jest po 5 zl. Dobrze dziala na katar i orzezwia ( tylko male ilosci trzeba wciagac a nie krechy na pol stolu zeby zamulily ), czasami sobie wciagne ale to sporadycznie ( raz, dwa na miescia wychodzi :P ) lubie to bo lubie smak miety i to bardzo, lepsze to niz zapalic fajke.
  • 0

budo_dariusz189
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Lepsza ścieżka koksiku niz tabaki :D
  • 0

budo_kredkowicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Witam wszystkich...

Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i powiem szczeże jestem zbulwersowany niewiedzą większości osób wypowiadających się o tabace. Irytuje mnie wasze nastawienie do tabaczenia. Ludzie zrozumcie tabaki nie zażywa się dla fazy! Tylko dla aromatu i "wyższego stanu". Druga sprawa zażywanie ścieżek za pomocą rurek i chwalenie się tym przed wszystkimi. Tu nie chodzi o jakieś rekordy. Takie nastawienie jest płytkie i infantylne.
Snuffam od siedmiu miesięcy codziennie i nic mi się ze zdrowiem nie dzieje. Tabaczenie to jedna z moich pasji. Uwielbiam poznawać nowe aromaty i związane z tym doznania estetyczne. Zachęcam wszystkich do snuffania, gdyż jest to mało popularne. Wszystko przez te papierochy... Daje tu adres ogólnopolskiego forum tabaczanego i zachęcam do rejerstracji, oraz czynnego uczestnictwa:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pan pancerny
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
zgadzam się z wypowiedzią Kredkowicza. Ja również znam się nieźle na tabakach i także jestem zbulwersowany podejsciem wiekszosci ludzi tutaj sie wypowiadajacych, tabaka nie jest staropolkskim wyrobem tak jak powiedział CarpeDiem tylko została ona przywieziona z ameryki przez Kolumba, i tak przedostała sie do europy a później do polski gdzie zaczęto wyrabiać tez poska tabake na kaszubach z resztą produkowana do dziś. To że RB jest jedna z najpopularniejszych tabak to nie znaczy ze jest dobra, bo dla mnie jest oczydna, zawiera ona pieprz cypryjski co sprawia ze jest dość mocna. Tabakę bierze się dla chwili gdy zapach czujemy tylko tabaki a wszystkie inne bodźce odbieramy iczaej(dla mnie inaczej w tym wypadku znaczy lepiej). Gawith apricot snuff zato jest świetny choć pospolity i dość tani.Najlepsza tabaką jaką brałem jest Packard,s club snuff i Radfor snuff, godne spróbowania sa tez Alpina, Ozony(rózne smaki), Gawith Apricot snuff, lecz Gwith cola snuff jest ochydny i zdecydowanie odradzam. Nie zauwazyłem żadnego negatywnego wpływu tabaki na zdrowie poza tym ze wysusza i niszczy śluzowke co moze spowodowac zanik odczuwania zapachów...powodzenia w zdobywaniu doświadczeń na temat tabaki.
  • 0

budo_kredkowicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

Nie zauwazyłem żadnego negatywnego wpływu tabaki na zdrowie poza tym ze wysusza i niszczy śluzowke co moze spowodowac zanik odczuwania zapachów...


Tygodniowa przerwa w tabaczeniu załatwia sprawę i śluzówka się regeneruje. A z odczuwaniem zapachów narazie nie mam problemów :D . Reszta postu Pana Pancernego jest jak najbardziej trafna...
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Kredkowicz i Pan Pancerny zgasili infantylne towarzystwo :D
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Byc moze gdzies sie w poprzednim poscie pomylilem, ale nie chce mi sie doszukiwac i objasniac glebie mojej mysli :wink:
Ja snuffie do dzisiaj z malymi przerwami, nie codziennie, samemu tez raczej zadko. Zaciekawil mnie post kredkowicza, bo kiedys mialem podobne zdanie do niego, ale od czasu zalozenia tego tematu przeze mnie pozmienialo sie pare rzeczy - a cos takiego jak "wyzszy stan" po snuffie nie istnieje :) Na prawde sa ciekawsze pasje niz tabaka. IMHO pasja w kontexcie tabaki to zbyt mocne slowo.
Jakby nie patrzec popularny czarnuch - gawith jest u mnie na 1 miejscum w rankingu.

Az sobie snuffne zaraz zeby wspomniec stare czasy :)
pzdr
  • 0

budo_kredkowicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

a cos takiego jak "wyzszy stan" po snuffie nie istnieje



Zależy dla kogo :wink: . Dla mnie istnieje, przeżywam go poprzez delekotwanie się aromatem danej tabaki.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
to polecam dobra herbate lub kawe... :roll:

Zachęcam wszystkich do snuffania, gdyż jest to mało popularne.

tym argumentem zdobyles moje serce.
pozdrawiam, nieprzekonywalny do niczego wbrew wlasnemu uznaniu
B.
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
ja nie biore i nie bede bral
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Sie obruszyli ;)

Ja snuffam tylko i wylacznie z reki. Kulturka i imo lepiej to wyglada ;) Lubie snuffnac cos o ciekawym aromacie, "smaku", wyjsc na swieze powietrze i pooddychac :) Chwila wytchniena, 'upajania' sie aromatem - mmm...

Wg. mnie red bull to cienka (bo slaba nie jest) tabaka...Efekt jest tylko chwilowy, taki nagly kopniak, po ktorym zaraz nic nie jest ;) Strasznie szybko trace 'zapach' tej tabaki.

Jakis czas temu lubilem Lowen prise ale teraz niezbyt...Mam po niej uczucie "szpadlem w leb" ;) Najczesciej snuffam Gletschera i Harvardsa, no i okazyjnie ozonke (jeszcze raz polecam :) ) :)

btw. Sciechom mowimy stanowcze NIE!!!!
  • 0

budo_klembek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bełchatów
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
ja tam tabake tez kiedys zarzywalem i nic sie nie dzialo tylko jak raz wciagalem non stop przez 15 to po chwili sie zrobilem taki blady jak sciana obok ktorej stalem hehe ale na katar jest w porzodku obecnie z tego chyba wyroslem bo juz nie mam takiej ochoty jak kiedys pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024