Skocz do zawartości


Zdjęcie

tabaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

tabaka
Witajcie!

Właśnie, co myślicie o tej staropolskiej używce? Jest w pełni legalna nie ma barier wiekowych, tak jak przy np papierosach czy alkoholu. Najpopularniejsze to Red Bull (male czerwone opakowanie) oraz Gawith (troszke wieksze, czarne). Czy ktos z was bawil sie juz tym? Jakie stwierdziliscie skutki uboczne? Owszem to tyton, czyli nikotyna, no ale ta nikotyna nie dostaje sie do organizmu razem z substancjami smolistymi w reakcjach spalania. Moglby sie wypowiedziec ktos, kto ma juz tym spore doswiadczenia i uznal ze np: gowno warte lub slabe, ale nie szkodzi tak mocno ogranizmowi ze nie wolno dotykac? Ja sie w to wciagnalem mniej wiecej 5-6 miesiecy temu, jak na razie nie widze i nie czuje skutkow ubocznych w ubytkach w formie czy w organizmie. No ale to jednak uzywka... Prosze o wasze opinie

Pzdr CarpeDiem

PS w przypadku tabaki nie stwierdzono zgonow wynikajacych z "przedawkowania", jedyne efekty o ktorych slyszalem lub czytalem to drobne uszkodzenia slozowki nosa (pekanie naczynek).
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Ja, jak już, zasuwam RedBula ścieżkami, przez banknot. Ludzie się troszkie patrzą, ale co poradzić :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Ha! Pamietam za malolata robilismy zawody kto wciagnie najdluzsza scieche tabaki, heh koles wciagna prawie30cm i zbladl :)
Osobiscie na dzien dzisiejszy nie miewam ochoty na ten wynalazek

Pozdro
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

Ja, jak już, zasuwam RedBula ścieżkami, przez banknot. Ludzie się troszkie patrzą, ale co poradzić :)


Alez to stresuje jak sie wszyscy gapia :wink: Banknot tez dobry ale jak czesto "snufisz" :wink: polecam miec slomke albo dlugopis ktory mozna przerobic na rurke :) Przyjemne z pozytecznym. Red bull mocne, dobre i najpopularniejsze, obecnie wole bardziej gawitha.

Ha! Pamietam za malolata robilismy zawody kto wciagnie najdluzsza scieche tabaki, heh koles wciagna prawie30cm i zbladl


Ja tez tak mialem na poczatku :roll: Nie bede ci mowil swojego rekordu, bo bys pan zbladl :)

pozdrawiam wszystkich snoofiarzy (i reszte) CarpeDiem

PS LvB miales okazje kiedys sprobowac Medicate 99 (tzw killer, niebieskie male opakowanie)?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Aj, wiesz, nazw nie patrzę, jak częstuja to biorę, a ja sam tylko RedBulla.
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
JA od czasu do czasu, sporadycznie wrecz, oprocz malego szoczku na poczatku chyba nic tabaka nie robi (chyba :?: )
Moze jakis specjalista sie wypowie
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Ja tak na ostro brałem przez około 4 miesięcy Gawitha. Ostatnio przestałem w sumie to nie wiem czemu.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Aha, ale tylko na imprezie przy piwku. Tak to nie...
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
LvB: jak czestuja to brzydko odmawiac :) O tej co pisalem (Medicate 99) jest podobno najmocniejszym produktem w tej dziedzinie ale nie mialem przyjemnosci probowac jeszcze :( :wink:

Pisze z wlasnego doswiadczenia: u osob poczatkujacych w tym sporcie po malych ilosciach wystepuje ciemnosc przed oczami :wink: , swedzenie w tyl glowy, lzawienie (najczesciej u osob noszacych okulary), ostre krecenie w nosie, pojawianie sie tzw "kurwikow" w oczach :wink: . Objawy moga wystapic pojedyncza lub kilka albo wszystki na raz. Z czasem jakby przyzwyczajasz sie do tabaki i w zaleznosci od wciagnietej ilosci pojawia sie zmulenie (im wiecej dostarczysz tabaki nosowi tym silniejsza zmuła). W łączeniu z alkoholem(duuzych ilosci) moze dac silnego ... brak odpowiedniego slowa :) objawia sie to w taki sposob, ze wystepuja trudnosci z utrzymanie rownowagi, niekontrolowane reakcje fizjologiczne oraz u niektorych cos w rodzaju fazy (ale ja jej nigdy nie mialem). Pare razy widzialem ze jak ktos przecenil swoja wytrzymalosc i wciagnal za duzo szybko pedzil do klopa w celu wyproznienia sie otworem gebowym. Mi sie zdarzalo po pelnym napelnieniu zoladka i wciagnieciu gawitha szybko pedzic do klopa w szczerych zamiarach.
Jedyny powazny minus to to, ze pozniej smarkamy blotem :wink:

Pzdr CarpeDiem

PS dalej czekamy az wypowie sie ktos z naprawde wiekszym stazem w tym sporcie :wink:
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
po co wciagac tabake jeszcze grosze nzi palanie papierosow, wciaga gowno nosem
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
ja to zawsze z czech przywoziłem tak samo jak Lord RedBulla : D
Wciogałem to ostro, ale z tyłu pisze ze to "sposubuje rakowinu": D
Wiec nałogom mówimy NIE
  • 0

budo_owat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brave New World

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

PS dalej czekamy az wypowie sie ktos z naprawde wiekszym stazem w tym sporcie :wink:

ha wreszcie jakis temat dla mnie :P

tabake wciągam już od hm.... no juz niedługo rok będzie
faza jest i to dosyć często , tylko trzeba uważać bo jak za dużo i za często wciągam to nic nie bierze

medikejta :P próbowałem ale wogule mnie to nie bierze - strasznie rozdrobnione i od razu do buzi leci

jakies pytania ? :) [/u]
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
wciągałem przez jakiś czas,ale nie dawalo mi to w sumie przyjemnosci....dla mnie bezsensowny nałóg(bezsensowny bo szkodzi a nic nie daje w zaman)....wole jużkilka piwek wypić...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Na imprezce czemu nie. Mam gdzies w szufladzia mentolowa zdaje sie.Swietna na katar :)
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
ja trzymam tabake w apteczce[ co za kontrast] pomaga mi na katar ; P
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Witam!

kocyk: dlaczego to jest gorsze od papierosow? powoduje wieksze zmiany w organizmie dla nas niekorzystne? (pytam powaznie, bo papierosa palilem raz w zyciu i juz nie zapale)


zlotyelf: red bull jest juz w Polsce dostepny :wink: W Polsce jest chyba taki przepis ze kazdy wyrob zawierajacy tyton musi miec taki napis. Nałog? Raczej przyzwyczajenie, jak ktos to robi z glowa w nalog nie popada :wink:

oWat: o widze ze ktos z doswiadczeniem ;] Jak oceniasz wplyw tabaki na trening MA? Przeszkadza, pomaga, nic nie zmienia? :) Jest taka tabaka, nazwy nie pamieta, niebieskie pudelko wielkosci tej jak od gawitha, fajny "smak" ale tez szybko cieknie do gardla. Ktora najbardziej lubisz?

gab3d: wg mnie najlepszy srodek na katar... dzieki temu teraz w szkole moge wysiedziec, bo jestem przeziebiony :)

pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

Nałog? Raczej przyzwyczajenie, jak ktos to robi z glowa w nalog nie popada


Każdy nałogowiec tak twierdzi, i nigdy sie nieprzynajde do nałogu jeszcze brakuje"w kazdej chwili moge przestac" : P
  • 0

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
CarpeDiem jutro z rana biegnij po medikejta.. tabaczka nie ma sobie rownych :D co prawda nie da sie duzych kresek robic (za mocna) i nie mozna jej uzywac zbyt czesto, ale ten swiezy mietowy posmak wynagradza wszystko.. niebo w nosie :) i ta moc :D :D :D
ta niebieska to chyba Gletcher Prise, nie probowalem niestety :(
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

Każdy nałogowiec tak twierdzi, i nigdy sie nieprzynajde do nałogu jeszcze brakuje"w kazdej chwili moge przestac" : P


Dobra, niech ci tam bedzie, od czegos trzeba sie uzaleznic :P :wink:

CarpeDiem jutro z rana biegnij po medikejta..

w moim miescie nie jest dostepna :( (( wszystkie sklepy juz oblecialem i nie ma nigdzie.

A i przypomnialo mi sie. Na pewno wiecej nie kupie Lowen Prise (wieksze opakowanie, w takim miedzianym metalicznym kolorze z lwem na opakowaniu)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

ja trzymam tabake w apteczce[ co za kontrast] pomaga mi na katar ; P


Najlepiej na katar działa gaz :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024