Skocz do zawartości


Zdjęcie

tabaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Gletscher jest dobry, miałem kiedyś.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
ZAŻYWASZ PRZEGRYWASZ!!! :)
GAWITH SNUFF Aloisa Poschl'a jest de best :wink:
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

ja to zawsze z czech przywoziłem tak samo jak Lord RedBulla : D

:) masz te same źródło co ja!!!

Hehe ja mam jeszcze pół pudełka tabaki z czasów I wojny światowej!!! (tylko szkoda, bo jest ona kompletnie skamieniała). Na metalowym pudełku jest napis "JOSEPH DOMS- RATIBOR- 1920" (Ratibor to dzisiejszy Racibórz). Odrazu podkreślam, że niepróbowałem jej skrobać i wciągać!!!
Z popularnych dziś gatunków niewymieniliscie jeszcze "LOWEN-PRISE menthol snuff".
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
gaz na katar, no nieprobowałem kupie sobie jakis solidny mocny, w żelu ? P buahahaha

no lepiej niebyc niewolnikiem uzaleznien choc moje uzaleznienie lubie[MA] : P
  • 0

budo_shiroi_kumo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dnim ym

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
A w jakich sklepach mozna to kupic i za ile ? Chetnie sprobuje :wink:
Pozdro
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Różnie, zwykle od 2,5 (Red Bull) wzwyż....
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
2,5 O.o' u nas (wrocek) po 3-4 zydza :?
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
No ja widziałem normalnie w kiosu 2,5. Ale kurcze jak jechałem na obóz w wakacje i Gawcio mi sie skończył to wybuliłem 10 zeta w Tabaku :( a niedawno widziałem go za 6 zeta....
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Ale wy macie dobrze!

U mnie gawith 9 zl, red bull 6 zl, medikejta nie ma w ogole!! Nawet z innego zrodla jak biore to czerwona 4zl a czarna 7 zl.

Shiroi_kumo:
to mozna kupic w kazdym sklepie tytoniowym, czasami takze w sklepach z bronia (u mnie tak jest). Jak bylem pare razy w Pulawach to tam w Championie tez mozna bylo dostac.
Na poczatek radze probuj z dolka tabacznego (jak wyprostujesz palce i odegniesz kciuk tak aby byl prostopadle do dloni powstanie takie zaglebienie miedzy kosciami (nawet 2). Nasyp tam troche i snoof :) Zycze owocnego kichania.

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_shiroi_kumo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dnim ym

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

Ale wy macie dobrze!

U mnie gawith 9 zl, red bull 6 zl, medikejta nie ma w ogole!! Nawet z innego zrodla jak biore to czerwona 4zl a czarna 7 zl.

Shiroi_kumo:
to mozna kupic w kazdym sklepie tytoniowym, czasami takze w sklepach z bronia (u mnie tak jest). Jak bylem pare razy w Pulawach to tam w Championie tez mozna bylo dostac.
Na poczatek radze probuj z dolka tabacznego (jak wyprostujesz palce i odegniesz kciuk tak aby byl prostopadle do dloni powstanie takie zaglebienie miedzy kosciami (nawet 2). Nasyp tam troche i snoof :) Zycze owocnego kichania.

Pzdr CarpeDiem

No dzieki, bo juz mialem do wazywniaka isc :wink: . Z innych wypowiedzi wnioskuje ze jak sie do kiosku wybiore to tez dostane ? (bo sklepu tytoniowego jakos nie moge zlokalizowac
) :?
Pozdro
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
No powinieneś dostać....
  • 0

budo_shiroi_kumo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dnim ym

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
:-/ , moze wie ktos gdzie znajde jakis sklep tytoniowy (badz jakikolwiek inny gdzie moge kupic tabake) we Wroclawiu ?
Pozdro
  • 0

budo_owat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brave New World

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

oWat: o widze ze ktos z doswiadczeniem ;] Jak oceniasz wplyw tabaki na trening MA? Przeszkadza, pomaga, nic nie zmienia? :) Jest taka tabaka, nazwy nie pamieta, niebieskie pudelko wielkosci tej jak od gawitha, fajny "smak" ale tez szybko cieknie do gardla. Ktora najbardziej lubisz?

Chodzi ci o Gletschera ? tą tabake najbardziej lubie
a co do tabaki i treningu ma - nie przeszkadza wogule a może nawet pomóc jak wciągniesz małą dawke i ci nos przeczyści :)
  • 0

budo_owat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brave New World

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :

"Ciśnieniówka"

Zatykamy jedną końcówke rurki,wsypujemy do środka Tabake(lepiej nie za dużo),drugą końcówke wkładamy do nosa,wciagamy nosem powietrze żeby wytworzyć ciśnienie,puszczamy palec i...kopie,co nie?


taki sposobe można dopiero poczuć prawdziwą moc tabaki :P
tylko naprawdze nie przesadzajcie z ilością
jak ktos spróbuje tej metody to niech opisze swoje przeżycie :P
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
tabaka...dobre na katar...ale nic poza tym...ot taka zabawka dla dzieciakow ze szkolnego kibla :wink:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka

z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :

"Ciśnieniówka"

Zatykamy jedną końcówke rurki,wsypujemy do środka Tabake(lepiej nie za dużo),drugą końcówke wkładamy do nosa,wciagamy nosem powietrze żeby wytworzyć ciśnienie,puszczamy palec i...kopie,co nie?


taki sposobe można dopiero poczuć prawdziwą moc tabaki :P
tylko naprawdze nie przesadzajcie z ilością
jak ktos spróbuje tej metody to niech opisze swoje przeżycie :P



To jeszcze nic, kumple z klas 4 LO (rocznik 1985) brali pompki do rowerow, zatykali dziurke wsypywali tabake i wtlaczali w nos proch z cisnieniem wiekszym jak dwie atmosfery :D Jak ktorys wsadzil za gleboko to naczynka krwionosne pekaly.

Pzdr CardpeDiem
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
a ja rowniez redbull, generalnie do zapijania piwem, przyjemny efekt :) do skutkow ubocznych zaliczyć można moim zdaniem bezpośrednie sprawy, takie jak schodząca do gardła gorzka "skwara", uczucie "szpadlem w potylicę", jeśli się wciąga metodą turbo to również "szpadlem w gardło". jeśli była grubsza impreza, a tabaka szła metrami, rano ciekawym spostrzeżeniem może być wydmuchanie nosa w chusteczkę :) zasuszona tabaczka, jaaaamiiii..... no i z moich obserwacji tabaka poteguje poranne uczucie "sklepu obuwniczego" w ustach. dobrze stosowac w wypadku zwyklego kataru albo gdy sluzowki przy lekkim przeziębieniu puchną i zatykają nos.

wiadomo, wszystko w duzych ilosciach szkodzi. chętnie poczytam o dlugofalowych skutkach zazywania tabaki.

nie polecam stosowania tabaki na "pobudkę" (praca przy kompie około 4 rano). efekt jest conajmniej bolesny (zalezy od stanu śluzówki, ale zmęczony mózg nie odpowiada pobudzeniem, poprostu baniak boli :/ ).

tabaka? a jak ;) w końcu Kaszub jestem :) i Kaszubi uczyli mnie tabaczyć ;) pierwsza grude nasypano mi z oryginalnej tabakiery z kła dzika ;) KULT normalnie ;)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
POST USUNIETY januszp
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Uira... co fakt to fakt!!! Kaszubi mają chyba "najgłebsze korzenie" w zarzywaniu tabaki!!! Szacunek! Swego czasu dziadek mi mówił, że na moim czarnym śląsku dawniej górnicy zarzywali ogromne ilości tabaki w celu pozbycia się pyłu weglowego z nosa. Słyszałem też że w czasach PRL-u spryskiwano tabakę różnymi płynami, aby nadać jej określony aromat, np. kroplami walerianowymi.
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tabaka
Witam !
No ja tez troche wciagam tabaki :) hehe ale dopiero zaczynam hehe i pewnie nie bede tego robil dlugo [ przynajmiej na codzien ] no bo nie ma po tym jakiejs fajnej fazy [ przynajmiej ja nie mam ]. No ale przy zazyciu innej zuywki a pozniej tabaki jest fajny efekt.
U mnie Red Bull kosztuje bodajze 4.5 a gawith 7.5 [ ja kupilem 4/5 opakowania od kumpla za 2 czy 3 zlote bo mu sie nie podobalo hehe ]
Moglby ktos cos powiedziec o LOWEN-PRISE menthol snuff ??? bo slyszalem ze jest leka i fajna :) hehe
Jak dla mnie red bull jest zamocny i gawith tez jak wezme za duzo jest nie przyjemny :) .
Ja czesto jak wezme zaduzo to napaza mnie glowa z tylu [ raczej drapie ale to przez chwile ].
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024