Skocz do zawartości


Zdjęcie

metanabol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

metanabol
Załączony plik  POCZĄTKI SIŁKA1sdsdsd.jpg   132,99 KB   31 Ilość pobrańWitam od kilku ,iesięcy chodzę na siłowniej , wcześniej trochę machałem hantlami w domu ale teraz widze że to było jakieś nieporozumienie. Mam 31 waże 70 kg i mam 175 cm wzrostu. Dostałem od swojego lekarza metanabol , przepisał mi 1 tab dziennie , ja zadebiutowałem od 2 tabsów 5mg dziennie , bieore 2 dzień , na siłownię chodzę 3, 4 , czasami 2 jak praca powoli. Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów ? i czy to dobra dawka dla mnie ? biorę również osłonę na wontrobę ,zołądek no i oczywuście garnierki. Mam jeszcze kreatyne kupioną w aptece bez recepty ale jej nie zażywam , czy można to wiązać ? Jedyne co zauważyłem że mam wiecej odwagi i chyba lepsze samopoczucie (10 lat trenowałem karatę z sukcesami wiec jakieś podstawy sportu , ruchu jako takiego mam ) jak by mi teraz ktoś wszedł w drogę to bym chyba roznius choć z natury jestem bardzo spokojny i zrównoważony. I jeszcze jedno czy piwko można wypić podczas brania mety ? ale raczej nie. Proszę jeżeli macie jakieś doświadczenia to przy mojej masie wzroscie (odrzywiam sie ok) kiedy dostrzegę pierwsze efekty ?
Pozdrawiam
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
po 2 tab dziennie to za jakies 10 tyg :)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

wOjskOwy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

po 2 tab dziennie to za jakies 10 tyg :)


bierz w 1 tygodniu np. 3 tabsy, pozniej w 2 tygodniu 4tabsy, 3 tygodniu 4tabsy, 4 tygodniu 3 tabsy.

kiedys to wyczytalem gdzies i podobno dobre to jest
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

bierz w 1 tygodniu np. 3 tabsy, pozniej w 2 tygodniu 4tabsy, 3 tygodniu 4tabsy, 4 tygodniu 3 tabsy.

kiedys to wyczytalem gdzies i podobno dobre to jest


Przeczytałeś to chyba w przewodniku katolickim.

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

Przeczytałeś to chyba w przewodniku katolickim.



haha MAC miażdży :) :)

15 mg dziennie w dawkach po 5mg po posiłku



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

Załączony plik  POCZĄTKI SIŁKA1sdsdsd.jpg   132,99 KB   31 Ilość pobrańWitam od kilku ,iesięcy chodzę na siłowniej , wcześniej trochę machałem hantlami w domu ale teraz widze że to było jakieś nieporozumienie. Mam 31 waże 70 kg i mam 175 cm wzrostu. Dostałem od swojego lekarza metanabol , przepisał mi 1 tab dziennie , ja zadebiutowałem od 2 tabsów 5mg dziennie , bieore 2 dzień , na siłownię chodzę 3, 4 , czasami 2 jak praca powoli. Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów ? i czy to dobra dawka dla mnie ? biorę również osłonę na wontrobę ,zołądek no i oczywuście garnierki. Mam jeszcze kreatyne kupioną w aptece bez recepty ale jej nie zażywam , czy można to wiązać ? Jedyne co zauważyłem że mam wiecej odwagi i chyba lepsze samopoczucie (10 lat trenowałem karatę z sukcesami wiec jakieś podstawy sportu , ruchu jako takiego mam ) jak by mi teraz ktoś wszedł w drogę to bym chyba roznius choć z natury jestem bardzo spokojny i zrównoważony. I jeszcze jedno czy piwko można wypić podczas brania mety ? ale raczej nie. Proszę jeżeli macie jakieś doświadczenia to przy mojej masie wzroscie (odrzywiam sie ok) kiedy dostrzegę pierwsze efekty ?
Pozdrawiam

Jeśli to Twoja łapa na zdjęciu to odpuść Sobie koksy, za wcześnie na Ciebie.


Przeczytałeś to chyba w przewodniku katolickim.

:)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
OKi, teraz na poważnie. Metanabol brany w dawkach 5-10mg rano zaraz po przebudzeniu stanowi super antykatabolik. Blokuje przysadke w około 40-50% i podnosi poziom testosteronu około 4x. Poprawia apetyt. Nie przynosi znacząco większej masy ale też nie wystepują prawie żadne efekty uboczne. Jezeli jednak jest chory na trądzik lub masz problemy z wątroba nawet dawka 5-10mg/d może pogorszyć Twoją kondycje. Znam duzo przypadkow gdzie lekarze przepisywali metke dla podniesienia wagi.
Oczywiście jezeli chcesz miec jakies efekty musisz miec diete + duzo białka i witaminy. Pzdr

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Tak to mó skromny biceps ale już Cyl zaczeem wiec nie warto przerywać , nie rozumiem nie bedzie przyrostów jak nie ma odpowiednio dużej masy mięśniowej ?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

Tak to mó skromny biceps ale już Cyl zaczeem wiec nie warto przerywać , nie rozumiem nie bedzie przyrostów jak nie ma odpowiednio dużej masy mięśniowej ?

Pewnie będą ale jeśli nie masz za dużo masy to nie ma co się łapać jeszcze za koksy, bo dużo można ociągnąć na odżywkach oraz diecie.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Oto moja skromna osoba 175 cm wzrostu 70 kg wagi , nie wazyłem sie od 3 tyg wiec pewnie teraz wiecej , przyszłym tyk zwieksze do 3 dziennie tylko mam troche problem bo pracuje na zmiany , no ale nic prace kończe o 15 albo 21 a siłka otwarta do 23 to bede chodził po.Ile razy w tygodniu ustawic siłownię żeby było optymalnie.? A cha klata 101 biceps 35 troche mizernie. A jak metka z innymi lekami (benzodiazepinami )xanax relanium itp , biore w małych dawkach, Ale odstawie.Z góry dzieki za odpowiedzi

Załączone pliki


  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Na siłownie optymalnie najlepiej jest chodzić 3-4 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o trening to zapraszam tu: http://www.fabrykasi...początkujących/ . Jeśli o dietę tu: http://www.fabrykasily.pl/9-dieta/ . A jeśli o SAA to pisz w temacie, MaC lub laska Ci odpiszą bo ja się słabo znam na tym :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
jezeli chcesz zwiekszyc troche mase to na 1 raz metka jest ok tylko musisz zwiekszyc dawki
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

Załączony plik  POCZĄTKI SIŁKA1sdsdsd.jpg   132,99 KB   31 Ilość pobrańWitam od kilku ,iesięcy chodzę na siłowniej , wcześniej trochę machałem hantlami w domu ale teraz widze że to było jakieś nieporozumienie. Mam 31 waże 70 kg i mam 175 cm wzrostu. Dostałem od swojego lekarza metanabol , przepisał mi 1 tab dziennie , ja zadebiutowałem od 2 tabsów 5mg dziennie , bieore 2 dzień , na siłownię chodzę 3, 4 , czasami 2 jak praca powoli. Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów ? i czy to dobra dawka dla mnie ? biorę również osłonę na wontrobę ,zołądek no i oczywuście garnierki. Mam jeszcze kreatyne kupioną w aptece bez recepty ale jej nie zażywam , czy można to wiązać ? Jedyne co zauważyłem że mam wiecej odwagi i chyba lepsze samopoczucie (10 lat trenowałem karatę z sukcesami wiec jakieś podstawy sportu , ruchu jako takiego mam ) jak by mi teraz ktoś wszedł w drogę to bym chyba roznius choć z natury jestem bardzo spokojny i zrównoważony. I jeszcze jedno czy piwko można wypić podczas brania mety ? ale raczej nie. Proszę jeżeli macie jakieś doświadczenia to przy mojej masie wzroscie (odrzywiam sie ok) kiedy dostrzegę pierwsze efekty ?
Pozdrawiam


Ze tak sie zapytam, jak zalatwiles mete od lekarza? "Deficyt hormonalny"? Tak sie da? Legalnie od lekarza? No chyba ze to znajomy lekarz :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
MIałęm wypadek samochodowy , wiechała w mnie kobieta , w moje drzwi, ja ruszałem ona jecha 70 km/h urwał mi sie film i pamietam strarzaków jak mnie wycinali , 2 karetki policje itd (miałem żyć) leżałem 1 tydzien w szpitalu tylko siniaki i wstrząs muzgu.Strarzacy sie dziwili że zadko sie spotykają z takimi przypadkami , poprostu miałem przeżyć,po wyjsciu oczywiście zwolnienie L4 no i moj lekaż który przepisał mi metkę bez problemu w jako forma rechabilitacji (zresztą tak jest na ulotce nawet napisane że stoduje się go po wypadkach , urazach itd) wiec nie bede miał problemu ze zdobyciem kolejnych, ale to fakt jak chodziłem długo obolały to jak zaczołem go brać to jak ręką odją. W środę zaczynam 3 dziennie. Jak wiążecie pracę z siłką ?
  • 0

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Dzisaj wskoczyłęm na 3 tabsy dziennie (po 5 mg) w pierwszym tygodniu by 2 , szczerze mówiąc widze postępy , wieksza siła no i rosne :) Mam pytanie czy jak np jestem w pracy i biore koksy to mięśnie cały czas rosną - ? Zauważyłem że meta ma pozytywny wpływ na psyche , dodaje pewności siebie i wogóle psychucznie czuje się dobrze , brałem, przez dłuższy czas po wypadku samochodowym klonozepam (benzodiazepina uzależniająca) biorąc metke odstawiłem klona z dnia na dzień i żadnuch objawów abstynencyjnych... wiecie coś na ten temat > ?
  • 0

versall
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Z tego co sie naczytalem do tej pory na roznych forach, naprawde wiele osob uwaza mete za najgorszy syf jesli chodzi o zaczecie przygody z SAA, osobiscie tez sklanialbym sie do teorii slabiej ale dluzej.Meta daje duze efekty uboczne.Sam ladnych pare lat temu wzialem pare dni metke, ale po wybuchu niekontrolowanej agresji Dalem sobie spokoj :D.niech ci lekarz wypisze nandrolon albo tescia :nabita: oszczedzisz watrobe.No i defintiywnie powienienes zrobic proby watrobowe jak juz jedziesz na mecie :?:.I bierz w rownych odstepach czasu po 5 mg . mniejsze wachania stezenia w organizmie tym lepiej.A Ten gosciu co napisal piramidke to zasluzyl na bana :D hehe pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

Z tego co sie naczytalem do tej pory na roznych forach, naprawde wiele osob uwaza mete za najgorszy syf jesli chodzi o zaczecie przygody z SAA, osobiscie tez sklanialbym sie do teorii slabiej ale dluzej.Meta daje duze efekty uboczne.Sam ladnych pare lat temu wzialem pare dni metke, ale po wybuchu niekontrolowanej agresji Dalem sobie spokoj :D .niech ci lekarz wypisze nandrolon albo tescia :D oszczedzisz watrobe.No i defintiywnie powienienes zrobic proby watrobowe jak juz jedziesz na mecie :D .I bierz w rownych odstepach czasu po 5 mg . mniejsze wachania stezenia w organizmie tym lepiej.A Ten gosciu co napisal piramidke to zasluzyl na bana :D hehe pozdro


O czym ty czlowieku piszesz :nabita: Ktory lekarz wypisze mu Nandrolon lub Testosteron :D W polskiej aptece jest tylko Deca-Durabolin 50mg wiec lekarz mialby wypisac 48 zastrzykow decki aby uzyskac cykl 200mg przez 12tyg i takim sposobem moglby dostac tzw decka-dick oraz cena tego cyklu wyniesie : 2063zl 04gr a przyrosty minimalne. Jezeli mial wypadek to na ch...a mu testosteron co On po wypadku ma problemy z impotencja. Zamiast pisac w dziale sterydy i prohormony moze zajmij sie humorem :?:

redbaron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Witam , efekty brania metki i dobrych syplementów widać na co zwróciły osoby postronne oceniając ze coś za szybko rosnę. (dziś 4 tydzień) zaczołem od 2 (5mg) , kolejny to 3 , teraz , 4, i kolejny cztery , następny będe schodził już w dół, czuje niesamowitego powera i zle się czuję jak nie pujdę na siłownie. ważyłem 66 kg po wypadku a teraz waże 72 , sporo masy mięśniowej - to widać.Teraz moje pytanie , jaką przerwę zrobić mięcy pierwszym cyklem a kolejnym, i czy wogóle powinien być kolejny, a ch biore dodatkowo 2 razy dziennie po 5 mg kreatyny i wit b12 = komplet witamin no i symiralor na osłone, czy nie za ostro wszedłem w świat kulturystyki ? podkreślam że mięśnie i żeźbę już jakąś miałem bo trenowałem 11 lat karatę ale wiadomo że to sztuka walki - technika a nie masa i mięśnie. Kurcze uzależniłem się od siłowni jak się nie wypoce , nie wypije przy tym 2 litróew wody to zle się czuje, a cha i przy takich dawkach ile razy w tyg chodzić ja chodze co 2 dzień staram sie przynajmniej jak praca pozwala.Pozdrawiam i czekam na odp.Z góry dzięki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024