Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywka + steryd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

futro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odzywka + steryd
Witam na poczatku chcialem odrazu powiedziec ze potrzebuje pomocy kogos kto sie zna na tym a nie jakiegos 17-latka ktorego znajomy znajomego cos wrzucal

wiec jem teraz krete, hmbolon, AAKG Extreme ,l-glutamine ,amino i efedyne chce wrzucuc teraz sobie winstrol i Deke tylko ze deka w prohormonie a nie w iglach (bo sie boje :) ) czy mam przestac jesc te odrzywki i skupic sie tylko na wino i deka (wino45mg mocne...) a i czy moge do tego dojesc metke tez mam mocna bugarska 40mg chyba. Dzieki za pomoc z gory Pozdro !!!
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka + steryd

Witam na poczatku chcialem odrazu powiedziec ze potrzebuje pomocy kogos kto sie zna na tym a nie jakiegos 17-latka ktorego znajomy znajomego cos wrzucal

wiec jem teraz krete, hmbolon, AAKG Extreme ,l-glutamine ,amino i efedyne chce wrzucuc teraz sobie winstrol i Deke tylko ze deka w prohormonie a nie w iglach (bo sie boje :?: ) czy mam przestac jesc te odrzywki i skupic sie tylko na wino i deka (wino45mg mocne...) a i czy moge do tego dojesc metke tez mam mocna bugarska 40mg chyba. Dzieki za pomoc z gory Pozdro !!!


Odpowiedz ma byc profesjonalna a pytanie jest jakby od 15 latka.
Po pierwsze nie ma Winstrolu w 45mg tabletkach.
Po drugie sterydu anabolicznego Deca-durabolinu nie można porównywać w żadnym wypadku do prohomonu np DecaVol.
Po trzecie nie ma Bułgarskiej metki w stężeniu 40mg ( Bułgaria - Bianabol 5mg)
Po czwarte jakby to wszystko jednak było i bedziesz bral to 3x dziennie tak jak sie używa tych orali : Winstrol 45mg 3x dziennie, Metanabol 40mg 3xdziennie i Norandrostene 120mg 3xdziennie to umrzesz podczas cyklu ponieważ wysiadzie Ci wątroba :D

futro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka + steryd
dostane te tablety to pokaze zdjecia i zobaczysz ze tabletki sa kwadratowe do lamanie na 4 kostki i maja opisane 40mg ;] chyba ze to taka lipa ( jestem w uk i motam to od anglikow )
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka + steryd
Dobre to z tym D-bolem :) , a ten Winstrol ma 45mg i jest łamany na 4 częsci po 11.25mg czy jest to sześciokąt ( jedna porcja 7.5mg ). Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć takiego tabsa winka w dziewieciokątcie, każdy równy bok o takim samym kącie posiadałby 5mg Stanazolol`u i taka dawka jest zadowalajaca dla większości tylko jak to odlamywać...
Pozdrawiam MaC406

PS Czekam za fotką, ponieważ w UK/USA jest największy wybór FAKE SAA. Oczywiście ławo tez sprzedać FAKE za dobrą kase, obywatele angielscy posiadaja GBP :) i poziom inteligencji jest tam bardzo niski więc ...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024