Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Morfeusz- już mialem ci odpisać ale w tzw. międzyczasie swoje posty nadesłał niejaki Wiosu twój kumpel - wyjatkowy prymityw i cham .Przeczytałem je dokładnie i mam już pełny obraz tego prostaczka a ponieważ ty się z nim i utożsamiasz przeto zamilknę , bo w takim toważystwie dyskutować nie mam zamiaru - zbyt niski poziom -. nie pozdrawiam.


Widzisz gnojku, to ty jesteś prostaczkiem, prymitywem i chamem. Kolejnym tutaj. Wypuścili was skądś razem ostatnio? Wbij sobie w ten mały móżdżek, że ja ciebie pierwszy nie obraziłem, ty mnie teraz obraziłeś bez powodu. Tak to jest jak się zamiast argumentów stosuje epitety. Przypuszczam, że się tak zachowujecie na codzień a potem bardzo się dziwicie dlaczego od kogoś na ulicy zebraliście w ryja. A co do stosunku do psów to już dawno stwierdzono, że jest on wyznacznikiem człowieczeństwa, dlatego ty obsrańcu, i tobie podobni tutaj, jesteście co najwyżej parszywymi podludźmi.


Wosiu
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Morfeusz- już mialem ci odpisać ale w tzw. międzyczasie swoje posty nadesłał niejaki Wiosu twój kumpel - wyjatkowy prymityw i cham .Przeczytałem je dokładnie i mam już pełny obraz tego prostaczka a ponieważ ty się z nim i utożsamiasz przeto zamilknę , bo w takim toważystwie dyskutować nie mam zamiaru - zbyt niski poziom -. nie pozdrawiam.


Widzisz gnojku, to ty jesteś prostaczkiem, prymitywem i chamem. Kolejnym tutaj. Wypuścili was skądś razem ostatnio? Wbij sobie w ten mały móżdżek, że ja ciebie pierwszy nie obraziłem, ty mnie teraz obraziłeś bez powodu. Tak to jest jak się zamiast argumentów stosuje epitety. Przypuszczam, że się tak zachowujecie na codzień a potem bardzo się dziwicie dlaczego od kogoś na ulicy zebraliście w ryja. A co do stosunku do psów to już dawno stwierdzono, że jest on wyznacznikiem człowieczeństwa, dlatego ty obsrańcu, i tobie podobni tutaj, jesteście co najwyżej parszywymi podludźmi.


Wosiu

Spokój Panowie!
Bez wyzwisk...
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Wiosiu -poczytaj w ,, Dobry tekst na ulicę" definicję dresa autorstwa wos-a (bardzo trafną :) ) .Pasujesz do niej jak ulał poprostu jak na ciebie szyta.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Nie cala wina tu jest wlasciciel, ktory nie potrafi zapanowac nad psem i nie zachowuje sie ostroznie. Jezeli podbiega do mnie pies z niewiadomymi zamiarami bez kaganca, smyczy itd. mam prawo czuc sie zagrozony oraz podjac pewne dzialania majace na celu pozbycie sie lub unikniecie tego zagrozenia. Po cholere maja o mnie potem pisac w onecie, ze mam kilkaset szwow bo Pimpus mial zly dzien.

Jak podbiega do Ciebie pies, to czujesz sie zagrożony? 8O
Masz jakąś fobie? Ja wolałbym sie spotakac z wałesajacym sie rottwailerem niz z naćpanym dresem. Jest kilka swietnych ksiązek o psach pana Brzezichy, polecam. Moze jak je pzreczytacie to zrozumiecie, ze rozumowanie pies=niezrównoważona bestia jest błedne.

A co do Jumbo.... jabym tego Pana zastrzelił nie psa... a pies nie ugryzł, a mógł...bohaterzy. Co Jumbo, powiesiłeś sobie jesgo pysk na scianie?
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

morfeusz76-szczerze odradzam porachunki na własną rękę .Co niby chcesz zrobić? pobić starszego człowieka za to że się przestraszył? Za to możesz pójść do pierdla i spaprać sobie życie. Nic nie zyskasz. Miałem przygodę z watahą psów. Było to zimą z małym dzieckiem wybrałem się na spacer do lasu i otoczyła nas taka zgraja.Takie nieduże hujki jeden bardziej wkórwiony od drugiego .Wtedy żałowałem że nie mam jakiejś broni .Wszystkie bym zajebał bez wahania. Uwierz!. Chociaż lubię zwierzęta(mam dwa).Widziałem też ludzi spacerujących z groźnymi psami bez kagańców i smyczy --ręce opadaja :2gunfire: Lepiej kup dobrą smycz a mama niedługo zapomni o tej przykrej sprawie. pozdr.

Jesteś chorym człowiekiem (to nie obraza tylko diagnoza)!!!
Co to znaczy groźny pies?
Tacy ludzie jak Ty działaja mi bardziej na nerwy niz policja, niz nauczyciele, niz LPR! Nic nie wiedzą a sie wymadrzaja, tkwia w swojej ciemnoscie i zakompleksieniu i sobie tak zyja, w swojej mentalnosci, w swoim dziwnym swiecie. Jak słysze określenie "niebezpieczne rasy" to mnie szlak trafia. Nie ma czegos takiego jak "niebezpieczne rasy"!
Sa niebezpieczni ludzie, którzy wywołuja w psach jego pierwotne instynkty, do walki czy zabijania. Oczywiscie są razy bardziej podatne na "wywoływanie",ale nie są to "rasy" agresywne z załozenia. Psa mozna kształtować, wychowywać, formowac jego psychike, a w jaką "strone" to juz od właścila zalezy. Jak byłem małym chłopcem (nie niemowlacięm) to ojciec jaka opiekunke do mnie "zatrudniał" Brendy-suke rotwailera. Pamietam, ze jej prawie po głowie skałem a ona NIGDY nawet nie zawarczała, a 4 mijesce na liscie najbradziej agreswnych.... . Mam kolege, który ma 5 letniego Sztafika. "leje" :wink: sie z tym psem często (to jest dopiero trening) gesto nigdy mi nic nie zrobił. Fakt, zna mnie, ale skoro to niby taka agresywna rasa to nie powinno to mieć znaczenia, co nie?
Pogryzł mnie pies, i to solidnie, a mimo to nigdy nie miałem upzredzen do psów, ządnych. A pogryzł mnie bo go sprowokowałem, czyli pies zachowął się prawidłowo, tzn. Tak jak go człowiek nauczył.Pies w swojej agresywnosci nie widzi nic złego, on tego nie robi bo tak, o to robi bo inczej nie potrafi sie zachować, albo za strachu, ale to juz inna bajka..... .
  • 0

budo_shiroi_kumo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dnim ym

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Wosu dobrze mowi, pies sam z siebie nie zaatakuje. Niektorzy ludzie z tego Forum, powinni brac przyklad z psow, swiat bylby lepszy..
Pozdro
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Widzisz gnojku, to ty jesteś prostaczkiem, prymitywem i chamem. Kolejnym tutaj. Wypuścili was skądś razem ostatnio? Wbij sobie w ten mały móżdżek, że ja ciebie pierwszy nie obraziłem, ty mnie teraz obraziłeś bez powodu. Tak to jest jak się zamiast argumentów stosuje epitety. Przypuszczam, że się tak zachowujecie na codzień a potem bardzo się dziwicie dlaczego od kogoś na ulicy zebraliście w ryja. A co do stosunku do psów to już dawno stwierdzono, że jest on wyznacznikiem człowieczeństwa, dlatego ty obsrańcu, i tobie podobni tutaj, jesteście co najwyżej parszywymi podludźmi.
Wosiu

Jak juz dałem temu wyraz w odpowiedzi na post niejakiego Szpiega, lubię psy i nietoleruję ludzi z tak parszywym stosunkiem do zwierząt...Ale ta dyskusja przybrała dość paraniczny obrót...Sprawa była prosta, morfeusz powinien wraz dzielnicowym zapukać do drzwi narwanego dziadka i tyle. Ale rozpętała się dysputa natury ogólnej z wyzwiskami etc. No żenada i nawet nie chce mi się komentować Szanownego Pana Wosia, bo musiałbym wpasowywać się w ten ton. Ale co do historii JUMBO to wbijcie sobie do łbów chociaż jedno: tam facet szczuł ludzi dobermanem...nie chodziło o piłeczkę, przestraszone dziecko czy psią fobię, tylko o to, że koleś na odchodnym krzyknął BIERZ! Nawet gdybym był w takiej sytuacji z moim wilczurem a nie bliską osoba, to nie widziałbym powodów aby narażać go na wizytę u weterynarza i szwy tylko po prostu załatwiłbym tego psa, niekoniecznie zabił, ale z pewnością nie martwiłbym się o jego zdrówko. /No nie jestem dresem i nie kręcą mnie walki psów/ Potem wpierdol właścicielowi i 112 na komórce...PROSTE. No kurwa zacznijcie myśleć :? ! Jeśli nic nie zmieni się w tej kwestii to...bez odbioru
Heimdall
ps:...żałosne jest też to że niejeden dresik traktuje swego bojowego klopsika z tępymi oczkami niczym przedłużenie fiuta i prowokuje innych właścieli psów. No sorry, nie mam zamiaru dawać im tej satysfakcji, noszę twarde wysokie buty...a mój owczarek może im co najwyżeć urwać potem jaja.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
wos - wnioski jakie wyciągnełeś po przeczytaniu mojego posta są dla mnie zaskoczeniem . Nie bendę sie powtażał z argumentacją powiem tylko że nie wyobrażam sobie sytułacji w której ojciec biernie obserwowuje jak wataha psów zagryza jego dziecko i zastanawia się : :roll: czy agresja tych psów i ich brutalność to wynik złej tresury czy też to wyłącznie sprawa naturalnej psychiki :roll: . Ale dla ciebie to normalne .Kto powinien się przebadać niech więc ocenią inni .
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

A ja w ogóle nienawidzę zwierząt :twisted: A już najbardziej wściekają mnie bezpańskie kundle, które płodzą się po śmietnikach jak króliki, roznoszą bakterie i srają gdzie popadnie. Dla takiego to tylko druciana pętla, a potem przeróbka na Pedegree Pal.
A co do tych psów do których dołaczony jest właściciel, to tu w ogóle bywa przerąbane. Ludzie (zwłaszcza starsi) potrafią zidiocieć na punkcie swojego pieska, i jakiekolwiek zwrócenie im uwagi przynosi zgoła odwrotne rezultaty. Nie tylko wtedy, kiedy chce się ich skłonić, żeby ich bydlęta nosiły kagańce i były na smyczy, ale także by nie wypróżniały sie ordynarnie na chodnikach. Kiedyś uderzyłem do baby z pretensją ,że jej pchlarz przybiega wysrać się na moje podwórko, a ona z uśmiechem "a ,widzi Pan jaki mądry, na swoim nie napaskudzi!". Odparłem, również ze zgniłym uśmiechem ,że na swoim to nie grozi mu wsadzenie rozgrzanego patyka w dupę i był spokój.
A koleś który puszcza dobermana luzem tam, gdzie bawią się dzieci to w ogóle mandat powinien dostać. Bulterier bez kagańca to też skrajna nieodpowiedzialność. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale to paskudztwo ze szczęką większą niż zadek jest jedną z najwredniejszych agresywnych ras i bynajmniej nie pieskiem rodzinnym czy ozdobnym pieszczoszkiem. A człowiek nigdy do końca nie zgłebi psychiki zwierzęcia i to że do tej pory jedno czy drugie bydlę nikogo nie pogryzło, nie znaczy że mu nie odbije np. kiedy poczuje określony zapach, zobaczy gwałtowny ruch, albo kolor mu się nie spodoba. Po to wymyślono ten kaganiec i smycz, żeby takich wypadków uniknąć ze strony zwyczajnych psów, a nie psów o psyche wilkołaka, bo z takimi mało kto po mieście łazi, albo trzyma w domu.
A dzieci faktycznie trza pilnować, a jak jakieś bydlę się zbliża, to od razu odganiać. Nawet jeśli nie jest agresywne, to choćby jak poliże czy da się pogłaskać, to desant bakterii gotowy. Przy manierze dzieciaków by pakowac rączki do buzi - nieszczęście gotowe.

Własnie to przeczytałem, to ponizej krytyki, ciemnota w tym kraju sie szeży.... . Brak mi słow.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

wos - wnioski jakie wyciągnełeś po przeczytaniu mojego posta są dla mnie zaskoczeniem . Nie bendę sie powtażał z argumentacją powiem tylko że nie wyobrażam sobie sytułacji w której ojciec biernie obserwowuje jak wataha psów zagryza jego dziecko i zastanawia się : :roll: czy agresja tych psów i ich brutalność to wynik złej tresury czy też to wyłącznie sprawa naturalnej psychiki :roll: . Ale dla ciebie to normalne .Kto powinien się przebadać niech więc ocenią inni .

Mój drogi, chodziło mi o to, ze ataku psa mozna uniknac, zawsze i wszedzie, chyba, ze oczywiscie pies jest chory psychicznie.... .Nie przyczepiłem sie ogólnie do Twojej argumentacji czy zasadnosci Twoich stwierdzeń tylko do "niebezpieczne rasy". Powiedz byłeś z małym dzieckiem w lesie, zostaliscie opszczekiwanie przez zgraje psów, i co? Tak to Toba wstrzasneło? Zostałeś pogryziony? Moze sobie nie zdajesz sprawy, ale te psy mogły sie bac bardziej od Twojego dziecka... . To, ze pies przykładowo szczeży kły i jerzy siersc nie musi swiadczyc o tym, ze jest agresywny, moze siwadczyc o czyms zgoła innym, np. o tym, ze jest przerazony.

A to, ze potrzebuje opieki pschologa dobrze wiem i zdaje sobie tego sprawe. Choc póki co sam spróbuje sie uporac ze swoimi demonami, jak mi sie nie uda to zwróce sie o pomoc do specjalisty.

P.S
A Ty masz psa? I jesli tak to jakiej rasy?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
wos, ciagle i wydaje mi sie z pelna premedytacja, zdajesz sie nie zauwazac faktu ze wlasciciel psem (DOBERMANEM) POSZCZUL dwoch ludzi z malym dzieckiem. nie wiem, moze ty masz jakis swoj poziom gradacji ale dla mnie w tym momencie znikaja wszystkie inne sprawy poza obrona mojego dziecka. strzelac w powietrze? blagam, zejdz na ziemie. postaw sie w sytuacji kolegi jumbo. ja bym sie nie wachal sekundy.
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

wos, ciagle i wydaje mi sie z pelna premedytacja, zdajesz sie nie zauwazac faktu ze wlasciciel psem (DOBERMANEM) POSZCZUL dwoch ludzi z malym dzieckiem. nie wiem, moze ty masz jakis swoj poziom gradacji ale dla mnie w tym momencie znikaja wszystkie inne sprawy poza obrona mojego dziecka. strzelac w powietrze? blagam, zejdz na ziemie. postaw sie w sytuacji kolegi jumbo. ja bym sie nie wachal sekundy.

Też o tym przypominałem...Ale widzisz Yak, to się fachowo nazywa PERCEPCJA SELEKTYWNA, no wręcz książkowy przypadek, w dodatku ciężki...myślę, że trzeba olać sprawę, może niech Wosiu kontynuuje odpisując na własne posty, widać dres mu się wcina w pupę i jest podkręcony...jest wiele ciekawszysch tematów, także na tym forum
pozdrawiam
Heimdall
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Jak podbiega do Ciebie pies, to czujesz sie zagrożony? 8O
Masz jakąś fobie? Ja wolałbym sie spotakac z wałesajacym sie rottwailerem niz z naćpanym dresem. Jest kilka swietnych ksiązek o psach pana Brzezichy, polecam. Moze jak je pzreczytacie to zrozumiecie, ze rozumowanie pies=niezrównoważona bestia jest błedne

to przepraszam, ja mam kupowac ksiazki, ja mam czytac, ja mam kombinowac i "nie miec fobii"? a moze jednak laskawy wlasciciel psa wezmie go na smycz i bedzie trzymal przy nodze, zamiast zeby ten podbiegal do mnie i mnie obszkewial.

kazdy obcy pies, ktory do mnie podbiegnie i bedzie na mnie szczekal nie merdajac ogonem moze liczyc na buta w pysk. a jak wlasciciel bedzie pyskowal to tez moze dostac. ja ide ulica i nie chce sie martwic, ze nagle cos mnie ugrzyzie. to pies [i jego wlasciciel] naruszaja moja wolnosc w bezpiecznym poruszaniu sie.

Mój drogi, chodziło mi o to, ze ataku psa mozna uniknac, zawsze i wszedzie, chyba, ze oczywiscie pies jest chory psychicznie

chory psychicznie pies?? buhahahaha
no tak, zrobie mu szybkie badania psychiatryczne.
jak niby mozna uniknac ataku psa? biegam szybciej od dresow i z nimi walki uniknac moge, ale pies mnie dogoni.


ps. mam psa, nie boje sie psow, nie mam fobii a pani psycholog mowi ze sa bardziej pieprznieci ode mnie.
pps. przypomnijcie sobie "dzień świra" i epizod z "psem kaleka". zrobilbym dokladnie to samo.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

żenada i nawet nie chce mi się komentować Szanownego Pana Wosia, bo musiałbym wpasowywać się w ten ton.


A jeszcze co Ty masz do mnie? Jak taki jesteś wrażliwy to czemu nie zareagowałeś jak mnie jeden z drugim obrazili tylko dopiero teraz, jak im odpowiedziałem tak jak tego wymaga sytuacja? Znaczy się mnie obrażać wolno a jak ja w obronie zbluzgam kogoś to to jest żenada? No myślałem że reprezentujesz coś więcej...


Ale co do historii JUMBO to wbijcie sobie do łbów chociaż jedno: tam facet szczuł ludzi dobermanem...nie chodziło o piłeczkę, przestraszone dziecko czy psią fobię, tylko o to, że koleś na odchodnym krzyknął BIERZ!


Dobrze, wiemy to. Sprawa właściciela dobermana jest dla każdego oczywista, pojeb i tyle, coś mu odbiło. Ale zapewne nie odbiłoby mu i nie poszczułby on Jumbo i jego kolegi gdyby ci przedtem nie kopali psa który chciał się pobawić piłką, wystarczyło żeby Jumbo krzyknął do córki że ma rzucić psu piłkę, w ostateczności mógł sam jej wziąć i rzucić dobermanowi w cholerę. Ten który strzelał mógł najpierw strzelić w powietrze lub psu pod nogi, zanim strzeli do samego psa. Zdaje się że Cougar w swojej historii "leśnej" tak zrobił, a więc jednak tak można, co?



Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

może niech Wosiu kontynuuje odpisując na własne posty, widać dres mu się wcina w pupę i jest podkręcony...


Do tej pory nie odpisywałem na żaden własny post, coś ci się pomyliło, może znów sobie fiutka zamkiem błyskawicznym przytrzasnąłeś i już nie wiesz co piszesz?


Wosiu
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

chory psychicznie pies?? buhahahaha
no tak, zrobie mu szybkie badania psychiatryczne.
jak niby mozna uniknac ataku psa? .

Co Cie tak smieszy? Jak mozna uniknać ataku psa walnietego? Nie mozna, no chyba, ze Cie niezaatakuje. A psa zdrowego psychicznie? Można i to w takie prostackie sposoby, zalezy od sytuacji. Nawet jak pies podchodzi i szczerzy kły to nie swiadczy o tym, ze Cie zaatakuje, jeśli umiesz sie zchować to tego nie zrobi, na pewno.

pps. przypomnijcie sobie "dzień świra" i epizod z "psem kaleka". zrobilbym dokladnie to samo.

Hmm, telewizja kłamie... .

A co do tego biegania... to jakgorsze co mógłbys zrobic, najgorsze... .

Powiem Wam cos. Mam brata, który zajmuje sie szkoleniem psów i jest w tym swietny! Ja mam gdzies 1/100 tej wiedzy co on, a i tak owile wiece niz niektórzy. I lepiej pakerze weź ksiazke w dłon, bo niewiadomo co Ci sie moze przytrafic. Jak chcesz moge Ci podać kilka prostych zachowań(mógłbym Ci wlanac cąła filozofie, ale przez neta to jakos trudno..., lepiej jakbysmy sie w real spotkali), które Ci pozwalą uniknac ataku, no chyba, ze wolisz "sprzedać buta w pysk" tylko uprzedzam, ze ta metoda moze byc dobra to czasu... .
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

może niech Wosiu kontynuuje odpisując na własne posty, widać dres mu się wcina w pupę i jest podkręcony...

Do tej pory nie odpisywałem na żaden własny post
Wosiu

...to była tylko taka sugestia.
No ale kontynuuj, nie przeszkadzam papieros
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

A psa zdrowego psychicznie? Można i to w takie prostackie sposoby, zalezy od sytuacji. Nawet jak pies podchodzi i szczerzy kły to nie swiadczy o tym, ze Cie zaatakuje, jeśli umiesz sie zchować to tego nie zrobi, na pewno.

prostackie porownanie: jak podchodzi do mnie dres i mowi "dawaj komorke" to tez dostaje.

Jak chcesz moge Ci podać kilka prostych zachowań które Ci pozwalą uniknac ataku

chetnie poslucham [brak ironi]
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
I co ja moge tu dodac..Ale ustosunkuje sie do waszych wypowiedzi bo to w koncu moj temat.
1.Wosiu dzieki za logiczny post ,przynajmniej probowales cos doradzic.Ja wcale nie zinterpretowalem tego w ten sposob,ze obrazasz moja rodzine i radzisz mi dawac lapowki.Co niektorzy maja chyba problemy z interpretacja tekstu.Proponuje powrot do podstawowki.
2.Kolego Kamilu.Zanim jeszcze zdazylem ustosunkowac sie do postu Wosia Ty juz zdazyles napisac ze ja sie z nim utozsamiam...Czytasz w moich myslach?
3.Czy tylko mi sie wydaje,ze w ostatnim czasie pojawilo sie na forum wielu cwaniaczkow i przesmiewcow,ktorzy zeby zablysnac probuja caly czas krytykowac i bluzgac innych?A moze by tak na poczatek zablysnac jakas wiedza,zaimponowac intelektem...(np. taki nowy kolega Crude_B nikogo nie bluzga,tylo od razu widac ze ma cos ciekawego do powiedzenia.I przede wszystkim w przeciwienstwie do niektorych wie o czym mowi.)
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Morfeusz- już mialem ci odpisać ale w tzw. międzyczasie swoje posty nadesłał niejaki Wiosu twój kumpel - wyjatkowy prymityw i cham .Przeczytałem je dokładnie i mam już pełny obraz tego prostaczka a ponieważ ty się z nim i utożsamiasz przeto zamilknę , bo w takim toważystwie dyskutować nie mam zamiaru - zbyt niski poziom -. nie pozdrawiam.


Bez komentarza... 8O :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024