Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Ciekaw jestem czy Zawodnicy MMA są równie dobrzy na ulicy jak na ringu. Czy ulica należy tylko do hooliganów skinheadów i innych typów z ulcznej kultury.
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Różnie z tym bywa.........
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Kiedy wrogow kupa to i szermierz dupa.
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Znam kogoś kto był ulicznym zabijaką.Ćwiczył kickboxing,ale nie jeździł na zawody.Z jego klubu pewien klient który jeździł na zawody (czyli musiał byc lepszy-mieścili się w jedbej kategorii wagowej.)dostał od niego w walce ulicznej.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
ulica to nie życie... całkiem inny klimat... na ulicy nigdy nie wiadomo co się wydaży... koleś może nagle wyciągnąć nóż i cię podźgać albo podnieść z ziemi cegłówke i w wyjątkowo malowniczy sposób ci ją rozmazać na twarzy...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Czy daje rade? Trudne pytanie. Zalezy od sytuacji, od jego psychiki itp... Ma oczywiście podstawy i predyspozycje, a w razie czego kondychę by się oddalić :)
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
No tak ale hooligani czy skinheadzi mają swoje treningi przecież to one są chyba pod kątem ulicy więc chyba ulica należy do nich. byłem z moim kumplem zobaczyc kiedyś jak trenują skinheadzi(mój kumpel trenował a ja się gapiłem :D ) to mu nos złamali w ramach przyjęcia tam jest taki hard core że ja pierrrr. Z glana w morde. a poza tym mają co 2 tygodnie ustawki.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
:P taaa... Kwa jak miałem 8 lat też wierzyłem w takie historie i bajki o żelaznym wilku

Pewnie skini z braku żydów i innych mniejszości narodowych cierpią na brak zajęcia :!: :?:
  • 0

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
8O treningi skinheadów? no to sierio hardcore, ale te wszystkie walki itd, to zależy od człowieka, to człowiek jest wazny, a treningi to dodatek... tak jak niedawno pisałem cienias cieniasem zostanie jeżeli nie przełamie swojej psychiki, tu chodzi o psychikę!!
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

ulica to nie życie... całkiem inny klimat...


Czyli ulica to co? Bo skoro nie życie to ja nie wiem :roll:

tak jak niedawno pisałem cienias cieniasem zostanie jeżeli nie przełamie swojej psychiki, tu chodzi o psychikę!!


No to gratuluję, jeśli uważasz, wszystko sprowadza się do psychiki... Samym umysłem to się gra w szachy(chociaż też nie do końca :wink: ). Nie twierdzę, że psycha nie jest ważna, ale nie popadajmy od razu w skrajności. Bo wedle Twego rozumowania to cienias po przełamaniu psychiki będzie zabijaką - w takim razie ja pie***le całe treningi i idę do psychoterapeuty :)
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
chyba podobne tematy już były.......
co do treningów skinów to chetnie bym zobaczył,gdyby kots miał na jakies taśmie czy coś,albo chociaż opis....
barddzo mnie to ciekawi.....
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Ciekaw jestem czy Zawodnicy MMA są równie dobrzy na ulicy jak na ringu. Czy ulica należy tylko do hooliganów skinheadów i innych typów z ulcznej kultury.


Było kiedyś na forum, któryś z zawodników się obronił przed kilkoma napastnikami. Na początku pomyślałem, że to lipa, ale przyjął dobrą taktykę. Zwiał na parking między samochody i tamci się rozdzielili, żeby go zajść i złapać. A 1 na 1 to były bardzo krótkie starcia
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
To że jakiś wariat dał sobie złamać nos i potrafi znosić ból to nie znaczy ,że umie dobrze walczyć :/
Taktyka skinów ? kiedyś mnie dojechali w bramie - poprotu przewaga liczebna :P (4 na 1) Jeden skoczył na moje plecy jak jakaś małpa i potem już walka w parterze tyle ,że tylko ja leżalem..... :roll:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
nie czarujmy się - jedynie aikidoka, nawet śrdnio zaawansowany może sobie poradzić na ulicy. inne style się nie nadają.

:twisted: :twisted: :) :)
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Ciekaw jestem czy Zawodnicy MMA są równie dobrzy na ulicy jak na ringu. Czy ulica należy tylko do hooliganów skinheadów i innych typów z ulcznej kultury.


Nie nie poradzi, cwiczy po to zeby umiec machac reka w pompce.
Rade dadza tylko tacy fighterzy jak Wolverine czy jakos tak ci bylo
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
rei all
to zę skini to banda buraków z kompleksami nie trzeba pisać..każdy rozumny homo sapiens powienien być już uświadomiony z tym faktem :?
co do ich treningów..powiem tak ..swego czasu bylem na zawodach w spocie rozmaiwalem tam z miejscowym nowopoznanym kolega i powiedzial mi ,zę ma szwagra niestety w takowej organizacji i że chlopaki trenuja boksik,kick siłownię każdy..obowiązkowo w ramach organizacji,,co do ich ustawek nic mi o takowych nie mówił..oni chyba po prostu leją mniejszości narodowe..ehh szkoda na nich słów..
MMA na ulicę?!hmhm zawse piszę się na forum że wazny jest czlowiek a nie styl,że ważne jest jak ćwiczy a nie co...na pewno jest to racja..ale wąne jest z jakim nastawieniem ćwiczy,czego wymaga od siebie samego..i jeśli trenuje MMA w czym się specjalizuje..bo rzeczywiście jak ma sparować choćby z dwoma czy ash trzema(większa liczba "zawodników"to samobójstwo :? ) to czy jest uderzaczem-ma w tym wypadku łatwiej czy chwytaczem..hmhm..
odpowiedź na pytanie zawarte w topicu brzmi:ma większe szanse na wyjście obronną reką niż zwykły szary obywatel..
a pomysł z parkingiem jest genialny musze go zapamietać..
pozdrawiam all
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

rei all
........
a pomysł z parkingiem jest genialny musze go zapamietać..
pozdrawiam all


oczywiście pod warunkiem, że parking nie jest pusty :) :) :)
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
A czy mistrz swiata w strzelaniu dynamicznym majac bron za pazucha, "da rade" na ulicy, gdy dostanie z zaskoczenia nozem pod zebra, albo mlotkiem w potylice od przechodzacego zula?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
stad prosty wniosek, ze do zuli trzeba strzelac z ukrycia i najlepiej z daleka.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
tak wogóle chodziło mi o to czy jakieś sztuki walki są przystosowane do ulicy :?: bo większość ćwiczący jakieś sztuki walki czy karate czy judo czy vale tudo, zapisując się myśli że nauczą się walczyć w każdych warunkach nie tylko na macie czy też ringu ale w ekstrymalnych warunkach jakim jest np. ulica. Nie chodzi mi o to czy pan. kowalski pobił 6 skinów itd. Bo wiadomo że z tym różnie bywa i to są przypadki. Więc moje pytanie jest czy ćwicząc jakąś sztuke walki jestem gotowy do starcia na ulicy?? Może powinna powstać jakaś nowa sztuka walki która powstrzyma np. skinheadów i ich styl nawalania się. Bo wydaje mi się że to jest tak ja w pierwszych turniejach ufc, było pełno zawodników karate kich boxerów, boxerów, judoków i wygrane stanowiły przypadek nie można było mówić o dominacju jednego stylu nad drugim, do czasu kiedy wszedł do klatki mały człowiek w kimoc=nie i rozkładał wszystkich stoim stylem czyli BJJ(mowa o Royce Gracie). Więc może teraz jest tak samo moża jakaś nowa kombinacja sztuk walki by to zmieniła i dała znaczną dominacje na skinheadami :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024