Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
To sytuacja z przed kilku doslownie dni.Ta starsza kobieta byla moja matka.Wszystko wydarzylo sie podczas spaceru z pieskami i z malym dzieckiem.Wiec spacerowala sobie moja matka z dwoma pieskami (male kundelki) i z malym dzieckiem po parku kilkanascie metrow od bloku.W pewnym momencie jeden z psow zerwal jej sie ze smyczy i zaczal szczekac na spacerujacego niedaleko starszego pana z zona.(pies nie byl agresywny,nie atakowal,poprostu szczekal) Na to starszy pan wyjal z za paska pistolet i zaczal straszyc ze zastrzeli psa.Matka jako ze jest starsza kobieta i ma slabe nerwy potwornie sie przestraszyla i probowala mu tlumaczyc ze pies nie jest grozny i poprostu zerwal sie ze smyczy.Na to facet ze najchetniej to by zastrzelil ja.(Wycelowal do matki)
Niestety nie bylo mnie wtedy w domu,wrocilem ok godziny pozniej.Wezwalem policje.Przyjechali spisali zeznanie i pojechali.Matka nie zna tamtego goscia wiec niewiele mogli zrobic.
Co wy o tym myslicie?Jak mozna grozic bronia starszej kobiecie tylko dlatego ze pies jej sie zerwal ze smyczy?Do tego przy malym dziecku!
Jedno jest pewne facet gdzies niedaleko musi mieszkac i przysiaglem sobie ze go kiedys dorwe.Oczywiscie wezwe wtedy policje i niech sie nim zajma.Bo to co zrobil moim zdaniem swiadczy o tym ze facet jest niebezpieczny dla otoczenia.
Mowie wam jak to uslyszalem to krew mnie zalala,jak bym go wtedy dorwal to nawet ta jego bron by mu nie pomogla.Nikt kurwa nie ma prawa grozic mojej matce!
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
:evil: Jakiś dureń... Mnie też kiedyś jakiś idiota wymachiwał czymś pistoletopodobnym przed nosem, bo niby tak zaparkowałem, że wyjechać nie mógł (jakby się postarał, to by wyjechał :roll: ) . Na wszelki wypadek nie podchodziłem w kierunku szaleńca, ale też oszczałem jego wrzaski i starając się go spokojnie ignorować wsiadłem do auta i odjechałem. No, ale takich kozaków, co do starszego człowieka z gnatem podbiegają, to z urzędu należy ścigać, dać w łeb od tyłu (żeby "klamki" nie zdążył wyciągnąć) a potem wymasować (na poprawę ukrwienia) mocno wibrowaną podeszwą... :evil:
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Co wy o tym myslicie?Jak mozna grozic bronia starszej kobiecie tylko dlatego ze pies jej sie zerwal ze smyczy?Do tego przy malym dziecku!

Nie powinieneś wzywać policji bo i tak mu nic nie zrobią. Skoro miał broń to pewnie jako dostał na nią pozwolenie a niewykluczone że sam jest od nich- bez świadków po takim czasie nic nie zdziałasz.
Zaczaj się na frajera i przetrąć mu szkity tak aby nie wiedział kto. Gdyby mąją matkę coś takiego spotkało to (kurwa na samą myśl mam ciśnienie) to bym frajera posłał do szpitala.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Policje wezwalem bo stwierdzilem ze trzeba informowac ich o takich zdarzeniach.Jak mial pozwolenie to znaczy ze trzeba mu je odebrac bo zdrowy to on napewno nie jest.A jak by sie okazalo ze jest policjantem?No to bez komentarza.
Nie pytaj jak mi sie cisnienie podnioslo.Jak bym go wtedy dorwal to chyba bym ten jego pistolecik do geby mu wcisnal.Ale jeszcze go kiedys zlokalizuje a wtedy... :evil:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
bulterier: prosze, nie dawaj jakis kretynskich rad. wlasnie ze bardzo dobrze zrobil dzwoniac po policje zamiast samemu szukac zemsty. my tu mamy normalne panstwo a nie jakis dziki zachod jak sie niektorym wydaje.
ps. jakiej wielkosc to byl pies co sie ze smyczy zerwal?
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Ja mam 180 cm wzrostu to on mi nawet do kolan nie siega.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

my tu mamy normalne panstwo a nie jakis dziki zachod jak sie niektorym wydaje.


Ale co ty tu sobie teraz, jaja robisz.. ? :roll:

:)
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
[quote name="yak"]bulterier: prosze, nie dawaj jakis kretynskich rad. wlasnie ze bardzo dobrze zrobil dzwoniac po policje zamiast samemu szukac zemsty. my tu mamy normalne panstwo a nie jakis dziki zachod jak sie niektorym wydaje.quote]
To ty chyba mieszkasz w innym kraju niż ja. Jeśli nie miał świadków to mógł sobie tylko złożyć wyjaśnienie- bez znaczenia- a jeśli to był policjant to jeszcze jego matka dostałaby mandat za puszczenie psa luzem.
Jeżeli ktoś mówi że mieszkamy w państwie prawa to albo kłamie albo nie wie co się dzieje na zewnątrz. Nie chcę rozwijać tego tematu bo nie mam sensu......
Połam skurwiela a pistolet wsadź mu w dupę.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
heh, albo cos krecisz albo w warszawie jest inaczej niz w reszcie kraju.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
hm....ja tam nie wiem i wy nie wiecie jak to dokładnie było...mama może troche żle odebrała intencje gościa, że to jej groził ??zapamiętała wszystko będac w stresie ..mam nadzieje, że tak było, że ten gość tylko psa miał zamiar uszkodzić.czego w końcu nie zrobił.gdybysmy go jednak dorwali to okazałoby sie, że on bronił sie tylko porzed atakiem rozwścieczonego psa puszczonego wolno przez nieznaną mu kobiete do której nic nie miał poza pretensja , że nie pilnuje swojego psa własciwie...

przepraszam wszystkich oburzonych ale problem narodził sie stąd , że to własnie mama kolegi nie dopilnowała zwierzaka.reakcja z bronia była wynikiem jej niedopilnowania zwierzaka.to ona jest winna reakcji faceta bo chyba nie odmówicie mu prawa do obrony przed nieznajomym kundlem ??.
oczywiscie mozna sie spierac czy na pieska do kolan powinien wyciągac broń ale nalezy tutaj załozyc atak psa na człowieka i działąnie atakowanego w celu zapobieżenia ugryzieniu co było mozliwe.facet nie musi czekac az pies go ugryzie-wyjął broń bo mogła sie okazac konieczna gdyby pies wczepił mu sie z nogę co pewnie zakładał.
ciekawe czy mama przeprosiłą go za stres jaki musiał przezyc gdy pies zmierzał szczekając w jego kierunku ;) ).
troche obiektywniej spójrzcie na te sprawę - gdyby to do was biegł obcy pies szczekając to bylibyscie spokojni ??

osobiscie zdarzyło mi sie cos podobnego - pies bez uwiezi w lesie tez sobie "tylko" szczekał i na jego szczęscie skapitulował po huku kilku wystrzałów nie dobiegajac tam gdzie być może zamierzał..
i nadal nie zawacham sie uzyć wszelkich dostepnych srodków w razie atakowania mnie czy kogos przez niedopilnowane psy...nawet takie do kolan o wadze z wyglądu ok.15 kg...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
a jeszcze napiusze wam ciekawostkę:

siedzielismy kiedys w samochodzie obserwując podwórko > nie moglismy sie ujawniac jako policja (to tak dla wyjasnienia)...
na podwórku bawiła się dziwczynka z tata który jej pilnował.no i oczywiście wylazłą z bloku jakas baba z psem tak do kolan luzem.no i staneła z kolezanka i zaczęły romawiać....widac było, że dzicko stresuje sie biegającym wszedzie psem chociaz ten nie zaczepiał nikogo...ojciec dziecka podszedł to kobiety i opiporsił aby ta wzięła na smych psiaka...ona jednak zaczeła się tylko smiac i stwierdziłą, że jej pupilek nikogo nigdy nie pogryzł..wiec co zrobił ojciec dziciaka?
ZACZĄŁ RZUCAC W GRZECZNGEO PSA KAMIENIAMI MÓIWIĄC JEDNOCZESNIE WŁASCICIELCE ŻEBY WZIEŁA GO NA SMYCZ TO ON PRZESTANIE RZUCAC W NIEGO.....babsko oburzone było!! ale psa na smycz wzieła klnąc faceta i jego dziecko...

kto miał rację ????
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Cougar- wiedziałem że jesteś z Policji. Kiedy czytałem posty na inne tematy to po prostu wiedziałem..........
Idź chłopie do psychologa bo widzę że masz problem ze zwierzętami. Już czytałem jak to strzelałeś do psa- kurwa - właśnie dlatego morfeusz 76 powinien połamać tego faceta, bo pewnie był takim samym cwaniakiem z kominem jak Ty. A że miałem nie raz do czynienia z takimi jak Ty to wiem że barzdzo prawdopodobne jest to że wycelował do biednej kobiety......
Morfeusz- łam szkity chłopie bo w tym kraju sprawiedliwości nie ma.
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

kto miał rację ????

Może powinienem nie wychodzić z domu albo zapuścić włosy bo mój sąsiad boi się łysych? Ciekawe dlaczego dziecko się bało- pewnie dlatego że nigdy nie było socjalizowane ze zwierzętami, albo od urodzenia słyszy-"piesek Cię zje".
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
A moze dlatego, ze mialo przykre przezycia ze zwierzetami w dziecinstwie. Kurwa bulterer zastanowiles sie troche pies ma miec wieksze prawo do zabawy niz dziecko w piaskownicy. A ludzie, ktorzy nie umieja upilnowac psa nie powinni go posiadac. Co do psa tez bym wolal takiego zastrzelic niz pozniej latac po przychodniach albo leczyc ugryzienia. Ludzie jakos cierpia na chroniczny brak wyobrazni a jakby pies kogos pogryzl a potem poszkodowany zaczalby ciagac szanowna matke Morfeusza po sadach. No sorry nie tak dawno temu byl temat jak kobieta bronila sie przed psem bo wlasciciel tez nie upilnowal. Oburzenie oburzeniem bo to celowanie to byla przesada, ale ja najpierw nawciskalbym matce, ze psa nie upilnowala bo jakby to zrobila do niczego by nie doszlo a potem w razie czego szukalbym faceta.
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Przepraszam - może dlatego tak reaguję bo sam mam psa.I codziemnnie spotykam się z nietolerancją ludzi: ale świnia, co to za pies, to ten pies morderca- idę z psem na smyczy i słyszę jak jakaś baba krzyczy z 50 m - dlaczego ten pies nie ma kagańca, krzyczy na psa który nawet na nią nie patrzy. Można zwariować i znienawidzić ludzi.
JEŚLI KOGOŚ URAZIŁEM TO BARDZO PRZEPRASZAM.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
K...wa jeden zdrugim potencjalni mordercy psów się zastanowcie nad sobą. Jak na razie chodzi o psy które zbliżały się do kogoś szczekając (jeden nawet nie szczekał a całą jego winą było że biegał sobie w pobliżu), pies który chce ugryźć podbiega i gryzie a nie szczeka, to jest nie tylko prawda obiegowa ale podstawowa sprawa z dziedziny zachowań psów. A co należy robić z z takimi co się sadzą z bronią do zwierząt i ludzi to napisał Bulterier.

Wosiu
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Nie cala wina tu jest wlasciciel, ktory nie potrafi zapanowac nad psem i nie zachowuje sie ostroznie. Jezeli podbiega do mnie pies z niewiadomymi zamiarami bez kaganca, smyczy itd. mam prawo czuc sie zagrozony oraz podjac pewne dzialania majace na celu pozbycie sie lub unikniecie tego zagrozenia. Po cholere maja o mnie potem pisac w onecie, ze mam kilkaset szwow bo Pimpus mial zly dzien.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Przepraszam - może dlatego tak reaguję bo sam mam psa..

ja co prawda obecnie nie mam psa w domu (zapłakałby sie z tęsknoty za panem) ale w rodzinnym domu mam psa i to nie jednego.co innego jest włąsny pies a co innego obcy.nie wyobrażam sobie swojego psa latającego bez smyczy wsród ludzi.może to wrodzona odpowiedzialność ?
pies jak człowiek-nawet najlepiej socjalizowany potrafi miec odlot albo własnie ujawni sie jego choroba psychiczna...nie ma co ryzykowac - to do własciciela psa.

wosiu napisał:
"A co należy robić z z takimi co się sadzą z bronią do zwierząt i ludzi to napisał Bulterier. "
znając twoją agresje w wypowiedziach ;) nie chce cie prowokowac WOSIU ale odrózniaj jednak osoby celujące do psa od tych celujacych do ludzi.zapewniam cie że bez powodu,dla zabawy czy przyjemności osobiście nie celowałem jeszcze ani do psa ani do człowieka.

osobiście nie wierze , żeby ten gośc z posta celował do mamy naszego kolegi.ludzi posiadających broń legalnie
cechuje dośc duze pojęcie o tym czym jest broń i jakie niesie zagrozenia chocby nawet nie gotowa do strzału ale wycelowana w człowieka - ktos może sie bardzo przerazić,ktos inny może miec tez broń i strzelic szybciej.....

oczywiscie nie biore odpowiedzialności za czubków którzy sa wśród nas...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Nie powinieneś wzywać policji bo i tak mu nic nie zrobią. Skoro miał broń to pewnie jako dostał na nią pozwolenie a niewykluczone że sam jest od nich- bez świadków po takim czasie nic nie zdziałasz.


Bzdury gadasz, w naszym kraju broń ma niestety sporo staruszków (eks. wojskowi , policjanci, zasłużeni ORMOwcy itp.) Dziś mają starcze zmiany w charakterze i nie przeszliby by żadnych badań na komisji lekarskiej. W Warszawie parę lat temu jeden taki chyba 70-latek zastrzelił znajomka (pisano o nim, jako komandorze marynarki)
Meldować, sprawdzać,donosić bo za kilka miesięcy może się okazać, że strzelał do dzieci hałasujących mu pod oknami (taki z wiatrówki to jeden strzelał)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
morfeusz76-szczerze odradzam porachunki na własną rękę .Co niby chcesz zrobić? pobić starszego człowieka za to że się przestraszył? Za to możesz pójść do pierdla i spaprać sobie życie. Nic nie zyskasz. Miałem przygodę z watahą psów. Było to zimą z małym dzieckiem wybrałem się na spacer do lasu i otoczyła nas taka zgraja.Takie nieduże hujki jeden bardziej wkórwiony od drugiego .Wtedy żałowałem że nie mam jakiejś broni .Wszystkie bym zajebał bez wahania. Uwierz!. Chociaż lubię zwierzęta(mam dwa).Widziałem też ludzi spacerujących z groźnymi psami bez kagańców i smyczy --ręce opadaja :2gunfire: Lepiej kup dobrą smycz a mama niedługo zapomni o tej przykrej sprawie. pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024