Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ring a Ulica!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ring a Ulica!!
Trenuje Vale Tudo i powinnienem być żeźnikiem no nie, w końcu to bardzo kontaktowy sport. NA treningach daj z siebie wszystko i nawet nieźle mi to wychodzi. Moi kumple myślą że bym zajeb** każdego na ulicy, ale wiem że tak nie jest. trudno się przysznać ale "boje się"(czyje że nie dam sobie rady) nawet z jakimś herlakiem co nic nie trenuje. Może to wszystko przez to że za mocno patrze na świat z uśmiechem, bo jestem typem imprezowicza. Czy nie moge być fighterem na ulicy tylko na ringu?? Czy to wina mojego charakteru?? Jak myślicie :?: :!:
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Strach rzecz normalna (nie boi się tylko Daco :lol: :lol: :lol: )... W sytuacji kryzysowej człowiek się zwykle przełamuje i wtedy jest już z górki
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Kazdy sie boi, nawet twoj przeciwnik, to jest normalne.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!

Kazdy sie boi, nawet twoj przeciwnik, to jest normalne.


często on nawet bardziej niż Ty :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Polecam przeczytac topic Jak sie odblokowac
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Na ringu badz fighterem, sportowcem, a na ulicy badz...czlowiekiem...jestes typem imprezowicza...spoko ja tez...chodze zawsze usmiechniety i nie szukam nigdzie zadym i nigdy pierwszy nie zaatakuje(chyba ze o moja Kobiete chodzi), ale jesli widzisz ze nie masz wyjscia to poprostu...wczuj sie jakbys byl w ringu! Adrenalina ta sama, umiejetnosci tez! Dasz rade, zapewniam! W koncu na ringu (czy na sparingu) walczysz z kims doswiadczonym, a na ulicy nie koniecznie, wiec wystarczy UWIERZYC W SIEBIE I SWE UMIEJETNOSCI! Znasz swoja wartosc! No to OGIEN! :twisted:

Pozdro
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!

Kazdy sie boi, nawet twoj przeciwnik, to jest normalne.

Powiem wiecej...nie boi sie tylko wariat . Ze strachem mozna jedynie walczyc bardziej lub mniej skutecznie .....
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
"Adrenalina daje pewnosci dasz rade na pewno"

Kazdy sie boi.Zawsze masz lek przed bijatyka nawet jesli ma sie odbyc z kims slabym "herlakiem jak to ujoles.Tylko duzo osob sie do tego nie przyznaje.... Po 1 ciosie wyuczone ruchy z treningow kombinacje wykonuja sie same instynktowaie (przynajmniej u mnie). Zobaczysz jesli nie masz takiego bloka ze boisz sie poruszyc reka to sobie poradzisz ja ci to mowie.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Thanx. bo myślałem że tylko ja tam mam :o , bo po moich kumplach np. jak idą się lać to wogóle nie widac że się boją poprostu idą i tłuką prosto na morde. więc dlatego tak myślałem
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Jak ktos madry powiedzial "Walka konczy sie i zaczyna w twoim umysle".
Strach jest zawsze, wszystko polega na tym aby nie pokazac tego po sobie, bowiem jest lepiej gdy przeciwnik wie o nas jak najmniej.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!

Thanx. bo myślałem że tylko ja tam mam :o , bo po moich kumplach np. jak idą się lać to wogóle nie widac że się boją poprostu idą i tłuką prosto na morde. więc dlatego tak myślałem


ha, bo na tym polega caly myk!
Bac sie na tyle zeby sie nie pchac twarza pod piesc, ale nie pokazywac tego wogole. Masz byc pewny siebie, miec smierc w oku i grom w piesci :) :wink:
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!

Masz(...) miec smierc w oku i grom w piesci :) :wink:


Możesz jeszcze mieć w kieszeni nóż, a za pasem pałkę i pistolet :wink:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Jesli brak ci duszy wojownika to nawet dlugoletni trening ci nic nie pomoze. Kiedy pierwszy raz dostaniesz po twarzy to zazwyczaj wtedy przelamujesz sie. Strach jest naturalny i czasem czeba po prostu starac sie go tylko kontrolowac.
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Jak wiesz ze zaraz bedziesz sie bic, a boisz sie swojego przeciwnika powiedz sobie po cichu " a co mi sie moze stac najwyzej mnie zajebie!! " mi to pomaga i sie przelamuje.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
ja sie boję tesh.czuję strach przed walką ale nigdy w takcie..na to jst juz za póćno..pomyśl o tym i będzie ci łatweij..pozdrawiam wszystkich imprezwiczów a ze mnie domator :)
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Strach jest naturalny, no i uwolniona adrenalinka daje niezłego kopa. Ile trenujesz Vale Tudo, po kilku latkach treningu walczysz praktycznie bez myślenia, czy to na ringu, czy betonie.
  • 0

budo_reks
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Przed pierwszym starciem na ulicy w zyciu ma sie najwieksze opory. Pozniej wiesz ze tak odrazu to sie nie umiera.
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Racja, dzisiaj widziałem w sklepie gościa, byłki kupował, a miał rozciętą brew na długości z 6-7 cm,masakra. No i jeszcze cały ryj czerwony. I bułki kupował 8O
Tak więc, można dostać z topora w łeb i żyć dalej.
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!
Bardzo dobrze Cie rozumiem gdyż jestem w podobnej sytuacji- zupełnie jakbym czytał o sobie- ja aby poprawić sobie psychikę zacząłem jeździć na mecze i ustawki ale to cały czas była zupełnie inna sytuacja. Wydaje mi się że "odkryłem sekret".
Co to jest strach- czego się boję- bólu? napewno nie nie raz dostałem po głowie po za tym jak już walczę to nie czuję bólu... bardziej stresująca jest dla mnie sytuacja przed samą walką , gadka i takie tam- kiedy już dostanę po gębie i dalej stoję to wszysto mija- mie wiem może też tak masz....
mi wydaje się że stres związamy jest nie z walką a z przegraną - ja nie boję się przeciwnika, walki, sytuacji- boje się przegranej- tego że zobaczę że tak naprawdę to mimo moich treningów dostałem po łbie....i im więcej trenuję tym stres jest większy..... jeszcze sobie z tym nie poradziłem ale prawie na 100% wiem że to właśnie o to chodzi..... przemyśl to może masz tak samo i znajdziesz rozwiązanie.....
odważny to nie ten co się nie boi a ten co mimo strachu robi to co powinien .......
pozdrawiam
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ring a Ulica!!

ja aby poprawić sobie psychikę zacząłem jeździć na mecze i ustawki


OMG! I to rzeczywiście poprawia psychikę? :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024