Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Tak.
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Tak.


A moglbys to opisac ? Jaki miotacz, jak uzyty, jaki pies, jaki efekt, itp. ?
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Kubuś Puchatek: Masz wiadomosc. Jak nie mozesz czytac prywatnych wiadomosci, to napisz, wtedy zapytam na forum.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
ej, ale jak wlasciciel jest gej i zepsul psu psyche, a pies biegnie na moja corke to mam opieprzac wlasciciela, czytac w biegu ksiazke o psiej psychice, kucac i szczerzyc zeby? no dajcie spokuj, ta dyskusja poszla tak na maxa w bok....w topiku chodzi o reakcje w MOMENCIE ataku psa. tu nie ma czasu na pierdoly i trzeba dzialac. takze zataczajac wielkie kolo: gosciu wyciaga giwere - prawidlowo, celuje w mame-prokurator. EOT
a nie tu beda ksiazki pisac o psychice i rasach :) :roll:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Maniacy!

Jesli pies juz zaatakuje to wyjscie nie ma, ewentualnie można sie czyms zasłonic, np/ plecakiem czy siatka z zakupami pies zaatakuje "zasłone" i się nią zajmie, Wy w tym czasie bedzie sie mogli oddalic. Za nim pies zrozumiemie błąd to spok 30 sek. macie, czyli jakies 200 metrów.

Pozdr.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
u mnie na osiedlu pracuje taki troche przygapkowaty listonosz..
Mam strasznie dziwnego kota.. cała czarna cholera i nigdy nie wiadomo co jej do głowy strzeli..
Kiedyś włazi listonosz.. a kotek na niego dla zabawy skoczył i chyba niechcąco zachaczył z nogę..
A listonosz spanikowany.. "ja sie psów nie boję"... :lol:

Wy sie tylko cieszcie ze koty nas omijają.. ja widziałem na discowery co kotek domowy zrobił swej pani kiedyś..
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Strasznie ta dyskusja zeszla z tematu...
Jakby nie bylo trzeba uwazac na swojego psa, moze faktycznie troche nieodpowiedzialne jest wyprowadzanie 2 psow i malego dziecka przez starsza osobe.
Co jednak nie zmienia faktu, ze powinno sie w tym momencie wezwac policje, bo o ile wiem to nawet majac pozwolenie na bron, to trzeba ja przechowywac dobrze zabezpieczona i sa jakies zasady jej uzycia. A wyciaganie jej w parku i celowanie do ludzi, wraz z pogrozkami powinno byc jak najbardziej karalne. Czy jak mi jakis oprych przystawi bron do lba i powie ze mnie chetnie zastrzeli, bo np nie spodoba mu sie jak na niego spojrzalem, to jest to w zgodzie z prawem ???? Dziwie sie wypowiedziom policjantow, ktorzy twierdza ze nic sie w sumie nie stalo, bo przeciez broni nie uzyl...
To jak obrabuja kogos z uzyciem broni, ale nie strzela, to tak jakby im oddal kase po lagodnej perswazji ?
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Co jednak nie zmienia faktu, ze powinno sie w tym momencie wezwac policje, bo o ile wiem to nawet majac pozwolenie na bron, to trzeba ja przechowywac dobrze zabezpieczona i sa jakies zasady jej uzycia. A wyciaganie jej w parku i celowanie do ludzi, wraz z pogrozkami powinno byc jak najbardziej karalne. Czy jak mi jakis oprych przystawi bron do lba i powie ze mnie chetnie zastrzeli, bo np nie spodoba mu sie jak na niego spojrzalem, to jest to w zgodzie z prawem ???? Dziwie sie wypowiedziom policjantow, ktorzy twierdza ze nic sie w sumie nie stalo, bo przeciez broni nie uzyl...
To jak obrabuja kogos z uzyciem broni, ale nie strzela, to tak jakby im oddal kase po lagodnej perswazji ?

kilka zdań a namiąchałeś jak nie wiem co...do jednego worka wsadziłes broń do celów sportowych i broń do ochrony osobistej...do jedego worka obrone konieczną czyt stan wyższej konieczności i rozbój z uzyciem broni....
nie chce mi sie tego tłumaczyć ale prawo to dość skomplikowana dziedzina życia i jesli ktos stale w tym nie "robi" to nieraz ciezko mu skoomać dlaczego tak a nie inaczej sytuacje ocenia prokurator, policja czy sąd... sorry.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Co jednak nie zmienia faktu, ze powinno sie w tym momencie wezwac policje, bo o ile wiem to nawet majac pozwolenie na bron, to trzeba ja przechowywac dobrze zabezpieczona i sa jakies zasady jej uzycia. A wyciaganie jej w parku i celowanie do ludzi, wraz z pogrozkami powinno byc jak najbardziej karalne. Czy jak mi jakis oprych przystawi bron do lba i powie ze mnie chetnie zastrzeli, bo np nie spodoba mu sie jak na niego spojrzalem, to jest to w zgodzie z prawem ???? Dziwie sie wypowiedziom policjantow, ktorzy twierdza ze nic sie w sumie nie stalo, bo przeciez broni nie uzyl...
To jak obrabuja kogos z uzyciem broni, ale nie strzela, to tak jakby im oddal kase po lagodnej perswazji ?

kilka zdań a namiąchałeś jak nie wiem co...do jednego worka wsadziłes broń do celów sportowych i broń do ochrony osobistej...do jedego worka obrone konieczną czy stan wyższej konieczności i rozbój z uzyciem broni czy chocby nawet grożbe karalną....
nie chce mi sie tego tłumaczyć ale prawo to dość skomplikowana dziedzina życia i jesli ktos stale w tym nie "robi" to nieraz ciezko mu skoomać dlaczego tak a nie inaczej sytuacje ocenia prokurator, policja czy sąd... sorry.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
W życiu różne przypadki się zdarzają nawet takie które toretycznie nie mogły by się wydarzyć. Jest wpizdu takich przypadków. Np. mój kumpel ćwiczy Judo i wygrał wycieczke do Norwegi i jak bym w Norwegi i szedł na trening to Ktoś z samochodu do niego strzelał :wink: albo np. moja matka szła sobie do kościoła a tak 2 samochody jadą(jeden za drugim) i strzelają do siebie a moja matka była akurat na lini ognia naszczęście nic się jej nie stało, były to prawdopodobnie porachunki gangsterskie. Kiedyś miałem podobną sytułacje, stary się najebał i wracał do domu i w tym czasie jak wracał do chaty ktoś go zaczepiał i go troche obstłukali. Stary nie był za bardzo trzeźmy i nie wiedział kto go obstłukał ale jak to mi ówił to takiej kurwicy dostałem że huj. wyszedłem szybko na dwór i dowiedziałem się że grupka blokersów to zrobiła. wziołem psa i pałe i podszedłem do nich z uśmiechem i i mówie:" siema, macie fajke(tak dla bk chodziasz nie pale, oni mi dali faje) i się pytam to wy zajebaliście tego typa?? oni mówią że jo i się śmieją" Nagle uśmiech mi zniknoł z twarzy wyciągnełę pałe spuściłem psa i najebałem im było ich 5. jednoego mój pies pogryzł rękę rozerwał i drugiemy troche noge rozszarpał a reszte pałą pałamałem, tak że w sumie nie było ich na osiedlu 6 miechów a jak przyszedli to więcej do nikogo sie nie żucali. Co do policji nie popełniaj więcej tego błędu i nie dzwoń na psiarnie bo stracisz tylko czas i będziesz miał większy bajzel, to oczywiście moja rada.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
a właśnie teraz to oni mówią do mojego starego dzień dobry z 15 metrów :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Wolverine...hmmmm...z jednej strony zareagowales bardzo ludzko, bo chciales "pomscic" ojca, a z drugiej....coz nie wiem co mam o tym myslec. A co do tematu - to chyba jezeli mamy zeznania tylko jednej strony, a nie mamy argumentow (PRAWDZIWYCH, a nie ze costam sie moglo przywidziec itp.) zeby je obalic to chyba nalezy je przyjac prawda? A jezeli zeznania sa prawdziwe to dla starszego pan powinien byc sad, a jezeli nie sad to skrocic mu przewidywalna dlugosc zycia :twisted:
Pozdrawiam
  • 0

budo_bart00sh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
czy juz wszystkich w starych chlopóf w tej polsce poje@#$% no nie wyrobi do starszej kobiety celowac :|
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
No moze i namieszalem i wrzucilem wszystko do jednego worka, ale szczerze to bylo specjalnie. Bo nie bardzo miesci mi sie w glowie usprawiedliwianie celowania do kobiety i grozenia jej smiercia. Jesli bal sie psa, ok, niech do niego celuje albo i zastrzeli jesli faktycznie mu zagraza. Ale to co zrobil gosc pozniej jest szczytem nieodpowiedzialnosci i bezczelnosci. Wedlug mnie powinno byc karane. Jak nie powinno, to ja niedlugo chyba zaczne chodzic po ulicy i celowac dla zabawy do kogos, kto np za szybko jechal samochodem czy cos... bo takiego to tylko zabic zanim kogos potraci :roll: Wiem, specjalnie znow sie czepiam... Ale pomysl zastrzelenia kobiety bo psa nie pilnuje jest dla mnie tak samo poje... I takie samo zrozumienie mam dla tolerowania podobnych kowbojskich wyczynow.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

W życiu różne przypadki się zdarzają nawet takie które toretycznie nie mogły by się wydarzyć. Jest wpizdu takich przypadków. Np. mój kumpel ćwiczy Judo i wygrał wycieczke do Norwegi i jak bym w Norwegi i szedł na trening to Ktoś z samochodu do niego strzelał :wink: albo np. moja matka szła sobie do kościoła a tak 2 samochody jadą(jeden za drugim) i strzelają do siebie a moja matka była akurat na lini ognia naszczęście nic się jej nie stało, były to prawdopodobnie porachunki gangsterskie. Kiedyś miałem podobną sytułacje, stary się najebał i wracał do domu i w tym czasie jak wracał do chaty ktoś go zaczepiał i go troche obstłukali. Stary nie był za bardzo trzeźmy i nie wiedział kto go obstłukał ale jak to mi ówił to takiej kurwicy dostałem że huj. wyszedłem szybko na dwór i dowiedziałem się że grupka blokersów to zrobiła. wziołem psa i pałe i podszedłem do nich z uśmiechem i i mówie:" siema, macie fajke(tak dla bk chodziasz nie pale, oni mi dali faje) i się pytam to wy zajebaliście tego typa?? oni mówią że jo i się śmieją" Nagle uśmiech mi zniknoł z twarzy wyciągnełę pałe spuściłem psa i najebałem im było ich 5. jednoego mój pies pogryzł rękę rozerwał i drugiemy troche noge rozszarpał a reszte pałą pałamałem, tak że w sumie nie było ich na osiedlu 6 miechów a jak przyszedli to więcej do nikogo sie nie żucali. Co do policji nie popełniaj więcej tego błędu i nie dzwoń na psiarnie bo stracisz tylko czas i będziesz miał większy bajzel, to oczywiście moja rada.

Ależ oczywiscie.... . Daje sobie głowe uciac,ze to najwieskza sciema w historii budo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024