Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

witam wszystkich :) chcialbym sie tylko ustosunkowac do wypowiedzi Pana nococaineczlowieku ty jestes poprostu glupi sorry ale poprostu jestes idiota te twoje kopniecia czy pewne stanie naprzeciwko psa to ty mozesz sobie zastosowac ale do jakiegos malego pieska bo chyba tylko takiego bys dal rade kopnac cwaniaczku :) widziales co potrafi np. taki amstaf napewno nie bo bys odrazu zmienil zdanie i posluchal tego Pana co Ci kazal kleczec zanim bys zdazyl kopnac takiego wiekszego psa to juz bys nie mial gardelka i na tym by sie skonczylo twoje cwaniakowanie chlopaczku u mnie na osiedlu tez jest taki cwaniaczek jak Ty co mowi ze jak by go pies zaatakowal to by noge wystawil albo go kopnal chlopak ma 15 lat i Ty chyba tez nie masz wiecej niz te 15 lat a jesli masz to gratuluje inteligencji :) :)

To nie ja jestem tym "cwaniaczkiem", do którego pyszczysz i nie mam 15 lat, zapewniam. Mam też psa i ogólnie rzecz biorąc psy lubię. Ale też nieraz zdarzyło mi się atakujące mojego wilczura psy "dresiarsko-bojowe" :wink: na kopach roznosić.../Bo jak już pisałem w tym wątku nie kręcą mnie walki psów/ Ale może to dla tego że nie noszę adidasków 8) A jeśli kiedyś to nie pomoże, to są też sposoby aby chore, wykolejone przez debilizm zwierze na tamten świat wysłać. A takiego właściciela też by się przydało wysłać, może nie do bozi odrazu, ale do jakiegoś obozu pracy na naukę dobrych manier :wink: Niestety źle się to dziś kojarzy i raczej nie przejdzie.
Pozdrawiam
/ale zmień ton, bo pewnie nie tylko mnie wkurwiają takie gadki rodem spod trzepaka i przeżuwania słonecznika/
Heimdall
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

(...) przeżuwania słonecznika
Heimdall

nie lubisz slonecznika?

slonecznik jest pyszny i zdrowy.
serio 8)
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

(...) przeżuwania słonecznika
Heimdall

nie lubisz slonecznika?
slonecznik jest pyszny i zdrowy.
serio 8)

...wiem wiem i lubię ale jadam łuskany i nie pod trzepakiem :wink: No i mimo, że krótko jestem na tym forum, to ciebie Rybak też już nieco lubię, bo ty zawsze moje nerwy studzisz 8) No ale jak tu się k. nie denerwować :? ???
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

ale zmień ton, bo pewnie nie tylko mnie wkurwiają takie gadki rodem spod trzepaka i przeżuwania słonecznika/
Heimdall

Wlasnie,mnie tez to wkurwia.Zamiast obrzucac sie nawzajem bluzgami,lepiej poprostu wymieniac sie pogladami.Wiecej z tego bedzie pozytku niz z czytania jaki to ja jestem zajebisty kiler a pan X to taki i owaki...
Tym bardziej jak sie dopiero zaczyna swoja kariere na forum.
Ja tez co prawda nie jestem swiety...ale czasem kazdego emocje poniosa :)
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Wlasnie,mnie tez to wkurwia.Zamiast obrzucac sie nawzajem bluzgami,lepiej poprostu wymieniac sie pogladami.Wiecej z tego bedzie pozytku niz z czytania jaki to ja jestem zajebisty kiler a pan X to taki i owaki...
Tym bardziej jak sie dopiero zaczyna swoja kariere na forum.
Ja tez co prawda nie jestem swiety...ale czasem kazdego emocje poniosa :)


Kiler ze mnie średni ale jakoś daję radę, nie zapisałem się tu w celu robienia kariery :? , a jak jest z kim dyskutować to wymieniam poglądy - wystarczy przejrzeć moje posty, jako weteran :wink: tego forum , powinieneś je z łatwością odnaleźć. I taki już mam dziwny zwyczaj, że piszę to co wiem i myślę, także na temat prostactwa&głupoty.
Pozdrawiam
Heimdall
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

jako weteran :wink: tego forum


Kto, 8O ja :lol: ?
A to co napisalem nie napisalem przeciwko tobie,tylko raczej zebys wiedzial,ze sie z toba solidaryzuje w tych slowach.Pozdrawiam :)
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Kto, 8O ja :lol: ?
A to co napisalem nie napisalem przeciwko tobie,tylko raczej zebys wiedzial,ze sie z toba solidaryzuje w tych slowach.Pozdrawiam :)

OK Morfeusz, nie ma co się denerwować, ja też do ciebie nic nie mam.
A smutne i żałosne jest to, że z twojego topic'u, gdzie sprawa była bulwersująca ale ewentualne rozwiązania raczej jasne i klarowne, wyszła taka sieczka z dresiarską nutką w tle...To wiele mówiące...niestety komputer i net ma teraz prawie każdy...powoli się uczę ignorować pewne rewiry tego forum...z czasem się wyrobię :wink:
Pozdrawiam
Heimdall
ps: Na "nożach" jest najkulturalniej, polecam :wink: !
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

ale zmień ton, bo pewnie nie tylko mnie wkurwiają takie gadki rodem spod trzepaka i przeżuwania słonecznika/
Heimdall

Popieram. Parafrazując znane powiedzenie zgłaszam do użytkowników forum
Krzyczcie argumentami, a nie argumentujcie krzykiem...
  • 0

budo_nasty
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Heimdall ale te dresarsko-bojowe psy co je migiem rozwalales to jamniki byly tak?? :) :) :) bo jakos nie wyobrazam sobie by taki mocniejszy piesek po twoim kopie od tak sobie uciekl lub sie poddal poniewaz widzialem jak kolega odciagal swojego pieska(zwykly mlody amstaf nie bardzo agresywny) od szyji innego pieska i naprawde musial sie chlopak postarc bo pies przyjal pare naprawde mocnych szczalow w morde i jakos nie bardzo mu przychodzilo do glowy zeby puscic dopiero jak dostal pare razy z buta to puscil wiec albo klamiesz albo trafiales na naprawde cienkie psy( czyzby jamniki?? :) ) i nie mam zamiaru zmieniac tonu bo jak widze jak jakis gosc wypisuje bzdury o tym ze jak by sie spotkal z jakims konkretnym psem to by mu kopa sprzedal albo wolal by stac bo wtedy by mogl sie obronic to mnie tylko na smiech bierze a pozniej sie dziwic ze nastepnego idiote pies pogryzl bo chcial byc najmadrzejszy i zamiast lezec spokojnie na ziemi to chcial byc twardy i chcial sobie powalczyc z pieskiem no bo w koncu trzeba sie sprawdzic kto mocniejszy nie??
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Heimdall ale te dresarsko-bojowe psy co je migiem rozwalales to jamniki byly tak?? :) :) :) ?


3 x bulteriery, 1 amstaf, a największy rotfailer, ale ten to rzeczywiście jakiś spasiony niedołęga był, zresztą chyba wśród dresiarstwa niemodny;)
Poza jedną sytuacją to były wypadki, kiedy do mojego prowadzonego na smyczy owczarka podchodziły luzem biegające pieski "powąchać się"...Nagle szarpanina i wiadomo co dalej...I nie wiem jak w takiej sytuacji miałbym się kłaść na chodniku 8) I parę solidnych kopów z galna w zęby, stawy i podbrzusze studziło entuzjazm tych psów do zadymy, a i właściciele rzucając k.& ch. odwoływali pieska z prętensjami. Raczej nie podchodzili, bo moja suka-wilczyca choć drobna jest, to nie wygląda sympatycznie jak się wkurwi...i ja też wówczas sympatyczny nie jestem. A tak swoją drogą to te psy musiały być ostro wykolejone skoro chciały pogryźć sukę....
To tyle.
A ton lepiej zmienić, naprawdę....
pozdrawiam
b
ps: a gdybyś szedł z dziewczyną i rzuciłby się na was amstaf to też byś się położył na chodniku i czekał co dalej?????
ps: Mój znajomy jest mniej humanitarny, ma charta i tym bardziej nie widzi powodów aby go narażać...zapewniam że udeżenie teleskopem w okolice nosa skutkuje...i tylko żal dupe ściska, że zwierze cierpi przez czyjś debilizm.
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
nasty: cos ty sie tak przywalil do tych amstafow? kreca cie? ;) tylko ta rase podajesz jako argument....co to kazdy wlasciciel psa to wlasciciel amstafa? ;)
A nawet jak juz Heimdall wymienil 1 amstafa 3 bulteriery itd.....to jak pisal to sa rasy bardzo trendy w strefie ortalionu ....ktos napisal , ze dresy sa twarde z pozoru a tak naprawde to cipaski...ja dodam
''Jaki pan taki kram'' i juz jasne jak te pieski zostaly zalatwione ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Heimdall ale te dresarsko-bojowe psy co je migiem rozwalales to jamniki byly tak?? :) :) :) ?


3 x bulteriery, 1 amstaf, a największy rotfailerale ten to rzeczywiście jakiś spasiony niedołęga był, zresztą chyba wśród dresiarstwa niemodny;)
.


Czy wiesz jak to wyglada?

Oczywiscie nie zarzucam Ci kałmstwa, ale lekko fantazje owszem.

Kopnełeś rota a on sobie poszedł, tak?

Kopnełeś bulla, czy psa o 35% zmniejszonym wskaźniku bólu od innych psów, a on uciekła szkuczac, tak?

:roll:

Alkohol niszczy! :)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Heimdall, jak masz takowe problemy to kup sobie gaz pieprzny przeciwko psom. Tani... . To sie cyba oficjalnie nazywa peper gazer czy coś takiego.

Pise na 5 minut dostaje kreciawki, potem wraca do normy.


P.S
A moze to Twoja suka jest agresywna?
Wiesz jakie są te baby....(serio)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

...wiem wiem i lubię ale jadam łuskany i nie pod trzepakiem :wink:

a ja lubie luskac - tylko zawsze mam ze soba woreczek na lupinki.

no i nie mam trzepaka na podworku...


aha - na psach to ja sie nie znam, ale z tego co widzialem, to z psami jest jak z seksem.

ktos tu kiedys pytal, czy lepiej jest pol minuty, czy dwie i pol minuty, czy moze siedem.

a to zalezy od tego, na co sie akurat ma ochote.

jak pies naprawde chce ugryzc, to ugryzie. i z rasa chyba nie ma to wiele wspolnego.

wejdziesz na podworko jakiemus kundlowi co nawet do kolan nie siega, ale akurat tam pilnuje, to Cie ujebie, nawet jak bedziesz bardzo glosno krzyczal i kopal.
a bulterier, czy inny rotek, ktorego spotkales na spacerze, sobie poleci dalej, bo akurat chcial tylko sie z kims przywitac za pomoca walniecia nosem, albo z klaty...

ale to moze tylko mnie sie tak zdarzylo.

poza tym ja sie i tak najbardziej boje ludzi, ktorzy prowadza psy.
dowolne wlasciwie.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

A tak swoją drogą to te psy musiały być ostro wykolejone skoro chciały pogryźć sukę....


A to już wszystko jasne. Przemądrzały kolega okazuje się nie wie o czym mówi. Agresywna suka po prostu atakowała obwąchujące ją samce a te odgryzały się formalnie jak pies wobec suki ale nie ma to nic wspólnego z poważnym atakiem i chęcią pogryzienia suki. Przy tym psy są w tedy na tyle zaaferowane suką że nie w głowie im zająć się nogą która je kopie. Weź Heimdall spróbuj to samo jak jakaś suka bullteriera czy amstaffa zaatakuje twoją, albo pożycz od kogoś psa i spróbuj jak samiec bulteriera czy amstaffa zaatakuje... Swoją drogą pogratulować inteligencji i wyciągniętego wniosku, że w najbliższej okolicy aż 5 psów było wykolejonych bo atakowało sukę...
Jakby się kto pytał też mam suczkę i znam temat.


Wosiu
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

A to już wszystko jasne. Przemądrzały kolega okazuje się nie wie o czym mówi. Agresywna suka po prostu atakowała obwąchujące ją samce

Od czego tu zacząć...nie chadzam tylko po swojej okolicy :wink: A problem jest dla mnie w sumie marginalny i raczej nudny, chcieliście przykłady - rzuciłem. I zdaje sobię sprawę, że te psy nie atakowały mnie na czyjś rozkaz tylko moją sukę, zauważyłem po prostu, iż parę celnych kopów studzi pewność siebie nawet tych "bojowych" piesków. Nie skomlały, nie uciekały, traciły entuzjazm do tej zabawy i tyle. Co do gazów, zwłaszcza tych pieprzowych to straszne gówno, szczególnie na otwartym powietrzu, gdzie nie trudno tym przy lekkim wietrze siebie i własnego psa opryskać. Jak już to paraliżujący w żelu, ale też bym nie ryzykował...Jeszcze co do mojej okolicy...- jest tam sporo psów, zdecydowana większość zachowuje się normalnie i choć nieraz latają bez smyczy i kagańca, podchodzą do mnie i do mojego psa, to nie mam najmniejszych obaw. Wiele z nich lubię bardziej od ich właścicieli :wink:
I jako wasz "przemądrzały kolega" ustawiłem dla tego topic'u regułę ignorowania, więc już mnie tu nie ma, możecie teraz radośnie i w spokoju onanizować się opowieściami o amstafach. Podobno w USA zagryzają nawet pumy papieros
pozdrawiam
bez odbioru
Heimdall
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
Moj ojciec z 10 lat temu pracował w niemczech. Pomagał w gospodarstwie.. Mieli tam dwa pieski typu "lessi wróc" :)
I kiedyś jeden pies uciekł na ulicę i akurat przejezdzala policja..
Dostał taką zrypę zepies bez obrozy i smyczy łazi ze sie w glowie nie miesci..
Juz mieli mu mandat wlepic..
W polsce tez tak powinno być. Skonczyły by się skecze z pistoletem na jamnika.
u mnie na osiedlu jest piesek który tez do kolan nie sięga.. Ale gryzie po nogach rowerzystów.. Juz dwa razy opierniczałem włascicela a ten cwel ma to gdzies. Straz miejska to samo.. (o akurat jak oni sprawdzali to piesek był za bramą :evil: ) .. a ja sie szykuje na tego kundla, raz bym wjechał w zaparkowane samochody lawirując by mnie nie ugryzł..
Jak go dorwę to go po prostu zabiję. Potem mnie podadzą do sądu ze im pieska zabiłem.. a kundel ma po prostu wyrok juz wyczytany.
Co do tych płaczów ze mysliwy zastrzelił psa, ze gosc wyciaga klamkę na jamnika. Jak najbardziej popieram. Nie wszyscy muszą kochać naszych pupilków :!:
Tylko tak cwaniakujecie coniektórzy, policja wam powinna te pieski odsterzlić zaraz byście inaczej gadali...
Jak było z nielegalnycm softem.. ktoś puścił pawika że kontrolują .. to się komitety społeczne zakładały i ludzie po windowsa w kolejkach stali...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

.. a ja sie szykuje na tego kundla, raz bym wjechał w zaparkowane samochody lawirując by mnie nie ugryzł..
Jak go dorwę to go po prostu zabiję.


Nie no stary rozumiem , ze mozesz nielubic psow , ktore biegaja bez kaganca...zeby ich wlasciciele dostawali za takie wyczyny mandaty....ale z tym tekstem to ty sie do psychologa powiniennes zglosic...serio to nawet smieszne nie jest
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??

Moj ojciec z 10 lat temu pracował w niemczech. Pomagał w gospodarstwie.. Mieli tam dwa pieski typu "lessi wróc" :)
I kiedyś jeden pies uciekł na ulicę i akurat przejezdzala policja..
Dostał taką zrypę zepies bez obrozy i smyczy łazi ze sie w glowie nie miesci..
Juz mieli mu mandat wlepic..
W polsce tez tak powinno być. Skonczyły by się skecze z pistoletem na jamnika.
u mnie na osiedlu jest piesek który tez do kolan nie sięga.. Ale gryzie po nogach rowerzystów.. Juz dwa razy opierniczałem włascicela a ten cwel ma to gdzies. Straz miejska to samo.. (o akurat jak oni sprawdzali to piesek był za bramą :evil: ) .. a ja sie szykuje na tego kundla, raz bym wjechał w zaparkowane samochody lawirując by mnie nie ugryzł..
Jak go dorwę to go po prostu zabiję. Potem mnie podadzą do sądu ze im pieska zabiłem.. a kundel ma po prostu wyrok juz wyczytany.
Co do tych płaczów ze mysliwy zastrzelił psa, ze gosc wyciaga klamkę na jamnika. Jak najbardziej popieram. Nie wszyscy muszą kochać naszych pupilków :!:
Tylko tak cwaniakujecie coniektórzy, policja wam powinna te pieski odsterzlić zaraz byście inaczej gadali...
Jak było z nielegalnycm softem.. ktoś puścił pawika że kontrolują .. to się komitety społeczne zakładały i ludzie po windowsa w kolejkach stali...

Powinni Cie i Novacaina odizolować od społeczeństwa... . Jestes chory... ignoruje ten temat.... Ciebie GDC tez....

nara
  • 0

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: Z pistoletem przeciwko starszej kobiecie z malym dzieckiem??
wos - o co się pienisz??? nie zgadzasz się ze stwierdzeniem, że nie każdy musi kochać naszego pupilka? czy może kolo ma darować sobie jazdę na rowerze, żeby nie drażnić psa?
Mam wrażenie, że nie odróżniasz dwóch kwestii: a) czy pies jest/może być agresywny; B) dlaczego tak jest.
Owszem, duży pies nie jest może stworzony do walki z ludźmi ale FAKTEM jest, że zdarza mu się walczyć z nimi i jest wtedy potencjalnie bardzo niebezpieczny. Dlaczego atakuje to już inna historia, w 99% wypadków pewnie jest to wina człowieka, zwłaszcza właściciela. I CO Z TEGO???? Jak Cię atakuje menel to się zastanawiasz, że pewnie miał ciężkie dzieciństwo???
Albo z innej beczki: jesteś kibicem. Weź sobie siekierę na mecz i przekonaj bramkę/policję, że siekiera służy do rąbania drewna a nie ludzi, więc w czym problem? Siekiera może być równie niebezpieczna co duży pies. Noszenie siekiery nie jest najlepiej widziane i tak też powinno być z dużymi psami, chyba, że restrykcyjnie się 'stępi ich ostrze' kagańcem i smyczą.
M2
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024