Skocz do zawartości


Zdjęcie

MOTYWACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MOTYWACJA
Jak się zapisujesz na BJJ chodzisz na wszytkie treningi chcesz być najlepszy, starsz sobie załatwić jakieś bluzy itd. z BJJ związane itd. Ale gdy opuścisz 1 drugi, trzeci trening nie chce ci się już chodzić tam. Tzn. nie masz już takiej motywacji, chodzisz bo zapłaciłeś składke. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie motywacji do treningu :?: :?: :?:
  • 0

budo_p4w3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
zaplac za 10 miesiecy z góry ; D
  • 0

budo_mitomber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA

zaplac za 10 miesiecy z góry ; D


conajmniej :idea:
no cóż raz sie chce bardziej raz mniej to normalne.mi na przyklad trudno bylo o wytrwalość w regularnych treningach na poczatku zabawy w MA.ale z czasem zacząlem się w to bardziej wkrecac.i widze teraz po sobie ze jak nie pojdę na trening to czegos mi brakuje.nie ma na kim sie wyladować :twisted: itp. myśle ze najwazniejsze to wytrwac wlasnie w chwilach zwatpienia - czego Ci życze .
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
thanx :)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
nie opuscilem jeszcze zadnego treningu :)
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
"Gdy ty nie trenujesz ktos szykuje sie by skopac ci tylek" - w naszym klubie na scianie jest taka dewiza 8)
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA

Jak się zapisujesz na BJJ chodzisz na wszytkie treningi chcesz być najlepszy, starsz sobie załatwić jakieś bluzy itd. z BJJ związane itd. Ale gdy opuścisz 1 drugi, trzeci trening nie chce ci się już chodzić tam. Tzn. nie masz już takiej motywacji, chodzisz bo zapłaciłeś składke. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie motywacji do treningu :?: :?: :?:

Normalnie szok!
Szukasz motywacji?
Uważam,że albo chcesz chodzić,albo nie.
To jest motywacja.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Chyba, że chcesz tylko nosić fajterskie ciuszki... No to przecież już je masz.
  • 0

budo_atomowy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
hmm szczerze to ja po ok. 4-5 miesiacach teaz doznalem takiego bvraku motywacji, czy jak to nazwac. poprstu chodizlem bo chodzilema nie dlatego chodizlem bo chcialem. ale ( bo zawszze jest jakies ale) po pewnym czasie u mnie to bylo z 3 albo 4 tygodnie :) zaczelo mnie to spwrotem jarac :)


wiadomo ze przychodza okresy zalamania keidy nic sie nie cehc nic nie wychodzi jest caly czas zmeczony ale tzreba to przetrwac. w jakim kolwiek sporcie. w czym kolwiek co robimy :P
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Wiadomo, kazdy ma lepsze i gorsze okresy. Czasem wybitnie nie chce sie ruszyc tylka, a czasem od rana roznosi energia. Sztuka jest pojsc wlasnie wtedy, kiedy nam sie nic nie chce i czujemy sie kiepsko - solidna porcja wysilku to swietny sposob na poprawe nastroju [przynajmniej w moim przypadku]. Wraca sie do domu po 23, zmeczony i zadowolony, natomiast gdy sie odpuszcza - to te 4 godziny poswiecone na trening + dojazd i tak przeciekaja miedzy palcami.
  • 0

budo_macz1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Instytut Kettlebell Sport Polska
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Kiedy Ty odpoczywasz, Twój przeciwnik trenuje :paker:

To jest motywacja :peace:
  • 0

budo_kefo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Na prawo od tego

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Siemanko. Gdy przychodzi ten gorszy dzien, swiat steje sie ponury :D wlaczam na swojej maszynie filmiki Vale Tudo. Po takiej serii nie ma mowy zeby mi sie nie chcialo :twisted: Zawsze jakis sposob ...
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Ja mam pecha do tych treningow :? Caly czas mam jakies przerwy. Teraz(3 tygodnie temu) obdarlem sobie skore na rece i od tej zasyfionej maty wdarlo mi sie zakazenie, wiec musialem unikac kontaktu z nia az sie zagoi. Potem byly swieta, a teraz ostra grypa(byla goraczka ponad 40C) i 3 tydzien w domu mija :?
Wiec teraz mam wrecz przeciwny problem(staram sie zniechecic do treningow). :X
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA

Ja mam pecha do tych treningow :? Caly czas mam jakies przerwy. Teraz(3 tygodnie temu) obdarlem sobie skore na rece i od tej zasyfionej maty wdarlo mi sie zakazenie, wiec musialem unikac kontaktu z nia az sie zagoi. Potem byly swieta, a teraz ostra grypa(byla goraczka ponad 40C) i 3 tydzien w domu mija :?
Wiec teraz mam wrecz przeciwny problem(staram sie zniechecic do treningow). :X


rzeczywiscie niezbyt przyjemnie :? Zycze powrotu do zdrowia... :)

widze ze to nie tylko mi sie czasami w ogole nic nie chce :)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
nic innego nie da sie dodac niz już to co zostało wyżej napisane, moim bodżcem kiedy motywacja do treningów gdzieś mi sie zapodziewa są dyplomy które zdobyłam dzięki wielkiemu wysiłkowi i wytrwałej pracy-patrzę na nie i motywacja wraca jak bumerang :) :) :)
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Po paru latach treningów nie ma problemu z motywacją do ćwiczeń, musisz się ruszać to jest jak nałóg. Zmieniają się cele treningu i sam trening: podejście, intensywność itp.
Każdego może dopaść zwątpienie w sens tego co robi, ale kiedyś przeczytałem co powiedział Joe Moreira: można mieć lepsze i gorsze dni, ale trzeba trenować - wtedy są efekty.

Pozdrowienia dla wytrwałych!
  • 0

budo_mariusz_j
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MOTYWACJA
Byłem ostatnio na pewnym koncercie i niech Ci co nie byli żałują.
Dzięki dobrym rozgrzewkom i częstym treningom na Ryu-Te, wspólnie z kolegami, mogliśmy podołać a przede wszystkim rozgrzać publiczność do białości. Za nami wszyscy się podnieśli z krzesełek by wspólnie się bawić.
:peace: P.S. Sądzę że to jest dobra motywacja do dalszych treningów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024