Skocz do zawartości


Zdjęcie

Idioci...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Idioci...
Są ludzie, którzy potrafią człowieka (bardzo) zdenerwować. I ja niestety na takiego trafiłem... :X Chłopak ma ze sobą jakieś problemy. Jak sądzę, jest niezbyt zrównoważony psychicznie.

Mój problem poleg na tym, że nie mogę mu nic zrobić (choć, gdybym mógł, nic by z niego nie zostało :twisted: - to frajer). Gdy zwracam uwagę, nic sobie z tego nie robi. Staram się byc cierpliwy i grzeczny. ALE ILEŻ MOŻNA?!? Jeszcze trochę i go *%&$#@$!!! :evil:

Jak radzicie sobie z takimi ludźmi?
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Olewam z góry na dół sikiem parabolicznym :wink: i unikam . Życie jest zbyt ktrótkie by się przejmować palantami ...
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

Są ludzie, którzy potrafią człowieka (bardzo) zdenerwować. I ja niestety na takiego trafiłem... :X Chłopak ma ze sobą jakieś problemy. Jak sądzę, jest niezbyt zrównoważony psychicznie.

Mój problem poleg na tym, że nie mogę mu nic zrobić (choć, gdybym mógł, nic by z niego nie zostało :twisted: - to frajer). Gdy zwracam uwagę, nic sobie z tego nie robi. Staram się byc cierpliwy i grzeczny. ALE ILEŻ MOŻNA?!? Jeszcze trochę i go *%&$#@$!!! :evil:

Jak radzicie sobie z takimi ludźmi?


Ale chodzi o co? Ze na treningach?
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

Olewam z góry na dół sikiem parabolicznym :wink: i unikam . Życie jest zbyt ktrótkie by się przejmować palantami ...

Dokładnie, ja też takich unikam....
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
olewac i lekcewazyc
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
olewać i unikać....
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Najpierw zastanowić się, co cię w nim denerwuje i upewnić się, czy przyczna nie leży w tobie. Jeśli nie, wybaczyć mu, bo nie wie co czyni.
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

Że na treningach?

To by było dobrze. Wtedy nie byłoby problemu :twisted: Ale ja z nim studiuję. Tylko przed i w trakcie zajęć się z nim widzę. Dlatego argument siłowy odpada.

Dziś stwierdził, że chętnie by mi "wpierdolił". Powiedziałem mu, żeby spróbował... wymiękł :cry: . Ale się nie zamknął.

Wiem, moge go ignorować (to najlepsze rozwiązanie). Ale jestem dopiero na trzecim roku... jeszcze ponad dwa lata będę go widział... :?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
to wystartuj ostro-znajdz koleisa i spokojnie,ale nieprzyjemnie mu wyjasnij,czemu cie denerwuje i czemu nie warto zeby to robil
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
no chłopie!!!!! i ty jestes mistrzem rayz-do ????
mi tam potrzeba 10 sekund żeby sprowokowac kazdego do reakcji na która bedę musiał reagowac..jak chcesz mu wpieprzyc to go sprowokuj i już...a jesli nie chcesz to pogłaszcz go po główce i powiedz żeby powiedział mamie że był niegrzeczny w szkole i umył za kare naczynia po obiedzie...
siła wewnętrzna-siła spokoju.
tutaj na forum sprowokował mnie jeden łoś-woś...i co?? nic nie robię...siła spokoju....trzeba sie tego uczyc latami a ja sie już tego czę jakieś 15 lat...
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Patrz mu głęboko w oczy zawierając w spojrzeniu pytanie: "Ale o co chodzi?" To zabija najtwardszych.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

tutaj na forum sprowokował mnie jeden łoś-woś...i co?? nic nie robię...siła spokoju....trzeba sie tego uczyc latami a ja sie już tego czę jakieś 15 lat...


Też mi coś, jak masz żonę i dzieci to poziom siły spokoju osiągasz w kilka lat, a nie w 15. A z teściową to już kurs extra intensywny, siła spokoju po roku.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

Dziś stwierdził, że chętnie by mi "wpierdolił". Powiedziałem mu, żeby spróbował... wymiękł :cry: . Ale się nie zamknął.

Wiem, moge go ignorować (to najlepsze rozwiązanie). Ale jestem dopiero na trzecim roku... jeszcze ponad dwa lata będę go widział... :?



też już tego typu cytaty słyszałem ,nic sobie z tego nie robiłem, ale zawsze do czasu, zdybaj go w jakimś zakamarku, zapytaj o ten wpierdol, i pogadah z nim ręczni, skoro chce ci wpierdolić jak piszesz, skoro ci tak gada, to znaczy że musialem mu popuscic wczesniej i siegnój rozbestwił. Nie da ci spokoju dopóki coś go nie zaboli, nmnie jak by coś takiego walnął, to bym odpowiedział, jak Ty a co do dalszej reakcji to nie wiem. Sprowokuj go do akcji, aj kktos pisał, pobijecie, a Ty będziesz wiedział na czym stoisz, on zrestą też.


Co do trzeciego roku studiów, mieliśmy też gnoja na studaich, co się wpychaj przed szereg, na baletech wywoływaj awantury, w których ze dwa trzy razy paru innych oberwało itp., przed egzaminem wpychał się przed mnie, no to pusciły mi nerwy, dwa szybkie, był wir przed drzwiami, szamotanina, wrzaski dziewczyn, fajno było, troche mnie geba bolała, bo oddać potrafił, on tego dnia nie zdawał już egzaminu, ja zdałem :-) ale tak nie postępuj, ja byłem na tego gościa cięty, i miałem poparcie innych.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Sid jak będziesz bierny to on ci nie popuści,cały czas tylko go będziesz nakręcał.Skoro się go nie boisz to strzel mu w ryj i tyle.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

Że na treningach?



Dziś stwierdził, że chętnie by mi "wpierdolił". Powiedziałem mu, żeby spróbował... wymiękł :cry: . Ale się nie zamknął.


mnie cośtakiego wqrwia....omiajaj go na wszelki słuczaj a jak będzie dalej namolny i cos tam pie...czy ci gorził to dojec go w jakiejs uliczce bez świadków,albo sprowokój go,ze zaatakował....
pomyslnego rozw.sprawy(napier próbuj pokojowo :wink:
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Z tym kolesiem tak jak z tesciowa bedzie. Jak nie trzasniesz to sie nie zamknie. Mysli, ze znalazl sobie chlopca do bicia, ktory na jego zaczepki nic mu nie zrobi i tak sie bedzie zbieralo zbieralo. Najpierw slownie bedzie probowal ci dowalic, nie postawisz sie przejdzie do rekoczynow. Caly czas bedzie sie posuwal po kroczku w strone coraz wiekszego pastwienia sie a ty coraz gorzej bedziesz sie czul. Co zrobic ? Pokazac mu, ze tak latwo z toba nie pojdzie, ewentualnie sprowokowac, ale sadze, ze to raczej ostatecznosc.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Coz mialem podobna sytuacje ale w liceum ... Koles nie wiem z jakiego powodu sie przywalil do mnie i jego hobby stalo sie dokuczanie mi ... Coz z natury jestem spokojny wiec go po prostu olalem ... Jak prubowal czegos wiecej to na tyle agresywnie reagowalem ze szybko rezygnowal ... Raz mnie na lodzie (co ciekawe szlismy i gadalismy normalnie a ten nagle od tylu mnie podcial ...) wywrocil i siedzac na mnie "natarl mi gebe" a raczej prubowal ... Zrzucilem go z siebie i bodajze kopnalem w brzuch, po czym on uciekl, a mnie trzymalo 3 kolesi ...

Nastepnego dnia w szkolce pojawil sie i zaczal chwali jak to mi "nastukal" ... Nie wytrzymalem po skonczonej szkolce zaczekalem na niego i przekonal sie co jest wart ... Po tym juz nigdy nie przyczepil sie do mnie o nic ...

Aha tolerowalem go 2 lata z tego co pamietam ... Teraz wiem, ze na pierwsza zaczepke powinno sie reagowac tak by zapamietal, ze jest gowno wart ... Niewiem z czego to sie beirze, ale on nie zrezygnuje dopuki go nie obijesz porzadnie i przy swiadkach ... Pamietaj tylko by to on zadal pierwszy cios coby potem nie mial podstaw w sadzie ... Z takimi nic nie wiadomo ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Wyszydzić. A potem oszczać i ignorować. Jeśli stanie się namolny, to po trzecim ostrzeżeniu sprowokować i wpierdolić (oczywiście w obronie własnej :) , zadbać o stosownych świadków ;) ). Powinno pomóc...
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...
Jak długo sobie pozwolisz traktować się w ten sposób, tak długo będziesz się męczył.... :? Niestety pewnych ludzi szacunku do siebie trzeba nauczyć... przykre, ale prawdziwe. Z podpuchniętymi oczyma zmienia się zwykle obraz postrzeganego świata :)
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Idioci...

... Pamietaj tylko by to on zadal pierwszy cios coby potem nie mial podstaw w sadzie ... Z takimi nic nie wiadomo ...

Pozdrawiam.


ojjjjj......przy świadkach to ja ci nie radzę nikogo tłuc nawet w obronie własnej...chyba,ze są to "Twoi"świadkowie i są wypróbowanie......inaczej koleś mże cię zaskarżyć o pobicie a z tymi świadkami to różnie jest...a skąd wiesz czy to naprzykład nie jakis dawny kumpel winny przysługę....czy ktoś kto nie lubi ormować???
pomyśl trzy razy zanim uderzysz,bo mozesz miec zajebiste kłopoty....a jak chcesz rzeczywiscie najebac klienta to solówka,bez świadków i tak,zeby śladów nie było(obrazenia na twarzy czy złamania todobry matriał...ale dla policyjnych i takich tam).....
to tyle z mojego doświadcznia
pozdrawiam i zycze powodzenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024