Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wybierasz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Co wybierasz?
Hipotetyczna sytuacja:masz 2 sekcje:jedna do ktorej chodza ,ludzie w twoim wieku,latwo sie z nimi dogadujesz,mozesz na nich liczyc takze poza treningiem,jednym slowem "otoczka"treningow jest bardzo fajna.Ale jest jeden,dosc mocny minus-jest to sztuka walki uwazana ogolnie za srednio skuteczna,mimo iz cos tam jednak juz sie nauczyles(niech bedzie to Taekwondo).Z drugiej strony masz do wyboru sekcje,w ktorej wlasciwie z gory wiesz,ze nie znajdziesz partnerow,trening opiera sie wiec tylko na tym,ze przychodzisz na sale,cwiczysz,nie zamieniajac z nikim slowa wychodzisz.Tu z kolei tkwi silna strona-jest to sztuka walki calkiem skuteczna,wykladana pod katem tego,na czym ci zalezy- samoobrony(hm niech bedzie to...Judo).
Co wybierasz?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Ja bym wybral TKD. Raz ze - jak napisales - atmosfera, dwa - bardziej lezy mi styl uderzany niz "rzucany".
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Nie oceniaj niczego z gory. Przeciez w sekcji z czasem poznasz ludzi i dogadasz sie z nimi.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Napoczątek poszedl bym na pare treningow na TKD i Judo, dopiero po tym bym wybral na co na stale bede chodzil.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Nie warto sie sugerować kolegami. Nie wiesz jak długo wytrwają trenując i może sie okazać, że po np. dwóch miesiącach olewaja trenowanie. Oczywiście tak być nie musi. W nowej sekcji tez z czasem zapoznasz się z ludźmi i będziesz miał do kogo otworzyc buzię. A co do stylu - odwiedź obydwie sekcje, spróbuj i potem zdecyduj co ci bardziej odpowiada.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
najlepiej jest wlasnie przejsc sie na kilka trenignow tu i tu, zobaczysz co Ci bardziej lezy.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
j.w-czyli pochodz do obu i zdecyduj.a moze nawet uda ci sie chodzic na treningi jendej i drugiej?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Pytanie jest z założenia głupie. A jak by wszyscy odpowiedzieli wybierz judo to byś się przezstał zastanawiać? Prxzecież to kurde twój własny wybór i tylko ty możesz to rozstrzygnąć. Mam wrażenie, że szukas zjelenia na którego można będzie zwalić winę, jeśli okaże się że wybrałeś źle. "To nie ja, to oni mi doradzili!" Człeku, róbta co chceta robić i nie ogłaszajta referendów w tej sprawie. Wkrótce pojawią się tu zdjęcia dziewczyn i ankieta: "Z którą mam się umówić. Dodam, że Panna A ma ładne cycki, ale niebezpieczny aparat na zębach, a Panna B sprawne ręce, ale po orgaźmie dostaje czkawki. Pomóżcie!"
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Ja bym wybrał TKD, zresztą i tak już to trenuję, ewentulanie judo jako uzupełnienie, dla treningu samoobrony.
  • 0

budo_adellon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Chodziłem na Judo dwa lata, teraz chciłbym się zapisać na TKD a to z tego powodu, że trener naszej sekcji, że tak powiem jakies dziwne treningi prowadził. Był spoko ale za mało dawał gimnastyki a walki w górze były tylko raz, na dwa tygodnie - jeden.

Osobiście bym wybrał TKD, z samym judo jako samoobrobnie się nie obronisz na ulicy choć bardzo się przydaje jak ktos cię podcina - wtedy tylko łatwy unik a goscie w koło - "dobry, dobry" ...

I styl chwytany i uderzany jest ważny.

IKończąc dlugiego posta radzę tak jak poprzednicy; pojdź i się przekonaj.
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?

Hipotetyczna sytuacja:masz 2 sekcje:jedna do ktorej chodza ,ludzie w twoim wieku,latwo sie z nimi dogadujesz,mozesz na nich liczyc takze poza treningiem,jednym slowem "otoczka"treningow jest bardzo fajna.Ale jest jeden,dosc mocny minus-jest to sztuka walki uwazana ogolnie za srednio skuteczna,mimo iz cos tam jednak juz sie nauczyles(niech bedzie to Taekwondo).Z drugiej strony masz do wyboru sekcje,w ktorej wlasciwie z gory wiesz,ze nie znajdziesz partnerow,trening opiera sie wiec tylko na tym,ze przychodzisz na sale,cwiczysz,nie zamieniajac z nikim slowa wychodzisz.Tu z kolei tkwi silna strona-jest to sztuka walki calkiem skuteczna,wykladana pod katem tego,na czym ci zalezy- samoobrony(hm niech bedzie to...Judo).
Co wybierasz?


Na treningu się ĆWICZY, a nie rozmawia!!!
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Słoniak-jestes w bledzie-obecnie chodze na TKD,i mialem zamiar,jak juz zreszta ktos radzil,dodac jakis styl parterowy,ale narazie czas nie pozwala.Pytalem z ciekawosci,bo sam gdy wybieralem TKD mialem pewne dylematy
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Cieszę się, że coś tam w końcu wybrałeś, co nie zmienia mojego zdania. Pytanie było głupie i mogło co najwyżej posłużyć do próby robienia ankiety. Tyle, że wtedy powinno się znaleźć w dziale "Testowanie".
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
To nie tak-na TKD chodze od 7 miesiecy,wiec nie zdecydowalem sie dopiero teraz.A ankieta(jak to ankiety)ma za zadanie odpowiedziec mi na pytanie,gdyz zaciekwilo mnie co inni uzytkowicy forum sadza na ten temat,i na pewno nie ma to na celu"szukanie jelenia,na ktorego moge zwalic wine"
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Wybrałbym TKD bo wolę ćwiczyć to co bardziej mi się podoba.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?
Majac wybor miedzy "mala skutecznosc + przyjemna atmosfera" a "duza skutecznosc + kiepska atmosfera" ....wybralbym to drugie . Ja na trening przychodze nie po to zeby se pogadac i miec frajde z milej "otoczki"...ale zeby trenowac .
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybierasz?

Ja na trening przychodze nie po to zeby se pogadac i miec frajde z milej "otoczki"...ale zeby trenowac .


Amen.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024