Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAk sie odblokować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JAk sie odblokować
Mam dziwny problem.
Moja kondycja fizyczna raczej nie kuleje.
Mam 195cm wzrostu i 120kg tłuszczo mięsni :)
Ale jakoś jesli chodzi o bijatyki.... :oops:
Nie umiem się odblokować.
JAk się cwiczyć by potrafić zareagować agresywnie anie defensywnie... lub co najgorsze .. wogole nie zareagować.
  • 0

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Mozesz iść do jakiejkolwiek szkoły walki z dobrą opinią ćwiczących (szególne byłych, nie obecnych, bo obecni zawsze przesadzają z wychwalaniem), a na pweno naucysz się dobrych odruchów.

ps. Z książki nikt się nic pożytecznego o sztukach walki nie nauczył
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Hm a trenujesz cos?Jezeli tak to daj znac co,jezeli nie,to tez daj znac :wink:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Masz 2m 8O
Kto sie Ciebie odważy uderzyc? :)
A tak serio, to odczuwasz strach czy odczuwasz...niemoc?

A trenujesz cos?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
195 cm i 120 kg, no no kawal chłopiska jestes, jesli jestes zalany tluszczem to moze pomysl o sumo :lol: :wink:
A tak na serio ja bym sie bal zaczepic takiego miska wiec chyba nie masz sie co bac o to ze sie nie odblokujesz. Jesli ktos Cie zaczepi to pomysl jesli on ma mnie zajebac to ja sie postaram jak najbardziej go uszkodzic.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Niestety ten problem pojawia się u wielu osób trenujących a wciąż nie umiejącyhc sie przełamać. W archiwum znajdziesz wiele tego typu wypowiedzi. Moja rada - sekcja gdzie jest dużo sparingów. Troszke sie otrzaskasz i będzie trochę łatwiej np. komuś przypieprzyć.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
sparingi, troche psychologii, wiara w siebie itd. itd. ps. 120 kilo to chyba lekka nadwaga. takze z ta kondycja to popracuj :) wiem co mowie bo to samo mam :D
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
ostatnio stalem na przystanku czekam na nocny autobus stoi laska okolo lat 17-18 idzie 2 gosci nagle jeden podchodzi i zaczyna ja obejmowac calowac 2 kumpel - 2 m wzrostu stoi i patrzy- nawet nie zdazylem sie odezwac jak podjezdza 2 gosci do nich zadne koksy wygladali jak mlodis bracia tego duzego -nawet ich dwoch nie mialo takich plecow jak on i jada im z gatka zaraz dostaniecie wpeirdal za ta laske itd. a na to ten duzy odsuwa sie i zaczyna ich przepraszac ze kumpel wypil sobie, ze juz ida i zostawia ja w spokoju, po prstu mieli jaja chlopaki i zniszczyli ich gadka :)
wzrost i masa jak widac to nie wszytko potrzebna jest psycha ale na pewno sobie poradisz z tym musisz tylko sie odblokowac wszystko z czasem a moze bedziesz musial sie przelamac bo rzeczywistosc cie zmusi do tego
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

ostatnio stalem na przystanku czekam na nocny autobus stoi laska okolo lat 17-18 idzie 2 gosci nagle jeden podchodzi i zaczyna ja obejmowac calowac 2 kumpel - 2 m wzrostu stoi i patrzy- nawet nie zdazylem sie odezwac jak podjezdza 2 gosci do nich zadne koksy wygladali jak mlodis bracia tego duzego -nawet ich dwoch nie mialo takich plecow jak on i jada im z gatka zaraz dostaniecie wpeirdal za ta laske itd. a na to ten duzy odsuwa sie i zaczyna ich przepraszac ze kumpel wypil sobie, ze juz ida i zostawia ja w spokoju, po prstu mieli jaja chlopaki i zniszczyli ich gadka
wzrost i masa jak widac to nie wszytko potrzebna jest psycha ale na pewno sobie poradisz z tym musisz tylko sie odblokowac wszystko z czasem a moze bedziesz musial sie przelamac bo rzeczywistosc cie zmusi do tego



może duży grzeczny chłopak był :P
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Szczera racja, najwazniejsza jest psychika. Ja tez znam kilku takich 2 m drabow po ponad 100kg i choc bez problemu mogliby pokonac nie jednego a nie chca wogole nawet prubowac sie bronic.Dla mnie to jest poprostu zalosne jak koles 3 glowy nizszy i 5 razy lzejszy tepi sobie takiego goscia :? . A zato zauwazylem ze dosci czesto osoby male i kruchej postury maja lepsza psyche i mniemanie w swoje sily niz niejeden duzo wiekszy od nich. :)
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

Ale jakoś jesli chodzi o bijatyki.... :oops:
Nie umiem się odblokować.
JAk się cwiczyć by potrafić zareagować agresywnie anie defensywnie... lub co najgorsze .. wogole nie zareagować.


Ty dobry chłop jesteś po prostu :wink:

Mars
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Hhehe, nie cwicz tylko na przechodniach ;)

Pozdrawiam :]
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
U mnie przede wszystkim to wychowanie.
Ojcien mnie uczył bym sięnie bił, i teraz taka ciota
wyrosłem.
Nic nie trenuje bo po prostu nie mam czasu.
Latem zaczynam dbac o kondychę bo u mnie to "cienko".
Moze sa jakies ksiązki dot. kształtowania
umysłu w taki sposób my się odblokować.
Tak czy inaczej dzieki za rady...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
trzeba miec dusze wojownika a tego nie da sie niekiedy uzyskac nawet poprzez dlugoletni trening
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Sam sie odblokujesz kiedy nastapi twoj moment. Zalezy od sytuacji. iZalezy w czyjej obronie masz stanac.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Znam ludzi ktorzy zawsze prowadzili pacyfistyczne zycie...a jak przyszlo co do czego , to uwalniali prawdziwego ducha walki .
Pewnie slyszeliscie o przypadku kiedy to w usa jacys kolesie porwali dziecko do samochodu...matka podbiegla , wyrwala drzwi od fury i uwolnila dzieciaka 8O (serio ! autentyczna sprawa ) . Ludzie nawet nie wyobrazaja sobie jakie poklady energi w nich drzemia...trzeba je tylko umiec wyzwolic .
Moja rada...sparuj! Musisz sie przyzwyczaic do...walki . Kiedy sparujecie..nie ustalajcie zadnych regul...walka ma byc maksymalnie realna . Aha i dawaj z siebie wszystko...zadnej "fory" . Jesli chcecie byc delikatni..to lepiej pograjcie w szachy .
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
ALe ja sie boje ze goscia zabije.
nie mam sprzetu i nie stac mnie na kluby.
Mam taką sytuację finasową jaką mam.
Raz w zyciu sie biłem i gosc poleciał
z 1,5 metra jak go popchnąłem tylko..
ten strach ze kogos za bardzo uszkodze
mnie blokuje.
Nie jestem wielki i tłusty..
jestem gruby tofakt..
ale w domu bawię się w boksowanie scian :)
to całe mury się trzesą ...
i to nie jest lepianka z gliny :)
Kiedyś chodziłem na siłownie
ale miałem lekkie obtrzydzenie.
Nie wiem czy to ja trafiłem na
takie cóś...
jakiś gość pięc minut powyciskał na hanklach
i leciał do lustra.. ???? :?
A moi koledzy macali się i mnie kto ma większe mięścnie..
trochę gejami mi zaleciało.. i się zmyłem :)
Moze dlatego ze mieszkam w małym miasteczku...
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Trenuj z lepszym od siebie, taki zawodnik pozwoli Ci na zadawanie silnych uderzen, nawet bedzie Cie do nich zachecal. Przekonasz sie ze nie jest tak prosto zrobic krzywde a jednoczesnie poznasz swoja sile. Znajac swoje mozliwosci nie bedziesz mial problemow z reagowaniem prawidlowo w roznych dziwnych sytuacjach.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
To juz niejednokrotnie zostalo tu powiedziane ze na ulicy najwazniejsza jest praktyka.Jezeli jestes zaprawiony w bojach to i psychika ci sie poprawi.Pytanie tylko czy warto swiadomie prowokowac niebezpieczne sytuacje.Moja rada jest taka jak innych.Idz na jakas sztuke walki lub jezeli nie masz kasy to zacznij sparowac.Doda ci to napewno pewnosci siebie.I bedziesz mial leprze wyczucie swojej sily zeby komus krzywdy nie zrobic.
A jesli chodzi o odstraszanie wygladem.Czasem to jest prawda.Ale ja mam takiego znajomego ktory tez do malych nie nalezy,a na dodatek z twarzy wyglada jak gosc z ruskiej mafii.I on mowi ze faktycznie niektorzy z gory rezygnuja ze starcia z nim.Ale inni wrecz przeciwnie,chca sie sprawdzic.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Moze głupie pytanie, ale ile masz lat, GDC?

No, bo psycha sie z wiekiem kształtuje.... .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024