Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAk sie odblokować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
24 lata zycia w ciszy i spokoju..
a tutaj swiat się zmienił :?
jak bym przespał 24 lata :roll:
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Wiesz,jezeli ci zalezy,to znajdziiesz cos dla siebie mimo,jak piszesz,braku pieniedzy-W Polsce popularne jest Judo,czesto skladki miesieczne to groszowe sprawy,podobnie sprawa ma sie z boxem.Moglbys tez namowic kumpli na sparingi.
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
fajne masz problemy ja zyje nieco krocej a dokladnie o rok i nigdy nie bylem zmuszony do lania sie na ulicy mam 176 wzrostu co sprawia ze na pewno tak jak i ty odstraszam ludzi jakikolwiek moje starcia byly celowe i sprowokowane przeze mnie....nie wiem moze zyje w cudownym miejscu gdzie nikt nikogo nie napada i nie probuje okrasc:))
.. a na otrzaskanie sie polecam wiejskie festyny.. tak jak juz sie zaczyna sciemniac i wszycy sie troche wstawia to o sparing latwiutko wioska na wioske podlanczasz sie i masz zabawe i godnych przeciwnikow wyrobionych na rzucaniu 50kg workami i innym sprzetem......a psycha to jak niesmialosc raz czy dwa sie ja przelamie i bedzie juz ok.....zreszta moje zdanie jest takie ze kazdy raz w zyciu powinien dostac solidny wpier....
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

ALe ja sie boje ze goscia zabije.

Bez kitu, mam chyba podobny problem. Tez jestem dosyc duzy ale lzejszy(193cm/83kg). Z tego powodu raczej nikt mnie nie zaczepia. No ale dzisiaj z powodu prymitywnego zartu zdenerwowalem sie jak nigdy dotad (z reguly jestem spokojny) i malo nie rzucilem sie na 2 gosci. Zatrzymalo mnie tylko to, ze byli ze szkoly i jakbym im cos zrobil to mialbym przerabane. To jest dla mnie najwieksza blokada. Strach przed zrobieniem komus krzywdy. Sam moge oberwac ale nie chce wyladowac w kryminale... Co na to poradzicie?
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Moze zostan poslem...Bedziesz mial immunitet i nikt cie nie ruszy :D
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Dobra mowicie ze wystarczy obicie sparingi i sie przełamie . od paru lat sparuje 4-5 razy w tygodniu cwicze nonstop w walce sportowej mysle ze całkiem całkiem jestem (tak wiem skromnosc to podstawa ) ale na ulicy to zupełnie zapomina ze rece nalezy podniesc mam odruchy balans tłowiem czy cos ale zero myslenie za cos cwicze i przełamac sie nie moge mam 180 cm i waze 71 kg i ostatnio miałem sytuacje ze jeden koles taki mojego wzrostu z 100 kg z zaskoczenia podszedł do nas 3 odrazu zaczał napieprzac kopac w jaja ja stałem jak wryty i co poradzicie ?
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

.. a na otrzaskanie sie polecam wiejskie festyny.. tak jak juz sie zaczyna sciemniac i wszycy sie troche wstawia to o sparing latwiutko wioska na wioske podlanczasz sie i masz zabawe i godnych przeciwnikow wyrobionych na rzucaniu 50kg workami i innym sprzetem......a psycha to jak niesmialosc raz czy dwa sie ja przelamie i bedzie juz ok....


serio? :D Oo... musze to wyprobowac kiedys Oo...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
nie chce sie znowu powtarzac ale moim zdaniem trzeba z siebie wydobyc wojownika. To nie jest proste i na tao nikt nie da ci recepty w aptece lub sprzeda w sklepie. Niektorzy rodza sie i maja to cos od zawsze inni staja sie po latach a wielu ludzi do smierci jest tkz dupa wolowa i nie zmieni sie tego.
Musisz zwalczyc w sobie strach bo o to glownie chodzi to nie jest jakas blokada to jest STRACH. Zacznij od tego ze cos przd czym masz nawet jakies male opory przelamiesz na przekor wlasnej psychice. Krok po kroku moze dojdziesz do tego ze przestanisz sie bac lub moze lepiej powiedziane zaczniesz swoj strach kontrolowac.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
GDC trening ze sciana moze wyglada efektownie i moze budzic respekt u dylentantow, ale ma jedna wade (zreszta jak i pernammentny z workiem) - sciana i worek nie oddaja. Wybierz sie do jakiesj sekcji bokserskiej zaloz rekawice i wtedy okaze sie czy Twoj "cios zabija". Sadze, ze walczac z jakims dobrym bokserem go nie trafisz nawet raz.

A na wszystkie leki taka jest moja odpowiedz. Ja osobiscie cenie sobie moj strach, ktory zawsze, powtarzam ZAWSZE! (mimo wielu, wielu lat spedzonych na tzw. sztukach walk), pojawia sie przed walka. Ale ja nauczylem sie go rozpoznawac i nie mylic go z urazonym ego i poczuciem dyskomfortu.
Wiem, ze jest... moim najlepszym przyjacielem.
To on powoduje, ze zachowuje sie roztropnie, to on powoduje, ze mam opory ze skrzywdzeniem bliznich, to on powoduje (tfu! tfu! tfu!), ze nie wrabalem sie w jakas kabale, ktora czesto konczy sie pierdlem. To on powoduje, ze szukam mozliwosci kompromisu. To on w koncu powoduje, ze osiagam taki poziom niekiedy adrenaliny, ze potrafie sie obronic.

K_P
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
dobra blokada to np marihuana taka sytuacja miala miejsce ...wioska stacja pkp stalo 7 kolesi opartych o barierke i palilo gandzie a byli to typowie powiem ze otrzaskani w sparingach w jednej czy drugiej mordowni... i zazwyczaj przyciagajacy bramkarzy we wszelkiego rodzaju dyskotekach we wroclawiu gdzie sie pojawiali (a to jeden mial zwyczaj zasnac sobie o 4 rano a to inny zwykl wchodzic do knajpy po malej degustacji 40%) takze nie byli to ciecie do bicia i dnia jedengo na stacje zacjechalo autko i wysiadl z niego koks....jego towarzysz nieco mniejszy i dwie dziewczyny nie ruszyly sie z auta... dalej juz nie pamietam jak to sie zaczelo ale final byl taki ze pan napakowany podchodzil do kazdego z kolesi i padal strzal a z ich strony zero reakcji.. kazdy potulnie przyjmowal swoja kare :-) dwoch z nich w pewnym momencie zaczelo uciekac wskoczylo do malucha i wyrwalo do przodu i za nimi pojechal koksik......smieszna ogolnie sprawa biorac pod uwage ze naprawde kolesie mieli moralniaka ze dali sie w tak prosty sposob oklepac, ale jak mowili nie byli w stanie zareagowac....
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
jaranko uspokaja to fakt poza tym kazdy pewnie czekal kto pierwszy zareaguje i nikt nie chcial sie wychylac albo tamten koks byl gangsterem :2gunfire: .
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Znam to.. mnie kiedys tez tak zalatwili.. a moi koledzy jakby nigdy nic odwrocili sie i poszli dalej i zostawili samego. Luzik.
Nie mam z kim sie posparingować.. na razie ucze sie z komiksów kapitana zbika.. bo zero booksów moge znalezc.. a zabawy w sparing zacząłem od poniedzialku, bo wpadłem na pomysł ze polacze to z cwiczeniami na odchudzanie. I takem tutaj trafił.. 8)
  • 0

budo_lufa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
m@aciek i jak potoczyla sie dalej ta twoja historia zareaagowales czy nie,a i jeszcze jedno co cwiczysz za walke sportowa :?:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Jeden szkopul jest w tym ze w sekcji na sparach dosyc dobrze mi idzie. Udaje mi sie uchylac, bronic ale i celnie trafiac. Jednak jezeli chodzi o starcie poza mata to kiszka...
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

m@aciek i jak potoczyla sie dalej ta twoja historia zareaagowales czy nie,a i jeszcze jedno co cwiczysz za walke sportowa

5 lat san shou wicemistrzostwo polski w full contact do 70 kg ,,i jak sie potoczyło jedyne co zrobiłem to po tym jak ten koles co szesdł jak czołg na kazdego strzelił mnie w mazak to odruchowo wziałem głowe w bok i nie trafił doskoczył do kumpla kop w jaja i taki stzał z haka ze za jednym razem złamał nos rozciał policzek i warge dojechało 3 jego kumpli podobnej postury i zaczeła sie gadka no jak wryty stałem i to nie chodzi o obudzenie w sobie wojownika bo na macie czuje bezpieczenstwo sali bije sie w full contaccie z kolesiami po 80 kg po 90 kg i nie ma ze boli ze cos robie swoje ale na ulicy no nawet rąk zapomina podniesc nie wiem moze jak dorosne to sie naucze

Jeden szkopul jest w tym ze w sekcji na sparach dosyc dobrze mi idzie. Udaje mi sie uchylac, bronic ale i celnie trafiac. Jednak jezeli chodzi o starcie poza mata to kiszka...

no skads to znam poprostu rece mi do mojej postawy opadaja i najgorsze jest to ze nie boje sie dostac w głowe i jestem obity nie mowie ze wytrzymały ale obity ale no brak reakcji z mojej strony poprostu mi zal dupe sciska po tym jak sie zachowałem w takiej sytuacji jaka miałem
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
nie wiem, jak tak czytam wasze problemy to mi sie zdaje ze przydaloby sie wam chodzic do jakichs porzadnych szkol gdzie o bijatyke na przerwie nie trudno. Ja swoj strachh przelalamel w 4 podstawowki z robieniem ludziom krzywdy, potem to juz szlo zaleznie od akcji, ale nigdy mi rece nie opadly i zero reakcji.

Pozdro
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
bachen ma racje...2m wzrsotu i walczyć niedaje rady??jak nie walczysz to przynajmniej depsz mniejszych;p.Pozdro.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
PORZADNE szkoly to takie w ktorych sie bije??? a ja glupi zawsze myslalem ze jest na odwrot :D
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Moze chodzi im o porzadne szkoly uczace zycia na ulicy?
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

Moze chodzi im o porzadne szkoly uczace zycia na ulicy?


Jak juz sie w takiej "dobrej szkole" naucza tego "zycia na ulicy" to faktycznie maja duze szanse zeby na tej ulicy pozostac...
Takie "rownanie w dol" jest ostatnio modne w naszym kraju :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024