Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAk sie odblokować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Sorry za OT ale nie macie czasem tak [szczegolnie w mniejszych miastach lub na wlasnych osiedlach], ze jesli ma byc jakas walka z 1,2,3 agresorami przypuscmy mniejszymi [niewazne] i widzicie w niej swoje spore szanse, to nie obawiacie sie, ze po jej podjeciu i ew. zwyciestwie na drugi dzien wychodzac z pieskiem na spacer na klatce czeka was niemila niespodzianka w postaci wiekszej grupy z ktora szans juz nie macie? :? ja zawsze mam z tym problem u siebie.. Jesli temat gdzies byl - wybaczcie :)
  • 0

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
A co do odblokowania to jest tak jak napisali niektorzy wczesniej. Nie ma recepty. Mozna sie oklepywac na sparingach ale to nie koniecznie przyniesie jakis efekt. Przyjdzie kiedys odpowiedni moment..., a moze lepiej zeby go nie bylo? Anyway, jak juz nastapi, to niszcz ! :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

Znam to.. mnie kiedys tez tak zalatwili.. a moi koledzy jakby nigdy nic odwrocili sie i poszli dalej i zostawili samego. Luzik.
Nie mam z kim sie posparingować.. na razie ucze sie z komiksów kapitana zbika.. bo zero booksów moge znalezc.. a zabawy w sparing zacząłem od poniedzialku, bo wpadłem na pomysł ze polacze to z cwiczeniami na odchudzanie. I takem tutaj trafił.. 8)

To znaczy, ze u Ciebie, albo w pobliżu nawet boksu nie ma? 8O
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Sorry... chodiło mi op ksiązki...
szuklam sobie w internecie..
ale jakoś więcej poradników do kamasutry znajduję
niż samoobrony...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
taka rada dla autora niezapomnij nas poinformowac jak juz sie odblokujesz i napisz w jakich okolicznosciach sie to stalo :)
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
wolałbym nie musiec sie odblokowywać.. :) ale dam znać..
jak mnie nie zabiją...
ps.
Wynik juz znam... przegrałem :oops:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Kurde no, nie rozbudzaj naszej ciekawosci tylko napisz co i jak!
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Tzn juz po sprawie,czy z gory skazujesz sie na porazke :?:
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
z dupy ryja nie zrobisz... :P
urodziłem sie taki i taki chyba umrę... proszę tylko los by ta smierc była ze starości 8)
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
popadasz w jakąś psychozę. w twoim przypadku moze być już potrzebna pomoc psychologa. słuchaj jakies 20 lat temu podszedł do mnie na przystanku gość, wbił mi cos ostrego w dupe i kazał oddać kasę. był postrachem szkoły bo uchodził za psychola. był to okres kiedy matka mówiła mi, że nalezy przechodzić na druga strone ulicy jak idzie pijany i tak robiłem. przełom nastąpił, gdzies po roku moich treningów na kyokushinie, ten sam gość podszedł do mnie i powiedział że mnie zaje... bo coś mu nie pasiło. zajebałem mu takiego sierpa że usiadł i się rozpłakał. wtedy w moim przypadku nastąpiło odblokowanie. potem jak widziałem pijanego po drugiej stronie ulicy sam przechodziłem na jego strone i go prowokowałem. to byli przewaznie jednostrzałowcy. ale i wpierd... zaliczyłem parę razy konkretny.
potem poszło gładko ale strach ludzka rzecz, tylko idioci się nie boją. paraliżu jednak nie odczuwam.
to tyle jeśli chodzi o ulicę.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

potem jak widziałem pijanego po drugiej stronie ulicy sam przechodziłem na jego strone i go prowokowałem.


Po co prowokowac?
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Ja mam 195 i 85 kg. Postury jestem pokaźnej i to właśnie był powód dla którego obrywałem w szkole. Od starszych. Taka ciotka ze mnie była. Teraz dalej mam zerowe doświadczenie. Nigdy sie nie odważyłem zaatakować, a odkąd odszedłem z gimnazjum to i nie miałem konkretnej okazji na to. Nie mam z tego powodu kompleksów. Dobrze mi z tym. Ojciec mnie nauczył żeby sie nie bić. Oczywiście mam nadzieje, ze jak ktoś kiedyś będzie miał obiekcje do mojej kobiety czy coś w tym stylu to będę w stanie przypomnieć sobie wszystkie sparingi.
Rada odemnie. Olej to. Nie musisz sie bić. To wcale nie znaczy ze jesteś mięczakiem czy ciotą. Koleś który Cie zaczepia nim jest. Wydaje mu sie ze jest cwaniak (wydaje mu sie), a tak naprawde to wykolejeniec, który nie potrafi nic zrobić ze swoim życiem.
No a z szukaniem ksiażek to polecam odpuścić sobie. Jak nie bedziesz trenował to sie nigdy niczego nie nauczysz o walce. Nawet z najlepszej ksiażki najlepszego autora.
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Po co prowokowac? po to żeby się odblokować.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Też mam straszny problem z odblokowaniem się :| Nigdy z tym nie miałem problemy ,byłem nawet agresywny :| (to źle wiem)
Kiedyś miałem solówke po szkole ,koleś był wielki i się nieźle lał . Robił ze mną co chciał wziął mnie na dosiad i lał na ziemi . Jak już 'pozwolił' mi wstać wybuchła we mnie cała złość ,strasznie byłem wqrwiony ,że mnie ciągle lał ,a ja nic nie mogłem zrobić . Wkońcu wstałem złapałem go za głowe i rzuciłem o ściane 8O a lewym sierpem złamałem szczęke ,aż nie mogłem uwierzyć w to co zrobiłem . Potem mnie odciągnęli . Potem to już porażka przenieśli mnie do innej szkoły do innej dzielnicy tam mnie zaczepiali , a ja nic nie robiłem najczęściej ich poprostu omijałem .
Tylko lipa dać się gnoić i nic nie robić :X Potem się pogarszało z czasem na ulicy bałem się patrzeć w oczy potencjalnym agresorom . Kiedyś mnie zaczepił jakiś menel jak byłem z qmplem (gdzieś 45 lat ponad 180cm z 90 kg). Koleś puszczał do mnie texty w stylu 'dawaj kase bo mam szybki interes i szybko Cie moge załatwić' przy tym wymachiwał mi ręką :| . Chciał mnie uderzyć ,ale jakimć cudem się uchyliłem . Qmpel dał mu jakąś kase i zostawił nas w spokoju ,ale nigdy nie byłem tak wściekły ,że nic nie zrobiłem i byłem totalnie stunningowany :X :X
  • 0

budo_amerindio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Associacao de Capoeira Lagoa da Saudade III

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Tez kiedys niemialem tego problemu. Jak mnie koles w podstawowce sprowokowal i rozwalil warge, to stracilem na chwile swiadomosc i ocknalem sie siedzac na nim i robiac miazge z twarzy. Nawet niepamietam jak go wywalilem. Mialem jeszcze kilka potyczek ale kilka lat temu w walce kilku na kilku, jak koles byl na ziemi, zaczalem go glanowac po glowie, a potem kumpel mi uswiadomil ze moglem go przeciez kopnac w potylice i koniec. Od tego czasu mam raczej opory przed realna walka. Czasami sparuje z kumplami ale to przeciez nie to samo. Co jesli kiedys sie zapomne i kogos zbytnio uszkodze? Sam w sumie tez raz dostalem niezle i wiem ze cialo ludzkie jest wytrzymale ale boje sie ze uszkodze kolesia za bardzo.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

popadasz w jakąś psychozę. w twoim przypadku moze być już potrzebna pomoc psychologa.

Sorki,ze nie na temat, ale jak przeczytałem powyższy cytat, a potem zobaczyłem Twój avartar to myślałem, ze się przkrece... :D :D :D
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

popadasz w jakąś psychozę. w twoim przypadku moze być już potrzebna pomoc psychologa. słuchaj jakies 20 lat temu podszedł do mnie na przystanku gość, wbił mi cos ostrego w dupe i kazał oddać kasę. był postrachem szkoły bo uchodził za psychola. był to okres kiedy matka mówiła mi, że nalezy przechodzić na druga strone ulicy jak idzie pijany i tak robiłem. przełom nastąpił, gdzies po roku moich treningów na kyokushinie, ten sam gość podszedł do mnie i powiedział że mnie zaje... bo coś mu nie pasiło. zajebałem mu takiego sierpa że usiadł i się rozpłakał. wtedy w moim przypadku nastąpiło odblokowanie. potem jak widziałem pijanego po drugiej stronie ulicy sam przechodziłem na jego strone i go prowokowałem. to byli przewaznie jednostrzałowcy. ale i wpierd... zaliczyłem parę razy konkretny.
potem poszło gładko ale strach ludzka rzecz, tylko idioci się nie boją. paraliżu jednak nie odczuwam.
to tyle jeśli chodzi o ulicę.

Ale właśnie najtrudniejszy jest ten moemt przełamania się potem idzie jak zpłatka... .
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

Ale właśnie najtrudniejszy jest ten moemt przełamania się

Widzę, że założyłeś dwa podobne tematy, odpowiedziałem ci wczoraj szczegółowo tam:

http://www.forum-kul...=65350&start=45

ps: ...a książek o pozytywnym myśleniu i poradników dla akwizytorów nie polecam, ewentualnie tylko publikacje mistrzów RAYZDO :wink: .
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować

Ale właśnie najtrudniejszy jest ten moemt przełamania się

Widzę, że założyłeś dwa podobne tematy, odpowiedziałem ci wczoraj szczegółowo tam:

http://www.forum-kul...=65350&start=45

SORRY WOS, TEMAT TEN SAM ALE TU JEDNAK NIE TWÓJ, zmyliła mnie twoja wypowiedź podobna do tej na CROSS BUDO, gdzie założyłeś topic o "problemach z psychiką". No, zajrzyj tam jak chcesz.
Heimdall
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAk sie odblokować
Wracając do tematu..
Jakbym poszedł do szpitalnego psychologa z prośbą - o
odblokowanie mnie do walki.. to chyba by mnie
wysłał na głebsze badania dot. psychozy maniakalno
lękowej... :P

Chyba mówimy o takich specjalnych psychologach...
macie na takich namiary ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024