Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
dzieki Tarciu za odpowiedz, to cudowne ze treningi sa takie tanie, ale chyba zapomiales dodac do tego oplate za NFZ :) sprobuje was jakos znalesc w tym tloku :)
Co do Tsunami to narazie odpada, jestem zbyt mietki aby moc to cwiczyc. Poza tym nie zasluguje na to aby stanac na jednej klepce wraz z soke docentem Ryszardem Muratem.
Mimo wszystko moze kiedys dozyje tego zaszczytu, moze znajda sie jacy dzielni wojownicy na tym forum, ktorzy to zebrali by tyle odwagi aby udac sie razem na trening do grand mastera? :) :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
Ja bym może spróbował... ale trochę się boję. Oni tam mają sparringi bez rękawic, i można wyłapać na pysk :roll:

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
no co ty zanim ta reke z biodra dotrze do twojej twarzy to usłyszysz to jego słynne darcei mordy:)

nie boj sie nie boj..dasz rade:)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
ehh... zejdźcie troche z tsunami (przynajmniej na pare postów ;) ) bo się chłopak przestraszy a to pierwszy tsunamista na naszym forum który sie ujawnił :-) co mu się chwali..
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
A na Pekinie mamy mase klatek schodowych, wiec walki w klatce macie jak w banku. Zapraszam!
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
Co do tych instruktorów Tsunami to się z wami nie zgodzę.Znam faceta ma 4 dan w Tsunami do tego 1dan w ju-jitsu,długo trenował judo.Tej fatalnej gardy uczy tylko podczas pokazywania technik.W kumite garda bokserska,dużo parteru.Klub prowadzi na "Czarnych Bytom" i jakoś nie widziałem ,żeby tam się z niego naśmiewali.Co do jego umiejętności ,stratował w turniejach JJ ,zajmowal wysokie miejsca. Sam z nim nie raz sparowałem i jest to człowiek otwarty na nowe koncepcje walki,bić się umi.
Więc dajcie chłopakowi (imho^)spokuj bo nie każdy instruktor Tsunami to skończona ciota.Wielu zaczynało to karate kiedy nie było NHB i po prostu kontynują to od czego zaczynali niekiedy są to twardogłowi ,a niekiedy ludzie "otwarci".
Pozdrawiam.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
ta PEKIN styknie:)


niekt sie nie dowala do imho^.
teraz dyskusja przeszla z jego pytania na temat czemu tsunami jest do d...
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki

Co do tych instruktorów Tsunami to się z wami nie zgodzę.Znam faceta ma 4 dan w Tsunami do tego 1dan w ju-jitsu,długo trenował judo.Tej fatalnej gardy uczy tylko podczas pokazywania technik.W kumite garda bokserska,dużo parteru.Klub prowadzi na "Czarnych Bytom" i jakoś nie widziałem ,żeby tam się z niego naśmiewali.Co do jego umiejętności ,stratował w turniejach JJ ,zajmowal wysokie miejsca. Sam z nim nie raz sparowałem i jest to człowiek otwarty na nowe koncepcje walki,bić się umi.
Więc dajcie chłopakowi (imho^)spokuj bo nie każdy instruktor Tsunami to skończona ciota.Wielu zaczynało to karate kiedy nie było NHB i po prostu kontynują to od czego zaczynali niekiedy są to twardogłowi ,a niekiedy ludzie "otwarci".
Pozdrawiam.


No wlasnie. Nie kazdy musi bys stracony ;)

Pozdrawiam :>
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki

no co ty zanim ta reke z biodra dotrze do twojej twarzy to usłyszysz to jego słynne darcei mordy:)

nie boj sie nie boj..dasz rade:)


Hhyhyhyh, Shaft: chyba jnie wiesz po co jest te darcie? Powiem tylko ze odstraszenie przeciwnika to drugozedna sprawa :]

Pozdrawiam :>
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
imho^ wlasnie powiedz po co to darcie bo jestem bardzo ciekawy. Jak na razie mielismy z tego niezly ubaw, ale kto wie moze jest w tym jakas glebsza filozofia. :) (pomysla, ze wariat i pojda sobie ;) )
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki

imho^ wlasnie powiedz po co to darcie bo jestem bardzo ciekawy. Jak na razie mielismy z tego niezly ubaw, ale kto wie moze jest w tym jakas glebsza filozofia. :) (pomysla, ze wariat i pojda sobie ;) )

a może bezpośrednio u źródła? w lutym staż z soke Muratem, kto jak kto ale on chyba najlepiej wyjaśni o co z tym chodzi
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
aniol: jestes przedstawicielem na krakow. Kiedy i gdzie zbierasz chlopakow na wyjazd, moze sie przejade. :twisted: :wink:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
darcie mordy działa w sposób orginalny na przeciwnika..co odkryto w czasie wojen setki tysiecy lat temu..czyz nie?
ja tam nic do darcia mordy nie mam.
a wiem ze skutkuje, i czasem o tym sie wspo mina w KM.

wiec Imho^ nie mowie ze jest to głupie...

jest tylko w wykonaniu murata:))

usmiechnij sie stary i wiecej pogody:)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki

aniol: jestes przedstawicielem na krakow. Kiedy i gdzie zbierasz chlopakow na wyjazd, moze sie przejade. :twisted: :wink:

a ty znowu robisz sobie jaja ze starszego człowieka :wink:
ja sie nie wybieram, chyba że dopadnie mnie demencja starcza i będę miał nadmiar zbędnej kasy :wink:
ale kto wie kto wie? może rzucę na treningu hasło "od dziś robimy Tsunami!" ciekawe ilu uczniów bym stracił?
a może bym zyskał? rzecz warta przemyślenia :roll:
info o zgrupowanioach u Murata na forum co,gdzie,kiedy może znajdziesz chętnych do wspólnej "nauki" :)
może koledzy z Warszawy wpadną tam i zdadzą relację?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
darcie mordy to chyba tez wymuszenie wydechu przy ciosie. tak jak kravmagow fpfu czy jak to napisac :)
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
Ja bym mogl wpasc do Murata na trening, tylko najlepiej jakby jeszcze pare osob poszlo, taki wypad vb :) :) :) Moze w przyszlym tyg?

Brac aparat? :) :)
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki

Brac aparat? :) :)

Juz smiesznych fotek bylo sporo, ale o ile sie nie myle to filmikow zadnych. Wiec moze zamiast aparatu, kamere :)
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
Randori, mowisz o dobrych instruktorach tsunami ale czy do konca masz racje? bo jak sam mowisz trenowal judo, jj, startowal tam w zawodach, wiec juz nie czyste karate. Gdzie sa dobrzy, chwaleni nauczyciele samego, czystego tsunami? :wink:

w lutym siakos na poczatku jest staz z "soke" wiec moze sie zorganizowac ekipka i pojsc :) g3d, brisban? :)

pzdr
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
Ej chłopak
nie obrażaj się, po prostu w świecie sztuk, sportów i najrozmaitszych systemów zdarzają się czasmi oszuści. Akurat pan który wynalazł karate Tsunami długo na tę opinję pracował, ale nieprzejmój się niczym, najważniejsze abyś ty miał przyjemność uprawiania tego sportu i cieszył się z tego. Jeśli jednal szukasz "prawdy" - tzn interesuje cię skuteczność systemu poszukaj gdzie indziej.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie umiem sie bic, trenuje sztuke walki
Seiryuu napisała:

Randori, mowisz o dobrych instruktorach tsunami ale czy do konca masz racje? bo jak sam mowisz trenowal judo, jj, startowal tam w zawodach, wiec juz nie czyste karate. Gdzie sa dobrzy, chwaleni nauczyciele samego, czystego tsunami? :wink:

Prawdę mówiąc ,mam to za przeproszeniem w dupie.Napisałem to bo w tym temacie napisane było że wszyscy instruktorzy Tsunami to ludzie bez wiedzy o walce.Nie wiem jak jest z innymi soke,hanshi,rybki,mandarynki bo mnie to nie obchodzi,za to wiem że ten gość którego znam umie walczyć.I w przeciwieństwie do większości na tym Forum sam to sprawdziłem, a nie wygłaszałem opinii na podstawie zdjęcia jakiegoś wrzeszczącego troglodyty.Czego i wam życzę. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024