Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Napad
PISZE z telefonu, wiec bedzie krotko i zwiezle.
Wyjatkowo wracalem z treningu ulica Gleboka (LUBLIN). Godzina 22.30. Jade samochodem. zblizam sie do przystanku. Patrze a 3 chlopakow okolo 15-20 lat kopie lezacego faceta. jeden nawet chyba skakal po nim. trzeci okladal go piesciami. Bez zastanowienia wjechalem na przystanek. Uzylem klaksonu i wyskoczylem z pomoca ofiarze. Mialem taki power ze polamalbym im rece i nogi. Napastnicy jednak uciekli.Teraz ciesze sie ze tak sie stalo, wted jednak mialem inne odczucia.
Minute wczesniej chlopak okolo 30 lat stal na przystanku i czekal na autobus. Kiedy wychylil sie zza przystanku by sprawdzic czy nie nadjezdza autobus otrzymal cios w glwe. Nie bylo pytania o kase, tylko sprowadzenie na ziemie i kopniaki- w twarz, brzuch, nogi.
Zszokowanegi chopaka podwiozlem do domu (byl moze po 1 piwie, ale zapomnial gdzie mieszka...).
Co ciekawe byl w knajpie z kumplami,ale wyszedl wczesniej i sam udal sie do domu.
To tyle.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad

(byl moze po 1 piwie, ale zapomnial gdzie mieszka...)

zart? no chyba ze on mial 8 lat to uwierze
a co do butowania to mi to wyglada na zemste, za darmo takie cos? chociaz kto wie rozne powaly sa na tym swicie
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad

(byl moze po 1 piwie, ale zapomnial gdzie mieszka...)

zart? no chyba ze on mial 8 lat to uwierze


Jeśli mu skakali po głowie to miał prawo zapomnieć
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
nikt mnie nigdy nie kopal po glowie, wiec nie wiem jak to jest. a ze oprzytomnial po chwili to wiedzialem gdzie mieszk
  • 0

budo_peruk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
Ja juz dwa razy byłem na butach, i pomimo że obyło sie bez lobotomii, to byłem nieźle skołowany jak juz mi dali spokój.

Co do całej historii to aż żal komentować. (Zresztą parafrazując jednego bacę "tu nie ma co komentować, tu trza lać")

Interesująca jest jednak jedna rzecz. Gnoje nie sprawdzili nawet kto ( i ilu) spieszy z pomocą. Jak napisał Janusz to chyba fart dla niego że uciekli, bo mogłoby być różnie. Kolejny dowód że takie cfaniaki maja psychike goblina i czasami wystarczy narobić wystarczającego szumu i można sobie oszczędzić zadymy.


P.S Janusz. Congrats za obywatelską postawę. Więcej takich.

Pozdrawiam
Peruk
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
ja mysle ze to byl fart dla nich :)
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
Janusz - RESPECT , dobrze , że tacy ludzie jeszcze są... Większość to by tylko przyśpieszyła ...
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
Gratulcje odagi. A następnym razem zaparkuj któremuś na nogach to tak szybko nie zwieją :)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
I miej w pogotowiu łyżkę do opon, albo blokadę do kierownicy. :twisted:
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
widze ze my Ślazacy mamy podobne metody- ja tez w samochodzie mam zawsze na bocznych drzwiach lyzke do opon na specjalne okazje :)

trzeba ragowac w takich sytuacjach zeby to to zlodzieje i bandycie bali sie obywateli i policji a nie odwrotnie :twisted:

pozdr.
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad

a co do butowania to mi to wyglada na zemste, za darmo takie cos? chociaz kto wie rozne powaly sa na tym swicie


moze byc. nie wiecej jak trzy dni temu qmpel z treningow (od razu zaznaczam ze jego przygoda z MMA a dokladnie z BJJ ma ledwo pare miesiecy i jego postura/sila/i inne takie sa na raczej slabawym poziomie) opowiadal mi jak tankowal w centrum miasta na stacji benzynowej (of course byl w tym momencie calkiem trzezwy) i z samochodu obok (bylo w nim 5 osob) wyskakuje dwoch gosciu pod wplywem jakis srodkow odurzajacych (moze alkohol moze ziele moze jedno i drugie) i jeden go wola aby podszedl na chwile. on spokojny - pierwszy raz widzial tych gosci jako jeden z xxx "sekundantow" podczas jakiejs solowy (oni byli po drugiej stronie) a potem WIELOKROTNIE ich widzial w barze, na ulicy - ot male miasto. wiec on podchodzi jak niewinna owieczka do nich i oberwal partyzanta tak ze od razu znalazl sie na ziemi. no i zbutowali go. na stacji benzynowej w srodku miasta. fakt ze byla 3 w nocy... pewnych fragmentow nie pamieta ("tak to sie szybko dzialo" :) ) ale na koncu wygrzebal sie w kierunku Plusa i oni sobie poszli. wrocil do domu zakrawiony. za co? za to ze byl jednym z wielu osob przygladajacym sie jakiejs bojce? watpie. wiec jak widac za darmoche tez mozna dostac. teraz goscie maja problem bo trudno ich znalezc nie bedzie.... a takiego wpierdolu za NIC nie puszcza sie plazem... male miasto - wiele kontaktow - duze klopoty :)
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
Gratuluję obywatelskiej postawy 8)
Po spokojnym przemyśleniu tego zdarzenia nasunął mi się jeden wniosek.
Należałoby zawsze unieruchomić choć jednego, by później przekazany odpowiednim służbom poniósł karę i wskazał pozostałych napastników.
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
Abes - swiete slowa... mozna nawet samemu przeprowadzic badanie... ja zazwyczaj mam przy sobie srubokret, ot informatyczne zboczenie, jak sie wsunie pod paznokiec, to wszyscy spiewaja...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad

(byl moze po 1 piwie, ale zapomnial gdzie mieszka...)

zart? no chyba ze on mial 8 lat to uwierze


Jeśli mu skakali po głowie to miał prawo zapomnieć

dochodzi do tego szok, bo pewnie nie na codzień zdarzają mu się takie akcje...

Nie chcę się powtarzać, ale gratuluję postawy...

Mogła być to zemsta, a mogło to być z nudów, energia gości rozpierała i postanowili się "zabawić" kosztem pierwszego napotkanego osobnika...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
wstrząsnienie mózgu, chociażby o co nie trudno, biorac pod uwage ze wstrząs przy upadku na samą ulice mół być juz sliny.
krwiak mózgu. mały, duzy, niewazne, tez szanse na pojawienie sie.

jezeli chodzi o to ze uciekajsa to sie nie dziw.
to prosta reakcja, i mozna ją przełozyc nawet na zasadzie dzieciaków w sadzie.
masz 10 latek jestes z 5 kolegami zrywacie sobie sliweczki wpada starsuszek ale zaczyna drzec morde, zaskakuje was i pierwszy odruch to spier....

moze i smieszne, ale ma przełozenie. w koncu na czyms sie ta psychologia opiera co nie?:)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad

Gratulcje odagi. A następnym razem zaparkuj któremuś na nogach to tak szybko nie zwieją :)


hehe :-)

A tak apropos lyzki do opon -w samochodzie woze teleskopa- niestety tego dnia nie mialego go przy sobie. Dziwny jest ten swiat. :twisted:
  • 0

budo_grizz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawoja(wolne) i Piekary k/Krakowa (dni szkolne)

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad

moze byc. nie wiecej jak trzy dni temu qmpel z treningow (od razu zaznaczam ze jego przygoda z MMA a dokladnie z BJJ ma ledwo pare miesiecy i jego postura/sila/i inne takie sa na raczej slabawym poziomie) opowiadal mi jak tankowal w centrum miasta na stacji benzynowej (of course byl w tym momencie calkiem trzezwy) i z samochodu obok (bylo w nim 5 osob) wyskakuje dwoch gosciu pod wplywem jakis srodkow odurzajacych (moze alkohol moze ziele moze jedno i drugie) i jeden go wola aby podszedl na chwile. on spokojny - pierwszy raz widzial tych gosci jako jeden z xxx "sekundantow" podczas jakiejs solowy (oni byli po drugiej stronie) a potem WIELOKROTNIE ich widzial w barze, na ulicy - ot male miasto. wiec on podchodzi jak niewinna owieczka do nich i oberwal partyzanta tak ze od razu znalazl sie na ziemi. no i zbutowali go. na stacji benzynowej w srodku miasta. fakt ze byla 3 w nocy... pewnych fragmentow nie pamieta ("tak to sie szybko dzialo" :) ) ale na koncu wygrzebal sie w kierunku Plusa i oni sobie poszli. wrocil do domu zakrawiony. za co? za to ze byl jednym z wielu osob przygladajacym sie jakiejs bojce? watpie. wiec jak widac za darmoche tez mozna dostac. teraz goscie maja problem bo trudno ich znalezc nie bedzie.... a takiego wpierdolu za NIC nie puszcza sie plazem... male miasto - wiele kontaktow - duze klopoty :)


hmm a kamer na stacji nie było?
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
no pewnie byly. ale co z tego? kolega woli to zalatwic w inny sposob niz poprzez policje. i tyle. poza tym niewiem w ktorym dokladnie miejscu to bylo - kamery mogly tego nieuchwycic.
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad
janusz postawa godna prawdziwego fightera, szkoda tylko że coraz mniej takich ludzi na tym świecie pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024