Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Witam,

To co tutaj napisze na pewno zbulwersuje sporo osob. W ostatni weekend moja kolezanka (konczy liceum) zostala napadnieta w drodze na trening, okolo godziny 18.00, w chwili gdy przeszla przez most wyskoczyl gosc (ok 25 lat) i rypnal ja butelka w tyl glowy. Dziewczyna ma szczescie ze nie zemdlala, po chwili szamotaniny wyrwala mu sie i zwiala... gosc na pewno byl trzezwy , bo ja gonil i to dlugo a nogami przebieral szybko. Dopiero gdy ona wturlala sie na ulice to zatrzymal sie samochod i kierowca zawiozl ja do szpitala. Ze tez agresor wybral taki moment w ktorym ani jeden samochod nie przejezdzal oraz nie bylo zadnych przechodni na tej ulicy. Dopiero gdy ona uciekala to nadazyla sie okazja zeby zatrzymac jakis samochod. Ona uciekajac od goscia rzucila mu pod nogi plecak, ten nie zainteresowal sie plecakiem, wiec wiadomo o co mu chodzilo :? . Dzisiaj ide zbierac kolegow z roznych srodowisk (osiedle, blok, silownia, z treningow), szukaja tego typa takze inni ludzie, ktorych powiadomili o zdarzeniu inni koledzy. Policja takze zostala powiadomiona o fakcie i z tego co mowila ta kolezanka to cos robia. Ja postaram sie zorganizowac oblawe na tego goscia w nastepny weeken, roznymi drogami okrazymy ten teren, w ktorym zaatakowano kolezanke, i kazdy wyruszy z roznych punktow w to miejsce, tak aby odciac potencjalna droge ucieczki dla goscia. Rysopis znamy, jak zlapiemy odpowiednia osobe to zadzwonimy po te dziewczyne zeby rozpoznala tego goscia. Za to co chcial zrobic to sam chetnie bym mu tepym nozem jaja upier****lil. A jak go dorwiemy i ta dziewczyna tego goscia rozpozna to najpierw przejdzie przez nasz sad, a potem dopiero zadzwonimy po policje. :evil: Tak, to jest wymierzanie sprawiedliwosci na wlasna reke, nie obchodzi mnie to ze od tego sa sady, ktore gowno zdzialaja, poza przydzieleniem temu gosciowi paru lat w zawiasach :evil: Jezeli nam sie uda zlapac wlasciwego czlowieka to gwarantuje ze nigdy juz nie bedzie zajmowal sie takimi rzeczami. Czy macie lepsze pomysly? prosze o kazda wskazowke i pomoc!

pzdr CarpeDiem

PS pisze to pod wplywem emocji i bardzo wielu negatywnych uczuc, ale temu gosciowi na pewno nie damy tylko przydzielic marnego wyroku (paru lat w zawiasach) :evil: Czy zdarzylo wam sie kiedys cos takiego, ze macie okazje sami wymierzyc sprawiedliwosc, poznac smak zemsty, pokazac prawdziwa kare za karygodne czyny?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
A to skur*****, dobrze robisz, powodzenia w polowaniu na tego chama.
Jesli go juz zlapiecie (oby) to napisz jak z nim sobie porozmawialiście :twisted:
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

...poza przydzieleniem temu gosciowi paru lat w zawiasach...

wątpię żeby zrobili mu cokolwiek...
...więc zróbci to Wy :twisted:
  • 0

budo_peruk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Generalnie zdecydowałbym się na jedną z wymienionych możliwości. Albo policja, albo samosąd. Może poprostu dorwijcie gościa, rozprawcie się z nim, zapewniając sobie uprzdnio żelazne alibi. Np wszyscy byliście wtedy u ww. koeżnaki na imprezie :)

A tak zupełnie serio. Może warto wrócic do projektu z kilka dni jak emocje opadną. Nie mówię żeby odpuszczać. Takie bydlę nie powinno chodzic po ulicach. Żyjemy jednak w tak pop... kraju że jeżeli dorwiecie gościa i zadzwonicie potem po policję, to kilku z was może otrzymać wymienione zwiasy zamiast gościa. Teoretycznie możecie mówić że stawiał opór podczas zatrzymania, ale chyba wszyscy wiemy jaka prawdopodobnie będzie interpretacja.:(


Pozdrawiam
Peruk
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
ale wydaje mi się że jak on nie ma żadnych świadków to mu nikt nie uwierzy 8)

P.S. niedawno taki "brudas" zaatakował mojego kolegę nożem, przeciął mu kurtkę w 2 miejscach (na szczęście tylko tyle) a koleszka deliaktnie go sklepał i rozebrał go do spodni :) i typek w samych spodniach pobiegł do domu, w ten sam dzień zadzwonił do niego do domu i powiedział jego matce że mój koleszka ukradł mu 450 zł., że miał w kurtce :X i poszedł na policje. W święta musiał chodzić na komisariat ale nic mu nie zrobili tylko tamtego strasznie sponiewierali :twisted:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|

Generalnie zdecydowałbym się na jedną z wymienionych możliwości. Albo policja, albo samosąd. Może poprostu dorwijcie gościa, rozprawcie się z nim, zapewniając sobie uprzdnio żelazne alibi. Np wszyscy byliście wtedy u ww. koeżnaki na imprezie :)

A tak zupełnie serio. Może warto wrócic do projektu z kilka dni jak emocje opadną. Nie mówię żeby odpuszczać. Takie bydlę nie powinno chodzic po ulicach. Żyjemy jednak w tak pop... kraju że jeżeli dorwiecie gościa i zadzwonicie potem po policję, to kilku z was może otrzymać wymienione zwiasy zamiast gościa. Teoretycznie możecie mówić że stawiał opór podczas zatrzymania, ale chyba wszyscy wiemy jaka prawdopodobnie będzie interpretacja.:(


Pozdrawiam
Peruk

podpisuje sie pod postem kolegi. wasz pomysl jest co prawda sluszny i sam zrobilbym to samo ( a jakby to jeszcze moja kobieta byla-o jezu, do konca zycia bym goscia szukal.....),ale moze rzeczywiscie usiadzcie,pomyslcie i wtedy zacznijcie dzialac.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
a tak na serio, opierając sie na smutnych przybijających statystykach to, powiedz mi jaką masz pewnosc ze go pozna? jaaasne ze w czasie adrenaliny zapamietuje sie lepiej sytuacje (oczywiscie jezeli naszej uwagi od rysopisyu nie odwraca fakt pistoletu przy głowie).
po drugie o co go oskarzycie? bez swiadkow?
po drugie....
nawet jezeli to nic z tego nie bedzei, poza kosztami sprawy itp...

dla mnie szybka sprawa, stawiam sie w twoim miejscu i samosąd.
barbazynskie to, ale czasem trza cos komus urwac, bo ja nie wiem czy moja siostra czy matka biegły by tak szybko jak twoja kolezanka...

tylko nie zabij przypadkowego człowieka stary.powodzenia.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Temat poważny i bliski memu sercu.
Osobiście jestem po dwóch takich akcjach. Uczucie niesamowite. Tylko dwie sprawy :
1. Upewnijcie sie na 100 ... nie ! na 1000 % że to ten gościu.
2. Niech was qrwa fantazja nie poniesie!!!! Bez żadnych takich akcji jak ujebać jaj przy samej krtani czy coś...

Ja rozumiem, że dla koleżanki mogło się to skończyć tragicznie i że całkiem prawdopodobne, że to nie była pierwsz akcja w tym stylu tego kolesia.... W sumie to ... tak myśle.... takie śmiecie w społeczeństwie.... :evil: Ale wiesz - zajebiecie śmiecia a pójdziecie siedzieć za człowieka!!

Powodzenia i udanych łowów!!

POZDRO&RESPEKT
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Katakiushi(tak się chyba pisze), krwawa zemsta samuraja w feudalnej japoni.
Zróbcie mu takie katakiuschi :evil:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
:) ta katana najlepiej w rytmie kill billa.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Tylko na pewno upewnijcie się czy to on,bo jak skaszanice to może być nieciekawie.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
IMHO dobrze robicie. Tylko sie nie zapedzcie, o czym napisal juz Zekiet.
  • 0

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Popieram, kiedyś za młodu jednego takiego koleżkę szukaliśmy przez 3 miesiące, okazało sie, że wiedział, iż jest już tylko zwierzyną na polowaniu i prysnął z miasta szczur jeden ! :evil:
Tylko jak już go traficie to z umiarem dozujcie mu torturę, na sam wasz widok odechce się pewnie zasrańcowi żyć. Bądźcie jednak rozważni jeżeli w takiej chwili można być w ogóle rozważnym.

Powodzenia
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Raz powtórze jeszcze to co mówią inni: róbcie co należy, ale uważajcie bo jak przesadzicie to może być nieciekawie.

Powodzenia.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Moja opinia:

Oficjalna: Należy zgłosić na policję i czekać na wyrok, w końcu mieszkamy w państwie prawa bla bla bla

Nieoficjalna - owocnych łowów :twisted: , jednak uważajcie,by nie przeholować(i że to właściwy koleś a nie podobny do niego,bo wyjdzie bryndza)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
ja ci tylko powiem ze glupio robisz trabiac o tym na lewo i prawo. taki post na forum moze byc dowodem przeciw tobie w sadzie. tak, tak, to co robisz to nie mniej ni wiecej jak planowanie napadu na niewinnego czlowieka. jesli do niego dojdzie niewykluczone ze bedziesz mial powazne problemy. takze albo sprawe olej albo na milosc boska zalatwiaj takie sprawy po cichu...
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Panowie i Panie...

Bylem na treningu, troche sie wyzylem, ale k****a dalej nie moge pojac tego ze gosc zaatakowal DZIEWCZYNE - przedstawiciela odmiennej plci, plci slabszej, a co malo do tego - mial sprzet (butelka) oraz zrobil to z ukrycia od tylu!! :evil: Nie planuje zabojstwa czlowieka z grupa kolegow, ale chce zeby sprawiedliwosc bylo za dosc. O ile ten sam gosc nie padnie na zawal na widok pokaznej grupy zakapturzonych mezczyzn otaczajacej go z roznych stron (kazdy prawdopodobnie ze sprzetem), to najpierw i tak poczekamy az ofiara (poszkodowana kolezanka) zjawi sie na miejscu i oceni czy to ta konkretna osoba (dla goscia przydaloby sie oczy czyms zaslonic, zeby nie wiedzial co sie dzieje w konkretnym momencie oraz zeby nie wiedzial przez ktora swoja ofiare wpadl). W pazdzierniku 03 roku zdarzyl sie podobny wypadek, rysopis odpowiada temu gosciowi ktory zadzialal w ostatni weekend. Spokojnie, to nie miejsce i czas na fantazje!! Moja kolezanka ma teraz sporo rane z tylu glowy (przypuszczam ze to wiecej jak zwykly siniak), ale to co ten gosc planowal jest oczywiste. Nie ma co gdybac, nad kara bedziemy sie martwic jak juz skurw***la dorwiemy. Swoja droga co za normalny, trzezwy czlowiek bedzie robil w godzinach wieczornych w krzakach pod mostem z pusta butelka, rozgladajac sie na lewo i prawo za ofiara?
Yak: masz sporo racji, ja to pisze dalej pod wplywem emocji, ale kur***a nie moge pojac jak mozna zaatakowac dziewczyne od tylu i to ze sprzetem w tyl glowy! :X :evil: :cry: ... co sie teraz dzieje w tym swiecie... :( Poza tym sadze, ze fiodor to swoj chlop i zrozumie mnie w takiej sytuacji i jak zajdzie potrzeba to usunie temat, chociaz mam nadzieje ze nie bede musial go o to prosic.
Dziekuje wam wszystkim ze popieracie nasza akcje, ja w ogole pierwszy raz w zyciu sie spotykam z takim faktem i jak na razie widze tylko jedno slyszne rozwiazanie. Poczekamy troche az ta kolezanka sie uspokoily, przyjmie wszystko na chlodno, jednak w miedzy czasie odpowiednie osoby beda szukaly goscia odpowiadajacemu temu rysopisowi. Uwaga: dresiarze z mojego osiedla tez beda zaangazowani w akcje... rowni goscie, pomimo ze nie znaja tej dziewczyny, ale oni tez nie trawia takiego zachowania.. na dziewczyne? ehhhhh :evil:
pzdr CarpeDiem
przepraszam za przydlugie posty ale krocej nie potrafie sie wyslowic
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Nie ma co liczyć na policję.Jeśli w ogóle go zamkną dostanie urocze wczasy na koszt państwa.Załatwcie to sami,bez świadków,porządnie,tak,aby już nigdy nie przychodziły mu do łba głupie pomysły(kastracja gorąco polecana :D ).Już nie będzie taki twardy.Popieram Cię,W tej sytuacji nie ma innego wyjścia.Tylko nie dajcie się złapać,powodzenia...
J.
  • 0

budo_doggystyle
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
Nie ma litosci dla takich sku*****li,jak to czytalem to pomyslalem o swojej dziewczynie.Zawsze sie denerwuje jak chodzi gdzies wieczorem.Trzeba dac przyklad co grozi za atakowanie kobiet,tak zeby odstraszyc potencjalnych zboczencow.Panowie,policja nic tu nie zdziala trzeba wziac sprawy w swoje rece.
Najlepiej pocwiczyc jakies techniki na takim smieciu,np. w pelni wyciagniete dzwignie na kazda konczyne.Pozdrawiam i zajebcie go. :balisong:
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie i Panie - potrzebna wasza opinia :|
No i wychodzi na to, ze zdecydowana wiekszosc nie chce pozostawiac takiej sprawy sluzbom skadinand do tego powolanym (policji) ;) Brak zaufania do ich profesjonalizmu :lol: czy litery polskiego prawa.. ? :roll: Wnioski niestety nie sa pocieszajace, ze prawo polskie nadaje sie jedynie do podtarcia dupy (i to pod warunkiem, ze wydrukuje sie je na stosownym papierze) :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024