Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy w Wawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Nie jestem z Wawy, może jakiś namiar? :wink:
Tak wogóle to może ktoś ma do sprzedania paracord?
  • 0

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Sam jestem handlowcem tylko w innej branży i mimo że kontakt z detalistą mam od czasu do czasu to nie rozumiem podejścia klienta ,który ma przekonanie że wchodząc do sklepu kupił sobie tego za ladą na własność i ten ma skakać koło niego bo klientowi się tak podoba...
I "lubię" utrzeć nosa takim którzy myślą że mnie kupili wzamian za potencjalną chęć zakupu czegokolwiek......A dla klientów normalnych przewiduję zdrową rzetelną obsługę (i rabacik jakiś)
Nigdy nie byłem w tym sklepie i pewnie nie będę ale podejście tego sprzedawcy przez pocztę elektroniczną wydaje się być normalne.
Pozdrawiam
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Nie jestem z Wawy, może jakiś namiar? :wink:
Tak wogóle to może ktoś ma do sprzedania paracord?



a ile potrzebujesz? [w domyśle - jak mało to może coś podrzucę]
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

a ile potrzebujesz? [w domyśle - jak mało to może coś podrzucę]


Dzięki za zainteresowanie, ale Piter już mnie poratował. :]
  • 0

budo_atomex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Byłem kilka dni temu w Świecie Noży i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi. Każdy nóż, który chciałem dostałem do ręki wraz ze szcegółowym opisem :D Jedna uwaga dla tych, którzy zachwycają się nożami, które widzieli tylko w internecie: warto przed zakupem wybrać się do wspomnianego sklepu i obejrzeć wybrany nóż. Ja w wielu przypadkach się zawiodłem, a w kilku byłem pozytywnie zaskoczony. Np. małe wrażenie zrobiła na mnie uwielbiana przez wszystkich Sebenza :? Za to Strider MK-1 8O Rewelacja. W wiekszości byłem zaskoczony rozmiarami niektórych noży, na zdjęciach wyglądają na większe :)
Sklep super, obsługa super, noże super, tylko te ceny... :wink:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Tez ostatnio mialem okazje odwiedzic Swiat nozy i bardzo mi sie wizyta podobala. W zasadzie to nie podobaly mi sie tylko 2 rzeczy. To, ze nie moglem nic kupic z powodu chwilowego braku kasy i to ze bylem z narzeczona, ktora usilnie wyciagala mnie na zewnatrz :wink: Sprzedawca musial chyba miec ze mnie niezly ubaw :) Ale przy okazji wybiore sie sam i z gotowka i cos sobie kupie :) Ogolnie obsluga super, sprzedawca zaproponowal mi kilka ciekawych nozy, troche sie tylko przestraszyl jak uslyszal, ze czasem odkrecam nozem srubki :wink: A poza tym to wiadomo... Czlowiek wybiera sobie cos malego i niedrogiego do uzytku, a chcialoby sie kupic jakas wielka maszyne, co to scina glowy za jednym zamachem :wink:
  • 0

budo_lirena
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Witam wszystkich

Chciałam dołożyć moją opinię do poruszanego tematu. Byłam jakiś czas temu w Świecie Noży i moje odczucia były bardzo podobne do tego co napisał Robert W. Może niektórzy klienci nie mają specjalnych wymagań w stosunku do obsługi i są zachwyceni jeśli mają tylko szansę potrzymać i obejrzeć towar, dla mnie to podstawowe minimum, naprawdę nic niezwykłego, oczekiwałam czegoś więcej.

Irena
  • 0

budo_lirena
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Jeszcze jedna uwaga, ponieważ jak się zorientowałam, sprzedawca ze wspomnianego sklepu czyta listy na tym forum, być może jego obsługa po krytycznym liście Robert W i kilku innych osób, jest znacznie lepsza – i oby tak było.

Irena
  • 0

budo_lucos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Byłem w Świecie noży zarówno przed jak i po wizycie Roberta W i nie zauważyłem zmian w obsłudze - była i jest na bardzo dobrym poziomie
  • 0

budo_lirena
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
No cóż, może mamy zupełnie inny poziom oczekiwań - ja byłam rozczarowana. Jak widać z zamieszczonych opinii, część klientów jest zadowolona z obsługi a część wyraża się w stosunku do niej krytycznie.

Możliwości są dwie:
- różne oczekiwania w stosunku do poziomu obsługi
- różny poziom obsługi poszczególnych klientów ( raz profesjonalny innym razem amatorszczyzna )

Ja skłaniam się ku pierwszemu powodowi zróżnicowania opinii ( niestety ) i sądzę, że obsługa powinna dążyć do osiągnięcia tych wyższych standardów a nie poprzestawać na, bez obrazy, np. podawaniu noży, co jak widzę wielu osobom wystarcza.

Irena
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Hmm wygląda na to ,że Pani Irena zarejestrowała się na budo specjalnie po to ,aby wydać opinie w tym temacie... a może to Ty Robercie W.? :wink:
  • 0

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
A może się zarejestrowała żeby mieć rabat na kreatynę w power-zone.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Ja osobiscie idac do sklepu interesuje sie glownie towarem. Jesli obsluga potrafi go wlasciwie zaprezentowac to znaczy ze jest dobra. Nie laze po sklepach, zeby wylapywac potkniecia sprzedawcy i pozniej zrzedzic jak to sie minal z powolaniem. Poszedlem do sklepu, dostalem do reki noz ktory mnie interesowal jak rowniez kilka innych ciekawych propozycji. Niestety nie mialem czasu porozmawiac, bo mnie kobita prawie sila wyciagala juz ze sklepu. Nie wiem jak inni, ale ja tam nie lubie jak sprzedawcy sie rzucaja od razu na wyscigi i wypytuja o wszystko albo gadaja bez przerwy. Lubie sobie spokojnie towar obejrzec, jak mnie cos zainteresuje to porozmawiac ze sprzedawca. Jesli zna sie na rzeczy i moge sie od niego troche dowiedziec, to nie szukam dziury w calym i nie nadinterpretuje typu usmiechu itp. Sam sprzedaje komputery i wiem jak trudno czasem dogadac sie z klientem, ktoremu wszystko nie pasuje, a juz najgorzej jesli wszedzie widzi podstep i zla wole sprzedajacego... Na pewno sami zrobilibyscie to lepiej, ale moze najpierw poprobujcie, a pozniej pogadamy.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
(nie mam wszystkic literek w kompie ldateo wypowiedz moze byc lekko caotyczna)
ludziska ja tam nie wiem o co codzi - jestem tam zawsze kiedy tylko jestem w wawie - pierwszy raz jak tam poszedlem obmacalem pare nozy - zadawalem tak kretynskie pytania ze teraz mi wstyd (ale juz nie zadalem ic na forum) a sprzedawca cierpliwie tlumaczyl lamerowi co od czeo czym sie rozni i jak co dziala - sam zaproponowale pare rozwiazan i pokazal dzie i jak dzialaja - pomiajm meczenie o blokade i moje pytania czy lepszy jest back lock czy axis :) czy liner lock - teraz to mi az wstyd - ale zostalo mi wytlumaczone co jak dziala czym sie rozni i obejrzalem noze z kazda blokada, potem katowalem o ostrze - czyli clip point czy tanto - dokladnie zalapalem w koncu o co codzi z tanto ( a dluo nie molem) potem katowanie o zabki na ostrzu ktore jak tna itp. - rowneiz mnostwo wiadomosci, jak juz skonczylem katowac o noze to wpadly mi w oko ostrzalki - wiec wypytalem o kazda nie unikajac pytan ktora lepsza :) itp.
ale to nie koniec - jeszcze wypytalem o latarki - nie wiem ile tam spedzilem ale sam juz bym siebie dawno wyonil :)
a co do poziomu jaki oczekuje od sprzedawcy to oczekuje b. wysokieo - 7 lat pracowalem w kazimierzu dolnym jako kelner i barman - uwierzcie mi zeby tam pracowac w obsludze trzeba byc na wysokim poziomie i skoro tyle lat pracowalem to cyba o spelnailem - i teraz rowniez lubie kiedy ja jestem obsluiwany na wysokim poziomie - w swiecie nozy tak jest zawsze mimo ze jeszcze nic tam nie kupilem i mi samemu juz jest lupio tak katowac - kolea swiat nozy ma wiecej cierpliwosci niz ja sam :) a to sie zadko zdarza - dyby nie on to zadal bym na tym forum setke kretynskic i lupic pytan
  • 0

budo_swiat nozy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

No cóż, może mamy zupełnie inny poziom oczekiwań - ja byłam rozczarowana. Jak widać z zamieszczonych opinii, część klientów jest zadowolona z obsługi a część wyraża się w stosunku do niej krytycznie.

Możliwości są dwie:
- różne oczekiwania w stosunku do poziomu obsługi
- różny poziom obsługi poszczególnych klientów ( raz profesjonalny innym razem amatorszczyzna )

Ja skłaniam się ku pierwszemu powodowi zróżnicowania opinii ( niestety ) i sądzę, że obsługa powinna dążyć do osiągnięcia tych wyższych standardów a nie poprzestawać na, bez obrazy, np. podawaniu noży, co jak widzę wielu osobom wystarcza.

Irena


Odpowiem w ten sposób : przez ostatnie 6 lat poznałem tylko 4
kobiety naprawdę zainteresowane tematyką noży. Z każdą z nich
spędziłem ponad półgodzinną rozmowę na temat noży, typów
blokad, jakości materiałów w poszczególnych modelach itd.

Tak więc proszę - nie rób z siebie idioty.

pozdrawiam
JK
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
:lol:
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

(nie mam wszystkic literek w kompie ldateo wypowiedz moze byc lekko caotyczna)


Blacha, kiedy ty zrobisz te literki??? :) :) :)
... a poza tym to dobrze gadasz :peace:

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
a Bóg jeden raczy wiedzieć - raz mam wszystkie innym razem znikają - najgorsze jest to ze mam laptopa i tu nie ejst tak latwo zmienic klawiature, w serwisie HP krzycza 100 za rozebranie i zobaczenie co jest a najgorzej wkurwiajac jest ze wlasnie pisze prace dyplomowa :cry:
a co do tego co napisalem to serio ja tak katowalem Swiat Nozy ze na jego miejscu wyjebalbym sie sam ze sklepu i kazal wiecej nie pokazywac :) chociaz praca kelnera uczy cierpliwosci i pokory. Jak ja pomyśle jakie bzdurne pytania zadawałem - ale dzieki temu kolesiowi moja wiedza wzrosla 100 krotnie dzieki 2-3 wizytom - teraz pewnie bede katowal o ostrzałki i latarki :) :) :)
tak wiec Świecie Noży - nie spij spokojnie - Blacha tam wróci :) :) :)
(może zaczne zmieniać wygląd żeby mnie nie poznał :) - chociaz to chyba trudne w moim przypadku)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

może zaczne zmieniać wygląd żeby mnie nie poznał :) - chociaz to chyba trudne w moim przypadku

patrzac na avatar - tak masz racje :wink:
nie chcialem obrazic oczywiscie 8)
ja bardzo czesto tam smigam tramwajem i jakos nigdy nie wszedlem... sam nie wiem czemu :cry:
ale postanowilem sobie mocna poprawe i niedlugo tam zawitam coby jakies nozyki w rozmiarach F1 obejzec/kupic :D
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Odpowiem w ten sposób : przez ostatnie 6 lat poznałem tylko 4
kobiety naprawdę zainteresowane tematyką noży. Z każdą z nich
spędziłem ponad półgodzinną rozmowę na temat noży, typów
blokad, jakości materiałów w poszczególnych modelach itd.
Tak więc proszę - nie rób z siebie idioty.

Robercik.. Robercik... ładnie to tak się kobietami zasłaniać?! :wink: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024