Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy w Wawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Mnie te narzekania zaczynają powoli drażnić.

Lada moment ktoś zacznie jęczeć, że Świat Noży niedobry, bo "noże pooglądałem, ale jak chciałem żeby sprzedawca mi zrobił laskę, to się nie zgodził, w dupie mam taką obsługę, jestem przyzwyczajony do wyższego standartu".

A w pizdu, jak się komuś nie podoba to niech idzie na bazar do pana Heńka, i niech kupi sobie ruski nóż kuchenny "taki świetny i ostry panie kochany" za 3,50.

:evil:

AdamD
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
kurde a AdamD znasz w wawie jakis sklep dzie mozna noże pooladać i sie na laske załapać ?? :) tylko wtedy wskazana sprzedawczyni - ladna koniecznie - albo przynajmniej znosna jezeli tecnicznie neizla :)
wtedy to juz by sklepik byl pełen wypas i nikt by nie narzekal :) (no zalezy jakby robila)
  • 0

budo_lirena
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
A nie przyszło nikomu do głowy, że kobieta może szukać noża, latarki, kompasu itp. na prezent dla swojego mężczyzny. Jak można było się tego spodziewać, pojawienie się kobiety wyzwala u was działanie - dyskredytacja. No cóż jesteście jak widać typowymi męskimi szowinistami. A do osoby o pseudonimie Świat Noży powiem, może i nie znam się na nożach, latarkach i innych, z mojego punktu widzenia, duperelach i dlatego przyszłam do sklepu z kolegą aby pomógł mi się zorientować w temacie ale jako głupia kobietka wiem za to jedno, przysłuchując się i przyglądając się rozmowie między wami, wniosek nasunął mi się jeden ... jaki pisałam wcześniej. A teraz, proszę, bo to chłopaczki z nożykami lubią chyba najbardziej - dyskredytujcie. Żegnam idę czytać inne tematy które mnie bardziej interesują, ( oczywiście przede wszystkim jak to u kobiet jest w zwyczaju - żywienie :-) )

Irena
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
uuuuuu zyleta :)
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Jejku, ale macie problemy.

Nie pasuje komuś obsługa w sklepie - niech kupuje w sieci.

Pasuje komuś obsługa w sklepie - kupuje w tym sklepie.

Taaa, powinni się bardziej starać, bla bla bla, chodzić w stringach, rzucać nożami do siebie i kroić mortadele na oczach klientów....

Potrzebne są te pierdoły, że bla bla bla, nie podał, nie był super, spodziewałam się więcej, nie zrobił salta, ma dziwne oczy, szedł za dużymi krokami, nie złapał mnie za tyłek.....

Dajcie już spokój, bo się odechciewa po prostu pierdół czytać i oczerniania.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Jak można było się tego spodziewać, pojawienie się kobiety wyzwala u was działanie - dyskredytacja.


lirena, czy Ty czasem nie masz jakiegoś urazu, co?
Jak Ci się zdaje, że ktoś Cię nie lubi to pewnie masz rację, ale jak żyjesz w przekonaniu że nikt Cię nie lubi to to się dzieje w Twojej głowie.

BTW: znam przynajmniej dwie kobiety, zainteresowane nożami na tyle, że noszą ze sobą folder na codzień. Jedna ma nawet do wyboru Benchmade'a i Spyderco. Nie są mi zadrą, wpychając się bezczelnie ze swoją kobiecością do męskiego świata stali - ja powiem więcej cieszę się z ich zainteresowań w tym temacie, i opiekuję się ich nożami trochę.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

dokladnie zalapalem w koncu o co codzi z tanto


A o co chodzi z tanto ?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Zloz wizyte w sklepie, sprzedawca ci wytlumaczy ;)
  • 0

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

dokladnie zalapalem w koncu o co codzi z tanto


A o co chodzi z tanto ?

Ze względu na geometryczny kształt ostrza nie nadaje się zbytnio do cięcia.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
ciezko powiedziec - chodzi o to ze nie nadaje sie na EDC i tlumaczylo mi to pare osob ale zalapalem dopiero po pokazaniu na zywo na 2 nozach,
jak tniesz cos lezacego na plaskim to tniesz uzywajac "brzuszka" pod koniec ostrza - przy tanto nie masz tego wiec nie przetniesz chyba ze ciagnac "drugim" czubkiem - ale wtedy go zjedziesz szybko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024