Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy w Wawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Bylem dzis w swiecie nozy i moge potwierdzic. Naprawde jest na czym oko zawiesic. Tylko przydalo by sie jeszcze tak ze 100 baniek. :)
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

W Kalibrze na Al. Niepodległości powinieneś dostać CRKT (przedstawiciel)


Sklep firmy Kaliber z al. Niepodległości 243 został przeniesiony na ul. M. Kolbego 16 (Ursynów).
  • 0

budo_robert w
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Witam forum'owiczów

Miałem przyjemność poczytać troszkę wasze uwagi odnośnie noży jak i miejsc, w których istnieje możliwość ich zakupu a wcześniej obejrzenia, podyskutowania ze sprzedawcą i otrzymania fachowej porady. Wyboru dokonałem, co więcej wybrany nóż już zakupiłem (Spyderco Military), chciałem się jednakże z forumowiczami podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi największego chyba sklepu z nożami w Warszawie tj. sklepu noszącego nazwę Świat Noży. No cóż o ile nie mam wielkich uwag odnośnie oferty z jaką ten sklep wychodzi do klienta to mam bardzo wiele do powiedzenia w kwestii jakości obsługi. Nie będę jednak się rozwodził, choć mam ochotę i postaram się w miarę zwięźle przedstawić moje uwagi.

Osoba obsługująca, choć wydaje się mieć pewny zasób wiedzy w wiadomym temacie, zupełnie nie ma w sobie chęci a być może i możliwości przekazania ich zainteresowanemu klientowi co miałoby przecież pomóc w wyborze konkretnego modelu noża, występuje zupełny brak komunikatywności z klientem, na zadawane pytania odpowiada zdawkowo i ze znudzeniem nie próbuje przedstawić alternatywnych propozycji, chyba, że o to wyraźnie poprosimy a i wtedy robi to z wyraźnym oporem. Oszczędność w odpowiedziach jest wręcz zatrważająca, a ironiczny uśmiech, który niejednokrotnie pojawiał się sprzedawcy na twarzy, spowodował, że zakupu dokonałem w innym miejscu mimo, że wspomniany nóż wyszedł po krótkich negocjacjach troszkę drożej (20 zł). Nadmienię, ze w Świecie Noży nie było wprawdzie Military od ręki ale nie miało to znaczenia, czas nie był dla mnie istotny.


pozdrawiam
Robert
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
cieeekawe, ja nie odniosłem takiego wrazenia :? wręcz przeciwnie mogłem potrzymać, obejrzec KAŻDY nóz jaki poprosiłem a od razu było wiadome ze nie kupię bo powiedziałem o tym :wink:
  • 0

budo_robert w
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Ja także dostawałem do obejrzenia każdy nóż, o który poprosiłem z tym, że po sprzedawcy w sklepie branżowym, oczekuję czegoś więcej niż tylko podawacza oferowanych produktów, chodzi mi o fachowe i co ważne zaangażowane przedstawienie interesujących mnie aspektów dotyczących oferowanego towaru a nie, jak to miało miejsce, mozolne "ciągnięcie za język".

pozdrawiam
Robert
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Kurde tez mam inne doświadczenia. Może chodzi o inny Świat Noży. Bo są dwa. Na Chmielnej i na Marszałkowskiej....
  • 0

budo_swiat nozy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Ja także dostawałem do obejrzenia każdy nóż, o który poprosiłem z tym, że po sprzedawcy w sklepie branżowym, oczekuję czegoś więcej niż tylko podawacza oferowanych produktów, chodzi mi o fachowe i co ważne zaangażowane przedstawienie interesujących mnie aspektów dotyczących oferowanego towaru a nie, jak to miało miejsce, mozolne "ciągnięcie za język".


W takim razie postaraj sobie przypomnieć pytania jakie mi zadawałeś.
Sorry, ale ja nigdy nie powiem, że firma Benchmade jest lepsza od
Spyderco czy też odwrotnie, bo wszystko zależy od konkretnego
modelu
. To samo dotyczy się systemu blokad, typu głowni itd.
Moim zadaniem jest wyjaśnić różnice pomiędzy konkretnymi
modelami, wskazać wady i zalety każdego z nich. Przecież to nie ja
będę go używał na codzień tylko Ty Drogi Kliencie. Dany nóż musi być
dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji.
Co do "ironicznego uśmieszku" to pojawia on się zawsze jak słyszę
po raz piąty to samo pytanie w stylu "... co jest lepsze AxisLock,
BackLock czy LinerLock..."

pozdrawiam
Jarosław Kowalski
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
jak dla mnie wszystko jasne :) :) :) :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Ja bym jeszcze dodał, że "kolega Świat Noży" ;) ma taki uśmiech, do którego trzeba się trochę przyzwyczaić :D

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Ja bym jeszcze dodał, że "kolega Świat Noży" ;) ma taki uśmiech, do którego trzeba się trochę przyzwyczaić :D


Poprosze zdjecie, bo mnie toto zaciekawilo a do Wawy mi za daleko ;)
Ew. jakis rysunek techniczny/opis :)
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
on ma taki usmiech chyba juz od urodzenia, co wcale mie znaczy ze jest zlym i ironicznym czlowiekiem, postrzegam go raczej jako sympatycznego ;)
czasami i czegos tam nie wie ale wtedy poprostu mowi "nie wiem, zaraz sprawdze" i jest ok, ponadto wiele opini na temat nozy jest baardzo subiektywnych i mozna sie godzinami spierac o ich slusznosc (ja nie zawsze sie z nim zgadzam)
a ceny to juz inna sprawa... chociaz i tak pozostaja jednymi z najnizsych w polsce, no i sama mozliwosc pomacania :D
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
mi to az kurde gupio tam wchodzic - wpadam zawsze jak jestem w wawce (tsaaa - to choroba) i kurde zawsze katuje i obmacam kilka nozy a nigdy jeszcze zadnego nie kupilem - no i jakos tak gupio bo za kazdym razem sepie cos do obmacania - az by wypadalo w koncu cos kupic dla zasady :-) no ale oze w koncu - no i ja zawsze dostaje informacje - chyba ze zapytam (zdarzylo sie) ktora blokada jest lepsza - ale po jakims czasie czytania i obmacywania doszedlem do wniosku ze na takie pytanie nie ma jednoznacznej i jasnej odpowiedzi wiec nie uslyszelem takowej a jedynie wyjasnienei na czym polega roznica miedzy nimi.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Czy tam jest tylko Świat Noży, czy też inni sprzedawcy.
Bo wejdę kiedyś, powiem "cześć, jam jest Lord von Banan z Budo" i typ zadzwoni po karetkie.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Czy tam jest tylko Świat Noży, czy też inni sprzedawcy.
Bo wejdę kiedyś, powiem "cześć, jam jest Lord von Banan z Budo" i typ zadzwoni po karetkie.


Lord, jesli wejdziesz do sklepu wygladajac jak w swoim awatarze to podejrzewam ze przyjedzie nie tylko karetka :)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Nie zadzwoni :) kiedys rozmawialem z nim o Budo i tez mowil, ze siedzi czasami. Sami swoi jednym slowiem. CALY SWIAT NALEZY DO NAS. :)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Ja także dostawałem do obejrzenia każdy nóż, o który poprosiłem z tym, że po sprzedawcy w sklepie branżowym, oczekuję czegoś więcej niż tylko podawacza oferowanych produktów, chodzi mi o fachowe i co ważne zaangażowane przedstawienie interesujących mnie aspektów dotyczących oferowanego towaru a nie, jak to miało miejsce, mozolne "ciągnięcie za język".

8O
kurka siwa.... to ja mam zgola odmienne spostrzezenia. Jak ostatnio wszedlem "na 5 minut" zeby obejrzec Ambush'a, dostalem do reki od razu 3 inne noze dla porownania. Tak jest zawsze. Ba! Przy ostatnich zakupach prezentu dla tescia dostalem gratis pare drobnych dodatkow... I co??? To nie nazywa sie zaangazowaniem i dbaloscia o klienta???
Nie wiem... ja na przyklad nie oczekuje, zeby sprzedawca mi sie klanial kiedy tylko pojawie sie u drzwi sklepu... Jesli ktos lubi takie klimaty - polecam np. Turcje... :? A Swiat Nozy - dla mnie bomba!

Pozdrowionak,
Akme
  • 0

budo_mmw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Witam forum'owiczów

Miałem przyjemność poczytać troszkę wasze uwagi odnośnie noży jak i miejsc, w których istnieje możliwość ich zakupu a wcześniej obejrzenia, podyskutowania ze sprzedawcą i otrzymania fachowej porady. Wyboru dokonałem, co więcej wybrany nóż już zakupiłem (Spyderco Military), chciałem się jednakże z forumowiczami podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi największego chyba sklepu z nożami w Warszawie tj. sklepu noszącego nazwę Świat Noży. No cóż o ile nie mam wielkich uwag odnośnie oferty z jaką ten sklep wychodzi do klienta to mam bardzo wiele do powiedzenia w kwestii jakości obsługi. Nie będę jednak się rozwodził, choć mam ochotę i postaram się w miarę zwięźle przedstawić moje uwagi.

Osoba obsługująca, choć wydaje się mieć pewny zasób wiedzy w wiadomym temacie, zupełnie nie ma w sobie chęci a być może i możliwości przekazania ich zainteresowanemu klientowi co miałoby przecież pomóc w wyborze konkretnego modelu noża, występuje zupełny brak komunikatywności z klientem, na zadawane pytania odpowiada zdawkowo i ze znudzeniem nie próbuje przedstawić alternatywnych propozycji, chyba, że o to wyraźnie poprosimy a i wtedy robi to z wyraźnym oporem. Oszczędność w odpowiedziach jest wręcz zatrważająca, a ironiczny uśmiech, który niejednokrotnie pojawiał się sprzedawcy na twarzy, spowodował, że zakupu dokonałem w innym miejscu mimo, że wspomniany nóż wyszedł po krótkich negocjacjach troszkę drożej (20 zł). Nadmienię, ze w Świecie Noży nie było wprawdzie Military od ręki ale nie miało to znaczenia, czas nie był dla mnie istotny.


pozdrawiam
Robert



Mam IDENTYCZNE wrażenia, jak przedmówca. Asortyment zrobił na mnie pozytywne wrażenie [aczkolwiek nie potrafiłem odnaleźć logiki w sposobie rozmieszczenia noży w gablotkach] natomiast sprzedawca zrobił na mnie wrażenie nienajlepsze. Niestety, podobny klimat panuje w niektórych sklepach audiofilskich [na szczeście nie wszystkich]. Wchodzisz, pytasz o odtwarzacz CD za jedyne 2000 zł i już widzisz ten ironiczny uśmieszek, że chcesz kupić za takie "grosze" [bo przecież istnieją CD za kilkadziesiąt tysięcy :wink: ]

Życzę wszystkim większej konkurencji w dziedzinie sprzedaży broni białej :-)

M. M. W.
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

Czy tam jest tylko Świat Noży, czy też inni sprzedawcy.
Bo wejdę kiedyś, powiem "cześć, jam jest Lord von Banan z Budo" i typ zadzwoni po karetkie.

Heh ja się przedstawiłem - Cześć, jestem Żwirek z Vortalu :wink: !
No i troche tam posiedziałem :)
  • 0

budo_muzzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie
Ja może jestem dziwny i upierdliwy, ale w "Świecie Noży" na Chmielnej poczułem się jak intruz, który odrywa Pana Sprzedawcę od pasjonującej lektury. Nie otrzymałem żadnej alternatywnej propozycji do tego, co chciałem kupić. Jak o coś zapytałem, to sprzedawca odpowiadał, ale sam od siebie nic...
No i chaos na półkach totalny. Niby trochę markami, trochę cenami, ale oczywiście nie do końca. Ja lubię duże sklepy, gdzie jest wszystko i można sobie wszystko brać samemu do ręki. Z tym, że w przypadku noży nie wiem, jak wtedy się zabezpiecza towar przed wyniesieniem, ale myślę, że jakoś by się dało...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy w Wawie

kurka siwa.... to ja mam zgola odmienne spostrzezenia. Jak ostatnio wszedlem "na 5 minut" zeby obejrzec Ambush'a, dostalem do reki od razu 3 inne noze dla porownania. Tak jest zawsze.


Ja też pozytywnie, zostawiłem w kasie jakieś grosze (a chciałbym pensję) ale zawsze jestem miło obsługiwany, dostałem CD z katalogiem (dawno temu, nie rzucać się :wink: ) i grymasić mogę do woli.
Niektórzy chyba by chcieli być potraktowani jak za komuny lub blondynki
"Panie bierz pan xxx z blokadą yyy bo reszta to syf panie i g..., szwagrowi to się taki zzz rozleciał jak puszkę otwierał, jednyn plus że odłamki teściową poraniły." :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024