Skocz do zawartości


Zdjęcie

obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)
No chyba, że rozbrojenie to też jak się typa pierdolnie śmietnikiem a on upuści nóż :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)

niewytrenowany gosc z nozem-twoje szanse zeby go rozroic to tak z 90-95%
wytrenowany gosc z nozem-twoje szanse zeby go rozbroic to 5-10%


treningi z dziecmi ponizej lat 10 sie nie licza
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)
Panowie, powielamy tezy które już w tym temacie zostały postawionel, kto nie wierzy niech weźmie kumpla, da mu do ręki kawałek drewna o długości zbliżonej do noża i trochę posparuje. Gwarantuje że zdrowy rozsądek wróci od razu.
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)
przed nożem, pałą itp. najlepiej spierdalać i to szybko, najszybciej jak się da :)
to moja rada
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)


Głupi przykład może podam ale dobrze to obrazuje. Ile czasu możesz wstrzymać oddech pod wodą?? 2min? 2,5? 3?? A dał byś rade 20 minut? Niemożliwe?!? Poczytaj o poławiaczach pereł. Mogli nie oddychać przez 25 - 30 minut.

Głupi zaiste , bo "rekordy" 20-30 min. to są notowane w kronikach medycznych. Tyle wynoszą maks. czasy od utonięcia w zimnej wodzie do odreanimowania na OIOMie. A i tak u odratowanych zachodzą zmiany w mózgu, upośledznia niektórych funkcji itd.


Z tego co ja slyszalem to jest tak : W zimnej wodzie moze czlowiek wytrzymac bez oddechu do godziny nawet... Znaczy potem reanimacja tak bylo w "slonecznym patrolu" i z tego co wiem to nie byla tylko fikcja filmowa. Jest mozliwe a wynika z pewnej teori.. :
Mianowicie zmiany w mozgu i w ogole w organizmie zaczynaja sie wtedy gdy zaczynamy produkowac wolne rodniki. To one uszkadzaja nasze cialo. O ile pamietam powstaja one z tlenu... Zainteresowanych zachecam do poszukiwan. Dodam ze obnizajac temperature ciala zwierzecia (bodajze psa) i wypompowaniu z jego ciala krwi, wpompowaniu specjalnego plynu, odczekaniu godziny, wypompowaniu plynu, wpompowaniu krwi, ociepleniu powolnemu pieska, piesek zaczal "dzialac". I okazuje sie czym tak na prawde jestesmy... Maja stosowac to w stosunku do ludzi. Np zeby dowiezc pacjenta do szpitala zeby zdazyc maja go chlodzic...

A tak moze tez troche of topic dodam... Slyszeliscie moze o bretanach (czy jak to sie pisze bo nie wiem). Podobno zywia sie swiatlem, nie spozywaja pokarmow... Najlepszy przyklad Ramy ktory medytowal okolo 9 miesiecy o ile pamietam, jest on uwazany za nastepce Buddy :) Zapytajcie kolegow z dzialu kung-fu moze cos wiedza na ten temat :) . Natura ma jeszcze wiele tajemnic... Pozdro
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)

przed nożem, pałą itp. najlepiej spierdalać i to szybko, najszybciej jak się da :)
to moja rada

Noooo :) popieram :!: Mialem taka akcje w moje 18 urodzinki poszlismy z ziomkami sie napic :wink: wyszyscy sie napruli :) i nastepnie stwierdzilismy ze jeszcze cos by sie wypilo i poszlismy w strone Tesco po drodze spotkalismy zaplakana leske ktora dostala od kolesia w oko zobaczylismy ze idzie i za nim :twisted: ale uciekl bo byl trzezwy :wink: kiedy juz bylismy na miejscu podjechal fiat 126p i wyskoczylo dwoch kolesi jeden z tafa a drugi na poczatku nic nie mial dostalem pala w reke kiedy sie zaslanialem a ziomek po nogach juz mielismy z nimi pojechac :twisted: ale ten drugi wyciagnal straszaka i strzelal w nasza strone wiec sie ulotnilismy :) potem byla jeszcze akcja z ochrona i psami ale juz mi sie niechce pisac.... :) Popieram ucieczke z kad mozna wiedziec czy np ta klamka byla prawdziwa czy nie a z kasa tez sie nie wygra.... :roll: Pozdro
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed sprzetem (noz, palka itp...)
Mój kumpel miał jakiś czas temu zderzenie z gówniarzem z nożem, wyszedł bez szwanku, ale akcja była w jego opisie tak chaotyczna, że wnioskuję że napastnik nie miał pojęcia co z kosa zrobić... ani nie był pewny czy chce jej uzyć.. wyjął nóz, zderzyli sie jakoś w bliskim dystansie, kosa poleciała na chodnik.. kumpel też w sumei nie był pewien jak to się stało (adrenalina), ale jakby gnojek miał troche więcej pewności co do tego co chce zrobić, to kumpel nie miał wątpliwości jak by się skończyła sprawa.. nienajlepiej :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024