Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

nie chce mi sie czytac calego watku....
ale ostatnio poznalem goscia ktory tam byl....


aha. :| No i ? Moze cos wiecej :?:

no i to naprawde spoko gosc jest 8)
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
--EDUKCJA W MSW---
MSW nie zwraca kosztów za nuake (bo np. w służbie zdrowia samodoskonalenie zawodowe refundują). Ale za to mając wyższe wykształcenie masz możliwość AWANSU. Problem, że nikt nie sprawdza jakiego roadzju są to szkoły - mam na myśli WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I ZARZĄDZANIA - czyli. płać 500zł/mc i po trzech latach masz magistra. A w główie nic. Czy sądziecie, że AT czy CBS studiują na UW czy innej renomowanej uczelni (oczywiście są też prywatne godne SGH). NIeździwiłbym się gdyby w jaikimś UWAGA TVN czy INTERWENCJA POLSAT okazało się, że na terenie OSP (Ośdrodek Szkolenia Policji) pomieszczenia wynajmowała szkoła w której studiowali policjani. Z urzędnikami był już taki numer cyhba ZUSu ale ręki nie dam uciąć.

--PŁACE POLICJANTÓW
1350zł - na początek (2lata)
1580/1850 - typowy (200 zł dodatek za bycie dzielnicowym itp.)
Oczywiście im wyżej tym lepiej nawet 4tyś zł - Komendant.
Pozatym za umundurowanie można otrzymać ekwiwalent pienieżny (mundur co rok nowy się dostaje).
Prewencja ma posiłek regeneracyjny - 60zł /mc Ruch drogowy itp. za prace na wolnym powietrzu.

--REKRUTACJA OPIS WARSZAWA PUŁAWSKA 44 PIASECZNO
Jak to było w Piasecznie (Szkoła Oddziału Prewencji). Wiele razy tam bywałem, chcieliśmy z chłopakami zamiast do woja iść do Prewencji, a potem przez pare lat (kawlerowie) troche przysłużyć się społeczeństwu. Nic z tego nie wyplalło.
Z CIEKAWOSTEK - mieli tam taki bajzel, że spokojnie weszliśmy do pomieszczenia gdzie były druki (kwestioarniusz osobowościowy czy coś takiego i sobie wyszliśmy) a na wierzchu były papiery innych aplikantów, pieczątki - porzucone stanowisko pracy. Podejrzewam, że ten sam numer dałoby się odstawić teraz - specyficzna pora o której byliśmy.
Z testem fizycznym nie byłoby żadnego problemu spokojnie poradziłbym sobie, koledzy 1 napewno, drugi raczej.
Potem była nauka i przyszła kolejna komisja lekarska i tu niespodziewanka. Jak mówiłem mam sporo styczności z Policją (napisze jeszcze tutaj) i nieraz byłem zatrzymywany. W każdym razie zrobili ze mnie wariata niezdolnego do służby wojskowej nie mówiąc o pracy w Policji. Za takie powody rodem z PRLu. Nie chce pisać otwarcie, ale powinny być atutami a nie przeciwskazaniami. Trochę się pomęczyłem, kolegów też wykopali i tyle. BEZ PLECÓW ANI RUSZ.

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Sektor prywatny oferuje podobne możliwości, nie ma presitżu ale dla lubiących działać to coś no i kasa większa :)

Wciąż jednak pomagam prywatnie chlopcom, coś im podpowiem (informatyka), pomoge wraz z grubą (rowerową). Oni mają więcej czasu, a ja może kiedyś trafie na NOWĄ FALE która zauważy małe grono pasjonatów, którzy mogą wiele zrobić dobrego. Z ciekawości nawet jakbyś miał poniżej 175cm i 100kg wagi to Komendat i tak może wyrazić zgodę na przyjęcie w przypadku szczególnie przydatnych umiejętności - choć podejrzewam, ze to podstępowanie zastrzeżone jest dla synków UBków
:evil:

Głównie znam młodych, którzy nie mogą się wybić bo gaszą ich właśnie stare trepy z LWP lub PRLu jak kto woli. Pociecha, że za 20-30 lat do młodzi dojdą do władzy i wtedy się wszystko zmieni - oby.

--PRESTIŻ A BlACHA
Czy znasz w swoim bloku policjanta jakiegoś. Czy znasz swojego dzielnicowego (ankietaby się przydała). Chowają się, bo wracamy do starej sprawy PODPIERDALANIE (to też z PRLu). Trzeba zrozumieć, że współpraca z Policją pomaga im zaoszczędzić czas, który mogą poświecić na patrolowanie czy cokolwiek innego. Każdy powinien być dumny, że ma policjanta na klatce. Jak napadną Cię w okolicy, to pomoże, wylegitymuje podejrzanego typka. A nie będą pisali mu PIES na drzwiach i wszkole wyzywać dzieciaki.

---WARSZAWA APLIKANCI ZAPRASZAM
jeśli oblali Cie w postępowaniu, albo chcesz nawiązać bliższą współprace z Policją a lubisz ruch na świeżym powietrzu a nie pierdzenie za biurkiem to mamy coś ciekawego. W Lecie zamierzamy uruchomić cywilno-Policyjne patrole rowerowe. To nie będzie Patrol interwencyjny - prewencja w skrajnych przypadkach jak najbardziej warto się wykazywać. Bo nad możem są ekipy etatowe Policji na rowerach i może ktoś na górze dostrzeże potencjał takich patroli a niżeli jeżdzenie na drugim biegu po głównych ulicach w zamkniętym radiowozie. Wszystkich chętnych prosze na PRIVA. Pozatym ale to nieoficjalnie można znacznie szerzej pomagać i dostać żelazko od komendanta ;)

Troche długi ten post wyszeł . sorcia :oops:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Rzeczywiscie stary temat odkopaliscie :) A ja tylko dodam ze minelo juz tyle czasu, a ja dalej mam takie same zamiary jakie opisalem w tym temacie na poczatku. A nawet moze 2x bardziej sie przykladam. A slyszalem juz na prawde wiele opinii o AT (bo tam chce sie glownie kierowac), ale sami wiecie jak to jest. Jak sie samemu nie sprawdzi to... :wink:
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
A ja mam pytanko.Na początek 1350 zeta, to dla wszystkich jest?Jeżeli ktoś jest po studiach to będzie dostawał tyle samo co gość bez nich??
I apropos wzroku, to isnieją zabiegi korekcyjne. Z tego co słyszałem to (nawet jakis gość się tu kiedyś wypowiadał, o ile naprawde jest w AT) że sporo osób przed testami je robi/ Trza mieć tylko 5000 tysiaków.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Nieczytałem całego tematu i wątku pobocznego który sie z tego zrobił ale odp. na podst. pytanie odp. cytatem z filmu taxi:

A czy ty znasz kogos normalnego kto chciałby pracowac w policji???? Tam ida tylko ci, którym w życiu niewyszło


  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

OK. OK.
Dołączona grafika

Z toba faktycznie trudno dyskutowac :)


z tymi kolesiami ze znakiem jak jego image to sie nie dyskutuje.....
8)
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Nie wiem jeszcze dokładnie co będę robił po studiach, jak już skończę prawo, więc Policja to jeden z możliwych scenariuszy. W sumie praca jest dość ciekawa, więc może się skuszę, o ile nie będzie czegoś lepszego :)
  • 0

budo_kamil-kjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Ja nie czytalem za bardzo wcześniejszych wądków
ale jak bym był policjantem to bym np legitymowal jakieś fajne dzewczyny .... a potem by mógł z nakazem wejść do jej domku
i znią sobie pogadać :P :P :) :):)

ale by było fajnie ona napewno by mnie lubiala ... a nawed jak nie

zawsze mym mógł do niej wpaść :P :P:P ... z nakazem

:) :):):):)
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Może i chciałbym pracować w policji... Ale po co ? :)
  • 0

budo_zahar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
jak w policji to najlepiej w drogowce, tam sa lapowy.
znacie lepszych lapowkarzy od drogowcow?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

jak w policji to najlepiej w drogowce, tam sa lapowy.
znacie lepszych lapowkarzy od drogowcow?

OT: politycy..
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
A ja was pewnie zdziwię, bo ja bym nie chciał pracować w policji, nawet nie w AT. Po prostu siebie nie wyobrażam w takiej pracy. Nie mam natury społecznika, ani nie jestem cierpliwy jak mnie ktoś obraża. Za dużo słyszałem o codzennej pracy gliniarza, by mnie to w jakiś sposób interesowało. Od utrzymywania porządku mogą być inni, jesli im się to podoba.
Jedyna policyjna fucha, jaka by mnie interesowała, to w laboratorium, przy analizie dowodów. Takie sprawy jak odtwarzanie danych na twardych dyskach, kasetach, taśmach .... hehe, ale podejrzewam, że sie za duzo oglądałem tv :wink: i że real wygląda trochę inaczej
  • 0

budo_kamil-kjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Do nas na treningi kiedyś chodzil chłopak ( no ma okolo 30 L ) to nie zabardzo chłopak :P :P

Pracuje w policji

ale w dochodzeniówce .... i spoko z niego był koleś .....

osobiście go lubilem zawsze można było pożartować

ale zrobil sobie brązowy pas i teraz szkoli "u siebie" innych kolesi

ale jak on mówił to jednak ja policjantem bym nikekciał być i sobiście mnie ten zawód nie pociąga ...

Ale kaski to sie jednak troszke ma :) :)

no przynajmniej na jego etapie :P
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
A ja się podczepię pod temat - jakie są wymagania do CBŚ i UOP ? Co nam daje przysłowiowe '+' ? Jakieś wydział typu psychologia np. ? Czekam na każde informacje...
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

A ja się podczepię pod temat - jakie są wymagania do CBŚ i UOP ? Co nam daje przysłowiowe '+' ? Jakieś wydział typu psychologia np. ? Czekam na każde informacje...

Teraz nie ma UOP, jest ABW.
Co do "plusów" to najlepszym są tzw. ZIP.
:)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
znajomości i powiązania
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

znajomości i powiązania


Tak można sobie tłumaczyć zawsze i wszystko.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
miałem na mysli "ZIP" wymienione w poście wyzej przez SinglauBa lewakozerce :) ...
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?
Aha, kurde, ale ja tępy jestem :wink:
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos z was chcialby pracowac w policji?

A ja się podczepię pod temat - jakie są wymagania do CBŚ i UOP ? Co nam daje przysłowiowe '+' ? Jakieś wydział typu psychologia np. ? Czekam na każde informacje...

Moge się mylic, ale do CBŚ przyjmują tylko po prawie i tylko ze znajomością języka obcego, oczwiście to wersja "oficjalna" :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024