Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż "BUDO - Magia Stali"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
567 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
Wysz, nuda jak cholera.

Jak Nożem Budo, symbolem poniekąd naszej "stalowej" pasji miałby być Vinox (skądindąd - fajny nożyk, chodzi mi po głowie żeby sobie go nie kupić) to ja wolę koszulkę, długopis, podkładkę pod myszkę czy coś w ten deseń.

W każdym razie co chciałem powiedzieć ... jak macie ochotę na Victorka, róbcie. Tylko mnie proszę wykreślić z listy chętnych.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
i tu się poniekąd z AdamemD zgodzę, Victorek fajana sprawa, ale nie jako nóż Magii Stali - to jakby harleyowcy w kurtkach Piaggio jeździli...

Może któryś z naszych forumowaych nożorobów podjął by się zadania (mam na myśli tlima) i wyprodukował coś niepowtarzalnego? Z tego co widzę to jego noże na allegro chodzą w cenach 100-400zł, więc myślę ze w cenie do 200 zł coś fajnego by nam zaproponował. Użytkowy damascik z fajną grawerką Magia Stali, miodzio 8) . A i tlim coś zarobi ;-) Tlim co o tym sądzisz?

Pozdrawiam
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
Wiesz Adam, ja też bym wolał, żeby to były jedyne w swoim rodzaju customy robione przez Mela Pardue specjalnie dla nas. Tylko, że w tej chwili jest to mało realny pomysł. Dlatego staram się myśleć o tym co w tej chwili jest mozliwe do realizacji. Victorinox nie byłby też symbolem naszej manii, czy też innym tajnym znakiem rozpoznawczym bractwa nożowego ale po prostu fajnym gadżetem. Zamówienie Wiktorów nie wyklucza przecież stworzenia odzdzielnego noża Budo, prawda?


Poza tym...w domu, ani w żadnym nożu nie mam korkociagu. Dziwnie się czuję prosząc moją kobietę o scyzoryk kiedy otwieramy wino :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
A ja nie przecież nie drę szat, że nie pozwalam, jeno mówię co myślę i proszę o wypisanie mnie z listy chętnych.

Jak się okaże, że Vinoxy jednak nie przejdą to poszukacie producenta nożyków do otwierania listów? Też dobrze. I tak samo nie mam zamiaru brać w tym udziału.

Korkociąg mam luzem.

Nie mam też noża z kombinerkami.

Propozycje na "fajne gadżety" proponuję umieszczać w osobnym topicu, może tym z koszulkami, czy coś?

Nóż Budo to Nóż Budo, i mam nadzieję że nie ja jeden tak myślę.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
A nie mozna trzasnac jakichs ladnych push daggerow? Nawet z rekojescia z tego samego medium co ostrze. Latwe, proste i uzyteczne?
K_P
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"

A ja nie przecież nie drę szat, że nie pozwalam, jeno mówię co myślę i proszę o wypisanie mnie z listy chętnych.


Jeszcze nie powstała taka lista. Kiedy (i jeśli) powstanie, oczywiście uwzglednimy twoją prośbę. :wink:

Jak się okaże, że Vinoxy jednak nie przejdą to poszukacie producenta nożyków do otwierania listów?


Nie nie poszukamy. Nie będziemy też szukać nozy do ostryg, tapet oraz zaciskania terminali Krone.

Korkociąg mam luzem.
Nie mam też noża z kombinerkami.


Korkociąg luzem moze być niebezpieczny. :) Bez kombinerek z domu nie wychodzę. Nigdy.

Propozycje na "fajne gadżety" proponuję umieszczać w osobnym topicu, może tym z koszulkami, czy coś?
Nóż Budo to Nóż Budo, i mam nadzieję że nie ja jeden tak myślę.


OK. Nazwijmy w taki razie moją skromna propozycję "Scyzorykiem Budo", ok?

pozdrawiam
wysz
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
Nóż a nie żadne korkociągi czy zestawy scyzorskie, adamd ma rację.
Nie zaśmiecajcie tematu.
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"

A nie mozna trzasnac jakichs ladnych push daggerow? Nawet z rekojescia z tego samego medium co ostrze. Latwe, proste i uzyteczne?
K_P

widzę, że krąża Ci te push-daggery po głowie :wink: Ja jestem otwarty na rózne propozycję - mam po prostu nadzieję na fajny oryginalny design + funkcjonalność - a czy to będzie fajter, mały EDC, czy myśliwski to już sprawa dla mnie drugorzędna :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
Mnie raczej chodzi o prostote wykonania. Tylko jeszcze jakis kawalke tytaniku 8) i bedzie ok. W niedawnym temacie o push daggerach jest taki model. Mozna sie inspirowac. :wink:
K_P
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"

Nóż a nie żadne korkociągi czy zestawy scyzorskie, adamd ma rację.
Nie zaśmiecajcie tematu.


Bedę jednak bronił Nomada - to jednak przede wszystki nóż. Pomysł na customa upadł. Kolejne propozycje też. Po prostu nie chcę, żeby znowu wyszła kupa.

Rozumiem, że może wam się nie podobać.
Ponawiam więc pytanie: Ma ktoś jakikolwiek dający się zrealizować pomysł?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
No dobra, men.
Skoro wiekszosc w ankiecie opowiedziala sie za nozem do 200zl wiec moze jakies Spyderco w tym przedziale cenowym + dac do jakiejs firmy ktora zrobi na nim logo VB + MS zaprojektowane przed tem przez nas.
Moze byc?
Pozdrawiam
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
ale niech to będzie coś POLSKIEGO, ja innego raczej nie kupię, patriota jestem :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
To ja dorzuce kamyczek do ogrodka.
Wiadomo ze custom odpada i nusimy sie z tym pogodzic. Victorinox jak dla mnie troche niepowazny jak na noz firmowy "najbardziej opiniotworczego forum nozowego" :wink: w Polsce. W ogole folder w tym wypadku to moim zdaniem troche pomylka. Jesli juz to tylko fixed. Mozna np. kupic gotowe klingi i ladnie je oprawic w jakies drewno czy tekstolit + grawerka logo.
Moga byc np. Frosts Lapplander. Jest pare ksztaltow do wyboru. Nie jest to prawda supermegaturbohujumujufullwypastactical, ale po prostu przyzwoitej jakosci klingi za przyzwoite pieniadze. Mysle ze z oprawa dalo by sie to zamknac w 200 zl za sztuke. Taka jest moja propozycja. Bo inaczej mozemy sie tak bujac do usranej smierci.
Dołączona grafika
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
Mnie osobiscie 2 ostatnie przypadly do gustu...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"

Mnie osobiscie 2 ostatnie przypadly do gustu...

Mnie sie podoba KB LL-115
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
Też jestem za jakimś fixedem i KB LL-115 wygląda jak dla mnie caaałkiem sensownie. Jestem za.
Każdy sobie później dorobi pochewkę we własnym zakresie czy to kydex czy skóra i już.
pozdrawiam
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
hmm powstrzymywalem sie dlugo przed zabraniem glosu ale od kad sprawa posuwa sie wolniej niz koszulka budo, to stwierdzilem ze i tak dolewanie oliwy do ognia nic nie zmiani.
25 stron panowie. tyle wyszlo pierdolenia o niczym.

Noze od Freda to swietny pomysl, jednakze...jednakze to custom i dochodza koszta i koszta i koszta.
uwazam ze sprawe nalezy zakonczyc inaczej skoro wspolnie nie mzoemy podjac opini.
niech wladza naczelna ugada ze soba 3 propozycje potem glosowanie co z tego wybierzemy i jazda dalej.


demokracja to chujowy ustroj ale lepszego nie wymyslili ja wiem..

jednakze uwazam moj pomysl mimo tego ze bolejsny za dobry.
zamiast odnoszenia sie do niego, sugeruje przymknac temat i rozpatrzyc jaki to moze byc noz.
uwazam ze jest to latwe.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"

Jak to będzie Vinox z nadrukiem, to ja się wypisuję z listy chętnych. Może się czepiam, ale to nóż na poziomie prezentu korporacji dla pracowników z okazji gwiazdki, panie dostają kosmetyczkę z logo firmy, panowie dostają scyzoryk z logo firmy. Nuda :? jako i totalny brak charakteru


Adam, z ust mi to wyjąłeś... V-x jest OK w szufladzie, ale jako nóż "BUDO - Magia Stali"? Chyba nie za bardzo... :(
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
dobry pomysl zeby tlima namowic, za 200-300zl sztuka bylaby do przelkniecia 8)
TLIM WZYWAMY CIE ! :wink:
ja proponuje ksztalt:
Dołączona grafika
[img]http://www.imagestation.com/mypictures/inbox/view.html?url=http://www.imagestation.com/picture/sraid142/p2da98c7fbe835d79c966a344385c4a24/f6a79e24.jpg&caption=WOF1996-41_bg&id=4138180132[/img]
ale z ostrzem np. takim, fightersko hunterskim :wink:
[img]http://www.imagestation.com/mypictures/inbox/view.html?url=http://www.imagestation.com/picture/sraid142/p8ab1da206f660b2b7e48f0208b768d13/f6a79e1b.jpg&caption=klinga&id=4138180123[/img]
(bo mnie sie te raczki z kolkiem na koncu strasznie podobaja :) )

albo:
[img]http://www.imagestation.com/mypictures/inbox/view.html?url=http://www.imagestation.com/picture/sraid142/p83ac7f66e317ef9f3ec442240e3c4ba3/f6a79e27.jpg&caption=hellscanyon2004&id=4138180135[/img]
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż "BUDO - Magia Stali"
eh co ja zrobilem, jesli ktos moze poprawic nie wyswietlone linki na (odpowiednio):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024